0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Съвет за прегледа ми при гинеколога.....
« -: Септември 04, 2008, 11:03:52 am »
Накратко момичета да ви разкажа за преживелиците си: май месец забременях след 5 месечно чакане, всички вие ми честитихте(за което благодаря), но уви в 10 г.с направих аборт, оказа се че е кухо яйце и трябва да се махне, :balk_146: не постъпих в болница за което съжалявам, а отидох на частно и за 2 часа всичко приключи, дойде ми М сега чакам втора. Снощи ходих на преглед да се види дали всичко е наред и казах на докито, че имам бяло течение - тя ми каза така: "Сигурна ли си, че имаш не е ли това физиология,няма мирис, няма сърбеж, а и течение няма, това което аз виждам не е нищо притеснително, ако решиш можем да пуснем микробиология, но според мен не се налага няма нищо тревожно всичко е наред, дори с тази малка матка се чудя как си раждал." Дали наистина това което виждам по бикините не е от цервикалната слуз и вече да си въобразявам...Та въпросът ми е мили момичета, защо след като ми е всичко наред ми изписа Гиналгин вагинално след М - 10 таблетки, честно да си призная аз мислех да започнем още от втория месец наново бебеправене, толкова ми се иска че нямам никакво търпение.. Ако реша да не ги слагам и започна бебеправенето???? Понякога не мога да взема решение сама и се натоварвам толкова много...дано не натоварвам и вас. Благодаря, че ме изчетохте от сърце.

Моята енергия за живот!
Re: Съвет за прегледа ми при гинеколога.....
« Отговор #1 -: Септември 04, 2008, 11:19:47 am »
Нинче,съжалявам  :bighug:
Според мен след като имаш течение е редно да се направи МБ.Как така ще ти назначи лечение без да знае на какво се дължи течението?
Re: Съвет за прегледа ми при гинеколога.....
« Отговор #2 -: Септември 04, 2008, 12:02:50 pm »
Май вчера при прегледа трябваше да пусна една микробиология за всеки случай

Моята енергия за живот!
Re: Съвет за прегледа ми при гинеколога.....
« Отговор #3 -: Септември 04, 2008, 14:43:49 pm »
Да, по-добре си пусни микробиологията, да ти е мирна главата.

Beware those who know the price of everything and the value of nothing!
Re: Съвет за прегледа ми при гинеколога.....
« Отговор #4 -: Септември 05, 2008, 16:07:39 pm »
zrd,po dobre si napravi mikrobiologiata za da si spokoina 4e nishto niama...uspex
*
Re: Съвет за прегледа ми при гинеколога.....
« Отговор #5 -: Септември 06, 2008, 09:48:45 am »
задължително си пусни микробиология!!!
защо след като ми е всичко наред ми изписа Гиналгин вагинално след М - 10 таблетки
Ей това ми е любимото - как може да ти изписва лекарства, без да са ти направени необходимите изследвания??! или си смени доктора, или настоявай да ти се прави изследване и след това да ти се изписват лекарства!Успех!