0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #700 -: Септември 01, 2010, 11:04:13 am »
Охоооо,значи и нашия ред идва вече,Супееееер :DДо една седмица сигурно ще подкарат 7000 :dance2:Това ще ни е втори опит и водим преговори с Дядо Боже за близнаци :pleasantry: :pleasantry:
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #701 -: Септември 01, 2010, 13:01:55 pm »
Момичета, как успявате да се свържете с фонда? Аз се опитвам от два дни, а телефона дава или заето или никой не отговаря. :( Имам спешен въпрос, не съм от София, какво да правя?
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #702 -: Септември 01, 2010, 13:41:35 pm »
Това е номера на д-р Лалев 028953137.Дано ти свърши работа.
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #703 -: Септември 01, 2010, 15:19:16 pm »
Здравейте момичета и аз съм от новите редовно четя това което пишете пожелавам на всички успех, надявам се че ще пишете когато ви звъннат от фонка аз съм № 7005 и така като ви слушам може и мен да ме огрее до края на саптември поне с обаждане ако не със заповед
здравейте момичета,
аз съм с номер 6665 и до сега никой не ми се е обадил. На кой телефон да ги търся слузителките от фонда?
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #704 -: Септември 01, 2010, 16:42:55 pm »
Здравейте момичета и аз съм от новите редовно четя това което пишете пожелавам на всички успех, надявам се че ще пишете когато ви звъннат от фонка аз съм № 7005 и така като ви слушам може и мен да ме огрее до края на саптември поне с обаждане ако не със заповед
здравейте момичета,
аз съм с номер 6665 и до сега никой не ми се е обадил. На кой телефон да ги търся слузителките от фонда?
Не ми се е налагало да звъня,но номерът на Д-р Лалев е 02/895 31 37
Успех,миличка :balk_100:
*
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #705 -: Септември 01, 2010, 19:14:32 pm »
Аз съм звъняла на този номер 02/895 31 48 в следобедните часове и винаги са ми отговаряли.


Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #706 -: Септември 01, 2010, 20:00:10 pm »
bisko72, mgstra, благодаря за отговорите!
 Аз звънях на 02/895 31 46 и на д-р Лалев, но и днес не успях да се свържа. Звънила съм цял ден буквално през 10 мин. Утре продължавам, ще опитам и на 31 48.
*

    Dolphin

  • ***
  • 294
  • So Long, and Thanks for All the Fish
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #707 -: Септември 01, 2010, 23:49:57 pm »
Момичета, моля ви не звънете през 10 минути, днес бях във фонда, не знам как работят тези хора, телефоните им не спират да звънят, кошмарно е, за малкото време , през което бях там полудях. По-добре е да изчакате около 2 часа докато се освободят и са готови да ви дадат търсените отговори, а не да ги изнервяте до краен предел и да им иде да изключат линиите, за да могат да си вършат същинската работа.Опитайте да се поставите на тяхно място...
Kìyevame ulte Eywa ngahu.
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #708 -: Септември 02, 2010, 09:44:25 am »
Момичета, моля ви не звънете през 10 минути, днес бях във фонда, не знам как работят тези хора, телефоните им не спират да звънят, кошмарно е, за малкото време , през което бях там полудях. По-добре е да изчакате около 2 часа докато се освободят и са готови да ви дадат търсените отговори, а не да ги изнервяте до краен предел и да им иде да изключат линиите, за да могат да си вършат същинската работа.Опитайте да се поставите на тяхно място...
:good_post:
Аз също не знам как работят тези хора там... Каква е тази истерия да звъниш цял ден през 5-10 минути? Горе-долу картинката в момента е ясна. От тук и от бг мама може да се прецени кога ще звъннат примерно за твоето номерче, ориентировъчно разбира се. Но не мисля, че разлика от един месец ще ви реши проблема. 
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #709 -: Септември 02, 2010, 09:56:59 am »
здравейте момичета аз съм №6874 и нямам обаждане още дали ще ми се обадят до края на септември, силно се надявам.На мен ще ми е за първи път и вече нямам търпение.Много се моля да стане от първия път,и малко ме хваща страх колкото по-малко време остава.Аз бях звъняла във фонда още в началото на август и ми казаха че до средата на септември ще ми се обадят за заповед,а сега звънях вчера(на1.09.10г.)и ми казаха че до края на септември са разгледани молбите до №6650 и вече са и се обадили кога да си получат заповедите,апък на мен сигурно ще ми се обадят до средата на октомври.какво става не мога да разбера,или вече сам много изнервена и ми се струва че много бавно стават  нещата.боооже докато ми звъннат ще откача.
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #710 -: Септември 02, 2010, 12:43:22 pm »
И аз съм в предстартова треска, въпреки че се оказа, че е рано. Ясно е, че вече са се обадили на хората, които  получават заповеди през септември, но кога ще запонат да се обаждат на тези, които ще получават през октомври. Някой знае ли? Би трябвало вече да започнат. По едно време всичко вървеше много бързо, а сега сякаш има застой.  Никой нищо не пише.
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #711 -: Септември 02, 2010, 18:00:07 pm »
Dolphin е права. Да оставим хората от фонда да работят спокойно. Те работата ли да си вършат или само телефоните да вдигат. Ще се обадят на всички не се тревожете.

*
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #712 -: Септември 03, 2010, 23:17:03 pm »
Здравейте мили дами, виждам, че много от вас са изнервени от чакането което се налага, но мисля, че с нерви нищо не се оправя.Всички които сме тук чакаме за същото и това, че ще ни се обадят утре или по-късно нищо не променя нещата - важен е резултата.И аз съм в същото положение номер 7146 съм и то за първи път, но незнам защо това не ме дразни.Така или иначе, ще се обадят по някое време, а кога -никой не знае - важното е да се обадят.Бъдете по-спокойни и търпеливи, защото ако всичко е наред и нещата се подредят, тогава ще ви е нужно търпение.С две думи - късмет на всички чакащи! :bori_015: :bori_020:
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #713 -: Септември 05, 2010, 16:18:33 pm »
и аз да се включа момичета,номер 6738 и още чакаме.Успех на всички
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #714 -: Септември 05, 2010, 19:16:43 pm »
Момичета никой ли не знае до кой номер са стигнали, никои не отговаря на тел. ако някои се свърже с тях нека пише за да знаем със сигурност как вървят номерата, май всички сме много притеснени и нетърпеливи
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #715 -: Септември 06, 2010, 11:55:53 am »
Аз съм писала по-рано, че се обаждах тази седмица. Стигнали са до 6670. На тях ще дават до края на септември. Четох изказвания от пресконференцията, която са дали през август. Там пишеше, че са одобрени номерата след 8000. Не помня точната цифра. Аз се чудя кога ще започнат да се обаждат на хората, които ще получават заповеди през октомври. Би трябвало вече да започват. Наистина всички сме нервни и притеснени, защото предполагам за повечето от нас, голяма част от живота ни е съобразена с предстоящите процедури. При поне е така. Например при търсене и избор на работа. Обмислях как и колко ще отсъствам, кой ще ме замества и т.н. Да се надяваме, че от утре ще започнат.
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #716 -: Септември 06, 2010, 15:58:31 pm »
Дано найстина да започнат, благодаря ти
*
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #717 -: Септември 07, 2010, 11:07:03 am »
здравейте момичета !!!
тази сутрин звънях във фонда и попитах до кой номер са одобрените,  до края на септември ще получат заповед до 6650 
 по колко молби одобряват на месец  знаете ли

успех на всички и да се сбъднат най-съкровенните ни мечти
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #718 -: Септември 07, 2010, 11:09:02 am »
Момичета, аз тази седмица се надявам да подам документите си за втори опит.
Бихте ли споделили, до кои номер са стигнали при подаването?
Само увереност и вяра и нещата ще се подредят. Моят първи опит беше положителен, но приключи в 8 -та седмица с абразио.
*
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #719 -: Септември 07, 2010, 16:45:42 pm »
9300 беше последния входящ номер от сутринта :)