0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Тема на бременните №67
« Отговор #160 -: Септември 16, 2010, 13:08:36 pm »
Мънки може ли албум и парола, искам и аз да гледам снимки:)
[/url][/url]
*
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #161 -: Септември 16, 2010, 13:24:30 pm »
Може ли и на мен юзъра и паролата :) Тенк ю


Re: Тема на бременните №67
« Отговор #162 -: Септември 16, 2010, 13:33:43 pm »
Може ли и на мен паролките :D
мерси.

*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #163 -: Септември 16, 2010, 13:39:12 pm »
Ей, Рая, стаята е много хубава, но най-ми харесаха тия сладки пантофки ли, пачки ли, не знам и аз как да ги нарека :lol: живи и здрави да сте, скоро да се гушкате с беба!
Аз ще се постатая да кача снимчица на тумбата утре, че сега нямам скорошни снимки.  8)
*
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #164 -: Септември 16, 2010, 13:40:52 pm »
Мънки, вземи го напиши името на албума и паролата в темата направо, който има желание - да влезе и да гледа. Иначе ще се счупиш от писане на ЛС  :lol: Ако се притесняваш, да питаме модератор дали разрешава?
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #165 -: Септември 16, 2010, 13:50:09 pm »
Мънки, вземи го напиши името на албума и паролата в темата направо, който има желание - да влезе и да гледа. Иначе ще се счупиш от писане на ЛС  :lol: Ако се притесняваш, да питаме модератор дали разрешава?

Не съм съгласна всеки да ми гледа снимките пък  :lol: Наистина, патила съм си от подобна "масовост" и не е приятно да видиш че някой ти е изтрил снимката, или я е преместил, или че целият албум го няма... ще пише ЛС, колко да пише, ден-два и толкоз. А иначе модераторитем мисля, че няма да имат нищо против, щом не се публикуват снимки във форума.
*
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #166 -: Септември 16, 2010, 13:58:37 pm »
ОК Дианка, извинявам се за предложението тогава, не допусках че някой не иска снимките му да се гледат масово.
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #167 -: Септември 16, 2010, 14:10:59 pm »
Сари чакаме новини душко :D
Аз съм на жк на 20 ,но пък АГ-то не обичало да дава прогнози за пола на бебетата и нямам шанс да разбера  :?,ще си чакам ФМ на 30.09,дано тогава разбера.От скоро започнаха да ми изтръпват и моите крака особено по време на сън,а пък като съм на токове после дори ми отичат  .. А носа вече незнам кога ми е бил отпушен последно :lol:така,че...
 :welcome_1: на новите мами, и много приятни оставащи месеци

Re: Тема на бременните №67
« Отговор #168 -: Септември 16, 2010, 14:27:14 pm »
Хихихихихихх няма проблем милички,ще пращам на лични ,не се притеснявайте :).
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #169 -: Септември 16, 2010, 15:04:01 pm »
 :D Да, за разнообразие може да ми пишете и на мен за паролата и юзъра.
Аз току що приключих ! Измъчих се с този бавен нет ( ползвам мобилен на м-тел, супер бавен е  :x ) но пък качих всичко  :D
Сложих и две снимки - бифор и афтър  :lol: като от рекламите за отслабване .
Надявам се да ви харесат, а пантофите са от Джъмбо и изглеждат адски прилично за цената си от 5-6 лв...  Но само те ставаха, другите - яко циганийка.
Абе бая нашарих .

Диди като те гледам и ти ще експлоадираш скоро !  :lol:
Страхотни тумбачета  :biglove:
« Последна редакция: Септември 16, 2010, 15:11:27 pm от Raissa777 »
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #170 -: Септември 16, 2010, 15:05:58 pm »
Опаа,а аз пък те овиках преди да си си качила всички снимкии  :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: хаахахахахха ама така е ,виж си коментара от мен :))))))))
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #171 -: Септември 16, 2010, 15:10:47 pm »
здравейте,

първо - много ви благодаря за разбирането на мойте тревоги и не ми казвате да мисля положително, защото знаете как е неизбежно да се тревожим, особено в първите месеци. още ме е шубе да си направя лентичка и въобще да си мисля, че съм бременна. След УЗ-то другия петък ако всичко е наред обещавам да си взема сутиен за бременни, или ми е още рано? не знам.

успех на всички дето ще ходите на ФМ, да ни зарадвате с хубави новини.

може ли и на мен една парола за снимки, поне да гледам вашите докато мога и аз нещо да кача.
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #172 -: Септември 16, 2010, 15:28:41 pm »
Опаа,а аз пък те овиках преди да си си качила всички снимкии  :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: хаахахахахха ама така е ,виж си коментара от мен :))))))))

Нищо не видях  :)

Ели за нищо не ти е рано. Колкото по-рано започнеш да се грижиш за частите от тялото ти, които "най-намазват" , толкова по добре. Може и кремче някакво да си вземеш  :)

 :oops: Уф, забравих да благодаря на Маймунката, че ни направи албумче!  :D
 :thankyousign:
« Последна редакция: Септември 16, 2010, 15:33:48 pm от Raissa777 »
*
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #173 -: Септември 16, 2010, 15:31:51 pm »
Елена, по-добре обикновен сутиен. Гърдите ти тепърва ще се изменят, гръдната обиколка също  :oops: аз цяла бременност откарах с тези безшевни потничета, страшно удобни са ми. За кърменето вече имам сутиени, ще ги ползвам тях. Моят съвет е да не си даваш парите за нещо, което може и да не облечеш. По-скоро е хубаво да запонеш да се мажеш срещу стрии от коленете до гърдите, аз се изтървах в началото и сега съм тая зона все едно съм се била с тигър - нацепено, ужас...
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #174 -: Септември 16, 2010, 16:02:03 pm »
Здравейте дами :) Нямам търпение да ви кажа че се присъединявам в отбора на свекървите-ще си имам сладко синчееее :) Много се радвам всичко си му е наред-16.5 см и тежи 374 гр :) беше толкова кротък този път :):) докторката много го хареса.И прекрасно си вдигна крачетата да видим пола :) Днес ми е хубав ден :) ами това е засега.. отивам да си купувам албумче че днес ми дадоха над 20 снимки на бебо :):) лек ден и целувкииии

ПП:Исинка мерси за паролата-много сте сладкиииии всички :) и аз ще се снимам с Владимир( така ще се казва  :oops: )
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #175 -: Септември 16, 2010, 16:08:02 pm »
 Аз и с мазане се нацепих дианка ама то явно от кожата си зависи , но все пак ако не помогне мазането няма и да навреди.
 Браво сараа все така да е , колко много снимки имате на бебоците а аз само една :?
 сега отивам да видя новите снимки в албума :D
*
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #176 -: Септември 16, 2010, 16:12:05 pm »
Ууу, мацки, много сте готини, браво :)


*
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #177 -: Септември 16, 2010, 16:19:58 pm »
Сари ,много се радвам за синчето :D,браво :balk_47:

*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #178 -: Септември 16, 2010, 16:21:51 pm »
Сари ,много се радвам за синчето :D,браво :balk_47:
Монка мерси мила  :bighug: ти кога си на доки за пола :) Леле толкова се вълнувам-още ми настръхва кожата като се сетя :):)
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #179 -: Септември 16, 2010, 16:28:25 pm »
ахахах Сарииии,честити ти сини гащии милааа,много сладък и мил този омент,и име имате вечеее,ехх не сме само ние  смъжа бързаци да измисляме името :)))))))))))))))).пу пу пу и се така добре да се развивате :).
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...