0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #760 -: Септември 24, 2012, 15:40:14 pm »
Ето ме и мен  :D да дам отчет. Учудващо за всички извадихме 5 яйцеклетки-много съм щастлива.Бяхме 5 момичета за пункция и по едно време като се изсипа една делегация с бебешоци-сърцето ми сгряха.Бяха дошли мамчета да поздравят нашия доктор Александров по случай рождения му ден-да ни е жив и здрав!Ами това е за сега ,стискайте палци утре отново да се имам повод да се радвам.
Или  късмет утре като отидеш да си прибереш бебчетата и да не забравиш пак да ми намачкаш легълцето  :lol:
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #761 -: Септември 24, 2012, 15:43:06 pm »
Sugari75, ти ли надникна там зад вратата до стаята на Малена? :)
Видях аз някой плахо да се усмихва, ама на, не се обади...
Ще сме ти на късмет, стискаме палци и за утре.
Успех на всички момичета!!!

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #762 -: Септември 24, 2012, 15:55:43 pm »
Аз за съжаление не успях да стигна до АГ-то.радвам се че се зарадвали д-р Александров.
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #763 -: Септември 24, 2012, 16:00:51 pm »
Аз се появих с една сива секси  :lol: нощница. А другото момиче се ококори,че били само мъжки бебета,пък тя иска момиче  :D
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #764 -: Септември 24, 2012, 16:20:06 pm »
Аз се появих с една сива секси  :lol: нощница. А другото момиче се ококори,че били само мъжки бебета,пък тя иска момиче  :D
Даааа, точно ти си била :)
Аз бях с очила с черни рамки. Вярно бяхме само с мъже, но доктора обеща този сезон и снахи малко да направи :lol:

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #765 -: Септември 24, 2012, 16:31:55 pm »
А нашите снахи сме ги обещали вече.
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #766 -: Септември 24, 2012, 18:15:26 pm »
Дааа...мисля, че тази година е започнал със снахите...като се има предвид всички, които родиха вече момиченца и онези дето ги чакаме да се родят  :D ... и разбира се момиченцата дето сега си твори ;)
Нека да е жив и здрав доктор Александров и всички от екипа  :D

Шугари супер изненада...преизпълнихте плана този път...продължаваме да стискаме палци...и на Или също..от утре да топли мъниците за 9 месеца :)
Благодарим Ви д-р Александров, д-р Кисьов, д-р Ковачев, Малена и Ани - МЦАР Варна.


Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #767 -: Септември 24, 2012, 19:40:00 pm »
 Малеее  и аз днес имам Рожден ден !!! :oops:
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #768 -: Септември 24, 2012, 20:01:20 pm »
Или да си жива и здрава и ти пожелавам най голямото щастие догодина по това време да сте поне четирима,а защо не и повече.Благодаря за подкрепата.
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #769 -: Септември 24, 2012, 20:10:25 pm »
Мерси..
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #770 -: Септември 24, 2012, 20:56:10 pm »
sugari75, ето кой е надничал от стаята със секси нощничката, веднага те забелязохме, както казва Сиска, ще сме ти на късмет и ще стискаме палци :)))Изрично днес помолихме доктора да ни зарадва с малко девойки този сезон, че предните беше ни метнал само мъже :))) Обеща, че ще се постарае :)))
Да ни е здрав, и все така човечен и сърцат, незнам какво бихме правили без него, наистина :) Толкова ми е носталгично днес и така ми се иска да се събираме отново онази голяма групичка, които бяхме ...... Липсва ми целия екип страшно много, бяха ми станали като второ семейство :)
Успех на всички момичета в темата, стискаме ви палци  :D
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #771 -: Септември 24, 2012, 21:08:56 pm »
sugari75, ето кой е надничал от стаята със секси нощничката, веднага те забелязохме, както казва Сиска, ще сме ти на късмет и ще стискаме палци :)))Изрично днес помолихме доктора да ни зарадва с малко девойки този сезон, че предните беше ни метнал само мъже :))) Обеща, че ще се постарае :)))
Да ни е здрав, и все така човечен и сърцат, незнам какво бихме правили без него, наистина :) Толкова ми е носталгично днес и така ми се иска да се събираме отново онази голяма групичка, които бяхме ...... Липсва ми целия екип страшно много, бяха ми станали като второ семейство :)
Успех на всички момичета в темата, стискаме ви палци  :D
И аз така, и аз така...Цял ден ме тресат емоциите...

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #772 -: Септември 24, 2012, 21:15:33 pm »
А имали навити за среща.Много искам да се запозная с вас.
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #773 -: Септември 24, 2012, 21:37:11 pm »
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=40276.660
Ето тук можем да се разберем :wink:

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #774 -: Септември 25, 2012, 10:45:17 am »
Или , Честит Рожден ден ,миличка.От сърце ти желая това да твоя последен опит.Стискам палци за лек трансфер и успешен финал на процедурата  :babyflips: :babyflips:
Момичета,радвам се ,че ви има и благодаря за подкрепата  :hug2:
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #775 -: Септември 25, 2012, 14:36:30 pm »
и моята пункция била на 24.09 преди 2 години, спомням си каква лудница настана на етажа  :happy_birthday_1:  :lol: :, тогава направо го зашеметихте от всякъде нашия д-р  :lol: :lol:
и много вярвах, че тогава ще ми бъдете на късмет и ето след 2 години къщата ни обърната на опаки от всякъде  :lol: :lol:, а живота ни осмислен както никога до сега  :D

пожелавам ви от сърце моя късмет.......ееее, малко по розов де  :lol:

успех!!!!!! yahoo_33 :crossfingers:
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #776 -: Септември 25, 2012, 14:38:14 pm »
Ох,момичета ще се побъркам от притеснение.Като звъннах да разбера как се развиват нещата първо ми казаха-ела утре(без инфо колко са оплодени и колко ембриончета са читави).Да ама утре е втори ден  :ask:  .Отчаях се ,бях решила да звъня на доктора по-късно,но Малена ми звънна после и каза,че имам две ембриончета и не можела да ми даде инфо защо ще правим трансфер на втори ден.Не ми каза на колко са се разделили и защо са взели това решение.До утре ще се пръсна от притеснение-не знам дали да правя трансфер -на втори ден.....има ли смисъл  :balk_146:
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #777 -: Септември 25, 2012, 14:57:24 pm »
sugari75 смисъл винаги има когато има надежда. Така, че не спирай да се надяваш и ще видиш, че чудеса се случват не само по коледа  :bighug:
Всички ние сме с теб и ще се молим и надяваме с теб!  :goodluck:

 
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #778 -: Септември 25, 2012, 15:04:12 pm »
Стискаме силно палци  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: Смисъл винаги има, :)! На втори,трети или пети ден- исторически погледнато,резултати винаги има.  :wink:Господ си знае работата и както казва Док- ние сме до тук,от тук нататък само той може да каже..! :wink:Но защо ли имам предчуствие!!!! :lol:
п.п. Маригри,ти какво лошо хвиждаш в повечко синьо,а??? :x
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #779 -: Септември 25, 2012, 15:37:53 pm »
Как няма да правиш трансфер бре, момичееее...Ти бой ли искаш сега!
Просто защото има малко оплодени и няма смисъл да се чака, защото няма какво да избират-така или иначе ще са двенките. А и матката в този случай е най-добрия инкубатор.
Вярвай в ембриончетата си, ще те харесат :)

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !