0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пролетна тема за най-малките
« Отговор #300 -: Май 31, 2017, 10:26:18 am »
да, тези животинки са много добри, моите децата също имат доста от тях купуване през годините за разни поводи, и макар и вече големи още им се радват :)
*
Re: Пролетна тема за най-малките
« Отговор #301 -: Юни 01, 2017, 08:24:35 am »
Честит празник на всички малки и големи деца!Нека нашите малчугани растат щастливи и винаги запазят детското в себе си!Весел празник!

Re: Пролетна тема за най-малките
« Отговор #302 -: Юни 01, 2017, 08:32:13 am »
Честит 1-ви юни на всички така дълго чакани дечица  :heartbeat:
Нека да растат спокойни, обичани, уверени и щастливи!

Ние, както ви писах, празнувахме вчера. Батутът нямаше желания ефект, но се надявам да започне да го ползва по-редовно, да хаби енергия и когато е вкъщи и да заспива с лекота  :lol:
Водих ги на детски кът в Монтесито през деня, а вечерта стандартното - колелета, колелета.

Много се разочаровам напоследък от по-големите деца (на 5-7 г.). Много обиждат по-малките, само защото са малки. Добре, че Дани не разбира още че му се подиграват. Само като му кажат, че е бебе, казва: Аз не съм бебе, аз съм Дани.

да, тези животинки са много добри, моите децата също имат доста от тях купуване през годините за разни поводи, и макар и вече големи още им се радват :)
И племенникът, който е на 7, много си играе с тях (повече от Дани засега).
*
Re: Пролетна тема за най-малките
« Отговор #303 -: Юни 01, 2017, 20:00:40 pm »
Здрави да са децата ни. И много щастливи?
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
Re: Пролетна тема за най-малките
« Отговор #304 -: Юни 01, 2017, 22:53:28 pm »
Честит празник на всички деца! Да са ни живи и здрави, безгрижни и щастливи!
Смайл, и мен ме дразнят много такива деца...
Re: Пролетна тема за най-малките
« Отговор #305 -: Юни 02, 2017, 12:09:32 pm »
Смайл, и мен ме дразнят много такива деца...
Дори не знам каква е правилната реакция от моя страна. Трябва ли да се намесвам или не?
Нарочно стоях настрани, за да го оставям да е самостоятелен. После разбрах от племенника, че са казвали на Дани "гъз" и "пръдльо" (сори за думите) без абсолютно никаква причина.
Само чух като му казваха, че е бебе и не може да играе с тях.

*
Re: Пролетна тема за най-малките
« Отговор #306 -: Юни 02, 2017, 12:24:44 pm »
Смайли, не можеш да первъзпиташ чуждите деца.
И да се намесиш едва ли ще спреш това. Съвсем наближава времето, в което трябва добре да обясняваме на собсвените си деца, че това тепърва предстои, животът е такъв, ежедневието е такова. А децата са жестоки.
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
Re: Пролетна тема за най-малките
« Отговор #307 -: Юни 02, 2017, 14:55:53 pm »
Здравейте,
Аз от една седмица съм при нашите и не мога да се нарадвам на малкия, толкова е пораснал  :D Утре обаче се връщам в София, а той ще остане поне още 2 седмици, че ми предстои пътуване до Лондон другата седмица. От сега ми е криво, но....
Иначе го мъчим го с гърнето, успява да свърши голямата работа в повечето случаи, малката - почти не, но е голяяяям зор  8O  8O  8O Стои понякога 30-40 минути и се стиска  8O Защо е такъв бойкот? Иначе е живот прекрасен за него тук - здравичък, по цял ден навън, свобода, чист въздух, интересни места, трактори, пожарни, каруци. Даже го качихме на един трактор, повозиха го и после едва го успокоихме - рееееев - иска само там да стои  :lol:
Пожелавам на всички здраве и много усмивки  :lol:
Re: Пролетна тема за най-малките
« Отговор #308 -: Юни 02, 2017, 15:25:55 pm »
Авалон, така е... Не очаквах толкова скоро да се сблъска с тези деца точно.

Bonbolini, оставяйте го по без памперс, за да се намокря и да усети по-добре необходимостта от това да се изпишка в гърнето. Сега вече е топло.
Аз така пробвах една събота и неделя. Не се получи и пак сложих памперса.
След още 1-2 седмици пак пробвах и стана от раз. Без да ми каже нищо, отиде и сам седна на гърнето. Изпишка се и стана все едно нищо не е било.

*
Re: Пролетна тема за най-малките
« Отговор #309 -: Юни 03, 2017, 00:56:01 am »
Честит празник на патерици! Да са здрави всички дечица!
И аз предпочитам забавленията пред подаръците за този ден, то и за повечето, че да не пълня къщата  :lol: Моят син знае, че е празник, но не е искал подарък. Ходихме да ядем сладолед, после захарен памук (много възпитателно, извинете  :lol: ), търча до 10часа, за да видим зарята и мисля, че наситихме с достатъчно емоции.
Смайл, аз в другата тема се оплаквах за обидите от другите деца, много емоционално ги приема моят. Опитвам да разговаряме разумно и той да разбере, че като му кажат "пикльо" примерно, той няма причина да се обижда. Няма как да превъзпитам чуждите деца, като го прибирам и слушам една баба как "нарежда" внуците си. И ми вика, той дядо им псувал  :lol: Обяснявам, че така не е прилично да се говори.

По колко часа откарвате на плажа, че правите такъв запас от бански? Аз до сега не съм купувала слънцезащитни. Последно открих един спрей на Нивеа, изглежда като дезодорант и го опръсквам с него. То няма шанс да изтърпи, да го мажа.
*
Re: Пролетна тема за най-малките
« Отговор #310 -: Юни 03, 2017, 09:00:44 am »
По колко часа откарвате на плажа, че правите такъв запас от бански? Аз до сега не съм купувала слънцезащитни. Последно открих един спрей на Нивеа, изглежда като дезодорант и го опръсквам с него. То няма шанс да изтърпи, да го мажа.
Хах, за мене става въпрос.
М-и, взех толкова, защото юли и август домочадието се изнася на вилата,  по цял ден на двора, в надуваемия басейн има голямо жабясване, да е по-лесно на бабите уж, да преобличат, а как се изгаря на балкана, не е истина просто,  в същото време кога подухне ветрец е един тънък...
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
Re: Пролетна тема за най-малките
« Отговор #311 -: Юни 03, 2017, 10:25:30 am »
Здравейте, ние днес сме на рожден ден на полуоткрито/полузакрито в една вила на едно село.
Дано се забавляват децата и не ни вали много  :lol:

Ще опитам да прикача на Дани любимата играчка.
*
Re: Пролетна тема за най-малките
« Отговор #312 -: Юни 03, 2017, 22:30:14 pm »
По колко часа откарвате на плажа, че правите такъв запас от бански? Аз до сега не съм купувала слънцезащитни. Последно открих един спрей на Нивеа, изглежда като дезодорант и го опръсквам с него. То няма шанс да изтърпи, да го мажа.
Хах, за мене става въпрос.
М-и, взех толкова, защото юли и август домочадието се изнася на вилата,  по цял ден на двора, в надуваемия басейн има голямо жабясване, да е по-лесно на бабите уж, да преобличат, а как се изгаря на балкана, не е истина просто,  в същото време кога подухне ветрец е един тънък...
Той и при нас не спира тоя тънкия ветрец. Иначе сега нали са трима, а аз сама и май басейна ще пропуснем това лято, да го вадим. Има вероятност и на морето да ходим сами и от сега не ми се ходи, а много обичам. Сега ме караш поне по една тениска, да взема да им потърся.
*
Re: Пролетна тема за най-малките
« Отговор #313 -: Юни 04, 2017, 13:28:28 pm »
М-и, аз за собствено улеснение и повече сигурност. Ултравиолетовите лъчи не са каквито бяха преди 30 години. Поразиите от тах след години могат да се проявят. И тена по принцип отдавна не ми е цел - напротив. В Декатлон има.

 Смайли, то това и за големи хора играчка, особено докато се сглоби, пък и после. Нашия татко преди 2-3 месеца се прибра с една подобна писта. Мерак, неизживяно детство. Издържах я три дни. Следващото вадене сигурно ще кога липсвам . То не стига те двамата с Нора, ми и котката отгоре й, и половината хол. Да се чудя от къде да заобикалям  да чистя около тая писта.
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
Re: Пролетна тема за най-малките
« Отговор #314 -: Юни 04, 2017, 15:48:18 pm »
Авалон, ние ги редим и разваляме всеки ден тези релси и всеки път правим различна композиция. Най-много по два дни се задържа една й съща.
На нас ни е интересно да ги редим, а на Дани да играе с тях. Помага и при прибирането.
*
Re: Пролетна тема за най-малките
« Отговор #315 -: Юни 04, 2017, 16:03:18 pm »
Ама разбира се. Нали това казвам - че е и за големи хора играчка. Това, че мен не ме кефи по една или друга причина не означава нищо
« Последна редакция: Юни 04, 2017, 16:31:36 pm от avallon »
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
*
Re: Пролетна тема за най-малките
« Отговор #316 -: Юни 11, 2017, 14:02:32 pm »
Здравейте, на скоро много ми похвалиха продуктите на една френска марка Педиакид. След 3 изпити опаковки Биозин кидс и лека настинка тези дни, се чудя какво друго да купя. Някой от вас ползвал ли е нещо тяхно - имат различни сиропи - за имунитет, за проблеми с гърлото, витамини?  Прилагам линк към сирома за имунитет:http://apteka.framar.bg/30056966/%D0%BF%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D0%B0%D0%BA%D0%B8%D0%B4-%D0%B8%D0%BC%D1%83%D0%BD%D0%BE-%D1%84%D0%BE%D1%80-%D1%81%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%BF-125-%D0%BC%D0%BB
*
Re: Пролетна тема за най-малките
« Отговор #317 -: Юни 11, 2017, 21:56:30 pm »
Кати, аз не се интересувам от подобни и не мога да ти бъда полезна. Отдавна спрях да спонсорирам аптеките доброволно в тази насока. Не мисля, че течност в шишенце ще създаде имунитет.
Единствено прополис давам, поне знам, че е 100% натурален и от природата, и .... май за собствено успокоение, че правя нещо.
Лято е, събирайте въздух и слънце, пресни плодове и зеленчуци - тъпкани са с витамини ..... по- добро от това няма. Кога е просто настинка със и без добавки бързо минава. Кога влезе някой гаден вирус трябва да си извърти цикъла и чак тогава минава, та пак все тая с добавките.
Ти си знаеш де. Дано някой сподели с доказан ефект.
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
*
Re: Пролетна тема за най-малките
« Отговор #318 -: Юни 11, 2017, 23:41:30 pm »
Кати, всяка новоизлюпена майка търси нещо, с което да подсили имунитета на детето си. Няма вълшебен сироп или хапче. Като почнат градина или ясла, поне първата година се скъсват да боледуват, защото имунната система се сблъсква с вируси и трябва да си изгради имунитет. Рецептата иначе е проста - разходки на чист въздух (включително и през зимата) здравословна и прясна храна, движение. Това е, но естествено по-горното няма как да се прескочи. На мен ми беше трудно, докато го осъзная и приема, но честно казано, при второто дете някак на всичките болести не съм им обръщала чак такова внимание и ми се струва, че минаха по-леко (а вероятно е било същото, просто съм била психически подготвена). На моите също нищо не съм им давала и нямам намерение. Много рядко им се случва да боледуват изобщо, а тази зима всички останахме здрави (да чукна на дърво). При започването на яслата на първото дете изкарах 90 % от болестите заедно с него.  :( Нормално било, каза личният ми лекар.
Извинявай за лекцията! Просто искам да ти кажа, че няма смисъл да си хвърляш парите на вятъра.

Хубава седмица и здрави деца!

*
Re: Пролетна тема за най-малките
« Отговор #319 -: Юни 12, 2017, 08:39:03 am »
Благодаря за мненията! Моят мъж мисли по същия начин като вас  :D. За сега нищо няма да вземам. Ще видим на есен, дали пак ще взема нещо.