0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
Хормонална депресия ли?
« Отговор #40 -: Юни 09, 2006, 15:55:54 pm »
Ман,

при теб е разбираемо, мила, все пак хормоните ти са във "вихъра си", тъй да се каже:)
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Хормонална депресия ли?
« Отговор #41 -: Юни 09, 2006, 16:03:06 pm »
Цитат на: adi
Цитат на: kareliya
А как реагират мъжете ви когато заплачете?


Честно казано гледам много да неплача пред половинката защото му става много тежко като ме гледа така............гушва ме и винаги се опитва да ми обесни че нищо неможем да направим ....освен да продължим борбата и да се надяваме на чудотО!!!!!НЕИСКАМ ДА ГО РАЗТРОЙВАМ!
Момичета май много ревли станахме всичките.........

И аз така. Толкова безпомощен се чувства горкичкият ми, че даже ми казва, че ще правим Кекс със презервативи - за да не съм се надявала и отчайвала.  Не бил уж държал толкова на дете. Ама аз знам, че и той като мен мечтае за дечица. И толкова искам да го направя щастлив и горд ТАТКО  :cry:
Ужасно ми се доревава, не толкова като гледам майки с бебета, а като видя някой татко - гордо ходи и бута количката, или гука на бебешочето си ... Виждам го как тайно от мен поглежда към количката... Искам и аз да дам на мъжа си това щастие! Пак ми се насълзиха очите  :balk_146:


*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Хормонална депресия ли?
« Отговор #42 -: Юни 09, 2006, 16:03:39 pm »
Ралка, аз за преди де. то сега ясно :D
*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
Хормонална депресия ли?
« Отговор #43 -: Юни 09, 2006, 16:11:13 pm »
Цитат на: bebe_2006
Цитат на: adi
Цитат на: kareliya
А как реагират мъжете ви когато заплачете?


Честно казано гледам много да неплача пред половинката защото му става много тежко като ме гледа така............гушва ме и винаги се опитва да ми обесни че нищо неможем да направим ....освен да продължим борбата и да се надяваме на чудотО!!!!!НЕИСКАМ ДА ГО РАЗТРОЙВАМ!
Момичета май много ревли станахме всичките.........

И аз така. Толкова безпомощен се чувства горкичкият ми, че даже ми казва, че ще правим Кекс със презервативи - за да не съм се надявала и отчайвала.  Не бил уж държал толкова на дете. Ама аз знам, че и той като мен мечтае за дечица. И толкова искам да го направя щастлив и горд ТАТКО  :cry:
Ужасно ми се доревава, не толкова като гледам майки с бебета, а като видя някой татко - гордо ходи и бута количката, или гука на бебешочето си ... Виждам го как тайно от мен поглежда към количката... Искам и аз да дам на мъжа си това щастие! Пак ми се насълзиха очите  :balk_146:


Бебче, не се разстройвай така, все някога и ние ще ощастливим половинките си. Иначе, абсолютно те разбирам как се чувстваш и аз съм така, особено като сме на почивка с приятели с дечица, толкова ми става мъчно, че моето момче няма за кого да се грижи, не се тревожа за себе си толкова, колкото за него. Така например, миналия август бяхме с наши приятели на почивка (др. две семейства имат по едно момченце, едното на 4, др. - на 5 годинки) и ходиха в пустинята по мъжки с някакви четириколки на разходка. После на вечеря като гледах снимките, другите двама татковци с чедата си на количките, а моето сладурче - самичко, толкова мъчно ми стана, направих се, че съм забравила нещо в стаята и като се качих, си поплаках малко сама; ама съдба де, какво да се прави. Та сега твоите мисли ми върнаха картинката в главата:(
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Хормонална депресия ли?
« Отговор #44 -: Юни 09, 2006, 16:22:52 pm »
Рали  :balk_21:  :bighug: Дай Боже скоро да ощастливим мъжете си, като им родим по едно сладко здраво бебче - момченце, момиченце - няма значение.


*

    eleonor

  • ****
  • 1075
  • БEA -ПРЕКРАСНА I CИМЕОНчЕ- БОНБОНчЕ-ОБИЧАМЕ ВИ
Хормонална депресия ли?
« Отговор #45 -: Юни 09, 2006, 19:50:33 pm »
Ужасно ми се доревава, не толкова като гледам майки с бебета, а като видя някой татко - гордо ходи и бута количката, или гука на бебешочето си ... Виждам го как тайно от мен поглежда към количката... Искам и аз да дам на мъжа си това щастие! Пак ми се насълзиха очите  :balk_146:[/quote]

Аааа,бебе_2006,ти тотално ме разрева.
И аз съм си ревла ,като гледам май вси4ки сме си такива,4увствителни и емоционални.Но какво да се прави,важното е 4е сме борбени натури и не се отказваме лесно,мили девойки.
А пък като се 4увстваме добре,като си поплакваме,и ни улеква на ду6ицата,6те си пла4ем.



Beatris - 13.01.2008
Simeon- 19.01.2009

МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ
Хормонална депресия ли?
« Отговор #46 -: Юни 09, 2006, 20:48:18 pm »
Цитат на: eleonor_78
Искам и аз да дам на мъжа си това щастие!   :balk_146:


Аз също, и това, че не мога ме смазва :cry:
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Хормонална депресия ли?
« Отговор #47 -: Юни 09, 2006, 22:23:56 pm »
Милички момичета стига сте писали такива тежки думи пълни с толкова много мъка че всеки ден когато чета постоянно рева!!!!!
Особенно сега когато чакам резултата от инсе.
Немога да опиша с думите колко много ви разбирам и колко много ви пожелавам .......всяка от вас да си има поне едно детенце!!!!!!!


Аз обаче вътре в себе си  вярвам че всички ние щев си имаме бебета!! :balk_21:  :balk_21:  :balk_21:
Хормонална депресия ли?
« Отговор #48 -: Юни 09, 2006, 22:56:31 pm »
Мили момичета, мога да ви кажа от личен опит,че и реването и депресията и дори полип,
който щяхме да оперираме и който се беше получил в следствие на стимулациите
изчезнаха като дим след само една седмица гладна диета и ходене по 4-5км. пеша!
Направо не мога да се позная!Явно организма ми се изчисти от изпитите хормони
и започна да се саморегулира.
Ако ви интересува - 800г. до 1кг. различни плодове разпределени за деня, 3 чая с по
1ч.л. мед и 2 литра вода.Нищо друго не е разрешено.Така3 днирна четвъртия към това
прибавяте и една салата - само зеленчуци без никакви млечни продукти, на 5 ден плюс
това и 200г.сварени картофи или картофена супа и после започвате всичко
отначало и повтаряте до 3 - 4 пъти колкото ви е приятно и издържите.После обаче
захранването става внимателно като първите дни менюто е главно пак плодове и
зеленчуци и се включват останалите продукти внимателно всеки ден по един нов.Явно от
многото жива и витаминозна храна организма се разтовари и регулира.
Ще се радвам ако ви е от полза - кризите и трудностите са до 3 ден, а после се чувстваш чудесно.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Хормонална депресия ли?
« Отговор #49 -: Юни 10, 2006, 06:39:00 am »
Цитат на: ALMATEJA
Мили момичета, мога да ви кажа от личен опит,че и реването и депресията и дори полип,
който щяхме да оперираме и който се беше получил в следствие на стимулациите
изчезнаха като дим след само една седмица гладна диета и ходене по 4-5км. пеша!
Направо не мога да се позная!Явно организма ми се изчисти от изпитите хормони
и започна да се саморегулира.
Ако ви интересува - 800г. до 1кг. различни плодове разпределени за деня, 3 чая с по
1ч.л. мед и 2 литра вода.Нищо друго не е разрешено.Така3 днирна четвъртия към това
прибавяте и една салата - само зеленчуци без никакви млечни продукти, на 5 ден плюс
това и 200г.сварени картофи или картофена супа и после започвате всичко
отначало и повтаряте до 3 - 4 пъти колкото ви е приятно и издържите.После обаче
захранването става внимателно като първите дни менюто е главно пак плодове и
зеленчуци и се включват останалите продукти внимателно всеки ден по един нов.Явно от
многото жива и витаминозна храна организма се разтовари и регулира.
Ще се радвам ако ви е от полза - кризите и трудностите са до 3 ден, а после се чувстваш чудесно.



Мила Алми до колкото знам такива   резки диети   стресирват организма и често се разбутват хормоните!Не съм сигурна че това е подходящо за всеки!
Но явно за теб да!........радвам се че нещата при теб се нормализираха!
 виж ходене по  4-5 км това е много хубаво!!!!Спорта е много полезен за нервна система...................това е походящо за всеки!!!
Алми дано да продължаваш все така и скоро да имаш повод да се похвалиш!!!От все сърце ти го желая!!!! :balk_21:
Хормонална депресия ли?
« Отговор #50 -: Юни 10, 2006, 19:54:54 pm »
Напротив, Ади нормализират се хормоните и антителата,защото отпадните продукти
от усвояването на белтъчините са точно тези които причиняват повечето
заболявания и на организма се дава време да си почине и да се изчисти.
Разбира се при много дълъг период на недохранване, булимия или анорексия, които са вече
 заболявания, естествено че ще се разстроят,но аз съм била на много по-строга диета
 от тази 30 дни и хормоните ми са били перфектни. :balk_21:
здравейте
« Отговор #51 -: Юни 24, 2006, 12:08:52 pm »
Аз мисля че :balk_146: това със реването го преживях първият месец сега след като разбрах че бременоста ми не е извънматочна, а вътре маточна,немога да спра да се усмихвам и радвам preggo  :dance2:
*
Хормонална депресия ли?
« Отговор #52 -: Юни 24, 2006, 14:23:41 pm »
Цитат на: rally_g
Винаги нещо ще липсва на всеки от нас - днес е бебето, утре - нещо друго, във всеки момент от живота ни ще си имаме някаква болка и мъка, въпросът е да се не се чувстваме "ощетени", нещастни заради нея.


По принцип е така, но каквото и да ми е липсвало преди не е била толкова болезнена липсата както сега, когато ми липсва дете. Никога не съм се чувствала така, преди опита изпитвах липса, но някакси не ме болеше, а сега - ще се пръсна. Имам чувството, че като излезна на улицата и всичко ми напомня за моят проблем, бременни, майки с колички, други с по-големи деца, детски кътове, детски магазини на всяка крачка, влизаш в аптеката и там бебешки принадлежности, биберони и т.н....., а ти се бориш със себе си да преодолееш поредната загуба и да погледнеш напред. Сигурно аз съм се побъркала, но днес ми е изключително тъжен и ревлив ден. И аз като повечето от вас момичета плача навсякъде, незнам дали е хормонална депресия, но определено се чувствам много променена относно емоционалното си състояние.
*

    naha

  • *****
  • 1474
  • За всяко нещо си има Време, Път и Надежда!
Хормонална депресия ли?
« Отговор #53 -: Юни 24, 2006, 19:02:59 pm »
Оххх май и аз ще се разпиша тука...... аз по принцип съм доста емоционална и не мога да скривам емоциите си било то радостни или тъжни. Но на последък се улавям, че започвам да плача само от  една мисъл пробягала в главата ми( независимо каква е предимно свързана с бебетата, но и не само..). Случвало ми се е да плача както си вървя по улицата. Почти не се притеснявам от това, че може някои да ме гледа. Според мен това е от редица понасъбрали ни се неща и то не само заради невъзможността ни да заченем. Ужасно е мили мои. А както виждам тази тема ще се разширява и повече...... Усещам в себе си една безпомощност, която ме подтиска ужасно и мисля, че на нея се дължи чувствителността ми. Дори мога да кажа че моментите, в които съм се и се смея са значително по малко. Безизразното и тъжно изражение в/у лицето ми е сякаш перманентно и само проблясъци на усмивка чат пат променят картината. Чувствам се неспособна да изпитам щастие или ако се зарадвам на нещо то трае само миг. А най-лошото е, че понякога ми идва да зарежа всичко и това не включва само бебето, включва връзката ми с човека до мен, всичките надежди и планове. Просто да оставя всичко.Не ме разбирайте погрешно аз не съм човек, които се отказва лесно, но като че ли всичкото това напрежение  ми идва в повече...........Мисля че е много страшно един човек на 24г да каже- Вече няма смисъл.......и да изгуби пътя си, мечтите си. Едно време можех да мечатя за бременноста си просто да вървя по улицата и да бъда някъде в друго време където съм с корем и съм щастлива( и бях щастлива само от мисълта ) .. сега не мога. Искам да си върна мечтите ....... :cry: Толкова ми липсват..
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Хормонална депресия ли?
« Отговор #54 -: Юни 24, 2006, 20:54:39 pm »
Мила Наха всички преживяваме тези моменти!Болката и мъката в душите ни е прекалено голяма !Аз лично  още немога да се справя с второто неуспешно инсе!Сега много се обезверих и паднах духом.
Но това небива!!!Ще почина малко и се надявам скоро да се съвзема и да продължа борбата!ТРЯБВА ДА СЕ БОРИМ!!!!!!!!!
Мила Наха ти си само на 24 .......времето е пред теб!!!!така че стегни се момиче и се бори!На края ще успееш!!Всички ние ще успеем! :balk_21:  :bighug:
*

    Eli_

  • ****
  • 516
  • Тъпа и упорита !!!
Хормонална депресия ли?
« Отговор #55 -: Юни 24, 2006, 21:05:12 pm »
Мила,Наха,ти си една от най-свежите форумки ! Ти имаш цялото време на света пред себе си ! Не се предавай,никоя от вас не бива да се предава !  :balk_77:
 Аз откакто зарязах всичко се чувствам сякаш огромен товар е паднал от плещите ми ! Дори мисълта,че няма да имам никога дете не ме плаши вече. Незнам,може да не е нормално,но сега ,за разлика от преди ,съвсем спокойно си говоря за деца,бремености ,радвам се на бебета /с малки изключения- признавам си онзи ден ,преди да ми дойде ревнах ,като видях едно сладурче с биберон,ама то е от хормоните :wink: / Даже сама искам да излизам с приятелки и бебетата им. Сега осъзнавам каква фикс идея ми е било и какъв живот съм живяла - кошмар по-скоро. Не се издържа понякога на това.Не всяка психика може да го понесе,само най-силните успяват ! Вижте Джам,Сигнус,Стефи,Ултра,Манхатън и другите момичета,които успяха. Не спирам да им се възхищавам и да им се радвам от сърце !!! Силни жени-достойни за възхищение ,смели и борбени докрай ! Моля се някой ден и аз да имам истински човек до себи си ,който няма да ме предаде ,дори и да се наложи пак да се боря, Тогава не бих се отказала,но в тази връзка просто нямах шанс.  :(
Така ,че ,мили момичета ,ако имате истински мъже,които са с вас ,каквото и да става - нямате право да падате духом ! Опрете се на тях,на приятелите си ,огледайте се колко е прекрасен света - не се затваряйте в себе си - това е голяма грешка ! След всяко падане се изправяйте по-силни от преди ! Каквото и да говорим,отказване няма ,знаете го ,нали ? Няма начин да не успеете по един или друг начин ! Стискам ви палци на всички !  :balk_21:
Re: Хормонална депресия ли?
« Отговор #56 -: Юни 27, 2006, 23:23:02 pm »
Малко момче попитало майка си, „Защо плачеш?"
„ Защото съм жена?", отговорила му тя
„Не разбирам", казал той. Неговата майка само го прегърнала и казала „ И никога няма да разбереш"
По-късно малкото момче попитало баща си, „ Защо мама сякаш плаче без причина?"
„Всички жени плачат без причина", само това могъл да каже баща му.
Малкото момче пораснало и станало мъж, но все още се чудел защо плачат жените.
Най-накрая попитал Господ:„Господи, защо жените плачат толкова лесно?
Господ отговорил: „ Когато създавах жената, тя трябваше да е специална.Направих раменете й достатъчно силни да поемат тежестта на целия свят, и въпреки това достатъчно нежни за да даряват удобство. Дадох й вътрешна сила да издържи раждането на дете и отхвърлянето, което много пъти идва от децата й.Дадох й твърдост, която й позволява да продължава напред, когато другите се отказват и да се грижи за семейството си дори при болест и изтощение без да се оплаква. Дадох й чувствителност да обича децата си въпреки каквото и да и въпреки всички обстоятелства, дори когато дете й я е наранило много.
Дадох й сила да помогне на мъжа си да преодолее грешките си и я създадох от неговото ребро за да защити сърцето му.
Дадох й мъдрост за да знае, че добрият съпруг никога не би наранил жена си, но понякога изпитва нейната сила и нейното решение да бъде до него непоколебимо.
И накрая, дадох й сълза, под която да се приюти. Това нейно уникално право, за да го използва, когато има нужда.
„ Виждаш ли, сине.", казал Господ, „красотата на жената не е в дрехите, които носи, фигурата, която има или в начина, по който си сресва косата.
Красотата на жената трябва да бъде в нейните очи, защото това е пътят към сърцето й – мястото, където любовта обитава."
Житейски закон е:
Когато една врата се затваря,
друга се отваря пред нас.
Трагичното обаче е,
че човек гледа само към затворената врата
и не обръща внимание на отворената.
Re: Хормонална депресия ли?
« Отговор #57 -: Юни 27, 2006, 23:42:37 pm »
КРАСИВО Е
  ВОВА


Re: Хормонална депресия ли?
« Отговор #58 -: Юни 28, 2006, 00:03:44 am »
Боба, благодаря ти.... Толкова много се нуждая от окуражителни слова... добре, че сте вие момичета...

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Хормонална депресия ли?
« Отговор #59 -: Юни 28, 2006, 18:48:58 pm »
Прекрасно е! :balk_5:

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум