0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 6
« Отговор #900 -: Октомври 24, 2015, 23:22:27 pm »
Лили, имаш цялата ми положителна енергия и всичките ми стиснати палци. От сърце ти желая положителен тест утре и много, ама много се вълнувам заедно с теб. Ние утре след като дадем гласа си, ще ходим на сбор в едно близко свло, но ще съм на линия и ще надничам през две минути за новини от теб! Успех, миличка!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 6
« Отговор #901 -: Октомври 25, 2015, 00:24:01 am »
Алис,аз съм от Карнобат.Лили е от Бс.Карнобат е малък град и сигурно сме се разминаваме.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 6
« Отговор #902 -: Октомври 25, 2015, 01:32:21 am »
Лили, земята, стиснати палци и от мен!

Мира, утре е яхнията, днес цял ден ходихме да гледаме къщи и се отказахме :( много са гадни тия, които можем да купим, а тези скъпите, пак са гадни. Не знам с този висок наем какво ще правим--> сигурно ще се местим. Голям стрес, щото трябва да намерим нещо преди да сме заминали за Лондон...

Кали, тесто правя, но не солено. Сол като сложа и не ме кефи структурата. Аз ги оцветявам с акрилни бои и като изсъхнат ги пръскам с лак. Правя играчки за елхата :)

Ето от миналата година. Ох, изтрила съм ги, само гърба на тази ръкавица успях да намеря, че я бях сложила във Фейса, утре ще ги търся миналогодишните да ги снимам, но те се чупят и пожълтяват и всяка година трябва нови да се правят.

Ето я и Порша.

Утре като се освободя ще мина да ви видя, ама сигурно ще сте изпозаспали :/

Бисквитите ми харесаха, но аз слагам боя в захарната паста и си правя различни цветове. Без бонбонките, макар че и това е идея, ама трябва да ги купувам, а така само с захар, вода и боя ги правя :)

Хайде цун-гуш и до утре :)
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 6
« Отговор #903 -: Октомври 25, 2015, 01:36:40 am »
Не можаха да се публикуват снимките, явно има проблем. Направих всичко, което обикновено правя, но получих червено съобщение да уведомя администратор. Явно много съм спамила  :lol:
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
Re: Правим опити за бебе - Тема 6
« Отговор #904 -: Октомври 25, 2015, 08:37:38 am »
Лили, Земята, вълнувам се заедно с вас и стискам всичките си налични палци!

Аз няма да гласувам, за да не разсейвам енергията :lol:, така че съм тук и ви чакам!

ПП. Шегувам се, разбира се, няма да сам гласа си, тъй като поради разни работно-финансови причини, официалните ми адреси са далеееч от мястото, където всъщност живея. ;)

Re: Правим опити за бебе - Тема 6
« Отговор #905 -: Октомври 25, 2015, 09:47:09 am »
Добро утро! Снощи само на Лили съм пожелала успех, ама съм загубена и аз! Земята, с теб съм и стискам палци, да знаеш! Нямам търпение да чуя хубавите новини! За колко часа излиза това ЧХГ???
Отдавна не съм ви черпила кафенце, вижте какви красиви съм забъркала за днешния специален ден, заповядайте :)

Нали щяхме да я изписваме тая тема, за да започнем новата с хубавите новини?!?!?!?!?
Ария, виждам те гореееее :)
Никой ли не иска кафе? Да не би да сте отишли да гласувате всички едновременно???

мрън, мръъън....
Лиленце и теб те виждам горе :) Пиши два реда бе душко! Даде ли кръв? Яхна ли вече метлата???
« Последна редакция: Октомври 25, 2015, 10:50:30 am от Калия »
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 6
« Отговор #906 -: Октомври 25, 2015, 10:49:51 am »
аз съм тук, благодаря за кафето Кали, макар че аз бих си взела по-скоро някое капучино или топъл шоколад  :) не съм кафеджийка. Сутринта в 8:00 бях пред лабораторията и сега чакам, чакам, чакам ....


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Правим опити за бебе - Тема 6
« Отговор #907 -: Октомври 25, 2015, 10:53:58 am »
Лили, взимай маймуната, то е капучино :) Оххх, представям си как се чувстваш...кога ще излязат резултатите????
Аз ще ходя да гласувам или както се шегуваме да ,,ГЛАСя" обаче гледам, че са ме пернали в две различни секции  8O за референдума в една, която е до нас, а за местна власт в друга-на стария ми адрес, която се намира на другия край на града! Ег@ти и неуредиците значи, да му се ,,отгласи" на човек, пуууу....
Земята, ти пусна ли кръвчица???
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 6
« Отговор #908 -: Октомври 25, 2015, 10:58:12 am »
Птез 2-3 мин проверявам тук, снощи не съм спала от вълнение. Лиленце, представям си какво ти е, душицо.
Земята, надявам се да не се чувстваш пренебрегната и на теб ти стискам силно палци, просто Лили си я обичам , познавам добре историята и от месеци и стискам палчета. Утре ще чакам добри новини и от тебе. Ха, дано близначета, пък защо не и тричките да са се хванали!
« Последна редакция: Октомври 25, 2015, 11:10:19 am от Синеочка »


Всеки миг е още един шанс...
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 6
« Отговор #909 -: Октомври 25, 2015, 11:00:22 am »
Момичета на zemqta утре ще й стискаме палци, тя днес няма работещи лаборатории в Карнобат. Аз нали ги гледах - там всичко е затворено и тя ще ходи утре. Така че за нея има време.
А моите не знам кога ще са готови, казаха ми днес. ММ само ми се смее, че през 5 мин ги проверявам. Хем съм се отчаяла, хем се надявам да съм в малкия % бременни без симптоми  :(


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Правим опити за бебе - Тема 6
« Отговор #910 -: Октомври 25, 2015, 11:07:45 am »
Лили, като получиш резултатите, изчакай да затворят тази тема и тогава отвори новата и ни зарадвай :) Да луднем съвсем  :P
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 6
« Отговор #911 -: Октомври 25, 2015, 11:09:04 am »
Лили, нямаш ли пиклив тест у вас? Може да отчете..това чакане напряга..


Всеки миг е още един шанс...
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 6
« Отговор #912 -: Октомври 25, 2015, 11:20:11 am »
като каза за пиклив тест и пак се сетих каква простотия направих вчера - бях сигурна, че от пакетчетата тестове за О имам останали 1-2 БТ. Вечерта ги приготвих, сутринта станах и както си му е реда с първа сутрешна топнах лентичката. Докато чакам чертите виждам на опаковката, че пише тест за ЛХ  :lol: В крайна сметка изхвърлих теста и само дето го изхабих. Оказа се, че нямам ТБ останал вкъщи, затова ще си чакам кръвния.


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Правим опити за бебе - Тема 6
« Отговор #913 -: Октомври 25, 2015, 11:29:31 am »
Лили и аз съм с теб,от сутринта те мисля още се събуждам и влизам да видя дали няма новини! :-) би трябвало всеки момент да са готови,щом си пуснала в 8:00 часа!  :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 6
« Отговор #914 -: Октомври 25, 2015, 11:41:40 am »
Радвам се, че и ти си тук Веситаа, взех си сутринта от бременното прахче, дано ми е на  късмет  :)


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 6
« Отговор #915 -: Октомври 25, 2015, 12:20:13 pm »
излезе ми резултата, май хич не е обнадеждаващ - 8,67  :( Някой друг път по-нататък ще ви откривам темичка  :(
Благодаря на всички за подкрепата и куража  :bighug:


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 6
« Отговор #916 -: Октомври 25, 2015, 12:23:36 pm »
Еййй, ама това си е положителен тест бе Лили..Много се радвам..ще.навакса.ще.видиш..Колко трябва да е днес?
Сега се сещам, че на Галя и Краси от "Моето мечтано бебе" първият кръвен полаза 7. Така, че..не го отчисвай твоя малък борец още
« Последна редакция: Октомври 25, 2015, 12:27:26 pm от Синеочка »


Всеки миг е още един шанс...
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 6
« Отговор #917 -: Октомври 25, 2015, 12:32:11 pm »
Синеочка много ме успокояваш, но някак си не ми се вярва, твърде нисък е резултата  :( Сега сравнявам и с показателя на Ангелчето - при нея на 10ти ден беше 11, но при трансфериран 3дневен ембрион. А аз с 5-дневен съм на 8.67  :(
Ще се чуя с док да видим какво ще каже, но най-вероятно ще каже да повторя изследването след 2 дни и ако се увеличава - ОК, ако не значи не


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Правим опити за бебе - Тема 6
« Отговор #918 -: Октомври 25, 2015, 12:40:18 pm »
Лили, твоето ембрионче нали малко изоставаше още от началото? Дано да е от това и ЧХГ само да расте! Стискам големи палци. Все пак резултатът е наистина положителен, макар и нисък.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 6
« Отговор #919 -: Октомври 25, 2015, 12:47:21 pm »
Изоставаше  :( и аз на това залагам. Трябва да продължа утрогестана + ношпа, вторник ще пусна втори тест  и ще се разбере какво става.


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети