0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: По-прохладна седмична 21.07 - 27.07
« Отговор #80 -: Юли 26, 2008, 22:50:43 pm »
Перде,радвам се че лошото е минало.Да се възстановява детето и бързо да забравите преживяното.
И Мики беше болничък.Температура,разстройство и леко зачервено гърло.Днес е по-добре.Не ми харесват тия болести :(.Само мъчат децата ни.
Подобна случка,каквато разказа Фуси имах и аз миналата седмица,само че със свекъра :x.Още се ядосвам като се сетя.Бута му в устата разни неща да яде,от горе на всичкото той си беше хапнал от тях преди това.Най-лошото е,че ми запоиха детето с ракия.Топнато пръстче и на устенцата.Аз ако реша и чашка ще го черпя и салатка ще му направя на детето,ама не и други да правят  тези неща без да ме питат може ли да му дам това или онова.Та такива ми ти неща.
*
Re: По-прохладна седмична 21.07 - 27.07
« Отговор #81 -: Юли 26, 2008, 22:57:28 pm »
Най-лошото е,че ми запоиха детето с ракия.Топнато пръстче и на устенцата.

оооо, да, това е класика :x
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: По-прохладна седмична 21.07 - 27.07
« Отговор #82 -: Юли 26, 2008, 23:03:03 pm »
Най-лошото е,че ми запоиха детето с ракия.Топнато пръстче и на устенцата.

оооо, да, това е класика :x

Тва най-го мразя, верно, че е класика...

И на мен като малка /но вече помнеща, щото си спомням/ по разни събори особено все ми предлагаха разни дядковци, бабаи, чичковци и подобни  :x

Перденце, да се оправя мъничето Тони бой и тези проблеми вече да вземат да се разкарат ли от вас, а  :?


*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: По-прохладна седмична 21.07 - 27.07
« Отговор #83 -: Юли 27, 2008, 19:15:11 pm »
Наде, слава богу, че вече е добре Тони. Това което описваш е един ужас и за дете и за майка.  :(
Дай боже вече да е здрав Тони бой. :D

И ние днес бяхме захранени с питка и баничка от баба  :x. Пак казвам, ние явно не сме наред, масово хранят бебета с храната от маса, защото посягали  :wink:, вече нямам сили да се боря. И пръстите си подават да си чешат венците малките :o. И как да си оставя децата на такива хора да ги гледат, та ако ще да припадам от умора. Нямам доверие и това е. И определено аз съм луда и капризна майка в техните очи.



София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: По-прохладна седмична 21.07 - 27.07
« Отговор #84 -: Юли 27, 2008, 22:54:04 pm »
Перде, радвам се, че детето е добре вече! Да ви забравят всички болести от тук нататък!

Фуси, защо така малкия ми зет се е поразболял? Лоша работа! Дано много скоро се оправи! Търпение с баба му, и ние ще станем като тях, че може и по-зле.

Аз да си ъпдейтна статуса: ПОМОЩ, КОМАРИ! С комарници и машинки сме! Какви са тез дебелокожи комари български, не знам. Детето е цялото нахапано! Тази вечер сме и с оцет в спалнята.

За бонбоните, ракийката, баничките: Прекаленият светец и Богу не е драг!  Щом не е цяло хранене с бонбони и ракия, няма толкоз страшно. :P

Alexandra