0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #520 -: Май 08, 2014, 09:14:15 am »
Добро утро!
Първо, понеже май забравих, честито членство на Марси! Да ти донесе много късмет!

stoeka, дразних, а :wink:. Ти можеш реално да закусваш и да се наслаждаваш на морето, а ние само точим лиги пред компа (аз по моренцето де, да не си помислите :lol:). Но ти си закусвай и се наслаждавай на морето на воля.
Смайли, благодаря за кафето!
Днес също се очертава приятен ден. Дано се задържи вече все така.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #521 -: Май 08, 2014, 10:13:09 am »
Добър ви ден от мен.Аз днес се успах, станах в 9,40 и още съм неориентирана.

Стоека благодаря за закуската, аз искам само гледката.Ох така ми се ходи нанякъде, добре че другия месец малко ще разнообразим.Една субота и неделя ще дръпнем към троянския балкан, и на сватба сме канени, а и събиране на курса ще правим.Леле 15г станаха от както завърших техникума, кога мина това време?

Усмивки, мерсаж за кафето, аз тъкмо пия моето.

Хубав и усмихнат ден.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #522 -: Май 08, 2014, 10:18:13 am »
Добър ден! :)
Пийнах си кафенце, хапнах и от закуската - благодаря, момичета!


Усмихнат ден! :P

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #523 -: Май 08, 2014, 10:30:36 am »
Добро утро! И аз се успах доста, а колко работа ме чака просто не е истина....

Стоека, прекрасна гледка и закуска де, но и аз обичам да гледам морето  :D

Маги и аз преди 15г съм завършила  :D но за среща никой дума не отваря, всеки, който е събирал по веднъж за среща не иска да повтаря(включително и аз), все недоволни и така май тази година без среща  :) Ние сме се събирали и без годишнини де, та имаме наваксано  :wink:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #524 -: Май 08, 2014, 11:31:21 am »
Пеше, лятото като дойдете на почивка се обади! Имаш една закуска на брега на морето с изглед към Стария Несебър.

magi_st и ние имаме събиране на випуска, но минаха 25 години откакто завършихме. Но няма как да отида, не ми се пътува, трябва да бъда и на хотел и като им знам условията в хотелитв не ми се мисли да тръгвам. Повечето от класа ни са в чужбина.

А как ми се ходи някъде дори за ден, но уви няма как, разнообразявам от леглото на двора и до морето. Вече дойде и първият лайнер, не мога да им се нагледам на тези големи кораби.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #525 -: Май 08, 2014, 12:12:42 pm »
Добър ден и от мен. Включвам се направо за обяд,но защото се успах ами защото работата ме грабна с пълна сила. :( Няма да ви предлагам обяд, особено след красивата закуска на Стоека. :wink: За разказване  ,ще оставя съботата и неделята,ако и едната да е работна. :lol: Успешен ден на всички.
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #526 -: Май 08, 2014, 12:49:16 pm »
О Сотека ще пътувате споко.И аз бях закотвена в Плевен по време на бременността ми.Не мръднах никъде осве вече съвсем накрая до Троян за 2 нощувки, но то ни е наблизко има няма 70км.Сега мисля коя да ни е първата дестинация.Аз за море съм се замислила чак края на август, да не сме в голямата жега.Аз тоя мор си го имам и тук в Плевен ми що да се бутам и с много народ.

м-и, значи сме набори с теб :) То познайте кой организира нашата среща.Аз и  още една съученичка дето и тя е с бебе на 6 месеца.Но се събираме около 60-70% от курса.На мен ми е хубаво да ги виждам, дои от чужбина ще дойдат разни съученици.

Рачо, лека работа.

Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #527 -: Май 08, 2014, 13:00:41 pm »
Ехе, и аз съм ви почти наборка, само дето съм завършила преди 16 години гимназия.
Започнахме клас от 20 души и завършихме 14.
От тези 14 почти половината са в чужбина. Другата половина въобще не се събираме. Всъщност се видяхме май само веднъж.
А може и да съм ви наборка (80-та година съм), защото съм от 6 годишните?

Stoeka, завиждам ти за гледката  :wink:
Ra4o, спорна на теб!

Ние излизаме на разходка. Стана ми навик да си вземам фреш от моркови от Фантастико. Много е изгоден и вкусен, а и бил полезен за кърмата.


*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #528 -: Май 08, 2014, 15:49:40 pm »
Хубав ден и от мен! И аз като Рачо от сутринта доста неща трябваше да свърша и едва сега успявам да се включа в темата. Благодаря на всички за поздравленията и пожеланията за късмет! :)

Смайл, благодаря за усмихнатото кафенце  :)
stoeka71, и гледката, и закуската са прекрасни!
Теди, не пречи още от сега да започне с ухажването на девойките  :D: http://wwww.vbox7.com/play:fcf369c21b
« Последна редакция: Май 08, 2014, 16:16:12 pm от marsi »

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #529 -: Май 08, 2014, 20:19:09 pm »
Уфффф, 2 часа и половина си „доигравахме“ след градина. Ама поне е топло и не ми е дерт, бъбря си с майчета, баби, прабаби .... :lol:
Стоетка, непременно ще се обадим като дойдем, не за да видим морето, то и от хотела ни се вижда. Да видим девойката. :wink:
Гледам за другарски срещи си говорите, нашата от основното я прескочих, но трябваше да оставам да спя в Д-град, пък нямам там нищо мое и ми е неудобно да се прибирам по нощите у хората. Пък и същото лято бях на ДРЗ Варна, а малката беше наистина малка, а ДРЗ ми беше по-важно. Но пък на някой съученик му беше хрумнала чудната идея да направи затворена група във ФБ.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #530 -: Май 08, 2014, 20:31:30 pm »
навъртях 12 часа на крак днес, сега ми пулсират краката.
marsi, честито ти членство!

Моята наборна среща е на 7-ми юни :)

Рачо, чакам разказа ти.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #531 -: Май 08, 2014, 20:38:56 pm »
Тара, и моята е тогава :) Ей че мноо съвпадения.Аз днес се разбих от ходене.Градът ни е разкопан и за да стигна до някъде мисля 5 мин от къде да мина.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #532 -: Май 09, 2014, 07:40:04 am »
Добро утро! Да сложа аз кафе, че сефте тая седмица виждам утрото  :lol:


Ехе, и аз съм ви почти наборка, само дето съм завършила преди 16 години гимназия.


На мен си  :D

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #533 -: Май 09, 2014, 07:52:55 am »
Добро утро,момичета! Хапвам от вкусния кроасан,на крак,и бягам по задачи. Пожелавам ви спорен петък/за жалост не последен работен ден/.Времето се държи за сега,но май дъждовете са на хоризонта.... :?
Марси,забравил съм да ти честитя !! :( Чуството е прекрасно,нали? :)
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #534 -: Май 09, 2014, 08:37:49 am »
Добро утро и от мен!
Аз съм за кроасана и кафето, в момента пия едно мнооого слабичко. Но от няколко дни кръвното е 120/80, а днес беше и 110/70, та си позволих и кафе  :P. Чувството е неописуемо, от 7 месеца не съм пила кафе  :P

Относно времето - облачно, май е на дъжд и студено. Нищо общо с вчерашното време, мъжът ми се прибра почернял от плажа  :lol:, а днес тръгна с якето.
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #535 -: Май 09, 2014, 08:53:19 am »
Добро утро.
Тук е слънчево и се очертава целият ден да е такъв. Май, май ще я бъде тая пролет. :lol:.
Лек ден на всички!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #536 -: Май 09, 2014, 09:06:13 am »
Добро ви утро и от мен.Тук за сега е мрачно, дано поне не духа че да излезем.Искам вече да е топло постоянно, че да си се мотам по улиците.

Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #537 -: Май 09, 2014, 10:21:44 am »
Аз изядох "живо" кифла с шоколад и пих дълго кафе, след като ми точиха кръв за изследвания, ама и виртуалната закуска и кафенце пак ме изкушават. Лакомия! И при нас е слънчево вече, макар че сутринта беше по хладна от вчерашната. Май-май ще имаме още един приятен майски ден. Не че мога да се възползвам много, щото съм затрупана с работа, ама все пак...може на обяд да седна да хапна навън с колежка. Сигурно забелязвате, че все около яденото въртя темата, ама ще ми простите...в такъв етап съм. Храня се за трима. :)
Любителите на тениса и следящите изявите на българските спортисти изобщо сигурно са разочаровани като мен от вчерашната загуба на Григор Димитров, ама да гледаме с оптимизъм към следващия турнир в Рим. Да, освен от ядене се вълнувам май единствено и от тенис. Вчера даже мъжа и детето ме одумваха в тая връзка с лека ирония.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #538 -: Май 09, 2014, 12:43:17 pm »
Добър ден!
Честит ден на Европа, европейци и честит ден на Победата! :D

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #539 -: Май 09, 2014, 13:09:53 pm »
Хубав ден и от мен!  :D
Оригиналният начин на рисуване на една нестандартна художничка, този път с отпечатък от чаша кафе  :)https://www.youtube.com/watch?v=VOfePvzW1ts#t=37

Тя се казва  Hong Yi : http://www.redhongyi.com/
« Последна редакция: Май 09, 2014, 13:31:11 pm от marsi »