0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: последна априлска тема на бременните -58
« Отговор #140 -: Май 02, 2010, 09:26:25 am »
Момичета, искам да попитам нещо.До кога да пия фолиевата киселина, тези дни завършвам третия месец и се чудех да продължа ли и до кога? Благодаря ви, Вие сте много полезни и аз, нищо че за втори път съм бременна, научавам доста нови и интересни неща!Спокоен неделен ден ви желая.
*
Re: последна априлска тема на бременните -58
« Отговор #141 -: Май 02, 2010, 10:18:03 am »
Питай и лекаря си, ама май ти стига толкова. Аз доколкото си спомням също я пих дотогава.
Рая, за какво ти беше мило това чудо, да се вкарваш допълнително в стрес.
Мели, мерси за информацията, беше полезна.
Хубав ден на всички
Re: последна априлска тема на бременните -58
« Отговор #142 -: Май 02, 2010, 11:58:08 am »
Рая първоначално трудно се чува и трябва да понатиснеш леко върху кожата. Чува се не "туп-туп=туп", а както е написано в указанието "Звук като от галопиране на коне".
Вчера всичко мина гладко със запознанството,вечерта завърши супер в нас и това, че не съм родила още, след първия ни опит за секс от мноооого време насам, успокои мъжо :)

П.С. Търся къде да махна една бенка в София, че ме боли. Някой ако  има инфо за лекар да свирка.
[/url][/url]
Re: последна априлска тема на бременните -58
« Отговор #143 -: Май 02, 2010, 13:29:59 pm »
Radka_Marinova някои лекари казват, че може да си е пие до самото раждане, даже и по време на кърменето. В чужбина е така, не се спира и след раждането. Тук не знам защо я спират толкова рано.

 jasmin_veni има една мн печена лекарка в Токуда. Аз си бях отлепила една бенка и ходих при нея и веднага ми помогна, а и с едни петна, които имах от 10 год, с едно кремче за 2-3 дни всичко отмина. Мисля, че се казваше Д-р Росица Денчева, д.м. - началник отделение по "Дерматология и венерология". Ако искаш се обади и потай, мисля, че може и по каса. Но докато си бременна, няма как.

Кърмих близнаците си 1 год и 2 месеца!!!
За моите две ангелчета родени в 25 г.с.
9.09-11.09.2008
9.09-20.02.2009

Една година без мама...
*
Re: последна априлска тема на бременните -58
« Отговор #144 -: Май 02, 2010, 14:47:33 pm »
че не съм родила още, след първия ни опит за секс от мноооого време насам, успокои мъжо :)

К,во беше това секс?? :lol:
Re: последна априлска тема на бременните -58
« Отговор #145 -: Май 02, 2010, 16:38:19 pm »
К,во беше това секс?? :lol:
[/quote]

Като дойде 9ти месец ще си го припомниш за малко....после пак ще забравиш за няколко месеца :lol:
[/url][/url]
*
Re: последна априлска тема на бременните -58
« Отговор #146 -: Май 02, 2010, 18:40:23 pm »
Вени, честито  :lol:  :lol: Дано свърши работа секса  :lol:
аз имам да допивам един блистер от фолиевата, и мисля да я спирам. С миналата бременност я пих до 9 месец, но сега постоянно забравям и не мисля, че ще съм толкова стриктна.
Re: последна априлска тема на бременните -58
« Отговор #147 -: Май 02, 2010, 19:00:38 pm »
К,во беше това секс?? :lol:

Защо така, бе, момичета? Ако няма проблеми с бременността, недейте да се лишавате от това удоволствие. Още  повече, че при много дами либидото значително се засилва...
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

Re: последна априлска тема на бременните -58
« Отговор #148 -: Май 02, 2010, 19:49:14 pm »
К,во беше това секс?? :lol:

Защо така, бе, момичета? Ако няма проблеми с бременността, недейте да се лишавате от това удоволствие. Още  повече, че при много дами либидото значително се засилва...

Tака да :) Ама ми се струва, че тук повечето са като мен - демек, дори като им кажат, "айде, честито вече може" ги е страх :? Аз пък тъкмо в 7ми месец като казах на мъжа "Айде, даваме смело" и след два дни получих и бъбречна криза, та после затова ми отказва и ме държа на сухо - защото горкия много го беше страх да не стане пак нещо такова :lol:
[/url][/url]
*
Re: последна априлска тема на бременните -58
« Отговор #149 -: Май 02, 2010, 19:52:56 pm »
Тъкмо си мислех и аз, че мъжовете са по-страхливи в случая :D
*
Re: последна априлска тема на бременните -58
« Отговор #150 -: Май 02, 2010, 19:58:40 pm »
Аа, при мен не може.Долу е шев и кройка. :wink:
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: последна априлска тема на бременните -58
« Отговор #151 -: Май 02, 2010, 22:00:16 pm »
опит за секс

П.С. Търся къде да махна една бенка в София, че ме боли. Някой ако  има инфо за лекар да свирка.

 :? какво значи опит за секс ? нещо не се получи ли  :lol:
язък! от кога го чакаме...  :lol:

Аз мисля тази вечер да се пробвам...да видя дали ще ми обърнат внимание, че и аз забравих що е то  :lol:


Текам, аз имам една дерматоложка от която съм много доволна. Казва се Д-р Кокева а салонът и се казва Magic Line.. не съм сигурна дали маха бемки, но поне мисля че може да насочи към добър специялист.
Re: последна априлска тема на бременните -58
« Отговор #152 -: Май 02, 2010, 22:30:53 pm »
опит за секс

П.С. Търся къде да махна една бенка в София, че ме боли. Някой ако  има инфо за лекар да свирка.

 :? какво значи опит за секс ? нещо не се получи ли  :lol:
язък! от кога го чакаме...  :lol:

Аз мисля тази вечер да се пробвам...да видя дали ще ми обърнат внимание, че и аз забравих що е то  :lol:


Текам, аз имам една дерматоложка от която съм много доволна. Казва се Д-р Кокева а салонът и се казва Magic Line.. не съм сигурна дали маха бемки, но поне мисля че може да насочи към добър специялист.

Аааа, получи се и още как :lol: "Опит за секс" значи, че бяхме мнооого внимателни и двамата, не както преди, когато не се пазихме и не внимавахме като сега, да не ме заболи нещо.
[/url][/url]
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: последна априлска тема на бременните -58
« Отговор #153 -: Май 03, 2010, 00:05:26 am »
Tака да :) Ама ми се струва, че тук повечето са като мен - демек, дори като им кажат, "айде, честито вече може" ги е страх :? Аз пък тъкмо в 7ми месец като казах на мъжа "Айде, даваме смело" и след два дни получих и бъбречна криза, та после затова ми отказва и ме държа на сухо - защото горкия много го беше страх да не стане пак нещо такова :lol:
Да и аз съм като теб. Колкото пъти набера смелост и нещо е случва. Последно пак щяхме да пробваме пед седмица, ама ни хвана шубето. И мъжът ми май е по-страхлив и от мен  :)


  
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: последна априлска тема на бременните -58
« Отговор #154 -: Май 03, 2010, 08:06:54 am »
Момичета, притеснена съм. Бебка от вчера почти не се движи. Усещам я от време на време, но днес например за цял я усетих 2-3 пъти. Иначе и днес и вчера слушах сърдечните тонове и са добре, но тази разлика в активността ме притеснява.  Преди като беше по-мъничка често се случваше, но в последните 1-2 седмици беше по-активна особено вечер. Не знам какво да си мисля. Имам час за лекар чак в петък. Как мислите - дали има причина да се шашкам, след като тоновете са наред?

Боби


  
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: последна априлска тема на бременните -58
« Отговор #155 -: Май 03, 2010, 08:09:01 am »
Секс????  8O ...добре, че ще раждам, че иначе девствена ципа ще имам скоро  :lol: :lol: :lol: и хората ще решат, че съм с непорочното зачатие. Мен не ме е страх, ама мъжо.....като чуе и само дето не  osi_19 от леглото - да не сме направели нещо на бебето. Остават само сънищата  :( Жаска радвам се поне, че при теб "секса в къщата не е само мираж" дано да подейства, ама внимавайте  :lol: :lol:
За фолиевата киселина - Раде аз я пия почти година преди да забременея и все още и двамата ми доктори казаха, че няма проблем и няма смисъл да си спира.... и аз не мисля да я спирам ще видим след като родя тогава ще си помисля.
Боби, за всеки случай звънни на доки, но на мен ми се струва, че вече ви е малко тесничко за много движения. Дано всичко да е наред  :bighug:
« Последна редакция: Май 03, 2010, 08:10:41 am от anizi »
*
Re: последна априлска тема на бременните -58
« Отговор #156 -: Май 03, 2010, 08:39:16 am »
Боби, за всеки случай звънни на доки, но на мен ми се струва, че вече ви е малко тесничко за много движения. Дано всичко да е наред  :bighug:
Боби и при мен е така от време на време.Аnizi има право, най-вероятно е от това.
Аз да не предизвиквам съдбата, но от два-три дни тези контракции като менструални болки, започнах да ги чувствам по-начесто.Увеличих си Магнерота, но ме хваща шубе, много ми е рано още.След една седмица съм при д-р Сигридов, дано ме успокои, че хич не съм спокойна.
Re: последна априлска тема на бременните -58
« Отговор #157 -: Май 03, 2010, 08:46:06 am »
Боби, и аз си мисля, че няма от какво да се притесняваш, в последните седмици бебоците са по- малко активни...а след като и тоновете са добри..За секса- без коментар...и аз съм като вас :(
а сега да ви се оплача, от петък ме мъчат едни хемороиди, голяма гадост са...сдобих се с тях в последния месец на предишната ми бременност и после и при раждането...и сега пак, мажа ги с едно кремче, малко са по- добре, но да видим...някоя от вас има ли подобен проблем? Само се моля да се пооправят докато отида да раждам, че направо незнам...то е ясно, че тогава ще станат още повече ама.. :? :? :?
Хубава седмица на всички и само хубави новини да чуваме  8)
Re: последна априлска тема на бременните -58
« Отговор #158 -: Май 03, 2010, 09:18:47 am »
Боби, тесничко й е вече на бебка, затова не мърда толкова. Ако и днес не я усещаш и ще те успокои - отивай на доки.Но мисля, че просто е станала по-мързелива и й е тясно.
Smile_baby  и аз за първи път в живота си разбрах какво е хемороид :( На мен никакво крече не са ми изписали, само гледам да хапвам повече баластна храна, кисело мляко и овесени ядки за закуска. Така нямам проблеми.
Раде, аз пих фолиевата до края на 3ти месец, после започнах витамините.
Анизка, защо не се обадиш на Сигридов? Но-шпа пиеш ли?

[/url][/url]
Re: последна априлска тема на бременните -58
« Отговор #159 -: Май 03, 2010, 09:31:59 am »
Жаси, то вярно по- принцип при запек се появяват, но аз си ходя съвсем редовно до 00, при мен е от тежестта явно, добре, че си се оправила от храната  :wink: