0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Сестра ми
« Отговор #40 -: Октомври 20, 2005, 12:18:22 pm »
Дени,Дени недей така.Моята сестричка също има дете.Когато ми каза,че е бременна аз също бях като попарена,но не го показах.Прегърнах я и и казах колко се радвам.това,че твоята сестричка не го е направила може да се дължи на това,че по друг начин си изразява чуствата.Сега имам племенник на 2год.и половина и безкрайно го обичам.Ще видиш,че и при вас ще стане така.ние правим опити още преди сестра ми да забременее и си представи какво ми е коствало този период.Това което най-много ме очудва е,че намесваш и кумата ти.Ако страдаш за всички кога ще се радваш на това което ти се е случило?Мисля,че се чустваш виновна,че си бременна и много те боли,защото искаш и те да се радват за теб,но всеки се е вглъбил в проблемите си.Дени,бъди щастлива,че чакаш бебе и не оставяй нищо да те тормози.Сега трябва да си най-прекрасната мама.Пожелавам ти лека бременност.Стискай палци и на нас да се случи :D
Сестра ми
« Отговор #41 -: Октомври 25, 2005, 17:34:39 pm »
Днес станах леля за втори път, и повярвай те ми много, ама много съм щастлива, когато научих хубавата новина се разплаках от вълнение, от щастие. Затова не се сърдете на сестрите си, обичайте ги, защото те също много ви обичат и някой ден и ние ще минем от другата страна-да бъдем майки. Късмет на всички!!!
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Сестра ми
« Отговор #42 -: Ноември 05, 2005, 18:39:56 pm »
Браво,Мариелче!