0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Цезарово сечение: къде, при кого и колко струва?
« Отговор #180 -: Септември 25, 2008, 14:51:44 pm »
Цветенце, всичко карат на 12-ти етаж, до напълване на капацитета. Имаше си майки след секцио на етажа, на 7-ми карали само в краен случай.
Благодаря ти, Бени!







*

    elma

  • *****
  • 1289
  • Само преживяното е истински разбрано
Re: Цезарово сечение: къде, при кого и колко струва?
« Отговор #181 -: Септември 26, 2008, 12:31:40 pm »
Момичета, аз се отказах от раждането в Майчин дом и по-точно от д-р Дяволов. Той отхвърли родоразрешението ми за секцио с обяснението, че "проблемът не му звучал толкова сериозен" - май влезе в ролята на офталмолог...Откога акушер-гинеколозите взимат тези решения и защо изобщо ни пращат за родоразрешение на очен лекар тогава, щом изобщо не зачитат мнението им 8O 8O 8O
Препоръчайте ми друг добър лекар в операциите, моля.
Може в Тина Киркова, Шейново, където и да е....
Благодаря ви предварително!
*
Re: Цезарово сечение: къде, при кого и колко струва?
« Отговор #182 -: Септември 26, 2008, 12:59:13 pm »
Да попитам-какви изследвания пускат преди планово секцио в ТК?Аз на там се насочих макар много неща да не ми харесват в тази болница.
Иначе,Елма,ако си платиш ще ти направят секциото където и който искаш.Аз така и не поставих въпроса за секцио с направление въпреки че имам показатели.
*
Re: Цезарово сечение: къде, при кого и колко струва?
« Отговор #183 -: Септември 26, 2008, 13:02:27 pm »
ох Елма, колко познато ми звучиш :lol:
сега фенките на Дяволов ще ме изядат с парцалите, но аз по-арогантен, надменен и груб човек не съм срещала.
*

    elma

  • *****
  • 1289
  • Само преживяното е истински разбрано
Re: Цезарово сечение: къде, при кого и колко струва?
« Отговор #184 -: Септември 26, 2008, 13:13:36 pm »
Имах три препоръки за д-р Дяволов. Две от лекари и една от моя близка, която е раждала при него преди 8 години и оттогава го посещава за профилактични прегледи и е безумно доволна. Аз не съм. Просто не може така да извиват ръцете на хората. Знам, че безплатен обяд няма никъде. Аз не съм очаквала и не съм и искала, не съм си помисляла дори, че няма да плащам. Но! Искам да платя за избор на екип и да получа това, което ми се полага по медицински причини /т.е. самата операция да ми бъде безплатна, а не да дам за нея още 1000-1200лв, освен избора на екип/. Не може веднъж държавата да плаща за моето раждане, втори път самата болница от платените от мен пари за избор на екип и трети път да платя двойно за нещо, което ми се полага. Че той от една операция иска да вземе от мен пари колкото аз можах да събера за всичките месеци докато лежах болнични?!?! Ако ще да си най-добрия, кадърен и велик лекар не може да се постъпва така. Не съм съгласна. Може би някои момичета ще се разсърдят тук, тъй като са доволни от добре свършената от него работа, аз и не искам да засегна никой :( Не ме нападайте, просто споделям и търся друг лекар, който да ме оперира СРЕЩУ ЗАПЛАЩАНЕ, но не по този начин...
« Последна редакция: Септември 26, 2008, 13:20:19 pm от elma »
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Цезарово сечение: къде, при кого и колко струва?
« Отговор #185 -: Септември 26, 2008, 16:28:49 pm »
Елма  :bighug:

Точно поради тази причина избрах да родя където се плаща с касова бланка!
Не исках най-чакания миг в живота ми да се превърме в търг!
Само се успокой и не влагай емоции!
Ще се нареди всичко, ще видиш!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Цезарово сечение: къде, при кого и колко струва?
« Отговор #186 -: Септември 26, 2008, 16:53:50 pm »
Да, и моя съвет е да не го мислиш въпросния д-р, на мен ми идваше да го удуша :lol:
*
Re: Цезарово сечение: къде, при кого и колко струва?
« Отговор #187 -: Септември 26, 2008, 17:39:51 pm »
аз съм от феновете  на Дяволов.ако се наложи пак ще ида при него.доволна съм.не е бил нито груб, нито арогантен.Но колкото пациентки, толкова мнения.За всеки един лекар е така, не само за него.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Цезарово сечение: къде, при кого и колко струва?
« Отговор #188 -: Септември 26, 2008, 22:38:02 pm »
Препоръчайте ми друг добър лекар в операциите, моля.
Може в Тина Киркова, Шейново, където и да е....
Благодаря ви предварително!

Моето секцио направиха д-р Стаменов, разбира си, но в екип с д-р Григорова в ТК. Надменна ми се стори, каза ми нещо по време на раждането, което ме обиди /това че и двамата са момчета/, но си свърши перфектно работата. Сестра ми присъстваше на секциото /тя е акушерка/ и каза, че има за какво да съм и благодарна цял живот, заради изваждането на Мишо. Повтарям се, но пак ще кажа, че нещата не бяха на добре с неговото появяне, та с две думи-добър оператор е. И за нея съм чувала различни мнения, но за кой ли няма такива неща, нали? Не знам какви са цените за избор на лекар за секцио можеш да провериш в сайта.
От условията в ТК съм доволна, за държавна болница е много добре.  Пожелавам ти скоро да решиш, и да се успокоиш, знам, колко е важно да знаеш че си в сигурни ръце. Успех! И пиши какво си решила=

mismi, правиха ми кръв и урина около 10 дена преди секциото, теста за упойките и това май беше. При кой ще раждаш ти?
« Последна редакция: Септември 26, 2008, 22:40:23 pm от kassi »


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Цезарово сечение: къде, при кого и колко струва?
« Отговор #189 -: Септември 26, 2008, 23:07:04 pm »
Ние не сме ангажирали доктор .Жената вика който се падне и така стана . Специално в Майчин дом няма слаби :wink:
*
Re: Цезарово сечение: къде, при кого и колко струва?
« Отговор #190 -: Септември 27, 2008, 01:02:19 am »
Момичета, аз се отказах от раждането в Майчин дом и по-точно от д-р Дяволов. Той отхвърли родоразрешението ми за секцио с обяснението, че "проблемът не му звучал толкова сериозен" - май влезе в ролята на офталмолог...Откога акушер-гинеколозите взимат тези решения и защо изобщо ни пращат за родоразрешение на очен лекар тогава, щом изобщо не зачитат мнението им 8O 8O 8O
Препоръчайте ми друг добър лекар в операциите, моля.
Може в Тина Киркова, Шейново, където и да е....
Благодаря ви предварително!

След моя злополучен опит с Дяволов аз отидох в Шейново. Преди 40 дни за раждането платих 800 лв за избор на екип и 160 лв за ВИП стая на касата на болницата. Нищо друго.


*
Re: Цезарово сечение: къде, при кого и колко струва?
« Отговор #191 -: Септември 27, 2008, 11:17:57 am »
Елма аз реших Диков - Токуда. На 1-ви имам записан час. Ако не си решила до тогава ще пиша за впечатленията.
Re: Цезарово сечение: къде, при кого и колко струва?
« Отговор #192 -: Септември 27, 2008, 12:47:36 pm »
Препоръчайте ми друг добър лекар в операциите, моля.
Може в Тина Киркова, Шейново, където и да е....

Препоръчвам Косьо Ташков  :balk_602:
Избора на екип е 500 лв., плаща се на касата. Не ми е поискал допълнително пари. Добър оператор, много внимателен и грижовен към пациентите. Мога само хубави неща да кажа за него.

lb2f
*

    elma

  • *****
  • 1289
  • Само преживяното е истински разбрано
Re: Цезарово сечение: къде, при кого и колко струва?
« Отговор #193 -: Септември 27, 2008, 15:51:14 pm »
Благодаря на всеки от вас персонално за изказаното мнение и съвет. Наистина го оценявам! Ще пиша непременно, когато взема окончателно решение и имам някакви впечатления!
 :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Цезарово сечение: къде, при кого и колко струва?
« Отговор #194 -: Септември 27, 2008, 17:03:32 pm »
Каси,Елма и аз съм при Григорова в ТК.И аз доста се колебаех къде да раждам и от многото изчетено по форумите разбрах,че за никой лекар няма само добри или само лоши мнения.Аотношението към пациента винаги е свързано с това дали си плаща.Съвсем пресен пример-отивам за мерене на тонове за втори път,първият всичко е добре,но сега едното бебе било много сънливо и д-р Царичкова ме изстрелва на консултация при д-рСигридов.Той ме поуспокоява след прегледа,но иска задължително да повторя тоновете на следващият ден.Неуспявам да запиша час и отивам на другият ден и се примолвам на Царичкова да ме вмести някъде,защото ми е спешно и от резултата зависи дали ще ме хоспитализират.Тя ме отрязва в коридора и ме праща при д-р Григорова-да се моля на нея за преглед.По телефона Григорова също не ме приема,като ми казва,че Царичкова е тази,която трябва да прецени какво ще ме правят.Оставам почти разплакана между двата етажа...Изчаквам Царичкова да излезне и я питам къде мога да направя мерене на тонове срещу заплащане и тя ме праща в съседния коридор...Там отношението е страхотно само срещу 10лв.Слава Богу с бебка всичко е наред.
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Цезарово сечение: къде, при кого и колко струва?
« Отговор #195 -: Септември 27, 2008, 17:25:56 pm »
Ами, кво да кажа, безумията са навсякъде, а за нас кой ли мисли. Желая ти леко раждане!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Цезарово сечение: къде, при кого и колко струва?
« Отговор #196 -: Септември 27, 2008, 18:27:40 pm »
В ТК е така  :x Мразя я тая болница!
Ако не беше Ташков, сигурно щях да полудея там.
Григорова е добър оператор, но след секциото може и да не я видиш.
Леко раждане  :D

lb2f
Re: Цезарово сечение: къде, при кого и колко струва?
« Отговор #197 -: Септември 29, 2008, 11:53:19 am »
Здравей elma, аз преди 4 години раждах секцио в Шейново при д-р Димитров и съм доволна, случайно попаднах при него не бях правила избор за доктор или екип просто защото имам позната там която ми каза,че няма смисъл понеже всички са добри и аз реших да и се доверя и не съжалявам за което.Тогава анестезиолога ми взе 300 лв. (уж за упойката), но както и да е и никой друг не е споменал за пари. Тази година се наложи да направя аборт за голямо мое съжаление, но нямаше как такъв е живота, та потърсих д-р Димитров и не можах да го открия и се поинтересувах към кого мога да се обърна и ми препоръчаха д-р Станков в Шейново, за тази процедура съм платила само 100 или 150 лв не помня точно, за избор на доктор в касата и нито стотинка повече. Племенницата ми ражда при него секцио и тя също е много доволна.Въпрос на избор.
Успех и леко раждане.     


Re: Цезарово сечение: къде, при кого и колко струва?
« Отговор #198 -: Септември 29, 2008, 16:42:16 pm »
Елма, вярно малко тъпа ситуация се е получила, хем искат консултация от офталмолог, хем не я уважават - нещо не е както трябва. Но иначе съм учудена, да не би в Майчин дом да има тарифа за секцио по желание? Аз съм чула за такса за избор на екип само. Не би трябвало в държавна болница да има въобще такава услуга секцио по желание, според мен.
Благодаря ти, Бени!







Re: Цезарово сечение: къде, при кого и колко струва?
« Отговор #199 -: Октомври 03, 2008, 16:39:52 pm »
Момичета имате ли мнение за др.Козовски в АГ-Варна?По-точно за секцио.