0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    EliMegi

Davai te suvet.
« -: Април 18, 2005, 13:41:11 pm »
Zdraveite na vsi4ki. Az sum eli na 32god. imam sin na 13god. ot 2000god. pravim neuspe6ni opiti za drugo dete. pravih si vsi4ki vuzmojni isledvaniq, no ne stava. pri mujut mi vsi4ko e ok. kakto i pri men.ve4e po4nah da se sumnqvam v lekariat mi, neznam kude da hodq i kakvo o6te da pravq. kazva, 4e nqmame problemi, no ne stava bebe. ve4e mi stana fiks ideq, postoqnno mislim za tova. spodelete si opita s lekari i kajete koi e dobur v tazi oblast.
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Davai te suvet.
« Отговор #1 -: Април 18, 2005, 13:43:34 pm »
Моля те, пиши на кирилица, че трудно се чете. От къде си? Напиши по-точно какви изследвания сте правили ти и мъжът ти.
*

    Starlet

Re: Davai te suvet.
« Отговор #2 -: Април 19, 2005, 19:31:11 pm »
А защо просто не се успокоиш и да си намериш друга фикс идея! Като нещо от рода на здравословен начин на живот, спорт, опера, театър, боулинг .... , просто нещо което ще те разведри и ще те откъсне от това непрестанно мислене че има проблем. След като всичко е наред при вас може и причината да е фикс идеята ти! Изследва ли се за хламидия?
*

    FreshBreeze

Davai te suvet.
« Отговор #3 -: Април 20, 2005, 09:31:49 am »
Наистина, както казва Лали, напиши по-подробно какви изследвания си правила и къде, ще можем сигурно да ти дадем още някоя идея.
За фикс идеята - да не ти пука, всички сме на този хал :lol:
Davai te suvet.
« Отговор #4 -: Април 20, 2005, 09:33:28 am »
Някой ще даде ли рецепта за спиране на мисленето за бебе или просто за спирането на мисленето, за какъвто и да е належащ проблем?!?!?! Аз такава не съм чула до сега.
Така че EliMegi потърси и друг лекар и почнете изследванията на ново. Като начало може да пуснете една разширена спермограма.
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Davai te suvet.
« Отговор #5 -: Април 20, 2005, 11:11:41 am »
Да права си няма такава рецепта. Но няма да е зле нещата да са по оптимистични като мислене. Искам да кажа да се надяваш но да не прекаляваш.Нека е надежда а не фикс идея. Мисля че нещата имат по-голям шанс тогава. А проблемите са за това за да ги решаваме.
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!