0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #820 -: Юли 20, 2015, 12:55:45 pm »
Смайли, бях го направила същия номер преди 2-3 години. Добре, че в един стар телефон имах повечето , е имаше и загуби, но не бяха на важни номера за щастие. Отне ми цял ден. От тогава гледам всичко да ми е на Сим картата. За щастие сега съм с две и имам повече място за номера.


Всеки миг е още един шанс...
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #821 -: Юли 20, 2015, 13:33:34 pm »

Теди, то няма как да идеш на плажа и само да се пържиш и топиш в собствен сос точно в тия жеги  :lol: направо садизъм  :lol:
И аз това имах предвид,  :D
По въпроса с телефоните, аз държа в шкафчето в работата един стар телефон с контакти в него и една флашка със снимки и някои мои документи.
Смайли, тъкмо ще ти отпаднат някои излишни телефонни номера.

Теди, честит празник на баща ти.
« Последна редакция: Юли 20, 2015, 13:37:10 pm от rtfrtf »
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #822 -: Юли 20, 2015, 16:14:13 pm »
Добър ден от мен и честито на всички именици! Теди, да ти е жив и здрав таткото и дълги години да ви радва още!
м-и, недей, че познавам една трн маниачка, дето цял ден като змия може да се пържи без да влиза водата. Аз не мога да я разбера, но пък и аз никога не почернявам. Ставам рак червена и после пак си белея. Само под чадъра и във водата кисна. Тази година обаче ще спестя на Черно море една косатка по-малко  :lol:
Вече познаваш две, та и три  :lol: :lol: :lol: Преди да се роди Дани с години не бях влизала във водата, сега се налага заради него. Освен това аз се инсталирам на плажа още като се събудя и си тръгвам последна, нямам междинни прибирания в хотела. Лежа си, пържа се и дъня "Мохито". Почернявам бързо и лесно и без мазила, но се мажа яко, от гледна точка на безопасност де. Като стане мега жегаво - седя си под чадъра и така. МноУ ми е "зле".

Смайли, андроидски ли е телефона?

Честит празник на празнуващите! Здраве!!! И наздраве  :D
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #823 -: Юли 20, 2015, 17:41:22 pm »
Контактите изцяло си ги обнових в началото на майчинството, защото върнах служебната сим карта. Изтрих ненужните. Другите ги написах като хората....

Jbrul, Iphone имам. Исках да си изтрия служебния мейл, че ми е изтекла паролата и без това (нали не съм в офиса и не я подновявам) и той ме пита дали да изтрия и контактите (аз си мисля, че само контактите, свързани с този мейл) и дадох ОК и оппп нямам никакви контакти сега.
Както се казва задкормилното устройство е виновно  :lol:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #824 -: Юли 20, 2015, 18:13:19 pm »
Греда Смайли. Питах просто дали са ти синхронизирани в акаунта, моите там се "бекъпват". За всеки случай имам и "облак". И аз миналата седмица сменях апарат, че и сим-карта, щото новия е с микро-сим. Клик в акаунта и прехвърли всичко на новия апарат и това е. Ако сега не можеш да възстановиш все пак освен на ръка, непременно си създай нещо такова, за в бъдеще да не ти се повтаря ситуацията.
П.П. едно време, когато мобилните още бяха просто телефони си имах тефтер  :lol: Веднъж в месеца - добавях, ако има нещо ново като контакти, още го имам въпросния "указател" де хахаах
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #825 -: Юли 20, 2015, 18:24:41 pm »
Jbrul, жива и здрава да си  :P
Не се бях сетила да проверя на клауда. Там са, има ги всички  :P
Какво пиеш, казвай да черпя  :lol:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #826 -: Юли 20, 2015, 18:35:31 pm »
В момента допивам един "Клацид 500 RS"  :lol: :lol: :lol: След него - поркам Буш, от еФтиния, споко. Важното е да възстановиш контактите, че знам колко е неприятен такъв фал. Радвам се, че успя.
« Последна редакция: Юли 20, 2015, 18:38:21 pm от Jbrul »
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #827 -: Юли 20, 2015, 18:54:05 pm »
Заповядай и бързо да оздравяваш!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #828 -: Юли 20, 2015, 19:39:40 pm »
Ехеееее мерси Смайли (точа лиги) Чак толкова за един "облак" нямаше нужда и сама щеше да се сетиш. Това е много добра партида уискенце апропо  :lol: :lol: :lol:
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #829 -: Юли 20, 2015, 20:05:11 pm »
В този облак не съм влизала откакто съм го направила и въобще не се сетих за него.
Jbrul, имам приятелка дето работи във фирмата, вносител на Буш и може да те уредим с нещо :) но точно тая лимитираната май е изчерпана.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #830 -: Юли 20, 2015, 20:14:28 pm »
То и аз в моя "облак" не съм, ама да си има там, че ей на - трябва някой път. От приятелката ти ще се възползвам аз, не държа на тази серия точно, аз съм все пак от селУ - пия от простия Буш и даже ми Аресва ;)
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #831 -: Юли 21, 2015, 05:56:34 am »
Добро утро,момичета. Няма да ви предлагам кафе,защото още е рано,а и съм сигурен,че Зайо няма да ви пропусне. :lol: До колкото си спомням,последният ми пост тук беше миналия понеделник.Тогава си пожелавахме успешна седмица,а за нас тя беше особено необходима. За жалост,не се получи  :(.Това беше една много тежка,драматична,изпълнена със сълзи и многократни изморителни пътувания до  София,свързани и с развалени коли и пътни помощи в късни нощи, седмица  :(. Всичко това нашия малчо издържа стоически,но тази му сила ще му е необходима много най-вече днес.След няколко часа ще извършат операция за поставяне на " лумбална регулируема клапа"/каквото и да значи това/ в следствие на диагноза за ранна хидро цефалия в клиника "Св.Иван Рилски". За щастие,много,много ранна. В изминалата седмица ни се наложи да вземем най-трудното решение в живота ни . И най-отговорното.След ранни съмнения,незабележими външни признаци, скенер на глава във ВМА и множество консултации с възможно най-добрите педиатри,детски невролози,неврохирурзи и анестезиолози ние взехме това трудно решение,за да има бъдеще за малкият ни юнак.Нека Господ и Св.Иван Рислки да дадат спокойствие и прецизност на доц.Георгиев днес. Много,много ще ни трябват.А вие ,като се сетите за форума или просто надникнете тук,изпратете ни по една добра мисъл за успешен край. Много ще ни трябва!
Скоро гледах "Изкуплението Шоушенк" и ми направи впечатление едно послание ,което героят на Тим Робинс изпрати на приятелят си Морган Фрииман - " Надеждата е хубаво нещо.Може би най-хубавото,а хубавите неща не умират". И се сещам,че ми е време да "пусна " и нашата дълга история в темата за историите. За да има надежда за всички нови ,непознати и познати,никове във този форум.
Хубав да е денят ви.
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #832 -: Юли 21, 2015, 06:16:36 am »
Рачо, миличък, с вас сме  :bighug:
Много прегръдки на Вили и теб! Ще се моля за вас!

Успешен ден на всички!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #833 -: Юли 21, 2015, 07:04:42 am »
Рачо, най-топлите прегръдки за трима ви. Бог да не отмества десницата си от вас! Кураж и вяра!  :heartbeat:
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #834 -: Юли 21, 2015, 07:38:01 am »
Ра40, с вас съм и мислено, и със сърцето си  :bighug:
Вярвам, че малкият Тео ще бъде добре!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #835 -: Юли 21, 2015, 07:41:04 am »
Капитане, ще се моля за вас и малкия Тео. Пращам ви цялата си Вяра, Надежда и Любов. Сигурна съм, че малкият е наследил борбеността от двама ви с Вили и ще бъде силен и истински мъж, макар и още толкова малък. Бог да е с вас!  :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
« Последна редакция: Юли 21, 2015, 08:18:08 am от Синеочка »


Всеки миг е още един шанс...
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #836 -: Юли 21, 2015, 08:12:33 am »
Рачо, с Вили и Тео имате много стиснати палци от мен. И цялата ми вяра, че всичко ще се нареди по най-добрият за вас начин.  :bighug: :bighug: :bighug:

В този горещ (ще бъде такъв) ден ви предлагам поредната закуска на плажа:



Лек ден!
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #837 -: Юли 21, 2015, 08:49:37 am »
Рачо ,  моята молитва  днес и  енергия е насочена към вас от все сърце. Всичко ще е наред  ,малкия юнак има скрита сила и дух да се пребори  !  Вярвайте и не допускайте  никакви негативни мисли !!!!



*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #838 -: Юли 21, 2015, 08:52:02 am »
Ra40 :bighug:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #839 -: Юли 21, 2015, 09:11:16 am »
Рачо, с вас съм!
Отправям молитва за вас!