0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Добро утро момичета!
Искам да пожелая на всички успешна и здрава предноемврийска седмичка!
Нека се пълни само с положителни новини и усмивки!
На всички празнуваши Димитровден днес по пряка или семейна :) линия - честит празник: много здраве и късмет!
« Последна редакция: Октомври 26, 2009, 08:08:40 am от ani4ka »
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #1 -: Октомври 26, 2009, 08:31:11 am »
весела седмица и от нас!
Честито на празнуващите днес и най=вече на едно сладко бате Митаче!

Аничка,Васи,леко раждане!
<br />
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #2 -: Октомври 26, 2009, 08:55:44 am »
Хубава седмица и от нас, здрави майки и бебета!
Честито на празнуващите днес, на Митко на Сигнус, на Митак Мишантин, на Митачето на парси и всички, които не съм изборила. Здраве и късмет да съпровождат дните ви.
На наближилите термин всичко да минава по вода и скоро да ни зарадвате с хубави новини.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #3 -: Октомври 26, 2009, 11:02:19 am »
Добро утро и от нас!
Много весела,сланчева и хубава седмица на всички!
Успех на мамите с наблишаващ термин и леко раждане.Честит празник и на имениците,много здраве,щастие и хубави моменти.
Ние имаме проблеми с акането и вече незнам какво да правя.Бяха ни изписали сиропче Лактолоза което Веси го пи 2 седмици но ефект никакъв.Той е изцяло на АМ,допреди мсец беше на Аптамил(хипоалергичен) и акаше сам през ден,но той започна да не го иска и ни дадоха Миломил и спря отново да ака.Незнам какво да правя.педиатърът вика че нищо му нямало ама защо не ака немога да разбера.Извинявам се за далгия пост.
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #4 -: Октомври 26, 2009, 12:19:50 pm »
Честит имен ден на всички именици!!!
"Всичко е възможно! Невъзможното просто отнема повече време"
*
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #5 -: Октомври 26, 2009, 13:05:07 pm »
Мини,благодаря за вниманието и честит празник на всички малки и големи!Времето е ужасно и се надявам макар и по студено да изгрее поне малко слънчице.Митака от вчера е с някакъв секрет от носа,който ми прилича на лека настинка.Пръскам Стеримар пък ще видим утре какво е положението.
Хубав ден на всички!

*
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #6 -: Октомври 26, 2009, 13:18:10 pm »
Хубава седмица и от нас!

Честит празник на всички именници. Нека Св. Димитър закриля тях и всичките им близки!



*
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #7 -: Октомври 26, 2009, 13:25:14 pm »
Честит имен ден на всички именници! Парси, Мише, Баракуда,Сигнус да са ви живи и здрави именяците! Ако съм пропуснала някой, моля да ме извини, да се чувстват поздравени всички, носещи това име!
Наша Божидара бе разходена уикенда до Белоградчишките скали и пещера Магурата. На скалите както и да е - държа се мъжки, въпреки, че майка й умря от ужас тати да не я изпусне - доста стръмничко и хлъзгаво беше. Дотук добре, носледващото предложение на мъжа ми беше да ходим до пещерата Магура, в която, по негови думи и баба му да пуснеш щяла да я обиколи без проблеми. И аз реших, че едва ли не е послан някакъв килим, по който ще обикаляме и няма да ходим в пещера, ами едва ли не в дворец! :D Да, ама не - пещерата си е пещера! Само това ще ви кажа - тъмно, хлъзгаво, тук-таме прелита и по някой прилеп и само ние умници - с 6м. бебе на ръце! Направо щях да го убия мъжа ми! И от средата на пещерата нашата като наду гайдата та се наложи да се изнесем на свински тръс под "музикален съпровод", което представляваше другата половина на обиколката ни на пещерата. Та такива ми ти работи при назе, драги ми смехурко. Горкото дете, какво ли си рече - Еееееех, не случих на родители!
Хубава и слънчева седмица от нас!
*
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #8 -: Октомври 26, 2009, 14:36:11 pm »
Привет и от нас! Честит имен ден на всички именници, да им е живо и здраво името! :)
На Аничка и Васи, леко раждане и незабравима среща с бебоците!

nunu, така се прави и ние много обикаляхме с Ели като бебе (че и от едно време нататък и Стефан ми беше в корема), къде ли не сме я качвали и пъхали и на открит лифт се е возила, но от малка и обяснявам, че като са раздавали родителите, на нея такива са и се паднали ;)

А на Ели в групата, ако знаете какъв образ има... една глава е по-висок от нея и сутрин влиза при другите деца с биберон в устата и гушнал едно старо одеялце :)


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #9 -: Октомври 26, 2009, 14:45:07 pm »
Честито на именниците и нали знаете какво казват бабите "Едно Мите струва колкото   десет Гошета"

nunu смях се от сърце на вашата туристка... Да е живот и здраве догодина пак да идете
Има във морето на детските игри бисерче, което ни прави по–добри!
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #10 -: Октомври 26, 2009, 16:57:28 pm »
Лека и здрава седмица на всички!
Честито на всички именници днес!

Стиснати палци за леки раждания и здрави бебета на Аничка и Василена!  :)  :)


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #11 -: Октомври 26, 2009, 17:03:03 pm »
Честит имен ден на всички Митаци  :lol: Да сте живи, здрави и с добро да ви се споменават имената!

Аз пък да се пофффффаля (че умря циганката :wink:). В пика на бая тежкия перод, в който се намирам - нещо много хубаво се получи. Помните ли, дето ви бях разправяла за един татко, дето си беше зарязал детето и дето опитвах да му издействам издръжка. Е, на финала ми се получи: - 200 кинта месечна издръжка, разкаяние, извинение, опит за връщане към детето ...
Разбира се, след месец два, може да спихне работата, обаче поне началото е поставено и нещо хубаво се случи на света ... как да го обясня... незнам, ама съм много щастлива днес  :lol: :lol: :lol:
В очакване ....
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #12 -: Октомври 26, 2009, 17:31:39 pm »
браво Фусинка,дано дете и баща намеврят път един към друг и да не се разделят повече.
честит празник и на сладурите на Парси,Сигнус и Баракуда .Сутринта съм ги изпуснала и само мишанското Митаче съм поздавила. :oops:
Нуну и ние много пътувахме като беше бебе и продължаваме . :D

Гери,много ми стана смешно за това детенце от групата на Ели.Жорко пък носи една моя розова нощница и не я пуска за нищо на света. :lol:Сутрин я носим и после си я взимаме ,защото вечер без да си я гуши не заспива.Отделно носи и една играчка динозавър и шишето си - свободни ръце няма.
Днес го оставихме за първи път да спи там и за моя изненада,изобщо не е имало проблем.Сложили му пижамата ,дали му нощницата и за 2 мин. отнесъл,а в нас е голяма борба заспиването и се случва изобщо да не спи през деня.

мини,подписът ти е прекрасен - страхотни бонбони са тези твои госпожички!
« Последна редакция: Октомври 26, 2009, 17:34:46 pm от z22 »
<br />
*
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #13 -: Октомври 26, 2009, 17:48:48 pm »
Фуси,много се радвам за доброто стечение на обстоятелствата.Толкова рядко се случват такива неща в нашата държава че направо си е похвално.

*

    borovinka

  • *
  • 1118
  • таЙалеЩ на кълГо...
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #14 -: Октомври 26, 2009, 18:19:30 pm »
Честит празник на всички мами на Митачета! Да са ви живи и здрави, радост и гордост да ви бъдат!

Фуси, отпушило се е, дано потекат добрините!

Хубава седмица на всички ви!
*
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #15 -: Октомври 26, 2009, 18:23:42 pm »
Честито на всичко празнуващи малки и големи Митачета, да са живи и здрави и много усмихнати :D
Хубава седмица на всички ни, дано да се задържи по-топличко, че да става за по-дълги разходки :D
*
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #16 -: Октомври 26, 2009, 18:49:18 pm »
Fussii, супер новина! Ей с такива положителни нещица да са ни пълни все темичките!  :)

Гери,
представям си гледката, голям майтап, ама всеки луд с номера си! Кой знае и ние, живот и здраве, като стигнем до този етап каква мющюрия ще измислим!
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #17 -: Октомври 26, 2009, 21:23:37 pm »

Честит имен ден на всички празнуващи Митачета !
Да са живи и здрави, послушни и само понякога пакостливи  :D



Фуси, много се радвам за развитието на нещата !
Дано подобрението в отношенията продължи и занапред !

*
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #18 -: Октомври 26, 2009, 21:33:40 pm »
Благодаря на всички ви за пожеланията :)Да са живи и здрави всички дечица!

*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #19 -: Октомври 26, 2009, 21:49:45 pm »
Честито на всички именяци - да са живи и здави и да бъдат победоносци като св. Димитър.

Фусинка, браво! Разбирам те много добре защо се фалиш /то  нас кат тебе циганките ич не ни бръснат, камо ли да ни пофалят/. А не всички юристи са едни мазни, добре облечени и меркантилни същества. Има и една друга порода от тях. :lol:
*
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #20 -: Октомври 27, 2009, 10:17:34 am »
момичета, само да ви споделя, че във Fox kids в сити център софия има намаление на комплектчета (като екипчета) по 14-15 лв., екстра са за ДГ и ясли, но са до 2г. възраст, така че ако имате нужда от подобни дрешки можете да се разходите до там.
*
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #21 -: Октомври 27, 2009, 12:23:52 pm »
момичета, само да ви споделя, че във Fox kids в сити център софия има намаление на комплектчета (като екипчета) по 14-15 лв., екстра са за ДГ и ясли, но са до 2г. възраст, така че ако имате нужда от подобни дрешки можете да се разходите до там.

Аз пък точно вчера бях там и не можах да намеря размери като за Вероника  :? В коя част на магазина са изложени?
*
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #22 -: Октомври 27, 2009, 13:50:22 pm »
Честито на патерици на всички именници! Да са много здрави и усмихнати!
Ние, ако не ни мине пак котка път, утре сме ученици. Да видим как ще се представят младежите. Едно ми е свито и притеснено, че ще вдигнат яслата на главите си и няма да ни искат повече  :lol:
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #23 -: Октомври 27, 2009, 17:52:47 pm »
Мими,успешен старт на учениците и бързо адаптиране.Н е се притеснявай ,те там ще слушат.И аз си мислех ,че Жоро ще е голяма хала и там,но се оказва ,че е много примерен даже и всеки ден го хвалят.Сутрин още плаче при влизането,но после си играе и няма проблеми.От 2 дни вече и спи там ,като заспивал за 5 мин. и без никакви проблеми,а в нас заспиването става с поне 30 мин. пеене,приказки и какво ли не.
<br />
*
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #24 -: Октомври 27, 2009, 18:23:59 pm »
Фуси, страхотна новина, дано нещата продължат в същия дух!

Мими, успех на учениците утре! :) Колкото до това колко ще слушат... Ели беше много добро дете миналата година, днес пак ми я "похвалиха", че не могат да излязат на глава с нея. Като си науми нещо и не е на нейната и се почва едно тръшкане и рев... - казах им че у дома е същата, следователно добре я гледат и тя се чувства като в къщи ;)


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #25 -: Октомври 27, 2009, 21:39:17 pm »
Да са живи и здрави Митаците  :D
Зори, представих си Жори сутрин към яслата - много сладък!!!
Да са здрави и усмихнати всички мъници  :lol: и мамите де

Аз поръчах разни парцалаци от Маркс и спенсър през посредник (алмуз) ще разправям ако е успешна операцията  :D Стефи, по повод на Фокса това  :lol:

Поздрави на всички!!!

ПП: Уф, Мини, много съм зелена още и ми беше по-лесно да дам 5 лири и да не се занимавам. Ако ми харесат нещата ще те тормозя, да ме светнеш, за по-евтини варианти.
« Последна редакция: Октомври 27, 2009, 21:47:56 pm от midge »
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #26 -: Октомври 27, 2009, 21:44:41 pm »
:D ние си поръчваме сами, ползваме само транспортна фирма /т.е. не плащаме комисионна от 10%/
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #27 -: Октомври 27, 2009, 22:19:28 pm »
Абе Мини,
гледам ти лентичката и се питам - кога отлетя това време...  :)
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #28 -: Октомври 27, 2009, 22:43:12 pm »
оф, и аз това се чудя  8O
още малко и ще си имам две ходещи човечета, днес Преслава прави напъни
мидж, не е страшно бе, важното е наистина да купим хубави неща на възможно по-ниски цени, аз това гледам
джам и тя сама пуска, даже имаше директна доставка до България, ама нещо се прецака и я махнаха България от списъка с директните доставки
Аничка, гледам младежа не се е разбързал, дай Боже си устиска до дата  :D
Фусита, забравих да те поздравя за малката спечелена битка, все така да е
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #29 -: Октомври 28, 2009, 06:18:46 am »
За анцузите от Фокса, да потвърдя, че са добри.
По въпроса за Марк енд Спенсър - болна тема за липсата на директна доставка.
*
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #30 -: Октомври 28, 2009, 08:43:37 am »
Директната доставка беше 15 паунда, а при по-малки поръчки комисионната от 10% излиза по-малко от тази стойност. В момента доставката за територията на UK е безплатна.
Мини, с плащането не ми е ясно как става. Аз имам ел. банкиране само, нямам кредитна карта, а дебитните са ми на ОББ (тях най-често не ги приемат). Останалото май зацепих, но ще те питам на лични да не товаря темата.

Поздрави!
*
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #31 -: Октомври 28, 2009, 09:01:47 am »
Аничка, анцузите бяха на нещо като маса сгънати и подредени, срещу врата, както обикновенно слагат намалените стоки, имаше поне 7-8 модела за момиченца и 5-6 за момченца. Наичстина имаше много симпатични модели, но малки за Деси, а Ели е зарината с дрехи :)
*
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #32 -: Октомври 28, 2009, 09:56:48 am »
Аничка, гледам младежа не се е разбързал, дай Боже си устиска до дата  :D

Само дето майка му вече не е толкова ентусиазирана да разхожда корем още две седмици  :lol:

Аничка, анцузите бяха на нещо като маса сгънати и подредени, срещу врата, както обикновенно слагат намалените стоки, имаше поне 7-8 модела за момиченца и 5-6 за момченца. Наичстина имаше много симпатични модели, но малки за Деси, а Ели е зарината с дрехи :)

Абе ако са едни едноцветни с надпис по средата, разпънах един, ама ми се стори много голям и не продължих да ровя  :oops: Сториха ми се големи за Вероника.
*
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #33 -: Октомври 28, 2009, 10:19:28 am »
хихи, стана на пзар темата, ама да ти кажа - не са, шаренки бяха и различни модели :lol: ходи пак :wink:
*
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #34 -: Октомври 28, 2009, 10:20:08 am »
Благодаря за пожеланията!
Но... нашия първи учебен ден пак се отлага, педиатърът иска Криси да се закрепи още ден-два и тогава. Та засега за понеделник уж да почваме.
Историческо стана нашето започване...
Просто няма такива филми  :lol: :lol: :lol:
А времето лети, лети, скоро май ще си прибирам снахите на морето  :lol: :lol: :lol:
*
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #35 -: Октомври 28, 2009, 11:01:50 am »
Предварително се извинявам ако е коментирана темата...

Има ли майки, които поръчват от mothercare uk, защото нещата са им хубави, а цените в Бг са в пъти по -високи от там. Например 7 бодита там 12,5 паунда, тук 3 за 49 лв
Ако някой проявява интерес, можем да се обединим за поръчка през Еконт, за да ни излезе евтин транспорта.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #36 -: Октомври 28, 2009, 12:01:06 pm »
Предварително се извинявам ако е коментирана темата...

Има ли майки, които поръчват от mothercare uk, защото нещата са им хубави, а цените в Бг са в пъти по -високи от там. Например 7 бодита там 12,5 паунда, тук 3 за 49 лв
Ако някой проявява интерес, можем да се обединим за поръчка през Еконт, за да ни излезе евтин транспорта.


досега не съм ги гледала, но харесах едно нещо за 12 лири. ако има обща поръчка, може би бих се включила. не знаех, че Еконт доставят от Англия? колко струва доставката?
« Последна редакция: Октомври 28, 2009, 12:08:54 pm от jam »
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #37 -: Октомври 28, 2009, 14:32:14 pm »
Ми що да не направите подфорум "Хайде на пазар" 8)
*
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #38 -: Октомври 28, 2009, 15:11:51 pm »
усещам аз колко народ ще се съберем за поръчка, само съ чудя що още се бавим
*
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #39 -: Октомври 28, 2009, 16:39:30 pm »
Цената на доставката зависи от теглото на доставката.
1 кг - 31,25
2 кг  -39,25
5 кг -47,00 лв
10 кг - 56,00 лв
Хубавото е, че ако си харесате неща от сайтове, които не приемат никакви български карти, може да пратите линк на еконт, и те да го купят вместо Вас без да има оскъпяване на услугата.
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #40 -: Октомври 28, 2009, 21:59:08 pm »
усещам аз колко народ ще се съберем за поръчка, само съ чудя що още се бавим
Първи въпрос е кой ще прави общата поръчка. Аз не се навивавам, щото при самостоятелна поръчка си бъркам размерите, камо ли да поръчам на някой нещо , което не съм довидяла какво точно се иска.
Ако се прави обща поръчка - предлагам Мадъркеър, МиС в момента им куца организацията.

И да пофаля ей тва нещо от ChemistDirect с доставка 7.49 лири:

http://www.chemistdirect.co.uk/anbesol-teething-gel_1_3353.html
Действа, преди да го дам на детето си намазах аз венеца - от половин час ми е изтръпнал. Единствения кусур е, че съдържа алкохол и мирише малко на зъболекар. Плюсът му е, че съдържа два антисептика против инфекции.
*
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #41 -: Октомври 28, 2009, 23:15:31 pm »
Утре ще се обадя в Еконт, за да ми обяснят по - подробно нещата.
Аз бих я направила, ама не съм много позната във форума, така че не знам дали ще ми гласувате доверие.
Аз като си избирах неща, си направих таблица - в едната графа линка към съответния артикул, в другата размер, в трета количеството.
Ако решим да правим обща поръчка, може всеки да си избере неща да ги оформи по този начин и да го изпрати в електронен вариант, на поръчителя.
А пък за финансовата част и последващото разпеределение на нещата, моля някой, който е правил такива поръчки да сподели как стоят нещата :)
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #42 -: Октомври 29, 2009, 12:21:25 pm »
Привет от нашата компания!

Прибрахме се с Калина от болницата във вторник.
Имаше висок билирубин и се наложи да ни задържат два дни повече
и да и прелеят венозно глюкоза плюс малко "плаж".
И тя като Митака преди да се прибере ходи до Хавай!

Притеснениятя ми за неговата реакция за сега са овладяни.
Отчита присъствието и, показва как спи и как я гали
и отива при "Ко-не-та-та" две му любими кончета.

Пантофките у дома вече са четири...


Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #43 -: Октомври 29, 2009, 12:34:52 pm »
Мише, добре дошли!!! :bighug:

За добра реакция на по-голямото дете, четох че е хубаво като се приберете от родилният дом, то да получи някакъв "страхотен" подарък от бебето  :D Какво да се прави, корупция  :wink:
Нацелувай сладката Калина и баткото!!!
"Всичко е възможно! Невъзможното просто отнема повече време"
*
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #44 -: Октомври 29, 2009, 12:51:57 pm »
Мишенце, добре дошли у дома. Браво на баткото, и за мен това е най-притеснителния момент. :?


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #45 -: Октомври 29, 2009, 12:56:20 pm »
Мише, добре сте дошли!
Да са ти много здрави малката Калина и батко Митаче!
Знам си аз, че баткото ще е много грижовен.
*
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #46 -: Октомври 29, 2009, 13:16:56 pm »
Мише, добре сте дошли с малката Калина! :)  :bighug: Браво на Митачето, не се притеснявай, всичко ще е наред особено в началото :). Ели хвърляше памперси, подаваше ми разни неща, милваше го искаше да го завива, гушка и храни (тия последните три са леко опасни)... Виж сега, "борбата е безмилостно жестока" - у дома е Сървайвър, на моменти го блъска, дърпа му играчките които е взел и ги слага някъде където той не ги стига въпреки, че тя самата не иска да играе с тях. Стефуни пък нали е на тема хващане и лапане на всичко и я докопва са косата и я скубе... Е има и много моменти в които двамата се забавляват и се смеят заедно... Няма страшно, ще се справите ние сме с вас!  :balk_103:


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #47 -: Октомври 29, 2009, 13:18:18 pm »
Добре дошла муцунка малка  :lol:
Както писах и във фейсбук - Нико е уведомен, че има нова мацка на хоризонта  :lol:
В очакване ....
*
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #48 -: Октомври 29, 2009, 13:20:08 pm »
Мише,  добре дошла отново онлайн :) Без теб не беше същото ;)
 
За добра реакция на по-голямото дете, четох че е хубаво като се приберете от родилният дом, то да получи някакъв "страхотен" подарък от бебето  :D
Хахахаха...ще взема да помисля по въпроса, може да се възползвам от идеята   :lol:

и за мен това е най-притеснителния момент. :?
Мирка, при нас са големи целувки и прегръдки на бебето (разбирай корема) чудно ми е какво ще стане като коремът е празен, а бебето налично  :lol: Като гледам как бърка в очите на куклите и повтаря "очи, очи", да не говорим ние с баща и ако сме задрямали как ни повдига клепачите в опит да ни събуди...
Наскоро майка ми разкава как на някакви познати по-голямото дете правело съшия номер, но с бебето, в комбинация със "захранване" с бисквити още в ранните месеци  :o
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #49 -: Октомври 29, 2009, 13:47:21 pm »
Наскоро майка ми разкава как на някакви познати по-голямото дете правело съшия номер, но с бебето, в комбинация със "захранване" с бисквити още в ранните месеци  :o

Оооох, аз съм била на 3г. когато се е родила сестра ми и един ден мама ме заварила да тъпча семена от анасон в устата и нослето на бебето. Почти се е задушавала, а моето обяснение било:"Бебето плаче, боли го коремчето!"... Друг е въпроса, как съм се добрала до този анасон - едва ли съм го търсила по шкафовете  :?
"Всичко е възможно! Невъзможното просто отнема повече време"
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #50 -: Октомври 29, 2009, 13:57:48 pm »
:D Преслава вече е почти на 10 месеца, до сега кака й никога не й е давала да яде нищо
явно имам късмет, че ми е сладокуса и като Джоуи от "Приятели" "храна не дели"  :D
Мише, добре сте дошли, по-добре че сте го овладяли в болницата, после да нямате притеснения, че аз ад изживях с вземане на венозна кръв на бебе  :?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #51 -: Октомври 29, 2009, 14:23:17 pm »
Мише,добре дошли с Калина!Бързо адаптиране на всички :)

*
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #52 -: Октомври 29, 2009, 17:29:08 pm »
Мише, добре дошли вкъщи с малката кукла! Дано Митака бързо свикне с новата ситуация и няма сцени на ревност! А на теб бързо възстановяване!
*
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #53 -: Октомври 29, 2009, 17:38:55 pm »
Мише, и от нас добре дошли!!! Еййй, пълна къща, колко е хубаво! Митачето бързо ще се адаптира и ще помага за бебе Калина.

На едни приятели големия (3 годишен) мъж беше захранил бебето с кюфтенце - намериха го в леглото му и на протестите и обясненията им отвърна "не може само мляко, бе мамоооооо"
*
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #54 -: Октомври 29, 2009, 21:06:34 pm »
:D Преслава вече е почти на 10 месеца, до сега кака й никога не й е давала да яде нищо
явно имам късмет, че ми е сладокуса и като Джоуи от "Приятели" "храна не дели"  :D


При нас е обратното, добре че Стефан е злояд и стиска устни и върти глава, че Ели отдавна да го е захранила. Какво ти, той е толкова злояд, че и аз не мога да го захраня ;)  :lol:


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #55 -: Октомври 29, 2009, 21:14:29 pm »
Добре дошли  ,Мише и бебе Калина!Много ти е красива принцесата и много прилича на теб!
<br />
*
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #56 -: Октомври 29, 2009, 21:18:12 pm »
Мише, честито ти малко съкровище! Сега слънцата у вас са две, нека много да ви радват! Здраве и много усмивки на цялото семейство!

*
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #57 -: Октомври 30, 2009, 01:25:03 am »
Меше, добре дошла. Много се радвам за шарените пантофки. Дай Боже всеки му това щастие.
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #58 -: Октомври 30, 2009, 14:37:19 pm »
Аз вече взех да мисля подаръците за Коледа - не ми се  ще в последният момент,а и по празниците е лудница по магазини.Трябва да измисля от нас,за в  яслата,от бабите .Не искам да се затрупваме с излишни неща и съм в чуденка ,какво да купувам.Решила съм част от подаръка да е книжки .Ние имаме повече от тези с животни примерно и към всяко по 1-2 реда описание в рими.,имаме и за думите и буквите,както и приказки.А ми се иска да взема нещо от този тип: http://www.pe-bg.com/?cid=3&pid=28278 или пък от този тип http://www.fiut.bg/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=52&keyword=&manufacturer_id=0&Itemid=32&orderby=product_cdate&limit=6&limitstart=6 за формите,цветовете,професиите.Вие за 2г. ,какво сте купували и ви е харесало.
« Последна редакция: Октомври 30, 2009, 14:39:04 pm от z22 »
<br />
*
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #59 -: Октомври 30, 2009, 14:45:41 pm »
http://www.pan-bg.eu/?viewID=1&bd_id=111
http://www.pan-bg.eu/?viewID=1&bd_id=109
Зори, ние преди седмица купихме първата книжка. Калоян е очарован. Картинките са прекрасни, има по няколко думички към всяка, но е много добре направена. От същата поредица има още 10-тина различни. Виж в сайта.
За нас са огромна радост дървените пъзели.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #60 -: Октомври 30, 2009, 17:43:54 pm »
Зори, освен горепосочените, Сти много се радва и на ТАЗИ. Вътре през една страниците са с пъзел и отстрани има звуци.
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #61 -: Октомври 30, 2009, 18:20:43 pm »
Мишенце, добре дошла на малката прелест. Много хубаво българско име сте й дали!

Зори, у нас всичко за костенурчето Франклин е голям хит, всяка вечер се чете поне една книжка за Франклин и една друга.

Ето тези двете също са ни много любими, много са хубави и стихчетата и рисунките:
Бодливко Мързеливко http://www.zlatnoto-pate.com/?viewID=1&bd_id=152
Работна мецана http://www.zlatnoto-pate.com/?viewID=1&bd_id=103. Мецаната я играем и на театър непрестанно - малките мармоти са работните мецани, нарочват си едни плюшени мечета за децата на меца и почват да им готвят, а пък аз съм всички останали герои :)

А, и друга страст е книжката за колите, преразказва филма Cars, който и аз вече съм гледала поне 100 пъти. Само че на децата още не им е омръзнал.
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #62 -: Октомври 30, 2009, 19:21:04 pm »
Зори, ние имаме тази и още няколко от същата серия Първи стъпки http://www.pan-bg.eu/?viewID=1&bd_id=337
С твърди страници са.

Мише, добре сте ни дошли и тук! Митака ще е грижовен батко, сигурна съм.
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #63 -: Октомври 30, 2009, 21:09:10 pm »
благодаря ви!
Аз искам точно нещо такова като тази серия на Първи стъпки - от нея имаме Думите и Животните,сега търся за Превозните средства,но нещо не намирам около нас.
Искам не просто приказки ,а да е образователна ,а тези са такива точно.Тази с пъзела също е много хубава идея.
Днес така да не ни върви пазаруването.Купихме чувал от Хиполенд,много хубав дебел,сладурски за 15лв. за 105 см. ,в нас го пробвам да видя дали му става - аха да не му стане,на всичкото отгоре ципа излезе отгоре и ми остана в ръката .Че разшивах,слагах цип,зашивах луда станах,дано поне като го изпера да не се свие и да му става все пак.
После купихме зимни обувки.Пробвахме 23 и 24-ти номер и взехме 24.Да ама в нас,какво се сетих да ги разглеждам и видях,че продавачката ни е дала една обувка 23-ти и една 24-ти номер. :(Утре ще ходим да ги сменяме.
<br />
*
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #64 -: Октомври 30, 2009, 21:56:15 pm »
Ех,Зори голяма каръщина те е погнала днес :D

*
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #65 -: Октомври 31, 2009, 11:25:16 am »
Цитат
Аз искам точно нещо такова като тази серия на Първи стъпки - от нея имаме Думите и Животните,сега търся за Превозните средства,но нещо не намирам около нас.
Зори, и такава имаме, но е по-малка и е от поредицата Моята първа книжка, пак на ПАН. Нещо не я намирам сега в каталога им. Тя е от тези с по една картинка на страница.

Допълвам: Ето още една образователна, но нямам отзиви за нея. http://www.pan-bg.eu/?viewID=1&bd_id=438
« Последна редакция: Октомври 31, 2009, 11:30:17 am от sia »
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #66 -: Октомври 31, 2009, 12:59:04 pm »
Зори, точно тези на ПАН образователните са много интересни за повечето деца, които познавам. Ние имаме 6 мисля вече станаха. Изучхиме думите, животните, дивите животни, предметите,животните в двора, във фермата.... Ето сега ние сме на ТАЗИ и ТАЗИ.

Та, по повод 2-рата - аз си мисля, че цветовете им е рано да ги познават на 18 мес до 24. Верно, че си е индивидуално де, ама ми е интересно как е при вас? Стилияна познава само 3-4 цвята. Но просто не съм наблягала на това.
« Последна редакция: Октомври 31, 2009, 13:00:44 pm от Марито »
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #67 -: Октомври 31, 2009, 14:37:37 pm »
струва ми се малко рано да се учат букви и цифри в периода 24-36 месеца...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #68 -: Октомври 31, 2009, 15:21:29 pm »
е да определено,пък и той е на 1,8г. още,по-скоро предмети,плодове,зеленчуци,превозни средства.Книгите пъзели (има едни,на които картинките се редят тип дървен пъзел) са също за сега.Ние имаме книга за буквите,но той още не учи самите букви,а гледаме само предметите.Аз не го уча специално на нещо - не го карам да ми повтаря дадени думи.Само разглеждаме и обяснявам кое какво и каквото запомни.Като пеем песни ,вече на няколко ми приглася.  :DКато играем с коли или животни примерно и аз ги нареждам и същевременно броя,той слуша и каквото запомни(за сега до 6 ,като пропуска по някоя цифра всеки път,понякога и по повече :lol:).Купили сме и пластмасови плодове,зеленчуци и животни - показвам ги и казвам,кое какво е.Някои знае да ги каже,други ги познава като го питам и ми ги носи,но не може още да произнесе и така играем и се учим,без да карам насила или непременно да изисквам да знае нещо.
Ако се сещате и за други интересни занимания = игри,учещи на полезни неща,ще се радвам да споделите.
<br />
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #69 -: Октомври 31, 2009, 15:26:13 pm »
струва ми се малко рано да се учат букви и цифри в периода 24-36 месеца...

Имаш предвид да е целенасочено, нали?



Ако се сещате и за други интересни занимания = игри,учещи на полезни неща,ще се радвам да споделите.


Пъзели, конструктори. Кристина има един октопод, пластмасов, с който прави разни фигурки от пластелин.
« Последна редакция: Октомври 31, 2009, 15:28:42 pm от Nina »
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #70 -: Октомври 31, 2009, 16:15:25 pm »
Стефания сама ме пита за цветовете, знае им имената на основните, но никога не ги разпознава  :D аз и не искам от нея такова нещо де, нека си живее детството
цифрите- знае до 10, някой от тях казва и на английски /за всичко е виновно бейби Айнщайн, нямам болни амбиции, на нея са й интересни/
за сметка на това е много подредена и организирана, всичко се прави винаги по точно определен ред и не допуска да има разместване в хронологията, за което само мога да се радвам
взехме си чревните и Мб изследвания от ХЕИ- не се изолират никакви гадини, доволна съм, само не сме наясно ще тръгва ли в детско заведение, в какво и кога  :lol: :lol: :lol:

Дървените играчки са на почит у нас- има една кутийка с комбинация от по три елемента на всеки от който е нарисуван определен плод под различна форма /да речем портокал- цял, резенче и като портокалов сок/, а от другата страна символ на плода и на трите части еднакъв, та това трябва да се събере от детето и да се поставят на дървения капак, в който има очертано място за поставянето им
дървен пъзел с различни елементи, според картинката и формата да нареди
http://www.jumbo.eu/ на тази фирма има много хубави


« Последна редакция: Октомври 31, 2009, 21:40:43 pm от mini »
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #71 -: Октомври 31, 2009, 17:14:23 pm »
Здравейте!
Тъй като не съм сигурна,че точно тук е правилният подфорум,в който да публикувам,ще ви питам първо-Къде мога да споделям емоции,притеснения,прегледи при лекари при бременност?
Благодаря ви,предварително!
*
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #72 -: Октомври 31, 2009, 17:47:21 pm »
sun-sun, в темата на бременните можеш да пишеш за всичко това. Леки оставащи месеци ти желая! :)

И ние с Ели сме на тия книжки. Знае от тях домашните и дивите животни, сега и взехме тая с цифрите има и една съвсем малка с формите, от нея знае "глак" ;), т.е. квадрат. Но и при нас няма целенасочено учене, гледаме ги заедно и и казвам кое какво е, и ако го запомни добре или пък някога и тя самата ме пита "кой е?" :) Другите ни книжки са със приказки имаме и панорамна книжка, от която в началото я беше страх, сега вече и е интересна, че мърда картинките вътре. От играчките дървен пъзел, разни конструктори... кракомобил, количка, кукла, но в крайна сметка нищо не и задържа вниманието за дълго и накрая я откривам да вади и мести чекмеджетата на секцията или да се катери по нея и да тряска витрината.


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #73 -: Октомври 31, 2009, 19:17:05 pm »
Като стана дума за дървени играчки - ето тези са много интересни на децата, Димана на 1г 8м вече ги редеше уверено, скоро подарихме такава за РД на една нейна 2-годишна приятелка и детенцето се влюби в нея http://shop.pumpelina.eu/product_info.php?products_id=1716 и http://shop.pumpelina.eu/product_info.php?products_id=1652

За учене на цветове, букви, цифри - индивидуално е, пробвайте ги, децата сами си показват дали им е интересно. Дани знаеше много цветове още преди да навърши 2г, с броенето започна около 2.5г, сега се оправя правилно до около 7-8, след това според него идва 14. Буквите обаче тотално ги бойкотира, не го насилвам. Дими вече навърши 2г и все още знае само 3-4 основни цвята, просто не са й интересни. А до скоро се свеждаха едва до "жълто" и "не-жълто". Но пък вече пише 1-2 лесни букви. Аз като цяло предпочитам приказки, песни и ролеви игри пред структурирано обучение, засега. Развива им въображението и вече сами си измислят по някоя историйка.
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #74 -: Октомври 31, 2009, 19:39:49 pm »
а, мармотче, тенкс за линка
http://shop.pumpelina.eu/product_info.php?products_id=1175 това е което се опитах да обясня
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #75 -: Октомври 31, 2009, 20:34:43 pm »
Зори, има едни дървени влакчета, които са пълни с "кубчета", с различна форма. Има и връзка за дърпане. За съжаление не мога в момента да намеря линк. Много са интересни, защото стават и за редене, и за дърпане и нещо като конструктор.
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #76 -: Октомври 31, 2009, 20:43:52 pm »
струва ми се малко рано да се учат букви и цифри в периода 24-36 месеца...
Това имах в предвид, че и според мен е рано, но понеже за такава възраст ги дават, затова попитах.
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #77 -: Октомври 31, 2009, 21:34:55 pm »
струва ми се малко рано да се учат букви и цифри в периода 24-36 месеца...
Това имах в предвид, че и според мен е рано, но понеже за такава възраст ги дават, затова попитах.

Според мен си зависи от детето. Андрея знае всяка буква на кой е и то отдавна (нямаше две години). И не от мои амбиции, а защото винаги пита. Където види буквички и пита. Започна сама да пита и за цифрите. Брои до 11 (пединайсет), само че задължително пропуска 7 и 10. Плюс че знае няколко букви да ги пише - "Н" на тати, "П" на дядо, "Л" на другия дядо и нейната си буквичка "А". Но това е защото тя ме кара да й ги казвам и да й ги пиша. Цветовете си ги познава, дори и розово, лилаво, сиво, оранжево... Аз мисля, че на едно дете, ако не му се отдава, колкото и да го напъваш не стават нещата, докато не му дойде времето.
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #78 -: Октомври 31, 2009, 22:15:15 pm »
Мда, Васе, много си права! Айде бе няма ли да раждаш вече :P
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #79 -: Ноември 01, 2009, 12:02:38 pm »
Искам да ви питам дали сте срещали у нас електрически /с батерии/ четки за зъби за малки деца?
Дали някоя от вас ползва такава?
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #80 -: Ноември 01, 2009, 14:04:01 pm »
Аз малко по никое време се включвам, но само да кажа, че и аз съм навите да се включа в някаква обща поръчка. Това, което Фифа предложи, запомних за някакви 7 бодита на изгодна цена. и за играчки също ще се включа. бройте ме и мен.

и аз съм на вълна книжки. имам доста за споделяне, но нямам време. Друг път ще се включа.


Добре дошли на Мишанта и на Цветенце и на техните нови рожби!


Бъдете добри и не губете кураж! :)
*
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #81 -: Ноември 01, 2009, 14:06:08 pm »
Искам да ви питам дали сте срещали у нас електрически /с батерии/ четки за зъби за малки деца?
Дали някоя от вас ползва такава?

Нинче, търсила съм и не открих специална детска електрическа четка за зъби никъде. Продават обаче детски глави за ел. четка - само главата, накрайника. Разликата е в по-малкият диаметър на въртящата се част, иначе се слага на нормална ел. четка. От аптеки Римедиум съм купувала такива детски накрайници, с разни картинки са.
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #82 -: Ноември 01, 2009, 16:35:03 pm »
Цветенце, благодаря.
Сега се поразровх и видях, че им  дестски ел. на Орал Б. Но не съм засичала по аптеките и магазини, ще търся, де.

Вчера купих апрески на Кристина  - питам за произход и жената вика - Италия, после ми вика, а, не, Холандия, на ботушите има етикетче Румъния, на кутията пише Виетнам, в сайта пише пак Италия... :lol:

Много сме международни ние, кво да ви говоря.

Иначе апреските са готини, много.

Ей ги, нашите са лилави:

http://sportmania.bg/node/2631
 
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит