0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Коя книга четете в момента? Тема за отзиви.
« Отговор #420 -: Август 29, 2011, 21:51:25 pm »
Чандра, моя приятелка ще ми я донесе от Варна след 3 седмици. Като я прочета, мога да ти я пратя, ако не можеш да я намериш.

*

    Chandra

  • *
  • 1567
  • Безспирно е движението на живота..
Re: Коя книга четете в момента? Тема за отзиви.
« Отговор #421 -: Август 29, 2011, 22:08:23 pm »
Чандра, моя приятелка ще ми я донесе от Варна след 3 седмици. Като я прочета, мога да ти я пратя, ако не можеш да я намериш.

Страхотно!  :bighug:
Аз съм "впрегнала" познати книжари да я търсят, но е много вероятно да се възползвам от твоето предложение. Много, много благодарности сърдечни♥! :kiss: Супер, после ще си обсъждаме... :)
 
"Don't tell God how big your problems are...tell your problems how big your God is."

*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Коя книга четете в момента? Тема за отзиви.
« Отговор #422 -: Август 29, 2011, 23:09:08 pm »
За рожденния ми ден приятелка ми подари "Яж, моли се и обичай" на Елизабет Гилбърт.
Не съм я чела преди и ме заинтригува въпреки филма, който съм гледала доста отдавна.

Препоръчвам я на тези, които не са я чели:) Аз още съм до средата:)
*
Re: Коя книга четете в момента? Тема за отзиви.
« Отговор #423 -: Август 29, 2011, 23:11:14 pm »
Лис, ти как имаш мотивация да четеш книгата, щом си гледала филма? На мен би ми било трудно.

*
Re: Коя книга четете в момента? Тема за отзиви.
« Отговор #424 -: Септември 03, 2011, 12:08:04 pm »
Михаил Вешин " Нашингтон" - много свежа, голям смях;-)
*
Re: Коя книга четете в момента? Тема за отзиви.
« Отговор #425 -: Септември 03, 2011, 14:02:49 pm »
Също на Вишим "Английският съсед" ми допадна
Re: Коя книга четете в момента? Тема за отзиви.
« Отговор #426 -: Септември 08, 2011, 11:57:38 am »
Намерих "Възможните майки" и снощи четох до късно./моят син като по поръчка за целта пожела да спи при бащи си/.  И плаках и се смях на места. Мисля, че книгата би се харесала и би развълнувала и майки и не-майки. Аз съм майка, но не съм преживяла бременост и раждане. Все още продължавамв да се стремя и към това
Re: Коя книга четете в момента? Тема за отзиви.
« Отговор #427 -: Септември 08, 2011, 22:20:56 pm »
Вижте какво написаха специално за нас издателките на "Възможните майки" като отговор на въпроса къде може да се намери книгата: "на нашия сайт http://www.facebook.com/l/dAQC-yTq9/www.scalino.eu са изброени всички книжарници, в които се продава книгата, има я в голените вериги и в малките книжарници, а също в бензиностанциите на ОМВ".


*

    Chandra

  • *
  • 1567
  • Безспирно е движението на живота..
Re: Коя книга четете в момента? Тема за отзиви.
« Отговор #428 -: Септември 09, 2011, 11:40:09 am »
Вижте какво написаха специално за нас издателките на "Възможните майки" като отговор на въпроса къде може да се намери книгата: "на нашия сайт http://www.facebook.com/l/dAQC-yTq9/www.scalino.eu са изброени всички книжарници, в които се продава книгата, има я в голените вериги и в малките книжарници, а също в бензиностанциите на ОМВ".

Благодаря ти много! :)
"Don't tell God how big your problems are...tell your problems how big your God is."

*
Re: Коя книга четете в момента? Тема за отзиви.
« Отговор #429 -: Септември 09, 2011, 14:24:29 pm »
Здравейте и в тази чудесна тема :)
Аз тъкмо свърших "Пътеводител на добрия крадец (за) Амстердам" от Крис Юън.

Вече имам няколко чудесни идеи за следващи книги, предложени от вас. Благодаря.



   La vita è bella
Re: Коя книга четете в момента? Тема за отзиви.
« Отговор #430 -: Септември 09, 2011, 15:35:26 pm »
Дочетох "Да убиеш присмехулник" на Харпър Ли. Мно-о-о-о-го ми хареса.
*
Re: Коя книга четете в момента? Тема за отзиви.
« Отговор #431 -: Септември 09, 2011, 19:19:53 pm »
   Това четох последно, приятно четиво, хареса ми.
*
Re: Коя книга четете в момента? Тема за отзиви.
« Отговор #432 -: Септември 10, 2011, 22:24:19 pm »
препоръчвам горещо!
*
Re: Коя книга четете в момента? Тема за отзиви.
« Отговор #433 -: Септември 13, 2011, 14:50:10 pm »

Много разтоварваща книга :lol:
*
Re: Коя книга четете в момента? Тема за отзиви.
« Отговор #434 -: Септември 21, 2011, 11:49:53 am »
Стиг Ларшон - Мъже които мразят жени (книга първа) и изобщо цялата трилогия.

Не знам кои от скандинавските писатели са преведени на български, но също така горещо препоръчвам Джо Несбо (Снежният човек, Леопардът, и други негови от поредицата Хари Хоул)


Re: Коя книга четете в момента? Тема за отзиви.
« Отговор #435 -: Септември 24, 2011, 10:51:30 am »
Записвам се в тази тема. Много ме заинтригува книгата "Възможните майки" . Поръчах си я заедно с няколко двуезични приказки,  които ми се иска да чета на сина ми на български, а таткото да му чете на френски (неговия си език).
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Коя книга четете в момента? Тема за отзиви.
« Отговор #436 -: Септември 27, 2011, 10:35:03 am »

Много разтоварваща книга :lol:

ще я купя, но кога ли ще я прочета не знам -може да пробвам да чета на глас на малкия , дано му хареса :lol:


*
Re: Коя книга четете в момента? Тема за отзиви.
« Отговор #437 -: Декември 10, 2011, 15:46:30 pm »
да изтупам темата :)

Преди близо година бях писала за Сафон - " Играта на ангела" , тогава я четох веднага след като препрочетох "сянката на вятъра", та явно целия въртеж от мистерии ми е дошъл в повече и дадох по-ниска оценка.
Тези дни пак подхванах "ангела", и се убедих, че Сафон е удоволствие и наслада. Нареждам го сред моите любимци и ще отида за "Марина", която все отлагах.

Друг автор, който ми хареса и за мен е попадение е Шмит, след "Концерт в памет на един ангел" прочетох "Одет Тулмонд и други истории" и смятам да продължа, Шмит ми стана очарователен.
*
Re: Коя книга четете в момента? Тема за отзиви.
« Отговор #438 -: Декември 10, 2011, 22:59:09 pm »
Аз прочетох "Възможните майки". Благодаря ви много за препоръката, момичета! Страхотна е.

Сега чета "Приказки за едно пътуване към себе си" на Елена Любенова.  :) Определено ми допада.

*
Re: Коя книга четете в момента? Тема за отзиви.
« Отговор #439 -: Декември 11, 2011, 15:15:05 pm »
Аз нали си падам малко по фентъзито, та тия дни си изтеглих един английски сериал - "Game of thrones". Ама нали съм си любопитна, ровнах и открих, че има цяла поредица книги, по които е направен сериала. Зарязах го аз и започнах книгите. За любителите на фентъзито, препоръчвам поредицата "Песен за огън и лед". Аз съм на първата книга, но добре върви.

« Последна редакция: Декември 11, 2011, 15:17:18 pm от Елфи »