0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: След трансфер?
« Отговор #900 -: Август 01, 2009, 20:57:09 pm »
Душе, благодаря ти за оптимизма! Аз обаче се разрових из оплодителния си дневник (водя на тефтер за сега, очаквайте скоро и тук!  :lol:) и видях, че след предишния трансфер съм имала същото усещане в гъдите. Една седмица след пункцията. И после е спряла тежестта. Дано този път да не спре   :wink:
Иначе: ставам все по-непохватна  :lol: днес направих най-много бели и сега си лягам с емриончето Живко, за да съм безопасна за дома, мъжа и котарака!  :lol:
Re: След трансфер?
« Отговор #901 -: Август 02, 2009, 18:24:23 pm »
Голямо благодаря момичета спасихте ме  :P
*
Re: След трансфер?
« Отговор #902 -: Август 02, 2009, 23:49:50 pm »
след трансфер мен пък ме спасяваха сушени сини сливи - накисвах си ги от вечерта във вряла вода, изяждах ги на сутринта веднага щом се събудя, изпивах и водата и.... задължително получавах повикване след час  :wink:
стискам ви стискам палци, момичета  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: - знам, че е много тягосно чакането, но след като видите заветните  :bfp: търпението ви ще бъде възнаградено
*
Re: След трансфер?
« Отговор #903 -: Август 03, 2009, 01:00:59 am »
Ами и аз да кажа, че съм добре! Нищо особено не чувствам, все едно нищо не сме правили! Дано да е за добро!
ооооо задължително ще е за добро! + това видях че имаш сънливост , което е добър знак! :bighug:
Re: След трансфер?
« Отговор #904 -: Август 03, 2009, 10:34:20 am »
Броя дните до теста  osi_15 . Вече отслабва търпението ми :D, но ще се инатя и няма да направя уринарен. В четвъртък ще отида на кръвен. Ще си взема отпуска за този ден, за да мога да си ближа раните на спокойствие или да подскачам от щастие вкъщи със семейството...същия ден ще се запиша или на народни танци, или на йога за бременни!
Все още имам болки и тежест в гърдите, знак е - но за какво ли :ask:
*
Re: След трансфер?
« Отговор #905 -: Август 03, 2009, 10:40:13 am »
Аз пък честно казано, изобщо не се сещам за теста. :wink:  Нищо и не чувствам, освен болки в яйчниците още.  :( Ако ми бяха дали повече фраксипарин, мислех чак следващия понеделник на 10-ти да си направя теста... ама не - сега трябва на 10-ти ден да го правя, че и по-рано... Освен ако днес не се снабдя с още фраксипарин. Дали го дават без рецепта, че не питах док?
harmony, брой дните обратно, като Лиско!  :wink: :lol: Стискам ти палци, силно! Както и на всички други1 Днес чакаме хубав резултат от mira_m661 Трябва да успеем този път, просто няма начин!!!  :wink: :lol:

*
Re: След трансфер?
« Отговор #906 -: Август 03, 2009, 12:26:37 pm »
Днес е 10ти ден от трансфера! Нямам никакви симптоми или усещания! Чувствам се както обикновено, с изключение на ранното ми събуждане и лягане /пише го в графиката/.
Аз се справям с чакането до деня на теста, но ме човърка една мисъл и с риск да ме смъмрят искам да попитам - искам да разбера дали е имало имплантация. Мога ли да го разбера ако направя уринен тест утре примерно?!
Моля за съвет!
Re: След трансфер?
« Отговор #907 -: Август 03, 2009, 12:48:43 pm »
Здравейте момичета
Днеска ми е седми ден
Чувствам се добре,нищо не ме боли
В четвъртък ще си правя кръвния тест

viki_vat когато бях бременна с Даная си направих уринен тест още на осмия ден и втората чертичка беше много бледа, но се показа
Може да пробваш
Успех на всички
Re: След трансфер?
« Отговор #908 -: Август 03, 2009, 13:08:20 pm »
Здравейте, чакащи момичета!
На мен ми е 15-ти ден от трансфера и още не съм правила нито кръвен, нито уринарен тест.Лекаря каза на 10.08. и аз стоя чинно и чакам.
И аз първата седмица след трансфера имах тежест в гърдите, но иначе нищо по-различно не чувствам.На 31.07.по план-график, трабваше да дойде гостенката, но я няма и няма признаци.
Дано да е за добро!Искам да попитам може ли да се дължи на утрогестана?
През тези петнадесет дни съм нямала никакво зацапване.Ако не е станало, случайно, не трябваше ли да се появи някакво(зацапване де)?!
Благодаря ви!
Усмихвайте се! :) :) :)
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: След трансфер?
« Отговор #909 -: Август 03, 2009, 14:04:48 pm »
Аз се справям с чакането до деня на теста, но ме човърка една мисъл и с риск да ме смъмрят искам да попитам - искам да разбера дали е имало имплантация. Мога ли да го разбера ако направя уринен тест утре примерно?!
Моля за съвет!

Аз вече мога да си призная, че първия уринен тест си го направих на 8 ден след ЕТ. Имаше много ама много бледа 2 черта и разбира се реших, че си внушавам та се наревах, не толкова от мъка колкото от насъбралото се напрежение:). След 4 дни направих нов и си се показа доста ярка втора черта.
Вики, все пак помни, че ако не ти покаже втора черта не означава, че не се е получило. Наистина е рано на 10 ден за уринен и може да не отчете вярно:)

През тези петнадесет дни съм нямала никакво зацапване.Ако не е станало, случайно, не трябваше ли да се появи някакво(зацапване де)?!
Благодаря ви!
Усмихвайте се! :) :) :)
Герика, може да имаш, може и нищо да нямаш и пак да се е получило. Наистина при всеки е различно. Зацапването не е признак, че няма или има имплантация.

Пожелавам ви скоро тази тема да "се премести" изцяло при бременните:)
*
Re: След трансфер?
« Отговор #910 -: Август 03, 2009, 15:47:30 pm »
Gerika, защо чакаш толкова? Щом днес ти е 15-ти ден от трансфера, то на 10-ти ще ти е 22-ри, т.е. вече ще е време за преглед, ако си бременна. Да не би док да ти е казал тогава да отидеш на преглед. Можеш съвсем спокойно да си пуснеш и кръвен тест, а също и уринен би трябвало да отчете вече.
Аз съм при д-р Владимиров и той препоръчва кръвен тест на 10-ти ден или уринен(или уринарен, не съм сигурна как се пише) на 12-ти ден. Мисля, че ако има нещо и понеже нямаме прегнили след трансфера - ще отчете. Аз също мислех да не правя, но няма смисъл да си дупча коремчето всеки ден, освен ако не се налага!  :wink: :lol:
Мира, какво става? Дано е на добро мълчанието ти!  :crossfingers:
Стискам палци за положителни резултати от всички тестове! :crossfingers: :bfp: :goodluck:

*
Re: След трансфер?
« Отговор #911 -: Август 03, 2009, 20:24:34 pm »
И аз подкрепям момичета, Герика! Смятам, че един уринен тест вече ще отчете.

Аз също си направих ранен уринарен и имаше бледа черта още на 9-ти ден и то след 4 часов сън и също толкова събирана урина.

Успех, момичета, сигурна съм, че сте бременни вече!
"Рибата става акула, когато излезе от водата, спре движението и ухапе полицай!"

Re: След трансфер?
« Отговор #912 -: Август 04, 2009, 00:29:27 am »
Еми, защо, защо, защото ме е шубе.
Ама май мисля на 06.08.да си направя вече уринарен.
Само дано да устискам дотогава, че нещо много ме сърбят ръчичките-хе-хе.
Благодаря ви!
Ще докладвам.
А на всички чакащи-радвайте се на живота, че след има няма 9 месеца....ще ни се иска, ама...нали си знаете!!! :) :) :) :wink:
*
Re: След трансфер?
« Отговор #913 -: Август 04, 2009, 00:38:26 am »
на мене уринният тест ми отчете втора бледа чертичка на 11 ден , на 12 беше по-наситена. Не съм имала никакви зацапвания и болки и е имало имплантация ...
Re: След трансфер?
« Отговор #914 -: Август 04, 2009, 12:20:27 pm »
Броя дните до теста  osi_15 . Вече отслабва търпението ми :D, но ще се инатя и няма да направя уринарен. В четвъртък ще отида на кръвен. Ще си взема отпуска за този ден, за да мога да си ближа раните на спокойствие или да подскачам от щастие вкъщи със семейството...същия ден ще се запиша или на народни танци, или на йога за бременни!
Все още имам болки и тежест в гърдите, знак е - но за какво ли :ask:

ДУбре))Понеже знам,че ще е положитрлен,ама съм сигурна обещавам в петък да съм аз.Ти къде ще пускаш кръвен,а?Моят трансфер пък беше на 28))).Мисли позитивно!
*
Re: След трансфер?
« Отговор #915 -: Август 04, 2009, 12:30:36 pm »
Днес е 11 ден от трансфера, преломен за мен /при предния опит на този ден прокървих/. Продължава същото състояние - чувствам се добре, както обикновено! Снощи за кратко и днес сутринта усетих предменструални болки, които отшумяха бързо! Снощи преди да сложа утрогестана забелязах, че имам прозрачна белтъкообразна разтеглива слуз?! 8O Знам, че док гледа за такава преди пункцията май, ама сега на какво ли се дължи?!
Мисля утре да препишкам едно тестче! :D
Re: След трансфер?
« Отговор #916 -: Август 04, 2009, 13:04:07 pm »
Момичета, вчера направих кръвен тест на 8 ден след ЕТ и беше >0,10 при реф.0-3. И после поревах яко. Според вас има ли минимален шанс имплантацията да е настъпила по-късно. ЕТ ми беше на 3 ден.
Re: След трансфер?
« Отговор #917 -: Август 04, 2009, 13:38:06 pm »
Знам ли?Доктора какво каза?Аз на 6-тия дан имах отрицателен уринарен,но още се държа.
*
Re: След трансфер?
« Отговор #918 -: Август 04, 2009, 13:48:42 pm »
Не мога да кажа със сигурност, но доколкото знам, имплантация настъпва между 6 и 12 ден някъде! Говори с док.
А уринен тест на 6ти ден е напълно безмислен според мен!
Re: След трансфер?
« Отговор #919 -: Август 04, 2009, 13:50:54 pm »
Моя трансфер също беше на 28
Днеска си направих тест-отрицателен
В четвъртък че е кръвния
Снощи много ме боля корема и кръста и сега ме болят
Болката е като че ли ти се ходи до тоалетна