0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: След трансфер?
« Отговор #360 -: Май 03, 2008, 17:12:38 pm »
Здравей,Azzara според мен 8,10 ден е рано,защото аз си правих кръвен тест на 12 ден от трансфера и беше едва 9,50IU/ml и се бяхме отчаяли,но на 14 ден повторихме кръвния и отчете 33,49IU/ml.На 17 ден уринен с бледа втора чертичка.Днес 26 ден от трансфера съм на първи преглед,за да видим калко са се захванали и при нас е втори опит инвитро.Надяваме се всичко да е ок.Успех на всички.


 Успех от мен  :bighug:
*
Re: След трансфер?
« Отговор #361 -: Май 03, 2008, 21:28:39 pm »
mini(целувки за Стефания),lora110 благодаря ви!Днес видяхме един плоден сак и след 12 дни отново сме на преглед,за да се види сърдечния тон и дай Боже всичко да е наред.
*
Re: След трансфер?
« Отговор #362 -: Май 03, 2008, 21:41:03 pm »
mini(целувки за Стефания),lora110 благодаря ви!Днес видяхме един плоден сак и след 12 дни отново сме на преглед,за да се види сърдечния тон и дай Боже всичко да е наред.
Браво за добрата новина-честито и лека бременност!
*
Re: След трансфер?
« Отговор #363 -: Май 05, 2008, 12:13:17 pm »
Леле, колко хубави новини прочетох само :)
Дано така да върви темичката - с повече положителни.
Честито на тези, на които няма да им идва 9 месеца.
А за другите сладурки - някой по-напред го беше казал много добре - борбата продължава, но има смяна на оръжията ...
На мен трансфера ми беше на 30.04 и сега е започнало чакането.
Върнаха ми три ембриончета и се надявам всичко с тях да е наред.
Благодарим Ви Д-р Александров!
Re: След трансфер?
« Отговор #364 -: Май 05, 2008, 15:48:04 pm »
Леле, колко хубави новини прочетох само :)
Дано така да върви темичката - с повече положителни.
Честито на тези, на които няма да им идва 9 месеца.
А за другите сладурки - някой по-напред го беше казал много добре - борбата продължава, но има смяна на оръжията ...
На мен трансфера ми беше на 30.04 и сега е започнало чакането.
Върнаха ми три ембриончета и се надявам всичко с тях да е наред.


Стискам ти палци за :bfp:
*

    petq74

  • ***
  • 373
  • Роден да пълзи, не може да лети!
Re: След трансфер?
« Отговор #365 -: Май 05, 2008, 17:40:43 pm »
4естито на вси4ки успели.Дано да продължава да расте броя им.Аз и този път се провалих.Сега смятам да си по4ина една година и след това да направя седмото поред инвитро,като през това време ще пусна и документи за осиновяване
Пух?- Каза Прасчо
Да!- Отговори Пух
Нищо!... Просто исках да съм сигурен,че те има Пух!!! Каза прасчо хващайки Пух за лапичката...
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: След трансфер?
« Отговор #366 -: Май 05, 2008, 18:09:45 pm »
На очакващите резултати от теста си пожелавам успех.
На всички вече бременни много спокойни и леки дни през следващите 9  месеца.

Петя, единственото което мога да ти кажа в такъв момент е, че се възхищавам на силата и борбеноста ти и ти желая много, ама много любов и здраве.
Re: След трансфер?
« Отговор #367 -: Май 06, 2008, 16:32:33 pm »
dori стискам ти палци,дано всичко да е наред.
Като получиш хубавите новини да се похвалиш. :bfp: :bighug:
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: След трансфер?
« Отговор #368 -: Май 06, 2008, 19:34:24 pm »
Аз и този път се провалих.Сега смятам да си по4ина една година и след това да направя седмото поред инвитро,като през това време ще пусна и документи за осиновяване

 Съжалявам,Петя. :( Но,нека те попитам какви са причините за неуспеха.След толкова много опити,доктора какво казва?Някакви по-задълбочени изследвания не ти ли препоръча?Сега нямаше ли имплантация?Напиши,моля те,ако не те затруднява за поредния си опит...ми много опити,бе...то не е работа само да опитва човек...трябва да се търси причината.Прегръщам те силно и се моля бързо да се възстановиш! :bighug:
*
Re: След трансфер?
« Отговор #369 -: Май 06, 2008, 19:58:36 pm »
Петя, много съжалявам, мила! Не знам какво да ти кажа в такъв момент?! Страшно много ми се искаше да успееш! Възхищавам ти се на борбеността, упоритостта и силата! Желая ти здраве! Аз не съм толкова смела и упорита, колкото ти - и се отказах. Но при мен има и много други фактори - и възрастта, и мъжкия фактор, и финансовия... Ти си още млада, бъдещето е пред теб - ще успееш! Ще станеш майка!

*
Re: След трансфер?
« Отговор #370 -: Май 07, 2008, 00:28:14 am »
Душе, стига си се отказвала щото ще те натупам накрая. Ще се бориш още, няма да се даваш.
Re: След трансфер?
« Отговор #371 -: Май 07, 2008, 10:40:10 am »
Здравейте момичета,

искам да ви питам нещо за температурата......усещате ли повишена телесна температура..знам, че тя е почти сигурен знак за бременност.....
*

    petq74

  • ***
  • 373
  • Роден да пълзи, не може да лети!
Re: След трансфер?
« Отговор #372 -: Май 07, 2008, 22:38:48 pm »
Здравеите моми4ета.Първо да благодаря на вси4ки ви за милите думи.
Цитат
какви са причините за неуспеха
няма при4ина.Дори според лекарите вси4ко беше пове4е от перфектно.Бяха сигурни на 100 процента,4е този път няма на4ин да не стане.Аз си го обяснявам с това,4е след толкова много опити през малък интервал организма си изгражда защитен механизъм и отказва да приеме каквото и да е.За изследванията-няма изследване което да несъм направила.Лекарите си свършиха работата както трябва,направиха вси4ко което трябва и зависи от тях,но явно си е и до късмет.За сега ще си по4ина една година,а другата ще направя последният опит,като междувременно ще запо4на от следващия месец да подготвям и документи за осиновяване.Все пак раждането е акт които трае няколко минути а родител те прави грижата за детето,любовта която му даваш и отговорноста която поемаш.Силно прегръщам вси4ки ви
Цитат
Аз не съм толкова смела и упорита, колкото ти - и се отказах.
Не е така.Самия факт,4е си се подложила на това говори,4е си смел и упорит 4овек готов на вси4ко и това,4е си се отказала от този метод незна4и,4е си се отказала от ме4тата да имаш дете.Има варианти стига да ги приемем и така пак ще станем майки.Прегръщам ви  и ви целувам :bighug: :bighug: :bighug:
Пух?- Каза Прасчо
Да!- Отговори Пух
Нищо!... Просто исках да съм сигурен,че те има Пух!!! Каза прасчо хващайки Пух за лапичката...
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: След трансфер?
« Отговор #373 -: Май 07, 2008, 22:55:31 pm »
  Петя, :bighug:  и  :goodluck: !
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: След трансфер?
« Отговор #374 -: Май 07, 2008, 23:15:45 pm »
Здравейте момичета,

искам да ви питам нещо за температурата......усещате ли повишена телесна температура..знам, че тя е почти сигурен знак за бременност.....

Такава се поддържа също и от лекарствата след трансфера , но аз ти пожелавам да не е от тях:)

Петя  :bighug: yahoo_17
*
Re: След трансфер?
« Отговор #375 -: Май 07, 2008, 23:27:44 pm »
Петя, :bighug: :bighug:

Re: След трансфер?
« Отговор #376 -: Май 08, 2008, 09:07:38 am »
Здравеите момичета.Чета ви от тооооолкова време,но не съм писала.Пожелавам на виделите двете заветни чертички,хубави 9 месеца,и после да се радват на своите бебенца.Аз имам 5 неуспешни инвитро опита,и сега съм пак след трансфер,днес ми е 10-ти ден.Вчера правих кръвен тест на 9-ти ден,които показа 0,20u/u/ml.Много се притесних,натъжих се,но когато говорих с моята докторка,тя ми каза,че е прекалено рано за тест,да го направя наи рано на 14-ти април.Незнам какво да мисля,мислите ли,че за мен има още шанс за успех?Другото което ме узадачи,е мерните единици на теста(u/u/ml),а не(mlU/ml).Някои знае ли има ли някаква разлика,и  ако има каква е?Пожелавам успех на всички очакващи,да видят двете чертички.
Re: След трансфер?
« Отговор #377 -: Май 08, 2008, 11:05:54 am »
И аз бих искала да си пусна кръвен тест, но понеже фслагаме прегнил, колко дни трябва да се изчака след 5 000 прегнил, за да пусна тест. На 07.05 сложихме прегнил - 9 дни след трансфер, мога ли да пусна ЧХГ на 09.05 или ще даде + резултат, заради прегнила?
*
Re: След трансфер?
« Отговор #378 -: Май 08, 2008, 11:44:21 am »
Много е рано за тест. Поне 7 дни след прегнила трябва да е, мисля. Успех!
*
Re: След трансфер?
« Отговор #379 -: Май 08, 2008, 13:32:23 pm »
Оооох, как ми се иска и на мен да си пусна един кръвен, само че мисля, че ще устискам до 14-ти  :oops:
Спасява ме това, че в Добрич няма подходяща лаборатория и трябва да ходя за това до Варна.
А вие момичета от Варна в коя лаборатория се изследвахте? Колко струва това изследване и за колко време излиза?
Май станаха много въпросите :)
Благодарим Ви Д-р Александров!