0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: След трансфер?
« Отговор #220 -: Март 27, 2008, 20:03:21 pm »
Еййй, какви са тия катетри, на чия фирма?

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: След трансфер?
« Отговор #221 -: Март 27, 2008, 20:29:42 pm »
Тайна! :lol: Не знам, но така казаха!

*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: След трансфер?
« Отговор #222 -: Март 27, 2008, 20:33:00 pm »
Е, те квалитетните са три, няма да е голямо чуденето, но нали знаеш че всичко свързано с читав трансфер ми е хоби. :lol:

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: След трансфер?
« Отговор #223 -: Март 28, 2008, 08:04:17 am »
Май всички който сте били при д-р Стаменов,сте доволни.Аз сам в клиниката на д-р Щерев и,не че не сам доволна,но има какво още да се желае от тяхна страна.Иначе и  на мен сега ми сложиха 3 ембрион4ета,дано този път да са по-упорити и да се захванат.Пожелавам го на всички от сърце :bori_020:


Dok (т.е. Д-р Стаменов) е супер! Вчера бях, за да прецени как ще деистваме преди втори рунд. Има и много успели момичета, които бяхя с мен по процедури. Бори се много за всички нас и не ни оставя да унияам и да се предаваме. Дано ни зарадваш скоро! :babyflips:
Only those who can see the invisible can do the impossible
*
Re: След трансфер?
« Отговор #224 -: Март 28, 2008, 09:37:28 am »
Аз също не усетих нищо когато ми вкарваха ембрионите. Даже не разбрах, че са свършили.

[/url]
Re: След трансфер?
« Отговор #225 -: Март 28, 2008, 12:52:42 pm »
Аз това за пълния пикочен мехур за първи път го чувам,никой не ми е казвал такова нещо,преди трансфера си ходих до тоалетна.А и този път беше по-гадно усещането докато ми върнат сладоледените бебчета,дали защото матката ми е обърната и е по-трудно,нямам представа,но дано всичко да е наред.Стискам палци за всички :crossfingers: :bighug:
*
Re: След трансфер?
« Отговор #226 -: Март 28, 2008, 13:10:05 pm »
 Хм, с тоя сондаж ме карате да се замисля...На мен май не ми е правен, трансферът ми мина много гладко, без никакви усещания.Преди трансфера ме гледаха на УЗ.Обаче четох някъде, че е възможно да са го правили при самата пункция/сондажа/.Ще взема да питам следващия път като ходя в клиниката.
Re: След трансфер?
« Отговор #227 -: Март 28, 2008, 15:28:52 pm »
здравейте отново! днес е 10 ден от трансфера и имам леко кафяво зацапване и болки в кръста и корема. панирах се. да звъня ли на доктора? какво ще ме посъветвате?
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: След трансфер?
« Отговор #228 -: Март 28, 2008, 16:30:34 pm »
здравейте отново! днес е 10 ден от трансфера и имам леко кафяво зацапване и болки в кръста и корема. панирах се. да звъня ли на доктора? какво ще ме посъветвате?

Звъни му разбира се! И не спирай никакви лекарства!

Успех!
« Последна редакция: Март 28, 2008, 16:32:50 pm от deep »

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*
Re: След трансфер?
« Отговор #229 -: Март 31, 2008, 23:45:32 pm »
Аз също не усетих нищо когато ми вкарваха ембрионите. Даже не разбрах, че са свършили.
Как си,EVIQ,добре ли се чувстваш след трансфера?Дано ембриончетата да са се "захванали" :) Прави ли вече тест или е рано?
*
Re: След трансфер?
« Отговор #230 -: Април 01, 2008, 10:37:58 am »
Здравей  Кремче :), не съм правила тест, понеже имам прегнил през 3 дни, а и ми е 12 ден. Иначе ме болят яйчниците и кръста, ама се търпи за сега. Ай да видим какво ще стане.

[/url]
*
Re: След трансфер?
« Отговор #231 -: Април 01, 2008, 23:36:21 pm »
Здравейте, момичета! Аз малко се осеферих вече и сега започват едни терзания, едни въпроси - защо не стана...Мислите ли, че еветуално висока температура, кашлица и кихане за един ден са оказали пагубно влияние? Трансферът ми беше на 14 март, на 17-ти бях на работа за два-три часа сред кихащи и кашлящи колежки, на 18-ти(5-ти ден бях цял ден на легло). Обвинявам се сега, ама като не мога да отказвам....

*
Re: След трансфер?
« Отговор #232 -: Април 01, 2008, 23:42:37 pm »
Душе, стига си се терзала!Тук има доста момичета, които кихащи и кашлящи забременяха.
*
Re: След трансфер?
« Отговор #233 -: Април 01, 2008, 23:45:39 pm »
Ами мъжът ми не го казва, ама май го мисли... :( Имах положителни тестове все пак...

*
Re: След трансфер?
« Отговор #234 -: Април 01, 2008, 23:48:57 pm »
Душе, не се измъчвай с такива размисли миличка,но за твое спокойствие следващия път не се връзвай като те викат на работа и то в период с грип.
*
Re: След трансфер?
« Отговор #235 -: Април 01, 2008, 23:51:14 pm »
Ами мъжът ми не го казва, ама май го мисли... :( Имах положителни тестове все пак...
Ех, Душе, как те разбирам.Нали и аз още се мъча да разбера, ама единственото , което правим е ,че си образуваме излишни притеснения.
*
Re: След трансфер?
« Отговор #236 -: Април 01, 2008, 23:52:50 pm »
Лошото е, Пуки, че това беше последния опит и аз го знаех предварително и въпреки всичко патката с патка такава се оказа слаба и страхлива! :(

*
Re: След трансфер?
« Отговор #237 -: Април 01, 2008, 23:58:37 pm »
Няма да е последния ти опит мила.Сега така мислиш, но ще съберете и сили и парички за още  един ,който ще е успешен.Не може да се предадеш след толкова борба.Недей.Ох, разплаках се.Болно ми е ей така като няма справедливост и държавата ни не ни помага а пречи. Душе, на колко години си ако не е тайна?
*
Re: След трансфер?
« Отговор #238 -: Април 02, 2008, 00:03:00 am »
На мнооооооооооого! Пише в профила ми, не крия годините си, въпреки, че са за криене вече!

*
Re: След трансфер?
« Отговор #239 -: Април 02, 2008, 00:17:00 am »
Въпреки всичко, не се отказвай. Нямаш право просто.Не ти позволявам.