0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #120 -: Февруари 25, 2013, 16:38:01 pm »
Веси,

 :bighug:

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #121 -: Февруари 25, 2013, 18:22:19 pm »
Веси,съжалявам много за резултата...за още по-голямо съжаление почти всяка от нас
е изпитвала това,което ти в момента...
Само ще ти кажа,че два месеца след първия неуспех,повторих опита,резултата не ме оставя да спя вече седми месец:)Не се отчайвай,няма начин да няма начин!
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #122 -: Февруари 25, 2013, 19:55:46 pm »
Веси.... :(
каквото и да кажа...няма да облекча болката която изпитваш в момента...
 
пожелавам ти много сили и вяра, че ще успеете следващия път.


при вас къде се крие проблема или сте с неизеснен стерилитет??.......извинявай ако си писала преди за това.

Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #123 -: Февруари 25, 2013, 20:45:59 pm »
С мъжки фактор сме
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #124 -: Февруари 26, 2013, 11:23:32 am »
дано да се включат момичета с мъжки фактор, които успели след неуспешния опит и да ти вдъхнат мъничко надежда.

важно да не се отказваш и да вървиш напред към мечтата си....
успех!
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #125 -: Февруари 26, 2013, 11:37:00 am »
Веси, мила, не се отчайвай. Горе главата и само напред! Напомни ми на моя неуспешен опит със същия резултат.
Аз днес ходих в ХЕИ и си направих изследванията за СПИН, сифилис, Хепатит В и С в анонимния кабинет, само си доплатих за антитела за хепатит Б по 17 лв. за мен и мъжа ми. Лаборантките бяха изключително любезни и съм много доволна, че си спестих някой лев от изследвания. Дано тази информация е полезна и за вас.
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #126 -: Февруари 26, 2013, 12:20:51 pm »
Веси силно  :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: .Следващия опит ще е вашия.Не спирай да вярваш и да се бориш.
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #127 -: Февруари 26, 2013, 12:23:22 pm »
Вчера щях да пиша, но после забравих... Когато ние правихме изследвания в ХЕИ, също бяха в анонимния кабинет, но лекарката разбра, че ни предстои процедура и сама каза, че няма проблем да ги именуват.

Веси, съжалявам.
     
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #128 -: Февруари 26, 2013, 13:52:12 pm »
Благодаря ви момичета за подкрепата
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #129 -: Февруари 26, 2013, 17:49:31 pm »
Весииии така се надявах да имаш добри новини! Много съжалявам! Гледай напред поне това е едно прескочено препятствие по пътя към мечтаното бебче!
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #130 -: Февруари 27, 2013, 11:16:29 am »
Така е  polinette , но е трудно. Момичета искам да ви попитам по време на стимулацията пускали ли сте хормони и преди трансфер слагали ли са ви така нареченото "лепило"
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #131 -: Февруари 27, 2013, 11:30:54 am »
Не, нито хормони, нито лепило. Мисля, че в АГ не практикуват така. И аз четох за други клиники и на доста места следят хормоните по време на стимулацията. "Лепилото" знам, че е средата, в която е била отглеждана яйцеклетката в лабораторни условия и се слага май около ден преди трансфер.
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #132 -: Февруари 27, 2013, 13:12:25 pm »
И аз така знам , прилепва ембриона за стената на матката и така е по лесна имплантацията ( ако греша ме поправете)
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #133 -: Февруари 27, 2013, 14:25:25 pm »
Веси, мила, не се отчайвай. Горе главата и само напред! Напомни ми на моя неуспешен опит със същия резултат.
Аз днес ходих в ХЕИ и си направих изследванията за СПИН, сифилис, Хепатит В и С в анонимния кабинет, само си доплатих за антитела за хепатит Б по 17 лв. за мен и мъжа ми. Лаборантките бяха изключително любезни и съм много доволна, че си спестих някой лев от изследвания. Дано тази информация е полезна и за вас.
Извинявам се, били споделила на кой етаж в ХЕИ е този кабинет? Гледах в интернет станицата им, но не мога да се ориентирам, къде точно да позвъня за да попитам?
И анонимни ли са изследванията или е възможно и да бъдат с попълнени нашите имена? Също така има ли ограничение във времето, като докога (като срок) ще ги правят там безплатно?
Много се извинявам за хилядите въпроси  :oops:


*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #134 -: Февруари 27, 2013, 14:57:37 pm »
Dess_dess, надявам се и marchiana да ти отговори, но ние и преди двата опита си правихме тези изследвания в ХЕИ, само че във Варна. Това беше през 2010 г. и по принцип знам, че ги правят безплатно във "Вирусология". Няма никакъв проблем на бележките да пишат имената ви.
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #135 -: Февруари 27, 2013, 16:28:34 pm »
mirkas благодаря ти!  :D


Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #136 -: Март 01, 2013, 08:56:34 am »
Здравейте!Честита Баба Марта! Да сте живи и здрави, като мартенички красиви!
Dess, извинявай за късния отговор. В ХЕИ Бургас ги правих, анонимния кабинет се намира още като се влезе от главния вход втората врата в дясно, кабинет 102 и вътре има две врати, тази от дясно. Дават ти талонче с код и после на изследванията ако искаш ти попълват имена и ЕГН. Аз вчера бях на преглед при д-р Александров, всичко е ок, вдигна ми дозата на гонала на 175, а от днес започвам и цитротида.
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #137 -: Март 02, 2013, 10:58:23 am »
marchiana, за колко време излизат изследванията в ХЕИ Бургас?
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #138 -: Март 04, 2013, 10:57:29 am »
Здравейте!Честита Баба Марта! Да сте живи и здрави, като мартенички красиви!
Dess, извинявай за късния отговор. В ХЕИ Бургас ги правих, анонимния кабинет се намира още като се влезе от главния вход втората врата в дясно, кабинет 102 и вътре има две врати, тази от дясно. Дават ти талонче с код и после на изследванията ако искаш ти попълват имена и ЕГН. Аз вчера бях на преглед при д-р Александров, всичко е ок, вдигна ми дозата на гонала на 175, а от днес започвам и цитротида.
Благодаря! :bighug:
Много успех на всички момичета и много бебчета на екипа!!!  :P


Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #139 -: Март 04, 2013, 17:06:30 pm »
Здравейте, мартенички! Изследванията в ХЕИ бяха готови на другия ден следобяд. Аз днес сложих последния цитротид и довечера овитрела. В сряда съм на пункция, дано всичко е наред. Днес се ошашках - като си слагах цитротида почна да ми капе от винта на иглата, явно имаше някакъв дефект, обадих се на Малена и тя ме успокои че нямало страшно щом поне половината съм вкарала. Направо си изкарах ума! 8O