0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Момиченца, кокоченца!!!
Весел ден на всички ви!

Честит празник на всички малки калпазани!
Краси

Здравейте момичета,честита ни нова тема вече взе да се пълни с положителни двучертичкови емоции.
Гери честити ти две чертички много лека и безпроблемна и най сладкото и пухкаво бебче след това :bighug:
Аз днес имам рожден ден и искам да ви почерпя ама кат незнам как точно става  :oops: :oops: :oops:

Ей най после се получи заповядайте за мое здраве!!!
*
Честит рожден ден Гале! Да си жива и здрава!
*
Честит рожден ден Гале! Да си жива и здрава!


*
Честит рожден ден и от мен Гале ! Желая ти много щастливи моменти и само усмивки занапред! :happy_birthday_1:  :occasion13:


Ох, каква почерпка! Да е жива и здрава рожденничката...и много щастлива :)

 :happy_birthday_1: :party: :occasion13: :balk_7: :balk_19:
Благодарим Ви д-р Александров, д-р Кисьов, д-р Ковачев, Малена и Ани - МЦАР Варна.


Момичета, ето ме и мен.
Гале, честит рожден ден.Много здраве, щастие, късмет и сбъднати мечти.И един бебок. :happy_birthday_1:

Честит ден на детето на всички дечица.



И по случай детския празник, ето една стара, но много хубава песничка.



« Последна редакция: Юни 01, 2011, 15:38:38 pm от Златен дъжд »
 

*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Галка, честит рожден ден! От сърце ти пожелавам да си жива и здрава и много щастлива!
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
:occasion13:
Галка, Честит рожден ден! 
С най-добри пожелания за здраве, късмет и любов, от която да се роди твоето "Щастие"  :babbycarrage:
Благодаря за почерпката.

* * *


Честит празник и на всички дечица!
В международния ден на детето пожелавам весели емоции с мама и тати, с баба и дядо, с малките приятелчета, а защо не и с животинките в зоопарка :) Незабравими моменти и безброй усмивки :)
gаlka1985 Честит рожден ден и от мен!!! Страхотна почерпка :) Бъди жива, здрава и много щастлива  :happy_birthday_1: :hbirth: :party:
Гери, мила, честито,  :cheerleader: толкова се зарадвах като те видях в списъка на виделите  :bfp: Сега много да се пазиш, да си почиваш и само хубави мисли в главата !!!

Галка, честит рожден ден! Много здраве и сбъднати мечти!

И малко вирусчета от мен: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1:
*
Момичета, моля ви, пускайте теми за рождени и именни дни в "Честито"?  - За да не се налага да ви трия постовете :wink:
За кой ли път вече ви се казва, че това не е тема за честитки и почерпки от такъв род!
Картинки - също. Не е необходимо да затормозяваме темета с тях!


« Последна редакция: Юни 01, 2011, 23:00:52 pm от petqst »
Добро утро, момичета!
Заповядайте на малка закуска :)



Хубав ден на всички!
Благодарим Ви д-р Александров, д-р Кисьов, д-р Ковачев, Малена и Ани - МЦАР Варна.


Добро утро
Драгон - мерси за закуската
Лек ден на всички и Местит Имен ден на именниците
*
Добро утро,
Драконче благоаря за интересната закуска  :D
Гери чакаме резултата със затаен дъх  :crossfingers:
Катрин малко остана :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Успех на всички момичета и приятен ден
Жени, остава цяла седмица. Направо незнам как ще издържа. От сега ме сърбят ръцете и малко по малко започва страха от евентуалния неуспех.
Днес е Спасов ден. Според поверието, за което съм чувала, на бездетните булки им се позволявало да отидат на полето с друг мъж, та дано стане. Така, че днес изневярата е простена! :D Последното е в кръга на шегата разбира се.
Лек ден на всички!
Здравейте момичета, благодаря ви за хубавите пожелания  :bighug: :bighug: :bighug: дано по скоро всяка от нас да се сдобие с рожба.
Аз днес ходих на фоликулометрия,моята док.иска в понеделник да ми бие прегнил,някой знае ли за какво се използва това лекарство,при условие че нямам никакви проблеми с цикъла и винаги ми идва редовно. Не са ми пускани никакви изследвания,тя се съмнява за липса на овулация или по скоро че фоликула нараства  до определена степен и после не се пука.Сега имам фоликул 15/18мм и иска в понеделник ако не се е пукнал да ми го спука с прегнил,незнам какво да правя,да и се доверя ли,или да продължаваме с опитите? Ние все пак опитваме едва от 4-ри месеца,даите ми съвет.

П.С. До МОД.Извинявам се ако съм нарушила правилата  :oops:  , няма да се повтори :oops: :oops: :oops:
*
Жени, остава цяла седмица. Направо незнам как ще издържа. От сега ме сърбят ръцете и малко по малко започва страха от евентуалния неуспех.
Днес е Спасов ден. Според поверието, за което съм чувала, на бездетните булки им се позволявало да отидат на полето с друг мъж, та дано стане. Така, че днес изневярата е простена! :D Последното е в кръга на шегата разбира се.
Лек ден на всички!
Хи хи хи хи,
Хайде дами, отивайте на полето................Днес е денят
:-)))))))


*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Здравейте, момичета!
Драконче, страхотна, шарена закуска :wink:.
Galka, Прегнил се използва да таймира овулацията и да спука фоликула. Точно заради съмнението от неспукване искат да ти го приложат. Успех!
Жени, сега да се похваля вече малко по-официално :D. Резултатът от кръвния тест е 154,60. Още не мога да повярвам :cheerleader:!
Хубав ден на всички!
*
Честито  Гери :-))))))
Лека и безпроблемна бременност