0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #40 -: Август 03, 2010, 08:54:23 am »
Здравейте момичета .
Петенце мерси за масата която си ни приготвила .Лек път и очакваме хубавите новини .
Йоли ,както са писали момичетата ,докато я няма лелка има надежда  :crossfingers: :crossfingers:
При мен положението е ясно ,така че пак сме на старта .Но както казваме тука -нов месец нов късмет  :D.
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #41 -: Август 03, 2010, 08:55:37 am »
Добро утро :)
Пети, страхотна закуска, както винаги, благодарим. С нетърпение очакваме новините за бебчетата. Йоли,  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: да не дойде лелката и да се похвалиш с хубави новинки :)
Лек ден на всички и стойте на хладно. Целувки
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #42 -: Август 03, 2010, 09:14:05 am »
Добро утро и от нас! Пращам ви малко бебешки полъх.  :babyflips:
Пете, благодаря за трапезката, ще седна с вас, ама ще пропусна хапването, че килца имам за сваляне.... Късмет днес и имаш и нашите силно стиснати палци за поне двоен резултат!!!
Йоли.... мила....  :bighug: моят Дуфастон спи до мен сега. Пожелавам ти същото  :goodluck: :babyflips: :bighug:
На всички пожелавам страхотен ден и да се пазите, че днес казват, че ще е един от най-горещите дни за лятото, а който има възможност да се  :surfinga: и заради мен - аз ще го усетя!!!
*
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #43 -: Август 03, 2010, 09:26:52 am »
Привет и от мен, мушморочета :)

Пете, мерсаж за закуската и дай Боже 2-3 бебета  :babyflips: :babyflips: :babyflips: :crossfingers:
И тук нищо ново, не се наваля това време, вече една седмица вали дъжд, няма край!! :rain: И на мен ми е едно дъждовно, ама нищо не ми се прави, дори и  :bed: Моя мъж само ме врънка "кога" аз пък не мога да си отспя! :balk_126:
След няколко дена ще почнем лова..Тогава ще ме пита "кога ще спираме" хихи
Приятен ден от мен  :flower:

*
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #44 -: Август 03, 2010, 09:55:43 am »
Добро утро сладрки Петенце много стиснати палчета за прегледа и ще чакаме с нетърпение новните.
Йоли незнам какво да ти кажа, надявам се да си взила от ония гадните тестове, дето сега отчитат -, а пък после са си +.  :bighug: :bighug:
Мария много добре се движиш  :)
Лек и прохладен ден.
*
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #45 -: Август 03, 2010, 10:56:59 am »
Добро утро, милички
За някои вече половината ден е минал като гледам, от кое време сте сложили закуската :P Петенце, да ни зарадваш по-късно :P :babyflips: :babyflips:
Моят мъж пак кара нощни смени и снощи, за да заспя, че без него ми е трудно,  изпих една голяма  :beerdr: и се събудих толкова гладна и жадна тази сутрин :eating: :drunk:, че се почвам от сега :lol:
Довечера сме на Tanguera - представление с аржентинско танго и след това имаме урок по танго с танцьорите от спектакъла :P Поръчах си миналата седмица специално една червена рокля, но тя още не е пристигнала :? и сега ще умувам пред гардероба.

Жени, от сума време се каня да те питам защо пиеш Аюрслим и Л-карнитин?
Фови, :bighug:

Йоли, ову-то ти доктор ли го установи? Гледам теста ти е положителен след това, което е малко объркващо. Питам защото си мисля, че може и да ти е рано още :wink:

Хубав ден от мен :balk_5: и се пазете :balk_21:




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #46 -: Август 03, 2010, 10:58:49 am »
Добро утро..
Йоли, не се предавай, надежда има..
Петя, дано днес ни зарадваш с много положителни новини...
Пазете се и прекрасен ден ви пожелавам...
*
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #47 -: Август 03, 2010, 12:34:22 pm »
Фовче миличка  :bighug:
Оливче, ами Аюрослима го пия за стопяване на мазнини  :lol:, а пък Л-карнитина за тонус и да накарам мъжо и той да пие, че помага за подвижността на сперматозоидите, пък като вижда, че аз пия нещо и той го пие. Ама не ги пия много редовно, даже тая седмица изобщо не съм пила и няма ефект ама не се предавам :D
Лек ден милички
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #48 -: Август 03, 2010, 12:46:37 pm »
Здравейте момичета, аз пак последна се включвам, ама дебна шефовете да ги няма :)
Гале, и при нас е така..моят мъж сега иска ли иска, а като се почне лова и все е много изморен..мъже--кой може ги разбра :П:П
Йоли, дано ОВУ да е била 2 дена по-късно :)
Пете, хайде мила, чакаме хубави новини!

Пращам ви много усмивки и положително настроение :)


*
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #49 -: Август 03, 2010, 12:52:43 pm »
Здравейте момичета.
Аз малко изпуснах закуската :D
Йоли продължавам да стискам палци за  :bfp:. Може още да е рано и затова първия тест да не е отчел положителен резултат.
Поздрави от мен и избягвайте обедните часове на деня. Навън наистина е много горещо.  :bighug:

*
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #50 -: Август 03, 2010, 15:06:39 pm »
Петенце, чакаме резултата ей :) Стискам палциииии ...


*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #51 -: Август 03, 2010, 17:45:26 pm »
Петенце, хайде чакаме те да ни зарадваш  :lol: Дано бебетета са толкова, колто искаш да са  :bighug:
 И разбира се вируси за останалите момичета :D  :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1:
« Последна редакция: Август 03, 2010, 17:46:59 pm от power »
07.10.2009
*
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #52 -: Август 03, 2010, 17:49:37 pm »
Пльос под вирусите.
Пете няма ли вече да ни зарадваш?

*
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #53 -: Август 03, 2010, 18:08:19 pm »
Петенцеееееее айде прибирай се мила,чакаме новини....?

Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #54 -: Август 03, 2010, 18:11:32 pm »
Привет,момичета,навън наистина била голяма жега.На климатичето не се усеща,но докато се прибера от работа не знам колко пъти се припотих.
Пете,чакаме те с новините  :babyflips:
Йоли,много стиснати палци за теб.Снаха ми,когато забременя,повече от седмица й закъсняваше,но тестовете все отчитаха "-".Може би чак след около 10-тия ден от закъснението й се появи бледа втора черта.Така че,мила,все още има надежда  :crossfingers:
За мен обаче и този месец няма надежда. :witch: си дойде без класическите симптоми.Само понижената БТ ми показваше,че ще е толкова скоро.Поне вече не се чудя дали е станало чудото този месец.
[/url]
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #55 -: Август 03, 2010, 18:17:00 pm »
Пете всички те чакаме мила!

Йоли дано останеш приятно изненадана в следващите дни  :wink:
*
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #56 -: Август 03, 2010, 19:04:32 pm »
Ахиито, поне няма да се тормозиш повече- и аз последния път нямах никакви ама никакви признаци- и в деня, в който ми дойде само показател беше една голяма пъпка на челото сутринта :x и по едно време като ме заболя леко леко и за 15 минути цъфнах. Ама си мисля, че колкото повече време човек се надява или закъснява, толкова по-кофти после, та по-добре така щом ще идва- да идва  :wink: и да заминава!


 

Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #57 -: Август 03, 2010, 19:27:11 pm »
Май това е месеца на М без симптоми  :lol: Тези дни и една приятелка ми се оплакваше,че й дошло но нямала никакви симптоми.Но наистина добре,че не ми закъсня,та само да ме тормози излишно.И аз така казвам-ако ще идва да идва,ама да е на време  :wink:
[/url]
*
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #58 -: Август 03, 2010, 20:01:34 pm »
Ето меее :D
Най накрая се добрах до в къщи :D
Така, така, прегледа мина - имаме за сега 1 плодно сакче, но док. каза, че  може да станат и две :D
Минахме и през Пловдив, записахме час за втори преглед на 16.08 :D Дано тогава да стане ясно колко сакчета са, а и да чуем пулсче/та :D
Това бяха хубавите новини :wink:
На влизане в Зарата имахме произшествие - един тир едва не ни отнесе, ноооо всичко се размина с уплаха и леко ожулване на колата :( Последваха гонки на тираджията, че избяга, КАТ и т.н. :? Като приключи всичко веднага отидохме да ни леят куршум, по точно само на мъжо, а за мен дядото каза: Ти май си бременна, ааа? И  аз - ахаа :D
И тогава сподели, че на бременни куршум не се лей, а само се бае и го направи :D
Вече ми е по-спокойно и сега ще почивам! :D
Благодаря Ви, че ме мислите :D
Сега ще ви почета какво сте писали :D Прегръдки на всички :D
Лека вечер! :D
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #59 -: Август 03, 2010, 20:14:56 pm »
Честито Петинка плодно сакче/та  :babyflips: :babyflips: колкото толкоз да си растат при мама на топличко
Малееее ама тия шофьори ужас направо важното че е било лекичко.
Ама пази се много ,много  :bighug:
Аз да се отчета и тук
няма тестчета има лелка,всеки месец подранява с по 2 дни,от 28 се измести на 24 8O
чудна работа
Йолииииии продължаваме да стискаме палчета и да се надяваме  :bfp:
а и за всички нечакащи

Вярвам!!!!