0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    bibica

  • ****
  • 532
  • член на групата "3 от 6"
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #20 -: Юли 07, 2008, 09:44:24 am »
Съжалявам че се губя от време на време,но съм зарита с работа.
Ами откриха ми това,че самата фоликуметрия не можа да се направи като хората- имах някакви власинки вътре,които стопираха уреда. Веднага ме прегледаха/изтърпях ужасни болки / и се оказа че нещо като октоподна киста се е настанила в мен. А аз съм оперирана от киста 1997 и от тогава се следях да не ми се появи, но никой не я е забелязал. Притеснението на лекаря е,че тя е разположена до десния яйчник,а се е разпространила до влагалището. :( :? И ме изпращат в раковата по спешност да й се направи биопсия.
:bighug: миличка много силно те прегръщам, дано всичко мине добре, ти не се притеснявай не мисли нищо лошо, гледай само напред. :bighug:  :crossfingers:

*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #21 -: Юли 07, 2008, 09:49:05 am »
Иве,дано не е нещо лошо  :bighug:
07.10.2009
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #22 -: Юли 07, 2008, 09:50:44 am »
Иве, душицо, съжлявам за това което си преживяла!!!  :bighug:
Защо трябва да ходиш чак в Стара Загора? Тук в София не правят ли такива изследвания? Тази болка която си изпитала - зарати това образувание ли е?
И защо казваш че мъжа ти не те подкрепя????  8O
Уф, сори че задавам толкова много въпроси ама това е просто... и аз не знам какво да кажа
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #23 -: Юли 07, 2008, 09:57:42 am »
Иве, душицо, съжлявам за това което си преживяла!!!  :bighug:
Защо трябва да ходиш чак в Стара Загора? Тук в София не правят ли такива изследвания? Тази болка която си изпитала - зарати това образувание ли е?
И защо казваш че мъжа ти не те подкрепя????  8O
Уф, сори че задавам толкова много въпроси ама това е просто... и аз не знам какво да кажа

Писах ти на ЛС. Не искам да натоварвам темата с глупости.
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #24 -: Юли 07, 2008, 10:03:43 am »
Здравейте и от мен момичета! Честита нова тема, Краси благодаря, че си я пуснала, ти си ни на късмет. Нака се напълни с много ++++++ разултатчета!!!
Иве, много съжалявам за това което са ти казали. Пиши ни и на нас, не мисля че така натоварваш темата, това не са глупости. А пък и нали за това е форума и сме тук да се подкрепяме. Много  :bighug:
:grouphug:

Beware those who know the price of everything and the value of nothing!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #25 -: Юли 07, 2008, 10:11:55 am »
Ами мъжът ми реши вместо да остане с мен, да отиде за 2 дни в Велико Търново да си починел. Имал нужда от лично пространство. На всичкото отгоре всички там са били с жените си, а аз това го разбрах в събота вечер. И за капак ми звъни посред нощ да ми щкаже че е в дискотека. Е на това каква подкрепа се казва?
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #26 -: Юли 07, 2008, 10:35:02 am »
Ами мъжът ми реши вместо да остане с мен, да отиде за 2 дни в Велико Търново да си починел. Имал нужда от лично пространство. На всичкото отгоре всички там са били с жените си, а аз това го разбрах в събота вечер. И за капак ми звъни посред нощ да ми щкаже че е в дискотека. Е на това каква подкрепа се казва?
Миличка, понякога се чудя как може да търпиш подобно нещо.
Този твой мъж е за убиване, ама честно :fighting: :fighting: :fighting:
Иде ми да му извия вратлето с двете ми мънички голи ръце.... :x :x :x
Че така съм му набрала още от тогава, когато ми пишеше, че ти е казвал, че не приличаш на нищо :x :x :x
А пък ти си ми бонбонче :hug2:
Ох, направо нямам думи - в момента съм толкова кардинално настроена....
Знам, че го обичаш, но какво значи тази обич - не можеш само ти да се раздаваш, а той да си вее......
Незнам, може би Бог ти дава тези трудности, за да се замислиш....
Незнам, помисли си струват ли си всичките тези сълзи и тази самотна борба....
Струва ли си човекът до теб......
Замисли се, миличка, съжаляам за тези мисли, но просто този мъж не те заслужава...
Иде ми да го спукам..... :x :x :x :fighting: :fighting: :fighting:
Много те обичкам и ще бъда винаги до теб...
:hug2:


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #27 -: Юли 07, 2008, 10:40:30 am »
Ами мъжът ми реши вместо да остане с мен, да отиде за 2 дни в Велико Търново да си починел. Имал нужда от лично пространство. На всичкото отгоре всички там са били с жените си, а аз това го разбрах в събота вечер. И за капак ми звъни посред нощ да ми щкаже че е в дискотека. Е на това каква подкрепа се казва?


Низнам какво да кажа.......
Аз на твое място бих го убила, но ти си знаеш най-добре.

Писах ти на лични. Питай ако има нещо.  :bighug: :bighug: :bighug:

*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #28 -: Юли 07, 2008, 10:44:59 am »
Твоя мъж си проси нещо..... аз дори и на бой бих налетяла, но най малкото което щях да направя е да го изселя от вкъщи.... преди да се е прибрал... всъщност за какво въобще да се прибира?!?!? Знам че сте младо семейство и не би трябвало да те надъхваме на това... но все пак мисля че ти трябва сериозно да си помислиш дали този човек заслужава всички твои жертви и страдания.
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #29 -: Юли 07, 2008, 10:54:41 am »
ти трябва сериозно да си помислиш дали този човек заслужава всички твои жертви и страдания.
И аз съм на това мнение - съжалявам. :bighug:


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #30 -: Юли 07, 2008, 10:59:30 am »
NOWILKKA,миличка,не зная как го търпиш това и какво още чакаш та да му кажеш какво мислиш за всичко това...
Незная,ама и Брад Пит да беше до мене ако се държи така щях да му разкъртя физиономията :fighting:
...ама,вие си знаете...
Прегръщам те миличка и се надявам всичко при теб да се оправи :bighug:
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #31 -: Юли 07, 2008, 11:00:25 am »
а НАЙ-СМЕШНОТО Е ,ЧЕ МИ АДСКИ КОФТИ ЧЕ СЕ СКАРАХМЕ СУТРИНТА. И сега искам да му се обадя и да го чуя. Незнам. Знам,че явно не сам достойна за него,може би го излагам тъй като той държи много на външността. Не искам да го изгубя.
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #32 -: Юли 07, 2008, 11:06:09 am »
Миличката  :bighug: Направо незнам какво да ти кажа , освен ,че искренно ти съчувствам - не стига че от една страна тази киста ( и само като чуеш раковото...кошмар) , а от друга страна и това с мъжлето ( много егоистично от негова страна!) Имаш нашата подкрепа - ако може с нещо да помогнем сме насреща! Прегръщам те!
*

    bibica

  • ****
  • 532
  • член на групата "3 от 6"
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #33 -: Юли 07, 2008, 11:07:16 am »
а НАЙ-СМЕШНОТО Е ,ЧЕ МИ АДСКИ КОФТИ ЧЕ СЕ СКАРАХМЕ СУТРИНТА. И сега искам да му се обадя и да го чуя. Незнам. Знам,че явно не сам достойна за него,може би го излагам тъй като той държи много на външността. Не искам да го изгубя.

Мила, как можеш да милсиш такива неща - не си достойна, глупости, стига си се обнявала, та си както каза Мимето бонбонче, не така - дръж на себе си, какво значение има външноста, нали е важно вътрешната красота, неможе да се самообвинямаш задари него.

Мимче какво става с теб душко.

*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #34 -: Юли 07, 2008, 11:07:28 am »
Извинявай Иве, че така директно ще го кажа - ама може ли да ни пуснеш 1 негова снимка, да го видим този твой "хубосник" - дето толкова държи на "външността"
Ей, мамата са си е....., ще кажеш че като са се оженили за теб, като чели до гроб трябва да си им задължена за нещо ... и да им слугуваш ли кво ли.... ако може да не говориш и по-рядко да им минаваш пред погледа.... пълни идиоти - ще кажеш сичките са правени по калъп!!!!!!!!  :x
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #35 -: Юли 07, 2008, 11:09:05 am »
а НАЙ-СМЕШНОТО Е ,ЧЕ МИ АДСКИ КОФТИ ЧЕ СЕ СКАРАХМЕ СУТРИНТА. И сега искам да му се обадя и да го чуя. Незнам. Знам,че явно не сам достойна за него,може би го излагам тъй като той държи много на външността. Не искам да го изгубя.
Миличка, явно ти така си го научила...
Съжалявам, но въобще няма такова право да се държи така с теб, още повече ти да се оставяш сама да се държи така....
И да ти е гадно, че сте се скарали - ти луда ли си. 8O
Просто ми е интересно какво те е страх да изгубиш - ще се радвам да споделиш и част от хубавите му страни, защото аз не виждам какво губиш......
Съжалявам, толкова много те обичам и не мога да позволя да се принизяваш така заради един...
Просто нямам думи...
А си такава сладуранка - можеш да имаш всеки мъж, просто твоят мъж е толкова самоуверен, че си само негова.......
Незнам повече какво да ти кажа...
Но моля те, замисли се харесваш ли се такава и с това принизено и ниско самочувствие......
Обичам те!
:balk_21:


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #36 -: Юли 07, 2008, 11:09:54 am »
И това само година и два месеца след сватбата..... абе как живея тия хора по 30-40 години заедно?!?!?!?  :ask:

Извинете ме за многословието.... запалих мотора и много се ядосах , щото ми е познато... и щото Ива много ми е на сърце и не може така някой да се отнася с нея!
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #37 -: Юли 07, 2008, 11:10:35 am »
Иве , не се оставяй допълнително да те подтиска ! Наистина изглеждаш доста добре , направо супер си изглеждаш! Той да не би да не те е виждал преди да се ожените?! Я се вземи в ръце...!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #38 -: Юли 07, 2008, 11:28:07 am »
Момичета, отклонихме основната идея на темата. Все пак тук трябва да изживявате своите симптоми и въпроси за БТ,тестоне. Е, и на мен ми беше хубаво  да се вълнувам с тялото си,но приключи.
Благодаря много за подкрепата-вие сте прекрасни.
А снимка- нямам суга негова. но наистина си е голям симпатяга. Аз не мога да се меря с него. А какво е правил в Търново- само той си знае. Започвам да не издържам вече на напрежението.

Но стига за мен. Хайде за вас.  :wink:
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #39 -: Юли 07, 2008, 11:32:25 am »
Момичета, отклонихме основната идея на темата. Все пак тук трябва да изживявате своите симптоми и въпроси за БТ,тестоне. Е, и на мен ми беше хубаво  да се вълнувам с тялото си,но приключи.
Благодаря много за подкрепата-вие сте прекрасни.
А снимка- нямам суга негова. но наистина си е голям симпатяга. Аз не мога да се меря с него. А какво е правил в Търново- само той си знае. Започвам да не издържам вече на напрежението.

Но стига за мен. Хайде за вас.  :wink:

Не можеш да се мериш с него ли? Той те е харесал и е пожелал да свърже живота си с теб, той те е обикнал и ти е предложил брак. Я пак си помисли  :)[quote author=NOWILKA
« Последна редакция: Юли 07, 2008, 11:35:42 am от nomine »