0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ОЧАКВАЩИ ЩЕРКЕЛА ДА ГИ НАВЕСИ

   

vmj_83
mimcheto_85
Simoni
du6ka
roksi77
svetal4y
Mary
Osianа
everything_possible
Meggy
rossy *
любопитка
Andreaivano
krasiko
Мимка
Deskata0177
dianka
nomine
Clevergirl_75
biserche
Pipi_M
dgina
prettily
Sof
radost_I
Lubaboiko
Galichka
Rouzi-Anna
tani77
lqlyo
ivaqna
˙·٠٠·˙Poli˙·٠٠·˙
dgina
aksinia
silvi4ka
mikivl
saraapl
nerony
_Elfita_
Pepka
ne6i
eli_v
mama*07
ocean
minesota
eveishan
Iffi.13
schneki1
deskata i vankata
tani77
anjela80
NOWILKA
Kylie
Jael
malkoto_dqvolche
yumi
Vickson
tancheto
Lisko
bebebe
vessska
eganeva
rally_pat
ania
bibica
tanj74
petq74
kapka_lubov
Жекова
shu6enceto
viva1


НАШИТЕ УСПЕЛИ МАМИ


@_Megi_@
ladybebi- термин 23 ноември 2008
sisilia- термин 29 октомври 2008
summersun
DivaRoza
adi
aleks
happymery
mpia- термин 22.09.2008
pukanka- термин 29.10.2008
meli_81
Григчо
stellla - термин 29.09.2008



Потребителско име:zachatie2008
Парола: 2008
*

    hrisig

  • *
  • 31
  • чакаме те бебо
ЧЕСТИТА НОВА ТЕМИЧКА,
ДАНО НИ ДОНЕСЕ ,ДОЛКОВА ДЪЛГООЧАКВАНИТЕ БЕБЕТА!!!!
здравейте ,момичета.цял ден много ми липсвахте!!!
bibica ,спокойно ,не тъжи,и аз съм в твоето положение,около мен всичките ми приятелки и познати са бременни или родиха съвсем скоро,но какво да се прави,такъв е живота при едни става по късно при други съвсем неочаквано.
Роси,стискам палци да са ти наред изследванията,
Момичета бях ви питала -какви тестове за ову ползвате,че аз май последния път попаднах на кофти партида Клиър овю,и като че ли искам този месец нещо друго да взем
« Последна редакция: Март 31, 2008, 20:38:30 pm от hrisig »
[/url]
[metric]http://metric.rodim.ru/p7_p6_24_4_2008_3_4p.gif[/metric]
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
ОЧАКВАЩИ ЩЕРКЕЛА ДА ГИ НАВЕСИ

   

vmj_83
mimcheto_85
Simoni
du6ka
roksi77
svetal4y
Mary
Osianа
everything_possible
Meggy
rossy *
любопитка
Andreaivano
krasiko
Мимка
Deskata0177
dianka
nomine
Clevergirl_75
biserche
Pipi_M
dgina
prettily
Sof
radost_I
Lubaboiko
Galichka
Rouzi-Anna
tani77
lqlyo
ivaqna
˙·٠٠·˙Poli˙·٠٠·˙
dgina
aksinia
silvi4ka
mikivl
saraapl
nerony
_Elfita_
Pepka
ne6i
eli_v
mama*07
ocean
minesota
eveishan
Iffi.13
schneki1
deskata i vankata
tani77
anjela80
NOWILKA
Kylie
Jael
malkoto_dqvolche
yumi
Vickson
tancheto
Lisko
bebebe
vessska
eganeva
rally_pat
ania
bibica
tanj74
petq74
kapka_lubov
Жекова
shu6enceto
viva1


НАШИТЕ УСПЕЛИ МАМИ


@_Megi_@
ladybebi- термин 23 ноември 2008
sisilia- термин 29 октомври 2008
summersun
DivaRoza
adi
aleks
happymery
mpia- термин 22.09.2008
pukanka- термин 29.10.2008
meli_81
Григчо
stellla - термин 29.09.2008



Потребителско име:zachatie2008
Парола: 2008

ММММ много добре звучи това ... :) айде успех на всички момичета и дано зарадваме нашите мъжлета :):)
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Аз лично мноооого ти благодаря! Отново си се справила отлично! Аз се опитах но нещо не успях.

Честита ни нова темичка! Започваме я в понеделник и то от бременилка! Да ни е на късмет и всички да видим  :bfp: и да сбъднем нашите коледни желания!
« Последна редакция: Март 31, 2008, 20:56:53 pm от everything_possible »
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
*
Благодаря ти ladybebi за темичката много е хубава.Дано ни донесе само полужителни емоций


*

    Anika85

  • ***
  • 195
  • Много се обичаме
Хайде честита ни темичка, нека да донесе на всички само  :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp:
резултатчета.

Мен пак ме няма в списъка :ask:


*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
ЧЕСТИТА НОВА ТЕМИЧКА!    :balk_111:
Лейдибеби - благодаря, силно вярвам че ти си ни на късмет и ще ни бъдеш талисманчето.
На останалите девойки - пожелавам успешен улов, и скоро ++++++  :bfp:
Сега отивам да понатисна мъжлето още веднъж  :oops: :lol: - че утре вече излизам от ловуващите и трябва хубаво да сме си свършили работата с него преди да се случи това.
Обичам ви всичките и силно ви прегръщам
Ще ви пиша утре след като се върна от док, да ви кажа как ми е фуликулчето :)
*
Аз искам да честитя новата тема и да благодаря на любимите ми Меги,Роси и Дани,че вярват толкова много заради мен... БЛАГОДАРЯ ВИ МОМИЧЕТА !!!
Дани,молитвата ти те ме разплака мила... Много сте мили и ви обичам мнооого..

Аз искрено се надявам да сте преди мен ,че аз да съм си слабичка на сватбата...Пък след това май аз няма да излизам от църквите...

Бих си отрязала един пръст ,ако знам че до края на годината всички тук в тази тема ще сме бременни...Искам го повече от всичко... Лека нощ мили мои..
Честита ни нова темичка ,нека се напълни с много :bfp:Лейди ,справила си се чудесно.Дано е лека ръката ти .
« Последна редакция: Март 31, 2008, 21:41:11 pm от rouzi-anna »
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Ще ви пиша утре след като се върна от док, да ви кажа как ми е фуликулчето :)

Успех!

Бих си отрязала един пръст ,ако знам че до края на годината всички тук в тази тема ще сме бременни...Искам го повече от всичко... Лека нощ мили мои..

Много силно казано и много силно прието, т.е. чувствата могат да се усетят дори от няколко думички!  :balk_21:
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
*
Браво, Лейди, страхотно е, че ти пусна новата тема, да но и суперкъсметлийска и на финала и ще бъде всички в списъка с Успелите мами, колко ми се иска да е така.
Дани, както обикновено си се представила чудесно с постинга, не знам с какво се занимаваш, но ако не е нещо творческо, мисля, че си си сбъркала професията :-)
Виксън: натискай го, натискай го, сигурна съм, че ще му хареса  :wink:, аз моя продължавам да го тормозя и се оправдавам с док, че той каза да понаваксаме още малко след инсето, но той не се оплаква  :D
Люба: убедена съм, че ще бъдеш най-прекрасната бременна булка, с прекрасно коремче и много щастлива. А иначе, моля те не си режи пръста, все пак дали до края на годината или малко по-късно, всички ще бъдем бременни и много, много щастливи.
 
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
Честитичко и от мен, дано тази новичката тема да ни е така на кадем...Момичета все по- често си спомням първия път когато бях бремена с Ема- тези чужди усещания, как организма се променя, всеки килограм които се лепи, страните миризми, страните чувства- променливи, постоянни токове, цялото това не разполажение- БОЖЕ , беше най- прекрасното ми време, всички тези болки и страдания веднага изчезнаха когато я чух как плаче....и веднага бях готова за друго!наистина искам Бог да благослови всяка една тук с това усещане, а мен да благослови втори път да го усетя!
Ема днес ме гледа и ми вика- мамо, виждам имаш бебче в коремчето!!!????Аз само се заслях.А, в събота разхождайки се в парка обяснявах на Ангел- мъж ми- че сега тези дни може би ще са от онези дни в които се действа, а той моля те ми вика- Абе, ти нещо много научно почна да говориш използваш термини- овулация, фоликули- то и за това не се получава! Леле щях да го линчувам!!!Ако днес се прибере по- навреме ще му кажа аз едно.....
Люба,ти ще си ни най-прекрасната булка със сладко коремче :D
Хриси,аз харесвам тестовете Овю за ову :)
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
Днес вкъщи видях три животни- хлебарка-защо ли така се казва-, комар, които стоеше върху носа на Ема, и нещо подобно на стоножка! Просто съм ужасена, утре отивам за препарат за гадини, някои да знае нещо добро и изпипано!????
*
Ех момичета пак ме няма в тоа списък...чак гадно ми стана
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
какво става с лиско, май не е писала отодавна или бъркам??
*

ОЧАКВАЩИ !!!  
 
dianka           16.(17).03                         
Galichka         23-24.03       
tani77           23-24.03   
tancheto        31.03
Jael               31.03 - 1.04
˙·٠٠·˙Poli˙·٠٠·˙ 1-2.04
anjela80          5-6.04
saraapl           7-8.04
Anika85         10.04
Andreqivano     10-11.04
Meggy            13-14.04


ЛОВУВАЩИ:     

vmj_
ivaqna             
nomine
svetal4y   
Vickson
Deskata0177   
silvi4ka
biserche
sof
nezisgbg
siska_rs
Simoni
NOWILKA
bibica
 
*
Преместих списъчето ни в новата ни късметлийска тема. А какво става с Дианка, Галичка, Тани, писали ли са нещо или аз съм пропуснала?
 
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
бебенце в кои списък те няма???
Днес докато бях на работа и пак пропусках важните неща с Ема си мислех колко съм загубена и как сама си го правя, понеже се съобразявам с целя свят. Аз съм арменка по кръв, рода на баща ме са даже още в Москва и всяка година ни канят лятото да им ходим на гости. Понеже на нас ни е много скъпо те плащат всичко и малко или много се съобразяваме кога на тях им е удобно. Ето и тази година ни канят, канят и Ангел, пак те плащат, а аз съм седнала да мисля как да го направя на работа. Мойта колежка дойде и ми каза кога я няма- без да ме пита аз дали имам нещо напротив. Та, си мислех и аз така да направя, ами то взи май да ми писва....все едно никой не забелядва, колкото си по- добър те правят на глупак и на изкупителна жертва!!!
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
ПУСКАМ ПАК ПЕТИЦИЯТА- НО Я КРЪЩАВАМ:

ПРЕДАЙ НАТАТЪК УСМИВКА :D СИМОНА