0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #440 -: Септември 14, 2015, 21:19:26 pm »
И аз си сипах едно в чест на скапания ден! ММ още лепи плочки, ама аз май му простих. Че нещо много мил е станал днес :oops:

Наздраве, момичета!

Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #441 -: Септември 14, 2015, 21:21:43 pm »
Хораааа, нали ви писах сутринта, че ми се мре чак, толкова ми беше криво и черно. Е, после се случиха и по-радостни неща и набързо излязох от тъпата депресия. Днешния ми ден беше поредното доказателство, че след тъмнината идва светлина!!! Няма да ви изреждам всички по ред, много сте :) но ви желая сила и мъдрост! Нещата ще се подредят по най-хубавия начин точно, когато не очакваме! Аз пък една ракия ще ударя, пък ако ще след мене-потоп!
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #442 -: Септември 14, 2015, 21:36:47 pm »

Наздраве  :drunk:
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #443 -: Септември 14, 2015, 21:51:20 pm »
Хрис, 'ного си загадъчна :) Аз ей така:

Усещам, че утре хич няма да ми дреме за следотпускната депресия, щото ще ме тресе див махмурлук :D
Усещам също, че темичката ни отива в трета ,,глуха", ама то след такъв тройно критичен ден...айде, дано утрешния е по-хубав, по-усмихнат, по-ползотворен и изпълнен с нови надежди!
Наздраве за новата учебна година и за всички предстоящи положителни тестове за бременност!
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #444 -: Септември 15, 2015, 07:42:56 am »
Добро утро!

Кали, честит първи учебен (работен) ден!

Хрис, чакаме те с теста! Тедичка, и теб те чакаме да се отчетеш с развитието на тестовете.

Алис, съжалявам! Имам чувството, че някакво вето е наложено върху положителните тестове в тази тема...  :(

Уф, на мен ми е много студено последните няколко дни, като стана сутринта и нищо не ми се прави, въобще не ми се изпълзява от леглото. Добре, че е меренето на БТ, иначе нямаше да се разсънвам изобщо...  :lol:
« Последна редакция: Септември 15, 2015, 07:46:26 am от AdeliaMiss »

Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #445 -: Септември 15, 2015, 08:37:09 am »
 Аз веднага ще кача един положителен тест (От втория ден след прегнила) просто за да разведря обстановката  :lol:


Иначе от вчера теста ми е вече отрицателен ,така че сега чакаме да стане отново положителен ,този път реално  :D

На днешния си виждам една въображаема предполагам изпарителна чертичка.Мислех си за кръвен,но тъй като имам "проблем" с дупченето ще поизчакам за сега
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #446 -: Септември 15, 2015, 08:43:18 am »
Мимичета! Дали има връзка между дебелината на маточната лигавица и цервикалната слуз? Откакто започнах да пия естрофема много ми се увеличи секрета, даже преди няколко дена се наложи и тънка превръзка да слагам... мнго странно, не съм имала такъв секрет от много отдавна. Не е гъбички или нещо подобно, защото няма сърбеж, миризма и т.н. чист и прозрачен, и в изобилие.
Защото ако има връзка, значи лигавицата расте  :D
Споделете момичета, който е пил естрофем!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #447 -: Септември 15, 2015, 09:12:56 am »
Аз веднага ще кача един положителен тест (От втория ден след прегнила) просто за да разведря обстановката  :lol:


Иначе от вчера теста ми е вече отрицателен ,така че сега чакаме да стане отново положителен ,този път реално  :D

На днешния си виждам една въображаема предполагам изпарителна чертичка.Мислех си за кръвен,но тъй като имам "проблем" с дупченето ще поизчакам за сега

Това изглежда страхотно...от кога е този тест... да честитим ли вече  :)
 :cheerleader:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #448 -: Септември 15, 2015, 09:24:02 am »
Tedichka от сърце ти желая теста да стане реално положителен!
Кали честита ученичка!
Vilia има пряка зависимост между естрогените, лигавицата на матката и ЦС. Е2 се отделя от нарастващия фоликул и стимулира развитието на матката в първата половина на цикъла. С нарастването на фоликула и доближаването до О, матката става по-дебела, а ЦС става по-фертилна. Така че нормално е да имаш ЦС при прием на естрогени и също така нормално е да ти нараства лигавицата.
Аз пих естрофем след клостил, който по принцип изтънява лигавицата. Доста добре ми се отрази така че не се притеснявай - лигавицата сто процента си нараства нормално


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #449 -: Септември 15, 2015, 09:33:32 am »

Това изглежда страхотно...от кога е този тест... да честитим ли вече  :)
 :cheerleader:

от 05,09 (следващия ден след като ми биха прегнила )

За сега още само палци ми стискайте ,силно се надявам скоро да има и повод за честитене :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #450 -: Септември 15, 2015, 10:07:39 am »
Добро утро!
Честит първи учебен ден!

Знам, че не бива, но тогава е най - сладко...
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #451 -: Септември 15, 2015, 10:19:52 am »
Добър ден! Едно слънчице е тук при нас :-)
Честит първи учебен ден! https://www.youtube.com/watch?t=34&v=r54tl7v04SU
Кали, и лекичък работен ден днес.
Tedichka, стискам ти палци. Хайде да провлачиш краченце :-).

Не направих тест. Температурата продължава да пада ... и не виждам смисъл  :(. На мъжо май ще му удължават командировката. Тази година я отписвам освен,....ако по коледа не стане чудо  :wink:.
Тая пуста надеждица :).
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #452 -: Септември 15, 2015, 11:14:13 am »
lilibell благодаря!!!
Много ме радваш :)
Утре като мине прегледа, ще пиша как вървят нещата...
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #453 -: Септември 15, 2015, 12:10:27 pm »
Здравейте сладурки,
ето как се развиват нещата при мен:
В петък,на 9-ти ден,в дясно 1х12 мм и 2х10 мм.Вчера,на 12-ти ден,1х15 мм в дясно,лигавицата е 8мм.Довечера в 22:00 ч.Прегнил и на 17.09. дълго очакваната пункция.Предписани са ми и капки Ка-вит.Правих изследване вчера сутринта,ПКК,Е2,ЛХ и Тромбофлибия,според док. резултатите са Ок.
Сега се надявам да извадим качествена Я и да стигнем до трансфер.Попълнихме и декларация за замразяване на Я.

Това е засега...

Късмет на всички очакващи :goodluck:



*
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #454 -: Септември 15, 2015, 12:15:11 pm »
Добър ден и от мен! Днешният ден е много специален за мен. За първи път не бях в училище и малко ми е странно. Ама за сметка на това в кошарката ми спи едно малко златно слънчогледче.
Алис, много съжалявам, мила. Нооо, продължаваме напред! :bighug: :bighug:
Теди, ааа ти да видиш! Това от прегнила ли е или, или..Стискам палци! Дано в края на месеца да стане реалност!
Далинда, хайде мила, дано този е вашият месец.Един прекрасен подарък за годишнината от сватбата!
« Последна редакция: Септември 15, 2015, 12:20:44 pm от Синеочка »


Всеки миг е още един шанс...
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #455 -: Септември 15, 2015, 12:44:56 pm »
Честит първи учебен ден! Кали, пожелавам ти най-готините ученици, повече да те радват, по-малко да те ядосват  :)
Синеочка, сигурно ти е странно да не си в училище днес, но пък тази година ще се радваш на най-специалното детенце  :D
Алис, много съжалявам  :( Дано другия месец да е вашия
Хрис, докато няма М има надежда, ако пък не - Коледа е точното време за чудеса  :)
Тедичка, от сърце ти пожелавам да се похвалиш след няколко дни!
Далинда, стискам палци!

При мен този цикъл нищо не се случва и май ще трябва скоро пак да ходя на преглед. Но въпреки това тези дни съм много положително настроена. Следя ви момичета, искрено ви желая успех и с трепет чакам хубави новини от вас!
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #456 -: Септември 15, 2015, 14:04:01 pm »
Честит празник на всички ученици и учители.
Някой знае ли дали е възможно фоликула да се пука около 14-15мм и да извади качествена яйцеклетка? Питам защото два пъти ми се случва док. да вижда течност до фоликула с неправилна форма ,а той е 14,5мм и ми казва ,че всичко е наред и настъпва О. Имам странното чувство че растат много бавно при мен, ще дам пример:
УЗ на 6 ден-7,5мм, на 10 ден-11,5мм, на 14 ден -14,5мм с течност и О до 24ч.
Нормално ли е според вас?
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #457 -: Септември 15, 2015, 16:12:20 pm »
Ooooo, момичета, благодаря ви!  :balk_5: Толкова сте мили  :bighug:
Днес вече ми е с няколко идеи по-усмихнато :) Ще се справя с всичко, няма да да ида!
Влязох само да видя дали няма някоя изненада и ще лягам, че нещо батериите ми са се изхабили от много емоции. После ще ви дочета и ще пиша :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #458 -: Септември 15, 2015, 21:35:23 pm »
Честит първи учебен ден момичета...Какво да ви кажа аз си чакам 27 Септември,пък каквото Бог е рекъл..... Днес доста си поплаках тъй като не съм по пътуванията и разделите............  :? :? Може ли да погледнете  моята графика,благодаря  8)
« Последна редакция: Септември 15, 2015, 21:37:37 pm от detence1993 »

Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #459 -: Септември 15, 2015, 22:16:50 pm »
Здравей детенце, гадене и повръщане ли имаш днес? Иди на лекар, сигурно те е хванал грипа, моя мъж го изкара миналата седмица ;)