0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #340 -: Септември 11, 2015, 19:52:52 pm »
Дори да е отрицателен бъди спокойна аз 1година чаках за положителния тест след голяма борба не приживявай пази си нервите всичко ще си доиде на място  :crossfingers:


Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #341 -: Септември 11, 2015, 20:55:21 pm »
Здравейте, момичета  :grouphug:

Леле колко много сте изписали. Днес се върнах от командировка и тепърва ще наваксам да ви чета в подробности.

Радостното при мен е, че прегледа при АГ показа, че въпреки болките в левия яйчник, нямам задържан фуликул, както си бях въобразила и че съм уволирала нормално от десния в този месец  osi_9 Значи има защо да стискам палци и за този месец.  :)

Мислех си за това как по време на месеците бебеправене си въобразяваме какви ли не неща и как всяка болка и присвиване ни паникьосва и си въобразяваме сценарии. Повтарям си за пореден път, че много по-полезно ще е да се успокоя и да не се вглеждам във всеки симптом с лупа, но вие сами знаете колко е трудно да се постигне това.

Стискам палци на всички ви, очаквам хубави новини от всяка една от вас и се моля в скоро време да имаме положителни тестове из цялата тема  :smiley_abxb:

И докато чакаме с нетърпение, ето една песен за хубаво и оптимистично настроение
https://www.youtube.com/watch?v=ilw-qmqZ5zY
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #342 -: Септември 12, 2015, 10:39:57 am »
здравейте момичета, днес не съм на работа и си смених часа за УЗ така че стискайте палци да няма задържан гад  :D
Температурата ми доста добре се държи този месец. Бях решила да си взимам отпуска, обаче ако така продължава БТ и ако нямам задържан фоликул, май ще си остана при моя да бебеправим  :lol:


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #343 -: Септември 12, 2015, 11:35:00 am »
Здравейте! :)
И аз днес не отидох на работа, че децата нещо са болни. При мен нещата са си същите, само дето усещам едни бодежи в дясно, болезнени са на моменти. Имам някакъв възпален нерв на кръста и като ме заболи, болката тръгва по крака, по ръката, врата, както и отпред ниско на корема. Така съм в момента и се притеснявам все пак да не е нещо страшно. :( Към 16 часа съм се уговорила с АГ да ме види, ама голям страх ме гони. :(
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #344 -: Септември 12, 2015, 11:57:02 am »
Лили, стискам палци за следобеден кекс. Надявам се прегледът да мине гладко и да ти олекне след него.
Възползвайте се максимално от почивния ден.
Алис, на теб също ти стискам палчета. Дано, дано всичко е наред! Ти близнаци ли имаш? Аз винаги съм си мечтала за две наведнъж. В рода ми има близнаци, та се надявам следващия път да са двечки.


Всеки миг е още един шанс...
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #345 -: Септември 12, 2015, 12:16:22 pm »
Признавам си без бой - и аз ням да ги откажа две едновременно, още повече, че и в моя род и то точно там, дето трябва, има близнаци :D

Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #346 -: Септември 12, 2015, 12:17:29 pm »
Моята болка взе да ме отпуска като се пораздвижих, явно наистина е от кръста....ще видим. Ще ви пиша след прегледа по-късно. Синеочка, имам близнаци, да - две момчета. :) Щом толкова искаш, дано се случи - забавно е  :D Абе, направо на всички ви го пожелавам  :D  :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #347 -: Септември 12, 2015, 12:39:58 pm »
Още преди години, когато бяхме млади и зелени гаджета с ММ се шегувах с него, че ще имаме три деца - първо момиче и после близнаци момчета. Когато разбрахме, че чакаме момиче той се присети за старата шега и ми каза(къде на шега, къде наистина), че като родя и веднага ми правел близнаците. Купонът да бил пълен!
 :lol: :lol: :lol:


Всеки миг е още един шанс...
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #348 -: Септември 12, 2015, 12:43:42 pm »
Моята болка взе да ме отпуска като се пораздвижих, явно наистина е от кръста....ще видим. Ще ви пиша след прегледа по-късно. Синеочка, имам близнаци, да - две момчета. :) Щом толкова искаш, дано се случи - забавно е  :D Абе, направо на всички ви го пожелавам  :D  :bighug:
Пожлевам ти третото да е женско!  :wink:

Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #349 -: Септември 12, 2015, 12:52:12 pm »
Имам някакъв възпален нерв на кръста и като ме заболи, болката тръгва по крака, по ръката, врата, както и отпред ниско на корема. Така съм в момента и се притеснявам все пак да не е нещо страшно. :( Към 16 часа съм се уговорила с АГ да ме види, ама голям страх ме гони. :(
Оооох, милата, съчувствам ти напълно! Аз имам дископатия и изпитвам абсолютно същите болки, когато ме скове. Обикновено се случва есента, при смяната на сезона. Ей така си боли навсякъде, да се чудиш кръст ли е, бъбреци ли, яйчник ли...опасваща болка и чааак до петата. Редовно си падам както си вървя даже, неприятно.
За близнаците и аз да си кажа. И в моя род има близнаци и имаше вероятност и аз да имам. Преди време си мечтаех за двечки, но след като родих щерката си промених мнението :) всичко по две- и дрехи и разходи, и радости и болести....ух, сигурно е адски трудно. Представям си само, едното вдигне температура, тъкмо го вкараш в пътя и ааайде, другото. Аз имам една комшийка с три! Всеки път им се радвам, но....честно казано, не бих искала да съм на нейното място. Тя никога и никъде не може да излезе сама. Е, ако дойдат, няма да ги върна де :) Сигурно на всяко нещо му се намира цаката, ще свикна :)
Синеочкееее, имам чувството, че няма да се дърпаш много :)
« Последна редакция: Септември 12, 2015, 12:53:53 pm от Калия »
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #350 -: Септември 12, 2015, 13:05:47 pm »
Хахаха, Кали, разсмя ме  :D Не е толкова трудно, просто влизаш в коловоза и действаш. Обаче си права за болестите - тъкмо едното почне да се пооправя и другото цъфне, ама ще мине и тая. Аз все казвам, че и маймуни да ми дадат, вече и тях ще мога да гледам  :D
Иначе по въпроса за тоя възпален нерв...по време на първата Б ми направи голям проблем. Скова ме десния крак, докато лежах в болницата за профилактика на преждевременно раждане. Не можех да стана, да ходя, да правя каквото и да е. Зверски болки. От зор да стана от леглото родих 40 дни по-рано, направих си 8 см разкритие за отрицателно време. 8O
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #351 -: Септември 12, 2015, 13:22:10 pm »
Кали, искаш да съм като съседката ти май с трите. Породени с близнаци са си направо тризнаци. :D Засега чакам лохиите да минат да почнем с кексовете, че бая имаме за наваксване.


Всеки миг е още един шанс...
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #352 -: Септември 12, 2015, 13:33:28 pm »
И аз да се включа.
Днес си останах в къщи,температурата на детето се нормализира.
Относно близнаците явно всички от нас им се иска, аз също имам близнаци в рода,мъжа ми също има - мислех,че  и на нас ще ни се случи.Сега след като имам едно дете малко си промених желанията,но....каквото дойде...ако са две няма да ги върна, ще им се радвам разбира се  :)
Ние с ММ не успяхме тази сутрин да забъркаме кекса,но се надявам довечера или рано утре сутрин да се случи :pleasantry:
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #353 -: Септември 12, 2015, 14:51:17 pm »
 Аз така леко ви подслушвам от известно време  :oops:  та получих дежа вю с тези близнаци :-)
Когато ММ( надявам се значи моят мъж, още се лутам в съкращенията ) реши, че иска да става татко.Ми вика една вече "Да вземем да си направим близнаци да наваксаме " ... може би разбра, че влаковете са последни дето се вика  :wink:.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #354 -: Септември 12, 2015, 14:54:53 pm »
Във форума имаме и майки с тризнаци. Там купонът е пълен.  :lol:

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #355 -: Септември 12, 2015, 15:03:06 pm »
Във форума имаме и майки с тризнаци. Там купонът е пълен.  :lol:
Верно си е пълен купон :lol: Винаги съм се чудила как става кърменето при тризнаците. С близнаци ми е по-понятно, но с три?  8O


Всеки миг е още един шанс...
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #356 -: Септември 12, 2015, 15:04:51 pm »
Момичета, износването на близнаци си е рискова бременност- опасна и за майката и за децата. За гледане- гледат се, брат ми има близнаци. Честно и аз искам, ако може :oops: , но е доста по- рисково и опасно.
Познавам една жена, която има естествено заченати тризнаци- момчета  8O .
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #357 -: Септември 12, 2015, 15:30:15 pm »
Ехееее 3  8O Супер :)
Аз ако трябва да си мечтая и избирам искам близнаци момче и момиче.Еххх мечти  :balk_48:
Аз приключих с климонорма и сега чакам да ми дойде за да пускам FSH и AMH.Някой приемал ли е климонорм ?Колко време след спирането да очаквам МЦ?
На 17.09 сме в New Life при д-р Мели и д-р Гаджева за да видим и друга гледна точка за мъжото :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #358 -: Септември 12, 2015, 15:31:07 pm »
Вярно е, рискова бременност е. Аз три пъти лежах в болницата с отлепена плацента. Трудно се движех, едва дишах, нямах сили да измина сама дори кратки разстояния. Обичайните неразположения при мен бяха много по-силни. За сметка на това, раждането мина като по учебник. Докторът още ме помни :D Има, разбира се жени, които карат и по-леко.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #359 -: Септември 12, 2015, 16:04:26 pm »
Да, да, купон е с близнаци - и вкъщи, и навън ....   :D
Но да ви кажа най-трудно ми е на гости, не заради децата, а затова, че все ще се намери някой, който да се намесва, за да предлага или направо да им дава храна (бонбони, бисквити, и пр.) или друго .... аз гледам да не обидя хората и любезно да откажа, но някои не се усещат и така.

Пожелавам близнаци на всички, които желаят, според мен е прекрасно :D.
Не усещам да ми тежи особено, пък и с времето децата се научават да се заиграва заедно, та в някои отношения това, че са две даже улеснява :)
А трудностите се преодоляват  :), да сме живи и здрави само :)