0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
 Момичета,  ако има такива които са правили трансфер на замразени ембриони в ин витро центъра в АГ-болница Варна при доц. Маркова, ще бъда много благодарна ако ми кажат как протича стимулацията и изобщо цялата процедура. Благодаря предварително! :D
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Стимулация няма. :lol:
Нали си имаш вече ембриончета. :lol:
*
Благодаря за отговора. Ами защо тогава ще ми слагат Диферелин? :(
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Не знам, Пета. Само разсъждавам по логичен път. Трябва да питаш лекаря си какви са му плановете.
*

    Любс

  • ***
  • 418
  • Имам си една мечта....
Прави се подготовка на лигавицата на матката.
No body is perfect, i`m NOBODY!!

*
Прави се подготовка на лигавицата на матката.
С Утрогестан и Естрофем( не знам точно така ли се пише)  :oops:, нали? Но Диферелина 3,75 за какво е  8O в случая?
*

    Любс

  • ***
  • 418
  • Имам си една мечта....
На мен ми биха DECAPEPTIL 3.75 един цикъл преди трансфера.
Следващият цикъл почнах с хапчета PROGYLITIN (дано вярно съм го написала) 3 пъти на ден до образуване на подходяща лигавица за трансфер - около 15-20 дена.
И след това трансфера и по-нататък протича както при нормалното инвитро.
Успех, Петя!!
No body is perfect, i`m NOBODY!!

*
Благодаря ти за информацията Люба! :bighug:
*
И за да ти вдъхна кураж имам приятелка с която март месец правихме заедно инвитро и нямахме успех  :( , но тя направи трасвер на замръзени и сега е бременна в трети месец.  :lol: . Пожелавам и на теб същият успех.
*
Благодаря ти ,а вие къде правихте опитите?
*
В тина киркова.
*
Любс, за какво се поставя декапептила предходния цикъл? Какво се пие в същинския цикъл (на трансфера)?
Пета, разкажи после как е протекло всичко около трансфера и самия трансфер! Колко струва самата процедура и трябва ли да се прави записване предварително както при стимулиран IVF цикъл? 
Много много успех ти пожелавам! :D
« Последна редакция: Октомври 05, 2006, 11:45:02 am от cygnus »
*
Благодаря ти, Cygnus. Естествено, че ще пиша. От  записване точно не знам дали има нужда, но така или иначе трябва да се говори с доц. Маркова. Аз ще ходя пак в края на октомври за да ми каже със сигурност дали може да ме поеме тази година или оставам за началото на другата.
*
Да, точно това ме интересува, колко време по-рано трябва да се говори с тях преди процедурата?
*
Аз ходих преди два дни и ми каза да и се обадя в края на октомври, за да прецени, защото сега били много натоварени.
Aз се извинявам, че се намесвам в темата-но да кажа :)
Говорих в края на септември с док. Александров за това кога да ме започва и мен. Той ми каза, че по принцип няма проблем да започнем веднага както се казва, но сега до нова година са много натоварени. Самия период до нова година е малко време и има много хора и каза, че според него аз самата ще съм по-стресирана ако започнем сега. След нова година било по-спокойно, а и периода тогава продължава до юни примерно и не е толкова натоварено. След като премислих нещата мисля да започнем след нова година и се разбрахме да се обадя в началото на януари и да се разберем. Аз мисля също както и Петя, че май няма нужда от записване или нещо такова. Просто трябва да се говори и да се реши имат ли възможност да поемат още един (независимо каква е процедурата) или да се отложат малко във времето.
Петя, успех в края на октомври и стискам палци да се получат нещата!
*
Мерси, Розичка за подробното обяснение! Ти явно си решила Нова година - нов късмет! Пожелавам ти следващата да е най-успешната година в живота досега! Цунки!
ДОНИ !
Тайно се надявам до тогава да вземе да стане нещо и да не се обаждам на Док януари  :lol: :lol: :lol:
Макар че защо да се цепя от колектива и да минавам по лесния начин  :lol: :lol: :lol:
ПС: Петя, извинявай за разводняването на темата ти.


« Последна редакция: Октомври 05, 2006, 13:30:10 pm от BLACK_ROSE »
*

    Любс

  • ***
  • 418
  • Имам си една мечта....
Любс, за какво се поставя декапептила предходния цикъл? Какво се пие в същинския цикъл (на трансфера)?

Преди малко писах, писах и после всичко изчезна и писането ми отиде на вятъра!!! :? :?

Сега по темата:
Мисля, че DECAPEPTIL-а е за подтискане на овулацията (ако греша, моля, да ме поправите).
След това аз образувах водна киста от него и трябваше да чакаме да си се спука от самосебе си, защото иначе трябваше те да ми я махнат, а на мен не ми трябваше повече стрес - бонични среди, болки, инжекции...
След това ми дойде М и на 5-ти ден, мисля, започнах с противозачатъчните PROGYLITIN - 3 пъти по едно на ден.
Така 15-20 дена (не си спомням вече точно).
Всеки 2-3 дни ходех на преглед (видеозон) да се види колко се е увеличила лигавицата.
Така докато доктора каза, че съм готова.
И след това трансфер по познатия ви начин.

Успех, Петя!!
Чакаме да ни разкажеш как е минало!!
И да се похвалиш с две чертички!!!

Успех, Венка!!!
Нова година - нов късмет!!!
Дано!!! Стискаме палци!!!
No body is perfect, i`m NOBODY!!

*
Петя, успех в края на октомври и стискам палци да се получат нещата!
Успех и на теб и дано ни изненадаш като Гъбка. :D