0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #620 -: Октомври 26, 2011, 10:51:58 am »
Много много мерси за чудесните думи :rainbow:



   La vita è bella
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #621 -: Октомври 26, 2011, 11:06:24 am »
Според докторите реагирам добре - 5 фоликула вляво, 8 вдясно. Пункцията вероятно ще е в събота.

Страхотно! Успех!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #622 -: Октомври 26, 2011, 11:06:52 am »
Много се радвам за теб, rumyanau  :cuddle:Добре ти се е отразил Гонал-а очевидно. Аз съм съвсем в началото, в петък съм на преглед и хормони, за да видя как напредваме след три дни Гонал 300, но с един яйчник и 5 антрални фоликула мога само да се надявам всичките 5 да дръпнат порядъчно и да си имат по 1 яйцеклетчица. Както каза и д-р Димитрова, то само една е нужна, за да стане работата, ама нали все трябва да има за какво да се тревожи затормозената ми главица  :BangHead:
« Последна редакция: Октомври 26, 2011, 11:12:39 am от Туци »
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #623 -: Октомври 26, 2011, 11:44:08 am »
Разбирам, Туци, трудно е да не се тревожиш. Аз се опитвам да се разсейвам с ежедневни неща - примерно голямо предизвикателство беше да си слагам сама Гонала и когато успях, бях много доволна от себе си :)

Пожелавам ти възможно най много и най-качествени яйцеклетки. С малко късмет ще стане :goodluck:



   La vita è bella
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #624 -: Октомври 26, 2011, 12:10:11 pm »
И на двете ви  :goodluck: Разбира се, че ще стане
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #625 -: Октомври 26, 2011, 12:49:18 pm »
Tedi B, а ти на какъв етап си?
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #626 -: Октомври 26, 2011, 13:15:48 pm »
Шести ден след трансфер
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #627 -: Октомври 26, 2011, 14:42:23 pm »
Охооооо, и се спотйваш???? 8O Успех! Очакваме само този  :bfp: резултат!! Стиснати палци!!! :crossfingers:
туци,при теб също се развиват много добре нещата! Супер бройка и се надяваме на добро развтие! Няма се плашиш!!! :bighug:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #628 -: Октомври 26, 2011, 15:47:39 pm »
стискам палци на всички момичета и скоро да се похвалите с това,което всички чакаме..... :bfp:
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #629 -: Октомври 26, 2011, 18:58:29 pm »
Tedi B, тъкмо ще повлечеш краче в темичката, че от доста време не се е размърдвала с хубави новини  :goodluck:
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #630 -: Октомври 27, 2011, 08:16:20 am »
Благодаря! Много се надявам да стане така
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #631 -: Октомври 28, 2011, 11:22:28 am »
Как сте, момичета?
rumyanau, стискам палци за утре! Да се похвалиш после, като се посъвземеш  :bighug: :crossfingers: :crossfingers:
Tedi B, ти как се чувстваш? Тестът май наближава, нали?  Стискам палчета и на теб за  :bfp:
Аз тъкмо се връщам от клиниката - след 3 дни на Гонал резултатът е 3 фоликула  :(
Д-р Владимиров не беше много доволен  :?
Както и да е, следобед ще си взема назначението и ще видим как продължаваме.
Приятен ден на всички  :sunshine::bighug:
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #632 -: Октомври 28, 2011, 12:23:51 pm »
Здрасти, Туци, дано и тричките да продуцират хубави яйчица :crossfingers:
При мен се отложи пункцията, продължавам със стимулацията и утре пак преглед. Чудя се дали да не отскоча до клиниката и днес - да ме боцнат, пък може и с теб да се засечем :)



   La vita è bella
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #633 -: Октомври 28, 2011, 14:26:24 pm »
нищо им няма ,Туци, три е добра бройка. :DМоже да са малко,но пък ще видиш ,че всички ще са с високо качество! :wink:Е,нормално е Док да не е напълно удовлетворен-все пак при повече възможности има по-голям шанс да подбере,но ти ще го шашнеш с качеството на яйцеклетките и най-вечес желанието им да станат бебоци!! Успех!
Руми,отлагането ще е за добро!! :D Значи и вие сте на финала,просто им трябва още малко за да се "доопекат" нещата! Според Док,де! :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #634 -: Октомври 28, 2011, 15:20:25 pm »
Наминавам да пожелая успех на всички и дано има много + тестове. Вярвайте на доктора, той си знае работата. Важното е колкото фоликула се виждат на ехографа, толкова хубави яйцеклетки да извадят  и да се оплодят :))
Успех  :bighug: :crossfingers:
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #635 -: Октомври 28, 2011, 18:13:12 pm »
Tedi B, ти как се чувстваш? Тестът май наближава, нали?  Стискам палчета и на теб за  :bfp:
Да, в понеделник ще е денят на истината...

Аз също ти пожелавам успех, а и на rumyanau също  :goodluck:
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #636 -: Октомври 28, 2011, 19:54:27 pm »
ra4о:balk_81: :balk_81: :balk_81: Нямаш равен в надъхването, да знаеш  :bighug:
Винаги се появяваш в правилния момент  osi_9

titkata, благодаря ти, мила  :bighug:

При мен борбата продължава с Cetrotide 0.25, Gonal F 225 и Merional 225. Пък ще видим в понеделник какво съм измътила :wink:

Tedi B,  с теб сме  :goodluck:

rumyanau, аз утре към 8.00 трябва да съм в клиниката. Може и да се засечем този път  :) Ако все пак не се видим, драсни някой ред след прегледа.  :bighug:
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #637 -: Октомври 28, 2011, 20:57:12 pm »
Успех на всички ви, пожелавам само  :bfp: :cheerleader: :bighug:
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #638 -: Октомври 31, 2011, 15:19:19 pm »
Привет, момичета и ra4о :)
Мерси на всички за подкрепата
Туци, Tedi B, продължавам да стискам палци за вас :crossfingers:

При мен - пункцията мина днес без проблеми и без болка. И най-важното - извадиха 10 яйцеклетки  :cheerleader:

Успех на всички :)



   La vita è bella
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #639 -: Октомври 31, 2011, 15:21:14 pm »
Браво!!  :D :DДано и утре хубавите новини да продължат!! :crossfingers: :crossfingers: И така -до края !!! :wink: :babyflips:
/www.mamaibebe.com][/url]