0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #880 -: Септември 21, 2019, 14:30:41 pm »
То е ясно, че трябва. Не се обиждам. Аз го казвам като съпътстващо към лечение. Знаете, че не чакам да забременея с хомеопатия и си пия чинно поредния антибиотик
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #881 -: Септември 21, 2019, 14:48:59 pm »
Знаеш ми мнението. Най-лошото нещо на хомеопатията, рейки, гайки и подобни е, че много хора им вярват безрезервно и забавят, понякога фатално, лечението си. Аз да си кажа, че кетони с глад не само няма да се оправят, а като нищо и кетоацидоза да се докара. Спазвайки посочения режим може да навреди- 3 дена на сок и витамини, и Хуск, и подобни. Виж захарни топчета и вит Ц няма да навреди.
За теб знам, Тери.
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #882 -: Септември 21, 2019, 16:41:11 pm »
Павла, пих Трансметил, след това почнах Лагоза за черния дроб, нямам видими проблеми на ехограф с него или жлъчката. Холестеролът ми е така от години, пих профихол форте, но за изчистването на черния дроб ми спряха всички добавки, освен вит. Б12 и вит. Д.
Иска ми се преди втория опит да почна добавката, която пиехте ти и Маги, как се казваше тя? Ще питам разбира се за нея и лекарят, като ми види изследванията.
« Последна редакция: Септември 21, 2019, 16:44:03 pm от Kukapetal »
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #883 -: Септември 22, 2019, 12:16:57 pm »
https://sopharmacy.bg/fh-pro-za-reproduktivnoto-zdrave-na-jenite-180caps.html
Кукапетъл,това е добавката но е на различни цени по аптеките,най-ниска която аз намерих е в тези аптеки,Павла май има сайт с по-ниска цена.Убедих двете ми приятелки дето много искат да забременеят,ама само искат да я пият и понеже аптеката е до вкъщи ще им я поръчвам.Хрис също я пи и ефекта е много добър в изследванията й,АМХ е вдигнала и имаше и овулация,а като я видях предпоследния път кожата й на лицето беше много свежа,може пак да е от нея.Между другото вие как я пихте-три хапчета наведнъж нали,и без значение на кой ден от цикъла?
Тери,до кога ще е мазането?Очаквам те скоро с чиста микробиология.


*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #884 -: Септември 22, 2019, 12:23:21 pm »
Кукапетел, ако не е постоянно няма нищо ненормално в това да ти подрани.Най-малко и времето е фактор.

И аз пих от тая добавка, но пих по едно хапче на ден преди процедурата месеца.Какво да ви кажа, резултата беше наистина много добър.Също така и вит. Д ударно, защото ми беше много нисък.

Както Тери веднъж каза, двете с Павла, ставаме за рекламни лица на тази добавка.  :lol:

*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #885 -: Септември 22, 2019, 12:35:24 pm »
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #886 -: Септември 22, 2019, 12:46:17 pm »
Прочетох наистина страхотни отзиви за тази добавка, единствено при някои жени падало кръвното и съветват да се пие преди лягане. Аз също съм с ниско кръвно и затова се замислих. Ще си я купя! :)
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #887 -: Септември 22, 2019, 13:40:33 pm »
Аз витамини пия вечер, защото тогава сме на масата и ги държа на бюфета до масата. Знам, че е по-добре през деня, но не се сещам денем. Само вит д при денем, но защото с малкото ползваме едни капки и като дам на него, пия и аз.
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #888 -: Септември 22, 2019, 13:54:08 pm »
Ще си я купя! :)
Ами ако искаш да поръчаш две и за мен една. Аз няма да се оправя с тоз френски сайт просто, но ако вървя към фонда защо да не опитам и аз нещо подобряващо здравето?

*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #890 -: Септември 22, 2019, 19:27:58 pm »
Нормално ли е да имам болки като менструалните?Освен но шпа може ли да пия и нещо друго?
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #891 -: Септември 22, 2019, 19:49:09 pm »
Нормално е. Матката се разширява, бебето се загнездва по-дълбоко. На мен за болки само Ношпа ми бяха писали,но в моята клиника са доста стриктни какво мога и не мога
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #892 -: Септември 22, 2019, 20:11:42 pm »
Слънце, чак толкова много ли те боли или е леки болки? Ако са леки- Но-шпа ще стигне, но ако са мнооого силни звънни на някой от клиниката.
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #893 -: Септември 22, 2019, 20:14:08 pm »
Лека и тъпа болка е.Появява се и изчезва.
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #894 -: Септември 22, 2019, 21:20:40 pm »
Лято, няма да си поръчвам добавката, направо от аптеката ще отида утре да си я купя, не ми се чака доставка.
« Последна редакция: Септември 22, 2019, 21:23:43 pm от Kukapetal »
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #895 -: Септември 22, 2019, 21:26:27 pm »
Тери ти при кой гинеколог ходиш, питам те защото и аз съм от Пловдив
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #896 -: Септември 22, 2019, 21:41:58 pm »
Тогава си е нормално. Наместват се нещата. Остра болка, кървене и подобни са опасни. Като почнат и връзките да се опънат, а и от лапароскопиите може да има нищо, тогава ще боли повече. Аз лично не съм пила хапчета. Само леко ме е боляла, точно така пъпа и повече прилича на напрежение.

Кукапел, изчакай все пак да говориш с гастро, че знаеш ли, не са евтини добавките.
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #897 -: Септември 22, 2019, 21:49:01 pm »
Мц, аз съм в Ню Лайф при д-р Петрова. Много съм доволна от клиниката. Така свикнах с докторката си, че само като й вляза в кабинета, се успокоявам. И голям плюс е, че за много неща не са ме таксували, защото аз там съм най-редовна.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #898 -: Септември 22, 2019, 22:00:02 pm »
Павла,точно около пъпа и като напрежение е,ма как точно го описа🤗,успокоих се,благодаря!
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #899 -: Септември 22, 2019, 22:07:02 pm »
Благодаря ти тери, аз за сега съм при Даскалов, но ще видим... Понеделник имам час при него, да видим какво ще каже...