0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #180 -: Декември 14, 2009, 14:33:01 pm »
glezenka, Честито и от мен!
Аз нещо съм пропуснала, че си в процедура  :lol:, но важното е че разбирам точно на време хубавата новина.
Наистина - какъв по-хубав подарък за Коледа от този  :D.

Миленце,  :bighug: :crossfingers:.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #181 -: Декември 14, 2009, 14:36:01 pm »
Здравейте момичета:)да се отчета :) мина ми пункцията от 9 фоликула док извади 4 яйчица, сега ще чакаме да се обадят и да ни кажат как се развиват :)
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #182 -: Декември 14, 2009, 15:01:34 pm »
Здравейте момичета:)да се отчета :) мина ми пункцията от 9 фоликула док извади 4 яйчица, сега ще чакаме да се обадят и да ни кажат как се развиват :)

И аз горе-долу бях така. 6 фоликула - 6 яйцеклетки - 4 -оплодени /ИКСИ/ - 3 върнати на 3-ти ден /един много добър 1-ва степен, 2- втора степен/ Утре ми е теста  10-ти ден от ЕТ.
Стискам ти мнооого палци! Дано да съживим темичката!  Глезенка започна, а ние да сме на финала преди Коледа.  :balk_602: :balk_602: :balk_602:

*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #183 -: Декември 14, 2009, 15:35:48 pm »
 glezenka,честито  :balk_47:!!!Страхотна предколедна новина!!!Всичко да е наред до края !!!Дядо коледа santa2 май те навести ,а  :wink:

daniel4e ,дано  се оплодят всичките  и да станат чудесни  :bori_007: :bori_004: :bori_005:

Mileto6 ,утре разрешаваме  и очакваме само  положителни тестове !!! yahoo_17

:crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:за вас момичета и всички в очакване  !!!
« Последна редакция: Декември 14, 2009, 15:39:50 pm от nimika »


Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #184 -: Декември 15, 2009, 10:48:33 am »
Момичета 14,5... Владимиров каза, че е малко ниско, но да се надяваме.

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #185 -: Декември 15, 2009, 11:26:14 am »
Тихичко честито и на теб!
Всичко ще се нормализира, не се притеснявай!
  :bighug:

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #186 -: Декември 15, 2009, 11:40:46 am »
Момичета,може ли да попитам нещо! Ако искам да направя следващото си икси при д-р Владимиров , зощото разбрах, че той е специалист за по-напреднала възраст, колко време трябва да чакам ? Аз съм на 37 и правих едно икси на друго място, но отговорих зле на стимулацията.

За първичен преглед при д-р Владимиров се чака около 3 месеца.
И аз отговорих зле на стимулацията, при максимална доза Пурегон 600. На 41 год. съм и док. ме прекрати на 5 ден. Според него опциите са донорска или осиновяване. Бях по фонда и си мисля, че това оказа голямо влияние. Док. ме отписа, но аз в никакъв случай. Следващия път ще е платено, но в друга клиника. Владимиров е страхотен човек и специалист, но така решихме с мъжа ми. Успех на всички!!!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #187 -: Декември 15, 2009, 14:20:48 pm »
Миле,  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:.

И аз отговорих зле на стимулацията, при максимална доза Пурегон 600. На 41 год. съм и док. ме прекрати на 5 ден. Според него опциите са донорска или осиновяване. Бях по фонда и си мисля, че това оказа голямо влияние. Док. ме отписа, но аз в никакъв случай. Следващия път ще е платено, но в друга клиника. Владимиров е страхотен човек и специалист, но така решихме с мъжа ми. Успех на всички!!!

Ох, имам чувството, че напоследък наистина д-р Владимиров насочва всяко второ момиче към донорска програма. Не знам защо така...
Иначе не мисля, че това дали си по фонда или не, оказва някакво влияние на подхода.

adde, дано да стигнете до желания резултат, без значение при кой лекар!
« Последна редакция: Декември 15, 2009, 14:26:03 pm от Roxy »
*

    wild cat

  • ***
  • 404
  • Няма начин да няма начин!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #188 -: Декември 15, 2009, 14:43:33 pm »
И аз отговорих зле на стимулацията, при максимална доза Пурегон 600.
Adde, извинявай, но би ли споделила по-точно защо са ти прекратили опита. Нямаше ли никакви фоликули или имаше 1-2 броя?
Желая ти повече късмет при следващия опит!  :wink:
« Последна редакция: Декември 15, 2009, 14:53:57 pm от wild cat »
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #189 -: Декември 15, 2009, 22:36:31 pm »
Милето6,стискам палци!Всичко ще е ОК.
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #190 -: Декември 16, 2009, 10:50:59 am »
Mileto6, дано порастне!!! :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #191 -: Декември 16, 2009, 10:59:34 am »
Mileto6  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17  -нека това е твоята Коледа !!!Дано всичко да е наред !!!

adde, не  мисля ,че това ,че си била по Фонда е причина д-ра "да те отпише" ,но ти  навярно имаш своите причини ,за да считаш така.
Разбира се дано успееш
adde, дано да стигнете до желания резултат, без значение при кой лекар!
osi_9
Според мен отношението  е еднакво  независимо дали сами финансираме процедурата или е  по Фонда /то и по Фонда доплащаме не малка  сума /.Просто покрай Фонда  Клиниките са много натоварени и  има страшно много пациенти , д-ра е по-зает  и може би се правят грешки и пропуски.


Вчера бях на преглед  - ами изумих се -влизам в клиниката  -и само една чакаща двойка ...Ясно е,че сега не са започнати нови процедуризаради празниците .Ама представяте ли след Нова Година колко натоварено ще  е отново -но както се казва -Нова година -Нов късмет за всички ни :  newsm06 newsm05 newsm04


Малко да се оплача от персонала  - по време на процедурата бе много натоварено  и не можах да взема копие от хормоните,помолиха ме да си ги поискам по нататък.Поисках ги сега -отговориха ми-защо не съм си ги взела  тогава ...Сякаш кои знае какво усилие  е да се снимат.Също за спермограмата -за какво ми било копие.Ами защото съм си платила за всяко листче ,ама хайде да не се дразня повече.


Малко спам -направих преглед при мамолог- ок са нещата.
Д-ра каза ,че в случаи на хормонална стимулация препоръчва профилактични прегледи на 6 месеца ,иначе на година е достатъчно! Та да напомня -момичета не забравяйте за профилактичен преглед при мамолог!
« Последна редакция: Декември 16, 2009, 11:07:29 am от nimika »


Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #192 -: Декември 16, 2009, 12:49:48 pm »
Здравейте,момичета!
Най-накрая събрах смелост да споделя и аз.Моята коледна мечта се сбъдна.След като за малко не се разминахме с трансфер и го направихме на 6 ден,процедурата се оказа успешна.В неделя на 13 направих тест и веднага се появиха двете чертички,в понеделник и вторник отново.Вече видях и кръвен тест 12 ден 630,2.
Все още не мога да повярвам.За първи път ми е и много ме е страх да се зарадвам.
Желая на всички успех и знайте че рано или късно всички ще станем майки!
 
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #193 -: Декември 16, 2009, 13:34:03 pm »
Браво Дези, прекрасен резултат!
Честито!
Лека и безпроблемна бременност!
 yahoo_17 stork-boy

*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #194 -: Декември 16, 2009, 14:33:44 pm »
Дези  ,честито  :balk_5:!!! :cheerleader:Страхотна новина и резултат :cheerleader:! Късмет и щастливо бременеене :cloud9:!!!

пп.Хубаво е да валят положителни тестчета преди Коледа 


Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #195 -: Декември 16, 2009, 14:35:11 pm »
Дези ЧЕСТИТО! Радвай се мила, има защо! Ех, хубаво!
 :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader: :party:

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #196 -: Декември 16, 2009, 18:08:28 pm »
Честито Дези :) Лека бременност и късмет! :)


*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #197 -: Декември 16, 2009, 18:24:50 pm »
Дези, честито! Безпроблемна бременност до края!
Глезенка, Милето - тихичко честито и на вас! Стискам палци за още по-хубави новини!

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #198 -: Декември 16, 2009, 19:06:26 pm »
Дези, честито! Отпусни си душата! Радвай се на празниците!
Всичко ще бъде наред  :)  :crossfingers: yahoo_17 santa2
Дано продължават да валят положителни тестове!
... и да продължат и през следващата година!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #199 -: Декември 16, 2009, 20:36:34 pm »
Честито на всички успяли момичета! Лека и безпроблемна бременност! :D