0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #100 -: Януари 23, 2010, 23:13:50 pm »
Здравейте момичета !
Много полезна дискусия тече тук....и мен ме тресат подобни въпроси....

Нещо , което не открих е как да стигна от гарата до клиниката с градския транспорт . Какви автобуси или друго върви в тази посока?

Ние ще подготвяме документи...то цяла одисея, нищо което да не сте чували...Час за първи преглед в началото на май...но дотогава документите за фонда, че стигнах до някъде в Плевен , но не съм доволна и се местим, така да се каже.... Добре , че преди година ми хрумна гениалната идея да се презастраховам с час при док. Стаменов. В началото на декември , като се "препънах" в Плевен се обадих на Силвия Стефанова да я попитам дали може да ми изготвят документите за фонда - беше много любезна , каза да взимам каквото имам и да отиваме. Всичко хубаво , аха да тръгнем ,ама нямах цикъл , нямах актуални хормонии и се стопирахме....до днес...чакам да ми дойде с лекарства всеки моменти  и ще тичаме към София.....оф , край нямат проблемите....един нормален секс. живот няма човек ...само броим до 5 :) :) :)

Та, ако за градския транспорт може да ми каже някой ще съм му много благодарна !
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #101 -: Януари 24, 2010, 08:23:00 am »
Транвай номер 7 ходи до там.Като се качите на него ще питате ватмана къде трябва да слезете за бул.Гоце Делчев или Красно село ,той ще ви каже.Ходи и автобус 74,но дано не те лъжа за него.Най-добре провери с гугала за маршрута.Желая ти късмет.
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html
*

    Rib4o

  • ***
  • 211
  • Истински се вижда само със сърцето!
Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #102 -: Януари 24, 2010, 08:48:49 am »
Здравейте момичета !

Нещо , което не открих е как да стигна от гарата до клиниката с градския транспорт . Какви автобуси или друго върви в тази посока?

Та, ако за градския транспорт може да ми каже някой ще съм му много благодарна !

Аз хващам трамвай №7 от спирката срещу жп-гарата. Броя спирките и слизам 12-тата. След това се тръгва по булевард "Гоце Делчев" вдясно, посока "Красно село". Клиниката се пада преди първото кръстовище вляво. Сега обаче правят някакви улични ремонти и трябва да попиташ дали няма промяна в маршрута на трамвая. С автобус не съм ходила и не знам.
Успех на предстоящата процедура!
« Последна редакция: Януари 24, 2010, 08:52:01 am от Rib4o »
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #103 -: Януари 24, 2010, 10:01:01 am »
Само да кажа ,че трамвай 7 тръгва от спирката ,от страната на гарата.Има ремонт. Строят метростанция и заобикаля хотела.Т.е. заставаш  на спирката с гръб към ЖП гара,а не като мен да висиш на отсрещната спирка 30 мин . "Любезната" продавачка на билете от павильона да ти кажа ,че спира там е супер
« Последна редакция: Януари 24, 2010, 10:03:11 am от Vali :) »


Д-р Стаменов,обичаме ви!
Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #104 -: Януари 24, 2010, 13:30:33 pm »
Здравейте момичета !
Много полезна дискусия тече тук....и мен ме тресат подобни въпроси....

Нещо , което не открих е как да стигна от гарата до клиниката с градския транспорт . Какви автобуси или друго върви в тази посока?

Ние ще подготвяме документи...то цяла одисея, нищо което да не сте чували...Час за първи преглед в началото на май...но дотогава документите за фонда, че стигнах до някъде в Плевен , но не съм доволна и се местим, така да се каже.... Добре , че преди година ми хрумна гениалната идея да се презастраховам с час при док. Стаменов. В началото на декември , като се "препънах" в Плевен се обадих на Силвия Стефанова да я попитам дали може да ми изготвят документите за фонда - беше много любезна , каза да взимам каквото имам и да отиваме. Всичко хубаво , аха да тръгнем ,ама нямах цикъл , нямах актуални хормонии и се стопирахме....до днес...чакам да ми дойде с лекарства всеки моменти  и ще тичаме към София.....оф , край нямат проблемите....един нормален секс. живот няма човек ...само броим до 5 :) :) :)

Та, ако за градския транспорт може да ми каже някой ще съм му много благодарна !
Може ли малко обяснение за това как се кандидатства във фонда?
 
Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #105 -: Януари 24, 2010, 13:54:08 pm »
Може ли малко обяснение за това как се кандидатства във фонда?

Има отделен подфорум само за Фонда но ето в тази тема е събрана всичката по-важна информация,която ни е необходима.Успех.
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=35459.0

Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #106 -: Януари 24, 2010, 15:28:16 pm »
tina799 - написах ти един голям ферман , дано ти свърши работа

Вал - мерси за уточнението...ама на тази спирка нали пристигаха...сега и от там тръгват трамваите ли....абе ще питам и ще се оглеждам , то добре , че пристигаме с влака в 9 сутринта има време да се поогледаме и да поразпитаме...Дано до края на седмицата направим всичко , че отивам без уговорки и часове за спермограма и подготовка на документи ...абе каквото стане , поне мензиса дойде тази сутрин в 5 и съм много щастлива , че нещата ми потръгват отново след година лутане...

Прегледах маршрута и с автобус 74, че ми е познат уж...
Има една възможност за прекачване на спирка ул. Костенски водопад на автобус83 , който спира на спирка ул. проф. Д. Атанасов , което е май срещу клиниката....ще го проверя и това , че автобус 74 върви покрай роднините , в които ще отседна , а трамвай 7 не.
Като се върна ще пиша, да има инфо и за други момичета.
« Последна редакция: Януари 24, 2010, 15:30:28 pm от New Love »
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
*
Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #107 -: Януари 25, 2010, 11:48:17 am »
Най-добрият вариянт е трамвай 7 ,слиза се на спирката която е на кръстовището на бул.България и бул. Гоце Делчев и се трътва по бел. Гоце Делчев в посока Красно село.След 5-10 мин. ходене пеша се стига до клиниката.
Автобус 74 не е добър вариянт с прекачване на автобус 83 , защото обикаля по-дълго. Ако ще е с автобус 74 е по-добре да се направи прекачване на спирката с/у центъра по Хигиена на тролей 2 или 9 и да се слезе на спирката след като тролея пресече бул. Гоце Делчев. Пресичаш улицата / т.е да си от др. страна на спирката и тръгваш направо. След 50 - 100  м. е клиниката.
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #108 -: Януари 25, 2010, 22:00:51 pm »
tina799 - написах ти един голям ферман , дано ти свърши работа

Вал - мерси за уточнението...ама на тази спирка нали пристигаха...сега и от там тръгват трамваите ли....абе ще питам и ще се оглеждам , то добре , че пристигаме с влака в 9 сутринта има време да се поогледаме и да поразпитаме...Дано до края на седмицата направим всичко , че отивам без уговорки и часове за спермограма и подготовка на документи ...абе каквото стане , поне мензиса дойде тази сутрин в 5 и съм много щастлива , че нещата ми потръгват отново след година лутане...

Прегледах маршрута и с автобус 74, че ми е познат уж...
Има една възможност за прекачване на спирка ул. Костенски водопад на автобус83 , който спира на спирка ул. проф. Д. Атанасов , което е май срещу клиниката....ще го проверя и това , че автобус 74 върви покрай роднините , в които ще отседна , а трамвай 7 не.
Като се върна ще пиша, да има инфо и за други момичета.
От една и съща спирка се слиза и качва на ЖП гара!
Правилно си ме разбрала!И друго нещо.Според мен с трамвай няма да попаднеш в задръстване и да висиш с часове по транспорта.За мен най-удобни бяха  трамвай номер 5 и 7!
« Последна редакция: Януари 25, 2010, 22:03:01 pm от Vali :) »


Д-р Стаменов,обичаме ви!
*
Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #109 -: Януари 26, 2010, 09:44:05 am »
Трамвай № 5 не ходи до Централна гара.


Редактирам ,защото бях написала за трамвай 19, а сега видях , че маршрута му е променен и не върши работа.
« Последна редакция: Януари 26, 2010, 11:24:23 am от ara »
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #110 -: Януари 26, 2010, 14:57:57 pm »
Аз  не съм писала ,че ходи ,а че ми е удобен.С него слизах  до центъра /на гърба Съдебната палата/ и си трамбовах по  разни улички.:wink:


Д-р Стаменов,обичаме ви!
Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #111 -: Януари 26, 2010, 15:44:53 pm »
New Love,
Ако от Централна гара ще ходите директно в клиниката, категорично трамвай № 7.
Няма прекачвания, няма щуротии. С багаж, в този студ ...

ето разписание за градски транспорт, ако не си го гледала:
http://www.sumc.bg/bg/transport/schedules

Избираш тм № 7, гледаш посока Централна гара - Борово, спирка бул. Гоце Делчев ти е целта. Има и възможни прекачвания.
Оттам по самия булевард поемате вдясно към кв. Красно село. Може да изчакате автобус 83 за една спирка, може и пеша за 3-4 минути. Клиниката е отляво и се вижда отдалеч, със светещи червени обемни букви пише Малинов, със сини Надежда

Попътен вятър и успех!
Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #112 -: Януари 27, 2010, 21:37:57 pm »
Здравейте момичета , благодаря ви за всички напътствия и пожелания - работата стана от раз :) :) :)
Вече сме № 5744 - тубарен фактор.
Много съм очарована от Силвия Стефанова, от хората в клиниката въобще,  пък за леката ръка на лаборантката , която ми взе кръв мммм...златно момиче!!!
Сега за пътя...Не се ориентирахме в тия тъмни подземия за трамвая...тук заградено , там оковано с ламарина...голяма мизерия е станало за една година, от какато съм ходила... тц, тц ,тц...а и исках да проуча маршрута на автобус 74 , който минава покрай блока на роднините , в които щяхме да преспим евентуално.
Та , хванахме си автобуса , който между другото минава и покрай Центъра по хигиена , та и за него се огледахме и после направихме супер важен и бърз спринт. Слязохме на спирка ул.Костенски водопад, върнахме се 10крачки назад, пресякохме бул. Гоце Делчев и отидохме на спирката отсреща. Хванахме автобус №83 и след 2 спирки слязохме на спирка ул.проф. Д. Атанасов точно срещу клиника Малинов.
За някой може и да е връткаво но за нас беше съвсем ОК. Всички важни точки бяха по маршрута , съвсем лекинко повървяхме от една спирка до друга , автобусите в делник вървят на 9 до12мин...няма никакво чакане, поне по моите представи ...и опит :)

Помръзнахме във влака...проклето жп...мъжо се разболя , на мен за щастие само лекинко ми дращи на гърлото...но 2часа пътувахме на арктически температури...като слязохме в София ми се видя даже топло....пък за липсата на сняг...какво да се каже...щастливци


ааа...да кажа , че в пицария "Двата лъва " готвят пИрфектно и не е скъпо - пробвайте, тя е до клиниката
ааа... :) ако продължите от клиниката нагоре по булеварда и свиете на първото кръстовище ще попаднете на много уютно интернет кафе с прекрасен безплатен нет....пийнете един горещ шоколад...супер е  :) и посърфирайте!
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #113 -: Януари 28, 2010, 09:31:40 am »
New Love, честит ти номер  :) Радвам се, че са те очаровали всички в клиниката - такива са те :wink:. Успех от тук нататък :crossfingers:


 ако продължите от клиниката нагоре по булеварда и свиете на първото кръстовище ще попаднете на много уютно интернет кафе с прекрасен безплатен нет....пийнете един горещ шоколад...супер е  :) и посърфирайте!


Kъде нагоре имаш предвид - към бул "България" или към бул. "Борис III"? Добре е да го знаем това кафе, защото аз освен сладкарница неделя друго уютно наблизо не зная.
А за "Двата лъва" наистина готвят добре.

PS: извинявам се, ако спамя с въпросите  :oops:
Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #114 -: Януари 28, 2010, 11:26:43 am »
Делфин -
Не се притеснявай , защо да е спам, всичко , което засяга допира ни до д-р Стаменов и клиника "Малинов" и ни носи само положителни емоции е важно!

Сега за интернет кафето - като излизеш от клиниката и тя ти остане зад гърба , тръгни на ляво по тротоара, т.е. в посока бул.БорисІІІ. Сега като гледам картата е дори по-точно да се каже към ул. Дойран. След 20м ще стигнеш на кръстовището на Гоце Делчев с Дойран и свърни пак в ляво по тротоара. Ще видиш кафето почти веднага, пада се пак от лявата ти страна, под блока. Разделено е на предна и задна част, от пред се пуши , а отзад в двете сепарета вентилацията е чудесна и нищо не се усеща.
Тоалетната е много чиста. Казвам го защото бях 3-ти ден от цикъл и през 30мин трябваше да се подменям, пък и от студеното все ми се пишкаше :)

Ако ви потрябва ксерокс, както на мен - ще намерите зад клиниката в едно фото под блока.

Може на някой да му се вижда излишно всичко това , което споделям , моля да не се ядосва , за мен това са жизнено важни подробности и ако и за друг е така - нека да е написано.

Делфин - кажи сега къде е сладкарница Неделя" , че ние имахме 2ч за убиване , ама в това студеното далеч не стигнахме...
Леле... следващия път там ще заседнем :) че ще се чака пак е без съмнение и защо да не направим чакането приятно ?!! :)
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
*
Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #115 -: Януари 28, 2010, 13:58:21 pm »




Делфин - кажи сега къде е сладкарница Неделя" , че ние имахме 2ч за убиване , ама в това студеното далеч не стигнахме...
Леле... следващия път там ще заседнем :) че ще се чака пак е без съмнение и защо да не направим чакането приятно ?!! :)

КАто излезеш от клиниката (тя ти остава зад гърба)  тръгваш по булеварда на ляво и само на право. само че сладкарницата е на отсрещния тротоар. Ще повървите около 5-10 мин и ще я видите. Тя е на самият булевард!
*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #116 -: Януари 28, 2010, 19:11:01 pm »




Делфин - кажи сега къде е сладкарница Неделя" , че ние имахме 2ч за убиване , ама в това студеното далеч не стигнахме...
Леле... следващия път там ще заседнем :) че ще се чака пак е без съмнение и защо да не направим чакането приятно ?!! :)
По точно като излезете от клиниката тръгвате посоко красно село.Най добре на сфетофара пресечете на отсрешния тротоар.

КАто излезеш от клиниката (тя ти остава зад гърба)  тръгваш по булеварда на ляво и само на право. само че сладкарницата е на отсрещния тротоар. Ще повървите около 5-10 мин и ще я видите. Тя е на самият булевард!
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html
Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #117 -: Януари 29, 2010, 14:39:01 pm »
New Love, благодаря за разясненията :) За тези, които не са от София такива неща наистина са важни. Случва се понякога цял ден да сме в София, а на едно място стои ли се...?
За сладкарница Неделя добре, че Роси ме е изпреварила :), ако ти е била необходима информацията за вчера. Аз само да допълня има два етажа - долу в мазето е за непущачи и е много приятно.
Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #118 -: Февруари 05, 2010, 21:53:19 pm »
Здравейте !!! Аз чакам за преглед при Д-р Стаменов вече 7 месеца.Имам час за 24.07 2010 г. До сега посещавах близо 2 години клиника "Щерев" при Д-р Тимева.Много съм разочарована от нея,въреки,че я хвалят като добър специалист.Когато и задам въпрос,гледа да каже нещо бързо и да ме препрати.Прегледа е за 2 мин.,без да обясни нищо. Прави ми една инсеминация-неуспешна ! Сега ми предлага донорска инсем. ,въпреки,че не сме с тежък мъжки фактор. Просто незнам какво да правя-да продължавам ли да пробвам при нея инсем./съпружеска/ или търпеливо да чакам срещата с Д-р Стаменов ? Моля дайте ми съвет?? Ако някое от момичетата е била в моето положение!! Желая на всички здраве и търпение,за да се сбъдне мечтата ни!!!!
*
Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #119 -: Февруари 06, 2010, 00:30:30 am »
Здравейте !!! Аз чакам за преглед при Д-р Стаменов вече 7 месеца.Имам час за 24.07 2010 г. До сега посещавах близо 2 години клиника "Щерев" при Д-р Тимева.Много съм разочарована от нея,въреки,че я хвалят като добър специалист.Когато и задам въпрос,гледа да каже нещо бързо и да ме препрати.Прегледа е за 2 мин.,без да обясни нищо. Прави ми една инсеминация-неуспешна ! Сега ми предлага донорска инсем. ,въпреки,че не сме с тежък мъжки фактор. Просто незнам какво да правя-да продължавам ли да пробвам при нея инсем./съпружеска/ или търпеливо да чакам срещата с Д-р Стаменов ? Моля дайте ми съвет?? Ако някое от момичетата е била в моето положение!! Желая на всички здраве и търпение,за да се сбъдне мечтата ни!!!!
аз  лично бих чакала прегледа на д-р Стаменов! Не си ддавай парите на вятъра!