0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #560 -: Декември 17, 2014, 09:37:29 am »
Момичета и при вас ще дойде щъркела! Има да сменяте наакани памперси ида не спите по цели нощи:D !Това в кръга на шегата! Аника по принцип след овулация температурата се покачва и би трябвало да се задържи поне две седмици. Преди да дойде цикъла обикновено спада. За да си следиш овулацията е добре да си мериш БТ поне два три месеца.
*

    Anika85

  • ***
  • 195
  • Много се обичаме
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #561 -: Декември 17, 2014, 10:58:26 am »
Пфууу много време,аз сега като си гледам старата графика от преди 6 години и половина и там съм започнала да я меря на 9 ден от овулацията . Там също се е покачвала,и за щастие положителният тест на 12 ден реди конструктор до мен на дивана:) някак си се надявам и този път да е така


*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #562 -: Декември 17, 2014, 12:25:01 pm »
 :)Аничка да ти е жив и здрав!Дано и този път да е така!Ако БТ се задържи висока повече от две седмици има шанс!
*

    Anika85

  • ***
  • 195
  • Много се обичаме
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #563 -: Декември 17, 2014, 13:06:56 pm »
Мерси ,дай боже за всички положителни тестчета и най-прекрасните мъничета на финала!


*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #564 -: Декември 17, 2014, 13:11:16 pm »
Извинявайте,че пак нахалствам,виждате ли нещо или е плод на моето желание..
*

    Anika85

  • ***
  • 195
  • Много се обичаме
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #565 -: Декември 17, 2014, 13:24:51 pm »
Ейй,определено виждам втора чертичка:)))Пусни си и един кръвен тест


*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #566 -: Декември 17, 2014, 13:29:47 pm »
Одеве бях в Писанец,казаха да не бързам,а да изчакам поне 2-3 дни закъснение и малко ми стана гадно...
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #567 -: Декември 17, 2014, 13:45:02 pm »
Извинявайте,че пак нахалствам,виждате ли нещо или е плод на моето желание..
Здравей и аз виждам бледа втора чертичка. Честито! Пусни и един кръвен тест все пак.
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #568 -: Декември 17, 2014, 14:01:21 pm »
Одеве бях в Писанец,казаха да не бързам,а да изчакам поне 2-3 дни закъснение и малко ми стана гадно...
иВи , извинявай , ама защо им даваш обяснение ? Аз като правих кръвен там(лабораторията до Гранда) , бях 5 дни преди очакван МЦ.На рецепцията казваш,че искаш кръвен ,вземат ти пробата и толкова.
За мен пикливия е положителен.Пази се много , дано всичко е наред   :cloud9:

*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #569 -: Декември 17, 2014, 14:17:54 pm »
Одеве бях в Писанец,казаха да не бързам,а да изчакам поне 2-3 дни закъснение и малко ми стана гадно...
иВи , извинявай , ама защо им даваш обяснение ? Аз като правих кръвен там(лабораторията до Гранда) , бях 5 дни преди очакван МЦ.На рецепцията казваш,че искаш кръвен ,вземат ти пробата и толкова.
За мен пикливия е положителен.Пази се много , дано всичко е наред   :cloud9:

Защото баща ми е лекар в 4то дкц и ми дадоха съвет.Какъв беше твоят резултат 5 дни преди цикъл?
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #570 -: Декември 17, 2014, 14:19:14 pm »
Одеве бях в Писанец,казаха да не бързам,а да изчакам поне 2-3 дни закъснение и малко ми стана гадно..
И аз мисля , че трябва да си го пуснеш,при условие, че все пак имаш втора чертичка, макар и бледа, значи БетаЧХГото ще даде резултат и след един повторен тест след 48ч.ще имаш доказателство за бременноста и дали се развива добре и ще си по-спокойна, което е изключително важно.Защо да се тормозиш излишно,след като можеш да получиш отговор веднага. Успех мила!
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #571 -: Декември 17, 2014, 14:21:40 pm »
Одеве бях в Писанец,казаха да не бързам,а да изчакам поне 2-3 дни закъснение и малко ми стана гадно..
И аз мисля , че трябва да си го пуснеш,при условие, че все пак имаш втора чертичка, макар и бледа, значи БетаЧХГото ще даде резултат и след един повторен тест след 48ч.ще имаш доказателство за бременноста и дали се развива добре и ще си по-спокойна, което е изключително важно.Защо да се тормозиш излишно,след като можеш да получиш отговор веднага. Успех мила!
Съгласна съм с теб.Започнах да се притеснявам..
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #572 -: Декември 17, 2014, 15:10:03 pm »
uBu,  :bighug: , просто ей така - за кураж
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #573 -: Декември 17, 2014, 15:18:26 pm »
uBu,  :bighug: , просто ей така - за кураж


 :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #574 -: Декември 17, 2014, 15:42:17 pm »
uBu и аз като теб се бях изпопритеснила и всеки ден правех тестове като побъркана :D, да видя стават ли тея чертички по-ярки. а още повече се притесних ,като на втори ден от закъснението отидох на преглед и гинеколожката ми каза че не вижда нищо 8O. Е то на втори ден от закъснение няма и как да види де, ама аз от пусто нетърпение! А и като взе че ми изтърси, че за нея положителен тест е когато чертичките са еднакви по яркост 8O и аз съвсем откачих, понеже до този момент още не бяха и пак една камара тестове изпонаправих :D. На шестия ден от закъснението вече при друга лекарка се видя плодното сакче с жълтъчно мехурче. Така че не им се впечатлявай толкова на лекарите какво ти казват!Направи си кръвен за твое успокоение!
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #575 -: Декември 17, 2014, 16:10:43 pm »
Така че не им се впечатлявай толкова на лекарите какво ти казват!Направи си кръвен за твое успокоение!

yahoo_33 Напълно подкрепям! Все пак никой не може да ти казва дали да си направиш или не теста, при условие, че си плащаш. Друг е въпроса, ако на теб не ти се дават пари излишно, но така или иначе си купуваш пикливи тестове през ден  :D Най-малкото, ще ти донесе спокойствие и най-сетне истински ще се зарадваш, че като те чета как си се стегнала...  :babyflips:
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #576 -: Декември 17, 2014, 17:37:18 pm »
Да ви кажа от обяд ми се догади много и накрая повърнах да ми олекне ,та общо взето нямам сили вече да се притеснявам,затова ако съм добре физически в петък ще пусна тест.
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #577 -: Декември 17, 2014, 18:45:18 pm »
Да ви кажа от обяд ми се догади много и накрая повърнах да ми олекне ,та общо взето нямам сили вече да се притеснявам,затова ако съм добре физически в петък ще пусна тест.
Милата от рано те е подхванало!
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #578 -: Декември 17, 2014, 19:38:25 pm »
Да ви кажа от обяд ми се догади много и накрая повърнах да ми олекне ,та общо взето нямам сили вече да се притеснявам,затова ако съм добре физически в петък ще пусна тест.

Честито и от мен мила! Спокойно и това притеснение ще мине.  :bighug:
Пусни ЧХГ! :D

Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #579 -: Декември 17, 2014, 20:33:52 pm »
Да ви кажа от обяд ми се догади много и накрая повърнах да ми олекне ,та общо взето нямам сили вече да се притеснявам,затова ако съм добре физически в петък ще пусна тест.
Милата от рано те е подхванало!
и аз бях така.от закъснението на цикъла мисля  беше на 9-10 ден повърнах и аз. и после  близо 3 месеца до скоро  :D не ми се даваха пари за кръвен и си изчаках 2-3 дена и си направих тест беше с една идея по-бледа от  контролната .повторих теста след 2 дена бяха еднакво наситени. първият месец бях буквално смазана със много силни придърпвания,уморена от гаденето,повръщането,от болките в стомаха преди и след ядене.спях доста и ставах пак уморена,но като мина месеца се оправих  :)
за мен теста на Иви е положителен.така че честита бременност с пухкав финал :)
« Последна редакция: Декември 17, 2014, 20:35:34 pm от shinzou »

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.