0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Относно фитнеса в къщи :)
« Отговор #20 -: Януари 26, 2009, 14:27:50 pm »
 Абе, много го хвалят тоя пилатес... В домашни условия става ли?
Ако някой го практикува в хола, да вземе да ми разясни.  :D
Още не съм си взела велоергометъра от стария апартамент, защото не мога да му намеря място, та да пробвам с тоя пилатес, че по празниците пак добих  овални форми.
*
Re: Относно фитнеса в къщи :)
« Отговор #21 -: Януари 26, 2009, 14:42:42 pm »
Елфи аз сама не мога. Упражненията са много бавни, но същевременно натоварват здраво. В къщи губя темпото и става общо взето безмислено.Иначе стяга яко-още на третата тренировка усетих ефекта. Но пак казвам, това е в зала.
Пристрастена към д-р Хаус!
*
Re: Относно фитнеса в къщи :)
« Отговор #22 -: Януари 26, 2009, 14:54:43 pm »
Аз съм в джунглата, тука няма ни пилатес, ни милатес. Та затова питам за домашни условия.
Ще разровя в нета.
Чувала съм , че се постигат много добри резултати.
Re: Относно фитнеса в къщи :)
« Отговор #23 -: Януари 26, 2009, 15:31:19 pm »
Правила съм 1 тренировка вкъщи, миналата седмица. Упражненията са за начинаещи, доста е натоварващо, но още нямам впечатления за ефекта, какъв ще бъде. Мисля да правя 3 пъти в седмицата.
Та за ластиците ще ми обясните ли?
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: Относно фитнеса в къщи :)
« Отговор #24 -: Януари 26, 2009, 17:15:02 pm »
Та за ластиците ще ми обясните ли?
Аз ходя на фитнес, но ми се иска да не бездействам в къщи, когато си почивам от фитнеса и се занимавам с пилатес. Упражненията са много добри и има страхотен ефект. А за ластиците какво да ти обясня(?)обикновено пилатеса се прави с тях или с топки(незнам с какво друго, аз това съм намерила в нета само). Тае-бото, което съм си свалила също е с такива ластици и е супер натоварващо, но много ефективно...ето за това ги търся под дърво и камък тези ластици :?
Re: Относно фитнеса в къщи :)
« Отговор #25 -: Януари 26, 2009, 17:33:57 pm »
Та за ластиците ще ми обясните ли?
Аз ходя на фитнес, но ми се иска да не бездействам в къщи, когато си почивам от фитнеса и се занимавам с пилатес. Упражненията са много добри и има страхотен ефект. А за ластиците какво да ти обясня(?)обикновено пилатеса се прави с тях или с топки(незнам с какво друго, аз това съм намерила в нета само). Тае-бото, което съм си свалила също е с такива ластици и е супер натоварващо, но много ефективно...ето за това ги търся под дърво и камък тези ластици :?

 8O
в тези филмчета, дето съм си свалила - няма ластици. дали защото са за начинаещи? на Mary Winsor са. аз пък се чудех дали са нещо като уред или нещо дето си го обличащ :oops: :lol:
благодаря ти за обяснението, ще разуча по-подробно
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: Относно фитнеса в къщи :)
« Отговор #26 -: Януари 26, 2009, 22:20:06 pm »
аз пък се чудех дали са нещо като уред или нещо дето си го обличащ :oops: :lol:
Не се обличат :wink:. Ластиците са с дължина 1-1.20м с ръкохватки от двете страни и се използват при упражненията.
*
Re: Относно фитнеса в къщи :)
« Отговор #27 -: Януари 27, 2009, 10:07:06 am »
Момичета,
кой според вашия опит е най-хубавия диск за Пилатес в къщи?
от къде мога да си го купя или поръчам?
Мерси много!
Re: Относно фитнеса в къщи :)
« Отговор #28 -: Януари 27, 2009, 10:18:45 am »
Момичета,
кой според вашия опит е най-хубавия диск за Пилатес в къщи?
от къде мога да си го купя или поръчам?
Мерси много!

разгледай това: http://thepiratebay.org/search/pilates/0/0/200
иначе аз с гугъл "пилатес вкъщи" попаднах на тази тема: http://archives.zavinagi.com/archive/index.php?topic=199606
*
Re: Относно фитнеса в къщи :)
« Отговор #29 -: Януари 27, 2009, 10:19:35 am »
мерси много Импреза!!!
*

    Veselia

  • ***
  • 218
  • И все пак тя се върти!
Re: Относно фитнеса в къщи :)
« Отговор #30 -: Януари 27, 2009, 11:29:39 am »
Извинявам се, че ще върна темата в началото. Гледах клиновете за отслабване в интернет - вървят около 70 лв. Има ли някъде по-евтини?
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: Относно фитнеса в къщи :)
« Отговор #31 -: Януари 27, 2009, 12:19:59 pm »
Извинявам се, че ще върна темата в началото. Гледах клиновете за отслабване в интернет - вървят около 70 лв. Има ли някъде по-евтини?
Аз моят го купих от централните хали, там има щанд за такива неща. Иначе имат и интернет страница "Самоздрав"(или нещо подобно). Моят струва 57лв. изключително доволна съм, след фитнес да не ви обяснявам за какво става въпрос.
Re: Относно фитнеса в къщи :)
« Отговор #32 -: Януари 27, 2009, 12:31:08 pm »
Извинявам се, че ще върна темата в началото. Гледах клиновете за отслабване в интернет - вървят около 70 лв. Има ли някъде по-евтини?
Аз моят го купих от централните хали, там има щанд за такива неща. Иначе имат и интернет страница "Самоздрав"(или нещо подобно). Моят струва 57лв. изключително доволна съм, след фитнес да не ви обяснявам за какво става въпрос.

От вчера и аз съм горд собственик на такъв! Точно от халите е, от най-евтиния вариант - дълъг, за 60 лв. не е тестван още, само е пробван - препотих се 100 пъти, докато го обуя, явно размерът нещо....се надцених :oops:
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: Относно фитнеса в къщи :)
« Отговор #33 -: Януари 27, 2009, 12:36:11 pm »
От вчера и аз съм горд собственик на такъв! Точно от халите е, от най-евтиния вариант - дълъг, за 60 лв.
Моят е до коляното. Мисля че имаше и по-евтин вариант от моят някъде около 45лв.
*

    Veselia

  • ***
  • 218
  • И все пак тя се върти!
Re: Относно фитнеса в къщи :)
« Отговор #34 -: Януари 27, 2009, 12:56:15 pm »
А могат ли да се носят цял ден или само определени часове?
Re: Относно фитнеса в къщи :)
« Отговор #35 -: Януари 27, 2009, 13:13:24 pm »
А могат ли да се носят цял ден или само определени часове?

аз се надявах да го слагам под екипа за ски, но се оказа, че е адски дебел. мисля, че да си ходиш просто ей така с него ще е невъзможно. ми то си е като неопрен за гмуркане :lol:
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: Относно фитнеса в къщи :)
« Отговор #36 -: Февруари 03, 2009, 15:07:18 pm »
Натали ще питам в сряда моята инструктурка по пилатес и ще ти пиша.
Белла, имаш ли някаква информация вече?
*
Re: Относно фитнеса в къщи :)
« Отговор #37 -: Май 19, 2009, 19:46:46 pm »
Здравейте,

И аз да споделя опит :D

От около месец съм си създала следната програма от която съм много доволна.
Тренирам сутрин рано- ставам с около 1 час по-рано за да успея.

Редувам дните
 *понеделник   1) Диска на НИВЕА който върви с антицелулитният гел- "ПЕРФЕКТНО ТЯЛО ЗА ПЛАЖА"  ПРОГРАМАТА Е ОКОЛО 35 МИНУТИ  С ГИРИЧКИ
 *вторник      2) Пилатес за бедра и дупе+пиилатес за корем ->едно след друго ги правя ( тренировката е общо около 45 мин).  СВАЛЯ СЕ ОТ ЗАМУНДАТА
 *сряда       3)Диска на НИВЕА който върви с антицелулитният гел- "ПЕРФЕКТНО ТЯЛО ЗА ПЛАЖА"  ПРОГРАМАТА Е ОКОЛО 35 МИНУТИ  С ГИРИЧКИ
 *четвъртък   4)Пилатес за бедра и дупе+пиилатес за корем ->едно след друго ги правя ( тренировката е общо около 45 мин).  СВАЛЯ СЕ ОТ ЗАМУНДАТА
  *петък       5)Диска на НИВЕА който върви с антицелулитният гел- "ПЕРФЕКТНО ТЯЛО ЗА ПЛАЖА"  ПРОГРАМАТА Е ОКОЛО 35 МИНУТИ  С ГИРИЧКИ

Събота и неделя ми са дните за релакс в които си правя антицелулитен масаж с мед.

Ефекта е страхотен!
Никога не съм се чувствала по-тонизирана и енергична.

А по отношение на клина със сауна ефект и аз май ще взема да си го купя  :D


Стахотнма е темичката, мисля да се присъединя към отбора  :)



 
*
Re: Относно фитнеса в къщи :)
« Отговор #38 -: Май 21, 2009, 07:37:15 am »
Мойта програма е основно на кростренажора по 45 мин на ден. Лошото е, че не ми остава време и прескачам постоянно, а има нужда и то много. Свалих 22 с Дюкан, но без спорт просто не става.
*
Re: Относно фитнеса в къщи :)
« Отговор #39 -: Май 23, 2009, 11:51:38 am »
Оптимиска,
супер програма!МОже ли да ми отговориш на няколко въпроса?

1.Този диск който върви с Нивеа от къде се купува?
2.Колко кг са ти гиричките?
3.Като отида в Замунда,какво да напиша в търсене за Пилатес програмата?

Мерси много!