0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #80 -: Юли 19, 2007, 10:39:59 am »
Оси, като видиш Жадор, ще си го купиш веднага, сигурна съм :lol:

Като го помириша.
 Колко струва имаш ли представа?
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*

    piera

  • ****
  • 896
  • Keen on boots
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #81 -: Юли 19, 2007, 11:26:43 am »
Като го помириша.
 Колко струва имаш ли представа?
Последно като го купувах беше към 160 лв. за 100 мл. ама беше отдавна.Нямам представа сега колко е.
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #82 -: Юли 19, 2007, 11:35:32 am »
Към Slubu - не знам на кого е този парфюм, но много ми харесва.
Много изискан аромат, няма как да го опиша. Много ми приляга на вкуса за аромати.
Изобщо не е тежък(аз не обичам тежки и сладникави парфюми).

Моята половинка ми го донесе от чужбинско незнам точно от къде(той пътува с кораби).
Купил ми го по препоръка на някакъв негов колега, чиято жена била възхитена от парфюма.

Не съм си поръчвала пак от него, защото искам да пробвам и други хубави парфюми, аз коконата  :balk_102: :wink:
« Последна редакция: Юли 19, 2007, 11:45:05 am от Stelliana »
*
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #83 -: Юли 19, 2007, 12:02:40 pm »
аз сьщо       използвам JADOR  страхотен е  :D вчера си купих  на azaro страшен е и доста  траен  :wink:
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #84 -: Юли 19, 2007, 12:34:00 pm »
В момента ползвам Irresistible  - Givenchy.
Иначе моя любим парфюм е Cinema.
cinema,този не съм го чувала на кого е?

cinema е на Yves Saint Laurent. :D
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #85 -: Юли 19, 2007, 12:37:02 pm »
От няколко дни съм отново с този, Eau Torrida на Givenchy. Много интересен аромат.



Много ми харесва Pure Poison на Dior, но не се навивам да си го купя, все още имам доста други за доизпръскване.
*
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #86 -: Юли 19, 2007, 12:40:07 pm »
Исках още да ви кажа, че темата за аромати ми е много интересна, смятам да помириша вашите препоръки при следващото си ходене по магазините.  :)
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #87 -: Юли 19, 2007, 12:41:43 pm »
Исках още да ви кажа, че темата за аромати ми е много интересна, смятам да помириша вашите препоръки при следващото си ходене по магазините.  :)

И аз :lol:
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #88 -: Юли 19, 2007, 13:25:30 pm »
добре де, каато го помиришеш ще го купиш.  :wink:поддържа висока цена - 100 мл за 160-170 лв
17.01.2005                                                                              21.11.2013
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #89 -: Юли 19, 2007, 13:55:20 pm »
    Миналата година исках мъжа ми да ми донесе този парфюм     Omnia cristalline  BULGARI ,а той миличкия ги объркал и ми донесъл този    .Вторият за мен е много силен и тежък аромат и ми ставаше лошо от него.Подарих го на майка ми,а на нея си мирише страхотно.Даже като се напръска ме доядява,че и го подарих.Но  на моята кожа мирише по един начин ,на нейната по съвсем друг!  :P
*

    skrita

  • ***
  • 226
  • Обичам послушни бебета
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #90 -: Юли 19, 2007, 14:05:47 pm »
днес мириша на мъж
*
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #91 -: Юли 19, 2007, 14:10:17 pm »
Е да, то винаги на различна кожа мирише различно. И аз получих за рождения си ден от мъжа ми, въреки, че имам предостатъчно парфюми, и то поне да беше Pure Poison на Dior, че него го искам, а не си го купувам, понеже имам много. Иначе милият ходил, консултирал се за лек летен аромат, но на моята кожа не ми харесва как мирише...



Иначе много любим парфюм ми е Ô de Lancôme. Него го имам вкъщи, но пък нямам желание за него напоследък.

Подарък ми е от мъжа ми за предишната нова година. Парфюмите, между другото, си променят аромата доколкото знам, ако не се изразходят в едно определено време. Знаете ли нещо по въпроса. Каква трайност имат горе-долу?
« Последна редакция: Юли 19, 2007, 14:12:01 pm от jul4e »
*

    skrita

  • ***
  • 226
  • Обичам послушни бебета
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #92 -: Юли 19, 2007, 14:12:49 pm »
парфюмът, ако се съхранява на тъмно и хладно място може да запази аромата си до 3 години. това го пиша от личен опит
*
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #93 -: Юли 19, 2007, 14:54:00 pm »
днес мириша на мъж

Много харесвам този аромат. На моя мъж стои страхотно. И на моята кожа седи добре  :lol:. А аромата, по който съм перманентно запалена е това http://get.bg/catalog/product_info.php?cPath=3_422_421&products_id=11045
     
*
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #94 -: Юли 19, 2007, 20:00:42 pm »
Момичета, ама вие сериозно ли давате около 200 лева за парфюм?!  8O
*

    sbubi

  • ***
  • 178
  • красотата ще спаси света
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #95 -: Юли 19, 2007, 23:12:56 pm »
аз ги давам без да се замислям
*

    sbubi

  • ***
  • 178
  • красотата ще спаси света
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #96 -: Юли 19, 2007, 23:14:16 pm »
аз сьщо       използвам JADOR  страхотен е  :D вчера си купих  на azaro страшен е и доста  траен  :wink:
на азаро кой ползваш?
*
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #97 -: Юли 20, 2007, 11:50:45 am »
аз ги давам без да се замислям

За всеки влак си има пътници. И е добре така.  :)

Всички си имаме слабости и всеки го избива нанякъде.
Моят мъж е много спестовен. Покрай него се промених и аз. Много положително качество. Специално за парфюм имам горна граница от 80лв и то разбирайте в много краен случай я достигам само. Но според мен всеки си знае най-добре. Освен това не съм фен на големи флакони. Повече от 30мл парфюм ми е много, аз и 30 докато изразходя ми омръзва.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #98 -: Юли 20, 2007, 12:17:45 pm »
С това съм в момента,


а иначе фаворит ми е

"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #99 -: Юли 20, 2007, 12:24:10 pm »
Аз съм с много - над 12 в момента  :oops: :D
Парфюмите са ми голяма страст, но обичам тежките и класически аромати.
Предпочитам Италианските дизайнерски марки, не харесвам модерните миризми.
Обичам почти всичко на Долче & Габана, Гучи, Трусарди и Фенди