0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #400 -: Февруари 23, 2009, 11:12:50 am »
Цитат
А колко дни беше само на протеини?

7 дни само протеини. От днес ПЗ. Ще я карам 5/5.
*
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #401 -: Март 02, 2009, 09:33:50 am »
Хей нещо позаспахме май  :)
Не мога да повярвам, че устисках (почти напълно) тая седмица - всеки ден или имахме гости или ние бяхме на гости - при нас много се ходи на прошки - цяяяла седмица изкушения - направо ужассссс  :) - една-две чашки вино за седмицата не можах да откажа и дано сега не си плащам с твърде дълго задържане  :?
Иначе си свалих някаква каланетика и започнах да я правя - ами навтория ден не можех да си мръдна мускулче - уж бавничко и спокойничко - а нямам част по себе си, дето не ме боли. Но, дано има защо  :)
*
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #402 -: Март 02, 2009, 10:01:47 am »
Тук сме :)
Днес правя точно 2 месеца режим, -12.
Обаче онази вечер бяхме на софра с колегите на хижа (чета, че тим билдинг му викали)  :D Малко я пооплесках, но сега наваксвам. Едва ли за 1 издънка много ще се сърди Дюкан, поне на тортата издържах стоически - само ми я разказаха и я помирисах :)
« Последна редакция: Март 02, 2009, 10:03:59 am от cygnus »
*
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #403 -: Март 02, 2009, 17:44:07 pm »
Дони,  :balk_47: :balk_47: :balk_47:

Аз първият месец свалих 7кг., но вече 2 седмици май само задържам.
*
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #404 -: Март 02, 2009, 19:38:56 pm »
И аз имах задръжка 3 седмици и напоследък все съм в задръжка, отвреме навреме падне с 1 много бавно. :(
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #405 -: Март 02, 2009, 23:04:38 pm »
Е вие се появихте бе момичета :D.Бях се притеснила ,че сте се отказали :wink:.
Аз имам едно минусче ,ама след таз вечершната галавечер, ще видим утре .Остава ми 1м до финала.
Дони,няма страшно ,дано не задържиш.
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #406 -: Март 04, 2009, 07:45:18 am »
10 дена вече задържам. 1,5 кг си го прехвърлям ту надолу, ту нагоре, но петия килограм е още мечта. Иначе имах 1 прегрешение - парченце плодова торта. :oops:
*
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #407 -: Март 05, 2009, 12:26:30 pm »
 Моят съвет е да се радваш на браменността си и да не пазиш диети. Има време за това.  :D
*

    inski

  • ***
  • 150
  • Моля,пишете ГРАМОТНО!Използвайте буквите "Ъ" и "Й"
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #408 -: Март 05, 2009, 12:46:12 pm »
Моят съвет е да се радваш на браменността си и да не пазиш диети. Има време за това.  :D
Май си права!Да си родя живо и здраво детенце,пък после ще експериментирам колкото си искам!Благодаря ти! :babyflips:
Вече съм при мама!!!Името ми е Гергана и тежа 3,900г и съм висока 52см

 http://www.facebook.com/photo.php?pid=30400192&l=8a99371c23&id=1167931675

http://www.facebook.com/photo.php?pid=30839992&l=87d3c78751&id=1167931675
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #409 -: Март 05, 2009, 12:47:50 pm »
Дюкан абсолютно забранява режима по време на бременност и кърмене
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #410 -: Март 05, 2009, 13:32:49 pm »
Здравейте!Искам да попитам дали някой е спазвал тази диета по време на бременност,тъй като имам книгата и доколкото виждам,рецептите не са нещо доста по-различно от обикновено ястие.В смисъл не се налага да гладуваш,храниш се разнообразно

първо, не си прочела внимателно. не се храниш разнообразно, тъй като изключваш от менюто си 2 от 3-те хранителни групи вещества - мазнините и въглехидратите. как ще е разнообразно, като набиваш само белтъчини?

второ, в самата книга пише, че не се практикува от бременни и кърмачки.

трето, на кой и поради каква причина изобщо може да му хрумне да пази ограничаваща диета по време на бременност, ей това искам да знам?  8O
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #411 -: Март 05, 2009, 13:34:29 pm »
задържането е нормално, а след първия месец-два на еуфория, отслабването много забавя темпа си.

и пак искам да кажа - бързото сваляне на килограми може да ви кефи много, но е адски вредно по всякаква линия.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    inski

  • ***
  • 150
  • Моля,пишете ГРАМОТНО!Използвайте буквите "Ъ" и "Й"
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #412 -: Март 05, 2009, 13:54:05 pm »

първо, не си прочела внимателно. не се храниш разнообразно, тъй като изключваш от менюто си 2 от 3-те хранителни групи вещества - мазнините и въглехидратите. как ще е разнообразно, като набиваш само белтъчини?

второ, в самата книга пише, че не се практикува от бременни и кърмачки.

трето, на кой и поради каква причина изобщо може да му хрумне да пази ограничаваща диета по време на бременност, ей това искам да знам?  8O
Не се изказах правилно ,за което се извинявам!Под разнообразно имах предвид,разнообразието от начините за приготвяне на позволените групи храни!Пък и не съм тръгнала да започвам тази диета,а просто питам!!!Не съм толкова малоумна че да рискувам здравето на детето си!Don't worry,be happy!!!!
Вече съм при мама!!!Името ми е Гергана и тежа 3,900г и съм висока 52см

 http://www.facebook.com/photo.php?pid=30400192&l=8a99371c23&id=1167931675

http://www.facebook.com/photo.php?pid=30839992&l=87d3c78751&id=1167931675
*
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #413 -: Април 01, 2009, 22:08:29 pm »
Кой държи още фронта?
-15 е кака вече ;)
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #414 -: Април 01, 2009, 22:58:45 pm »
аз продължавам въпреки, че трудно свалям. В началото бързо 3кг, а за 1 месец след това само 2 - общо 5 до тук. Но пък предполагам, че е защото имах някой прегрешения :oops: с храна и не пия достатъчно течности :(.
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #415 -: Април 02, 2009, 01:58:36 am »
ооо Дони браво на теб!
Аз започнах от Понеделник и сутринта бях -1,5кг. - почти като твоите . :lol:
Ти всеки ден ли караш колелото.Мисля и аз да започна.Миналият път свалих най-много,докато ходех да плувам,та ми се ще и сега нещо да правя.
Мъжът ми днес гледаше мач и така ме изкушаваше с едни картофки и биричка,едва удържах фронта.
<br />
*
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #416 -: Април 02, 2009, 02:25:50 am »
Ако питаш мен един път на седмица ако се кача е постижение, но смятам да се заема сериозно.
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #417 -: Април 02, 2009, 23:57:27 pm »
Понеже днес ми е протеиновия четвъртък, поглеждам в темичката.
 Аз все още съм си 55 кг, ям всичко(освен четвъртъците), защото ми предстои процедура и организма има нужда от всичко. Обаче не качвам и грам! :D   
Ако се появят препятствия по пътя Ви - сменете посоката, а не крайната цел...





БЛАГОДАРЯ ВИ, Д-Р СТАМЕНОВ!
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #418 -: Април 03, 2009, 21:30:29 pm »
Аз вече приключих с диетата.Но естествено спазвам протеиновите четвъртъци като Крем карамел.Не съм качила засега,нямам някакви  оплаквания в следствие диетата ,освен чупливи нокти и косопада който не е изключено да е от смяната на сезона .
*
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #419 -: Април 07, 2009, 23:51:27 pm »
Аз вече приключих с диетата.Но естествено спазвам протеиновите четвъртъци като Крем карамел.Не съм качила засега,нямам някакви  оплаквания в следствие диетата ,освен чупливи нокти и косопада който не е изключено да е от смяната на сезона .

И при мен е същото положение ;)
Приключих с 3-те гази, вече съм в доживтната ;)
Не съм качила кг, и за около 5 месеца свалих 20 кг ;)
И при мен се наблюдава пробелм с косата, и за съжаление, не е от сезона.
Моят съвет към всички е да пиете витамини и най-добре от тези, които подхранват косата, има в аптеките доста разнообразие.
Другото което ми помага е хининова вода със себорал 1:1, смесено в пулверизатор. Впръсквам в корените всяка сутрин.
Успех на всички слабеещи

"С моя приятел споделяме всички проблеми. Често не успяваме да ги решим, но това, че сме един до друг, готови да се изслушаме, е единствената помощ която ни е нужна!"Линда Макфарлън