0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дали съм бременна - 3-та част?
« Отговор #640 -: Юни 19, 2011, 23:34:57 pm »
Здравейте отново,искам да ви попитам нещо- възможно ли е след като си направих теста вечерта уж беше(за мое съжаление)отново с една черта,поставих го на шкафчето и си легнах на сутринта след като го взех да го изхвърля забелязах че сее появила втора черта и не знам това какво значи.И всъщност отрицателен ли е или не ,възможно ли е да се промени отрицателен тест в положителен(лъжлив) и за какъв да го мисля този,вече нищо не разбирам с тези тестове,ужас
Re: Дали съм бременна - 3-та част?
« Отговор #641 -: Юни 20, 2011, 07:15:37 am »
Здравейте отново,искам да ви попитам нещо- възможно ли е след като си направих теста вечерта уж беше(за мое съжаление)отново с една черта,поставих го на шкафчето и си легнах на сутринта след като го взех да го изхвърля забелязах че сее появила втора черта и не знам това какво значи.И всъщност отрицателен ли е или не ,възможно ли е да се промени отрицателен тест в положителен(лъжлив) и за какъв да го мисля този,вече нищо не разбирам с тези тестове,ужас

Възможно е да се появи втора черта и теста все пак да е отрицателен. Затова си има време за отчитане. Направи си пак утре сутринта.
Re: Дали съм бременна - 3-та част?
« Отговор #642 -: Юни 20, 2011, 09:49:28 am »
Здравейте отново,искам да ви попитам нещо- възможно ли е след като си направих теста вечерта уж беше(за мое съжаление)отново с една черта,поставих го на шкафчето и си легнах на сутринта след като го взех да го изхвърля забелязах че сее появила втора черта и не знам това какво значи.И всъщност отрицателен ли е или не ,възможно ли е да се промени отрицателен тест в положителен(лъжлив) и за какъв да го мисля този,вече нищо не разбирам с тези тестове,ужас
И на мен ми се е случвало :( Съжалявам да ти го кажа, но теста е бил отрицателен... Пожелавам ти следващия път да е +++



Re: Дали съм бременна - 3-та част?
« Отговор #643 -: Юни 20, 2011, 09:52:36 am »
Да споделя и аз моя опит...естествено най-добре направи още един тест сутринта...но... моя тест направен привечер...без да спазвам каквито и да е инструкции беше отрицателен. Аз го оставих върху акумилиращата печка, и след час-два минавайки оттам видях много бледа втора чертичка...е по-верен се оказа положителния тест... :) скоро ще стане на 11 години :)
Благодарим Ви д-р Александров, д-р Кисьов, д-р Ковачев, Малена и Ани - МЦАР Варна.


Re: Дали съм бременна - 3-та част?
« Отговор #644 -: Юни 20, 2011, 10:14:03 am »
Добто утро моми4ета аз сашто си направих тест и беше отрицателен. Но птеди това бях на вагинален екограф и ми казаха да изпия 2литра вода,може ли дето изпих толкова вода да е повлияла на теста.
Re: Дали съм бременна - 3-та част?
« Отговор #645 -: Юни 20, 2011, 19:52:38 pm »
е надявам се да има добър резултат утре сутринта ще си направя нов ииии да стискаме палцииии
Re: Дали съм бременна - 3-та част?
« Отговор #646 -: Юни 20, 2011, 20:03:06 pm »
prakti4na,разбира се че е възможно.От водата и изобщо от течностите,ЧХГ се разрежда.Успех!
dayski,успех и на теб!
[/url]
Re: Дали съм бременна - 3-та част?
« Отговор #647 -: Юни 20, 2011, 20:37:12 pm »
Благодаря за подкрепата моми4ета.
Re: Дали съм бременна - 3-та част?
« Отговор #648 -: Юни 23, 2011, 08:25:38 am »
Здравейте момичета,от доста време чета форумите и реших и аз да се включа имам един мисед януари 2010 една гроздовидна тази година март ме кюртираха правихме изследвания всичко е нормално.Този месец трябваше да ми дойде на 21.06 една седмица преди това се чувствах отпаднала раздразнителна уморявам се бързо имам чувство че съм бременна когато и вчера не ми дойде реших да направя тест надвечер и показа бледа втора черта днес пак си направих пак е бледа ще изчакам малко и 6те пусна кръвен дано да се окаже 4е е верен и всичко да е наред пожелавам успех на всички!
« Последна редакция: Юни 23, 2011, 08:27:46 am от S_E_K_S_Y »
*
Re: Дали съм бременна - 3-та част?
« Отговор #649 -: Юни 23, 2011, 09:56:48 am »
Секси  :goodluck: и тихичко честито :)Ще чакаме резултат от кръвния !Успех


Re: Дали съм бременна - 3-та част?
« Отговор #650 -: Юни 23, 2011, 14:50:16 pm »
Здравейте! Нова съм във форума, много четох, но не можах да намеря нещо подобно на моя случай, затова ще попитам.
Цикълът ми е на 28-31 дни, с продължителност 2-3 дни. Този месец си ми дойде точно на 30-тия ден, т.е. на 21,06, но продължителността му беше половин ден. Дойде ми сутринта и след обяд вече нямах нищо. Като казвам нищо, значи нищо - нито по превръзката, нито по хартията. И...това беше. В същото време гърдите ми си спаднаха, аз не се чувствам по-различно......но, тъй като от повече от две години работим за бебе  вчера си направих тест - отрицателен.
Знам, че не можете да ми поставите диагноза, просто тази седмица нямам възможност да отида на лекар. Пиша, за да може ако на някой му се е случвало нещо подобно, да ме успокои или поне да каже за какво може да става въпрос.
Благодаря!
Re: Дали съм бременна - 3-та част?
« Отговор #651 -: Юни 23, 2011, 15:20:20 pm »
Не ми де случвало подобно нещо, но хипотетично - би могло да е бременност с леко прокървяване, което да е спряло. Повтори уринния тест след няколко дни или направи направо кръвен. До тогава не е зле да се пазиш. Успех!
Re: Дали съм бременна - 3-та част?
« Отговор #652 -: Юни 23, 2011, 18:51:10 pm »
за съжаление няма нищо ноооо продължаваме с опитите
Re: Дали съм бременна - 3-та част?
« Отговор #653 -: Юни 27, 2011, 12:46:47 pm »
Здравейте момичета днес пак си направих уринен тест  :bfp:  :D  и е с доста по видима втора чертичка утре съм на лекар и после ще ви кажа какво е станало дано всичко да е наред.Приятен ден и успех на всички!
« Последна редакция: Юни 27, 2011, 12:48:20 pm от S_E_K_S_Y »
*
Re: Дали съм бременна - 3-та част?
« Отговор #654 -: Юни 27, 2011, 13:36:45 pm »
Честито Секси и лека и безпроблемни 9 месеца ти желая ! :cheerleader:


Re: Дали съм бременна - 3-та част?
« Отговор #655 -: Юни 27, 2011, 13:58:45 pm »
Здравейте момичета днес пак си направих уринен тест  :bfp:  :D  и е с доста по видима втора чертичка утре съм на лекар и после ще ви кажа какво е станало дано всичко да е наред.Приятен ден и успех на всички!
Честито и от мен и ти желая този път бремеността да завърши с едно (или две) здраво сладко бебе :)



Re: Дали съм бременна - 3-та част?
« Отговор #656 -: Юни 27, 2011, 14:42:57 pm »
Благодаря ви момичета утре ще пиша какво е станало при лекаря
Re: Дали съм бременна - 3-та част?
« Отговор #657 -: Юни 28, 2011, 17:10:40 pm »
Здравейте момичета тъкмо се прибрах от преглед каза че е на 99% бременност  :cheerleader: но е още рано 5-та седмица изписа ми да пия дуфастон 2*1 и след 2 седмици пак на преглед да видим как са нещата :D
Re: Дали съм бременна - 3-та част?
« Отговор #658 -: Юни 28, 2011, 17:15:22 pm »
Много се радвам S_E_K_S_Y , дано всичко да е OK  :)
Re: Дали съм бременна - 3-та част?
« Отговор #659 -: Юни 29, 2011, 08:37:51 am »
Добро утро моми4ета днес сам на лекар за да ми кайат дали сам бремена трябваше да из4акаме да видим до 22,23 дали ште ми доиде стискаите ми палци след прегледа ште жи пиха.