0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте и от мен момичета.
Парси честита годишнина, пожелавам ти първо да сте живи и здрави, още много годишнини да празнувате и едно или две или три - колкото искаш :babyflips: Коя по ред годишнина празнувате?
Мими и според мен потърси мнение при друг Д-р.
И последно да ви помоля нчкой да ме сложи към ловуващите.
Благодаря ви предварително.

Beware those who know the price of everything and the value of nothing!
Честита Годишнина и от мен Парси.


*
ОЧАКВАЩИ    :bori_007: :bori_005: :bori_012:           
 
  hrisibg                     22-24.05
  eveishan                   25.05
  anjela80                   28-29.05
  Pipi_M                      30.05
  parsi                       1.06
  power                      04.06
  krasiko                    06.06
  ВиЛиЛи                    05-06.06     
  Biserche                  09.06

  ЛОВУВАЩИ    :bed: :eggsperm: :bed: :bed:           
 

   ivaqna
   nezisgbg
   Simoni   
   tina_72
   lqlyo
   aleks
   rossy*
   Dragica
   saraapl
   bibica
   svetal4y
   Raliuna
   tani77
   sof
   tancheto
   nimika
   shu6enceto
   malkoto_dqvolche
   Nowilka
   meminger1

Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
*
Честита годишнина Парси! Пожелавам ви дълъг и щастлив семеен живот!
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Парси, миличка, съжалявам :oops:
Аз покрай моите Мимини вълнения :) пропуснах да ти честитя!
Честита годишнина, миличка!
дано сте все така влюбени и се държите за ръчичка и до коронната ви сватба!
И на другата годишнина вече да сте трима!
Гушкам те! :bighug:
Благодаря ви още веднъж, милички, за подкрепата!
Ама наистина доки май не е в час - преди малко му се обадих и като му казах резултатите - за МАТ, казах му, че е толкова нисък,а той нали казваше, че нямало да има разлика, а сега вика, че можело да е инцидентно и т.н.
Радвал се за резултатите, значи съм била спазвала диета, от което бил доволен. 8O
Че аз никаква диета не съм спазвала - дори той ме караше да се тъпча, че 40 кг не са били добре и искаше да кача....
ТСХ си било нормално и нямало проблем - как да няма - нали е 3.20 сега 8O
Казах му, че съм чела, че за бременност трябва да е до 2, а иначе до 3.
А той се ядоса, че съм чела и т.н.
Ами ще чета, за да не ме осакатяват лекарите.
Днес милото ми запазил час за д-р Орбецова за вторник и ще ида с всички резултати.
Ох, дано всичко се нареди и тя да не ми забрани бебеправене, а да може паралелно да опитваме и пия лекарства...
Гушкам ви и ви целувам!
Желая ви слънчев и усмихнат ден!
« Последна редакция: Май 28, 2008, 10:17:01 am от naskomimi »


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
Ха здравейте и от мен!Парси честита ви годишнина!Много любов и разбирателство още дълги години!
Миминадявам се моите думи да са пророчески,още повече,че вече и резултатите ти са по-добри.Отивай при другата док да каже и тя мнението си,но и се отдайте на бебеправене,пък ако този резултат дето казваш трябва да е по-нисък за забременяване то ще си покаже!Я си представи,че при теб стане при такива стойности!Не се отказвайте ,а действайте с милото! :balk_21:
*

    _Elfita_

  • ****
  • 673
  • Няма невъзможни неща!
Зравейте, момичета!!!

Аз рядко ви навестявам, но след ремота ще наваксам.
Стискам палци на всички, които ловуват.Разбрах, че са доста и мноооого се трудят.
Честита годишнина Парси!Весело изкарване на празника и на другата годишнина да сте поне трима.Бъдете много, много щастливи.
Мими, добре си решила да смениш ендокринолога.Аз направо се чудя как може толкова време да не иска да пуска контролни изсл-я.Ами то ендокринолозите работят основно с резултати.После вече идват интрументални изследвания.

ПП.Давам един пример с моя шеф, който е GP.
Идва пациентка, която е неосигурена, много време не е ходила на лекар по тази причина.Има много и различни оплаквания.Шефа и пусна ТСХ, което се оказа над 100.
Междувременно да кажа, че жената има 3 деца и проблеми с щитовидната жлеза от  млада, не се лекува редовно.
За един месец с лечение падна на 5, следващия беше 7, сега и предстои трета контрола.Исках да кажа, че я следим всеки месец какви са стойностите.
Самата тя се чувства много по-добре.
« Последна редакция: Май 28, 2008, 10:43:59 am от _Elfita_ »
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Ха здравейте и от мен!Парси честита ви годишнина!Много любов и разбирателство още дълги години!
Миминадявам се моите думи да са пророчески,още повече,че вече и резултатите ти са по-добри.Отивай при другата док да каже и тя мнението си,но и се отдайте на бебеправене,пък ако този резултат дето казваш трябва да е по-нисък за забременяване то ще си покаже!Я си представи,че при теб стане при такива стойности!Не се отказвайте ,а действайте с милото! :balk_21:
Ох, дано, миличка - само да видим дали наистина вече можем да спрем с това омразно пазене, пък доки ще си каже дали ще пия нещо за тсх..
Целувам те! :balk_21: :balk_21: :balk_21:
[


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Мими, добре си решила да смениш ендокринолога.Аз направо се чудя как може толкова време да не иска да пуска контролни изсл-я.Ами то ендокринолозите работят основно с резултати.После вече идват интрументални изследвания.


Да, миличка, и на мен ми беше много странно, че не проверяваме проблемните хормони, но той от началото ме успокояваше и все ми се караше дето тръгвам по гинеколози, изследвания и т.н....
Казваше, че това е големия ми проблем и да не търся други и да не си давам парите на вятъра...
Все искаше да ми спести парите, което ми беше много странно....
Именно и заради това не ми пускаше Т3 и Мат, че нямало смисъл, че лечението им е бавно, дълго време ще пия лекарства и нямало смисъл да си давам парите на вятъра, защото и двете неща не са по каса...
Аз исках, но незнам защо го послушах и не си ги направих все пак...
Поне малко от малко щях да видя колко са паднали....
Ох, незнам вече, яд ме е за пазенето и за изгубеното време, защото както стоят нещата те хормоните ми са се оправили от по-рано, - като гледам и МАТ как вече клони към нулата и можело последните месеци да не се пазим.....
А аз що рев изревах заради това....
Довечера ще се видя все пак с него да го видя какво ще ми каже - не съм за 2.20, но вече ще гледам с други очи на него и нищо няма да предприемам докато не се видя с новата ендокриноложка във вторник.
А за следенето си ме следеше много - дори в началото на по 10 дни ми искаше пкк и разни други неща, което много ми хареса. Но пък защо не ми пускаше поне ТСХ - то може от тези лекарства да ми се е покачвало - поне щеше да види за какво става въпрос......


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
*

    _Elfita_

  • ****
  • 673
  • Няма невъзможни неща!
Мими, само ТАТ и МАТ не са по каса.Т3 влиза в пакета на ендокринолозите.Но те рядко го пускат и използват обикновено ТСХ.
Ако ходиш при Георгиев, смени го, защото той от 1-2 години вече не е много в час.
 
*
TSH i FT4 се поемат от касата.
FT3 MAT i TAT не
*

    _Elfita_

  • ****
  • 673
  • Няма невъзможни неща!
TSH i FT4 се поемат от касата.
FT3 MAT i TAT не

Ами може да съм объркала. :oops:
Мими, успокой се, нали резултатите са налице? Добре е наистина да се консултираш и с друг лекар. Не ти е толкова повишено ТСХ, но доки ще каже. Мен никога не са ме спирали от бебеправене,въпреки повишеното ТСХ, така че бързо се мятайте в ловуващи и дано този месец да е вашият!!!
Парси, честита годишнина! Да сте живи, здрави, много щастливи и да напълните къщата с деца!!! Догодина да сте поне трима!!!
 Новилче, така те искам  :lol: - "ловуване му е майката"
  Някой пак махна /без да иска/ сиска от списъка с ловуващи  :(

Желая ви прекрасен ден, изпълнен с "горещи" емоции и :bfp: !!!
*
Още веднъж много мерси за пожеланията.Само искам да ви поправя лекичко че чакаме четвърти член в семейството :D

*

    veni_I_koci

  • ****
  • 609
  • Няма невъзможни неща, когото има желание за тях.
Честита годишнина и от мен мила Перси, щастие ,здреве и много любов. И дано четвъртия член на семейството да е вече на път и да го чакате само 9 месеца. Целувки.


*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Хей Любето е тук!  :balk_46:
Как си мила? Как мина пътуването, сватбата, полета???? Разказвай че нямаме търпение - снимки има ли?
Здравейте!Къде се губите всички?Аз един ден да мога да вляза по време на работа и да няма никой ей на това му викам къръщина  :wink: Но виждам,че има наблюдаващи хайде включвайте сеееееееее!!!!
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
АЗ съм тук Шуше  :lol: само че имам толкова много работа, че само надничам през половин час да видя има ли нещо ново - да не изпусна нещо :lol: :lol: :lol:
Ха така и аз надничам само,че ако ме види шефката горко ми 8O!!!!
Ама то и за надничене няма нищо.Ех как ми се иска някой днес да се похвали с ++++
Така ще ми повдигне настроението  :D ама нищо аз ще си наблюдавам та да не изпусна нещо!!!
*
Здравейте мили мои...ако знаете как сте ми липсвалииии...Където и да ходех все си мислех ако бяхме заедно как щяхме да се забавляваме :)и да се хилосваме  из римските улици...:) Не изкарахме много добре ,защото ни бяха предначертали цялата програма предварително и се скапвахме от ходене по улиците,за да не пречим в къщи... :( Умряхме от глад,защото една измислена пица на парче струва 5 евро а една минерална вода от 500мл 1 евро.. Вечер гледахме да не вечеряме защото бяхме много хора и аз лично гледах да не притеснявам домакинята и и казвах ,че няма да слизам за вечеря,а бях постоянно гладна...Иначе Рим е хубав град.Имам адски много снимки.Сега ще ги свалям на компа и ще се чудя какво да ви публикувам...Те са над 300..А днес полета беше ужасен..Закъсняхме с излитането с 40мин. след това нямаше писта в София и кацнахме в Пловдив..Горивото беше свършило и се наложи там да се зарежда..Откарахме един час в самолета в пловдив и след това излетяхме пак за София.Тук пък Тираджийте стачкуват и от летището да нас пътувахме 2 часа...Та това е в общи линии...

Парси ,честита годишнина..Догодина да сте 4 члена и много да се радвате.. :)
Много съжалявам че не видях нито един положителен тест.. Ние не сме правили секс от 1 месец и в Италия не можахме ,защото се оказа че спахме в бившето ватиканско посолство и в стаята ни имаше камера...Не знаехме дали действа и спахме на различни легла и се преобличахме на тъмно... Абе каръшка работа ви казвам... А пък да ви кажа ,че аз видях един страхотно тъмен черен шоколадов сладолед и реших да го пробвам,защото много обичам натурален шоколад..Видях че са сложили чушка пред него и реших ,че имат по странен вкус за естетика...Взех си две топки и ха така...Лют,лют ,та се не близва..Оказа се че това си е шоколадов сладолед с люта чушка :)Абе голема каръщина ви казвам.. :)Като Калеко Алеко бях :)

Сега отивам да гледам какво да ви кача...