0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Симонче ,това нещо което разказа ме обнадежди ,но и ме натъжи...Амо ако ние сме от тези двойки ,които няма да имат деца?!Сега само това ще си мисля...
lubaboiko,никакво отписване,никакви лелки,когато най-малко очакваш тогава се случват чудесата.Трябва да мислим положително ,колкото и да не вярваме в добрия изход на нещата.Ние ще бъдем мами ,и то най-прекрасните .Симонка,приятно изкарване на уикенда.Целувки на малката бонбонка.
*
Симонче,аз пък не разбирам как може човек да си прочени кармата , че да успее накрая.
*
Честит рожденник на Джина new_birthday
Нали искате някой да се похвали с тест, еми освен аз да го направя.Днес си направих тест и 100% съм бременна  preggo.Пожелавам на всички очакващи да ги сполети същото щастие. :D
Ех най- сетне да си имаме нова мама. Честито миличка! Лека и безпроблемна бременност и най-прекрасното,здраво бебче на финала. Сигурна съм че ще напълним темата с бремелинки, защото ти пусна темичката. Хайде дано е на късмет. Боже почвам да се овнадеждавам , макар че графиката ми е много кофти. Дано, дано , дано.

Благодарим ви от сърце др. Владимиров!
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
lubaboiko,никакво отписване,никакви лелки,когато най-малко очакваш тогава се случват чудесата.Трябва да мислим положително ,колкото и да не вярваме в добрия изход на нещата.Ние ще бъдем мами ,и то най-прекрасните .Симонка,приятно изкарване на уикенда.Целувки на малката бонбонка.

                   :good_post:
тинтири-минтири! Никакви такива! lubaboiko, как така ще се отказваш...Че ти сигурна ли си че нямаш ОВУ? Човек никога не знае от къде ще изкочи зайчето така че....оставаш си в очакващи!
Еееее, все забравям да поздравя!

Привет момичета! Слънчев и усмихнат ден!

Джина, честит ти рожденик и в рамките на 9 месеца да си получи подаръка   :babyflips:

Лейди, честито отново, ама аз вече бях сигурна! Много се радвам за теб мила, и заради факта че господ ти дава шанса още веднъж да си щастлива...Ако съществува прераждане, то твоето детенце явно напира да се роди точно във вашето семейство! Бъди много щастлива мила, защото всичко ще бъде ОК. Господ вижда и ти помага. Сигурна съм в това!
« Последна редакция: Март 15, 2008, 13:01:19 pm от everything_possible »
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
Мацки за протокола:
с моя мъж се познаваме от 7 месеца,почнахме да работим за бебче на втория  :Dпосле малко ме оперираха и тогава почнах да пиша в зачатие. тогава бях решила че ще имам проблеми заради операцията и бях подготвена да тръгна по дългия път на очакването.
но уви,щастието ми се усмихна,случи се чудо някакво. събират ми се около 4 месеца бебеправене общо :)
успех на всички,дано скоро ни последвате в най-долното списъче. :bighug:

лейдибейби,това е чудесно!
едно голямо честитои от мен!
живо и здраво бебенце на финала и дано бързичко те последват всички тук!
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Симонче,аз пък не разбирам как може човек да си прочени кармата , че да успее накрая.
И аз съм чувала за това дори скоро ми правиха хороскоп за сходимост с милото за да се види дали нямаме кармична забрана за създаване на поколение!
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
*
Оф,тез хороскопи.Момичетата тука сигурно помнят прекрасния ми хороскоп преди 2-3 месеца,в който ми казаха че няма да забременея. :lol:
Лейди, ЧЕСТИТО!Желая ти 9 спокойни и незабравими месеца и най-красивото бебче!
*

    Iffi.13

  • ****
  • 641
  • НАПРЕД И НАГОРЕ !!!
Оф.. и на нас ни правиха хороскоп  :balk_133: що ли им се вързах изобщо... дано да ги опровергаем както е направила Пуканка.

*
Оф.. и на нас ни правиха хороскоп  :balk_133: що ли им се вързах изобщо... дано да ги опровергаем както е направила Пуканка.



Не позволявайте нещо казано да променя живота и мисленето ви. Точно когато получих хороскопа си, ми стана много гадно, но след час си казах,че напук на него ще забременея. И повече от всякога се заинатих това да стане. И ето че стана.Така че това зависи от нас, а не от някакъв си хороскоп. Имайте предвид че правих хороскопа при най-известния в България астролог. Не исках хороскоп за цял живот и добре че не исках щото струва 800 лв. :x :x Въпроса ми беше само, ще забременея ли в интеревала Януари-Март.
*
Лейди Бейби,честито мила! :DБях сигурна,че днес денят ще е много готин и ето.
Пожелавам ти най-леките 9 месеца и на финал едно сладко бебче/а може и две :wink:/!
На всички момичета благодаря за пожеланията,синът ми също!Много ви обичам да знаете! :D
Минесота,дано те прескочи лелката :crossfingers:
Люба Бойко,никакво отказване,смело напред!Чудесата тепърва предстоят! :wink:
Доми,аз съм със същите симптоми :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:да се похвалим и двете тези дни!
Симона,приятна разходка и нацелувай малката кукла от мен! :D
Меги,къде си мила?Какво ново при теб?
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Оф,тез хороскопи.Момичетата тука сигурно помнят прекрасния ми хороскоп преди 2-3 месеца,в който ми казаха че няма да забременея. :lol:
А бе Пуки, нали ти бяха объркали датата или аз пак не съм разбрала както трябва?
А аз се радвам,че го направих, щото според астроложката, на която много вярвам, няма никаква причина при нашата сходимост да не забременея! И това ми дава сили още повече да се надявам!
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
Лейди, ЧЕСТИТО,
Пожелавам ти спокойни 9 месеца. Може ли да ме включите  в Не чакащите на 27/28.03.
 
*

    Iffi.13

  • ****
  • 641
  • НАПРЕД И НАГОРЕ !!!


[/quote]

Не позволявайте нещо казано да променя живота и мисленето ви. Точно когато получих хороскопа си, ми стана много гадно, но след час си казах,че напук на него ще забременея. И повече от всякога се заинатих това да стане. И ето че стана.Така че това зависи от нас, а не от някакъв си хороскоп. Имайте предвид че правих хороскопа при най-известния в България астролог. Не исках хороскоп за цял живот и добре че не исках щото струва 800 лв. :x :x Въпроса ми беше само, ще забременея ли в интеревала Януари-Март.
[/quote]

 :balk_50: Браво!!! И аз съм се заинатила и по-скоро съм оптимист... но нали знаете   гадното червейче дето те яде отвътре в момента на очакването...
ОЧАКВАЩИ   :bfp: :bfp1: :bfp:
 
mimcheto_85    stork-boy
Simoni         4.(5).03  stork-boy
Meggy          8.(9).03  stork-boy
rossy *   stork-boy             
Andreaivano    14-15.03  stork-boy   
krasiko        15.03  stork-boy
minesota       15.03   stork-boy
Deskata0177    16.03  stork-boy     
dianka         16.(17).03  stork-boy
nomine         17.03.  stork-boy     
Clevergirl_75  18-19.03    stork-boy
biserche       18-20.03  stork-boy
Pipi_M         18.03 stork-boy
dgina          19.03   stork-boy   
prettily       19.03   stork-boy
Sof            20.03  stork-boy   
radost_I       20-21.03  stork-boy   
Lubaboiko      22-23.03  stork-boy   
Galichka       23-24.03  stork-boy
Rouzi-Anna     23-24.03 stork-boy
tani77         23-24.03 stork-boy 
DOMI123        23-24.03   stork-boy
schneki1       27-28.03   stork-boy


   
ЛОВУВАЩИ:

 
lqlyo :eggsperm:                   
ivaqna         
˙·٠٠·˙Poli˙·٠٠·˙ :eggsperm:
saraapl  :eggsperm:
nerony  :eggsperm:


Добавих Минесота и Шнеки, ако съм пропуснала някого, да ме извини  :oops: и да се добави  :D
Опа, бях забравила да извадя от списъчето, вече щастливата бъдеща мама...
« Последна редакция: Март 15, 2008, 13:25:32 pm от vessska »
Don't worry, be hippy
*
Тихичко честито, Лейди!!! Господ да бди над тебе и да те пази!!!
« Последна редакция: Март 15, 2008, 13:49:00 pm от dianka »
Благодаря ви момичета
За протокола да кажа: Първия път когато исках бебе ни отне 4 години за да стане (но не сме ходили по никакви доктори и не съм си следила стриктно овуто)- някои от вас знаят че завърши бременността ми трагично.Термина ми на предишната бременност беше ноември.Познайте- сега пак е ноември, обаче време за което стана е 2 месеца 8O .На първия месец не си купих тестове за овулация , а на втория си купих и видях че не съм я изчислила точно (размина ми се с 1 ден от предвидената ми)Малко дълъг и объркан ми е поста...А и да ви кажа заченала съм на рожденният ден на моя мъж 29 февруари (направо супер).Така че не се отчайвайте, никога не се знае кога ще ви изненада закъснението :wink: Аз бях сигурна че този месец ще ми дойде ама...не дойде :lol:
« Последна редакция: Март 15, 2008, 13:32:34 pm от ladybebi »
Здравейте момичета!
Първо тихичко честито на ladybebi!
Аз сега се връщам от лекар и бързам да ви разкажа как мина :)
Бременна съм в третата седмица! Сега само 10мм. Много мънички :) Много съм щастлива от доста време правим опити, а и мъжа ми има рожден ден на 19-ти Март и му направих най-хубавия подарък  :lol: Незнам до кога не се казва, но ми идва да извикам на целия свят, че успяхме!
Благодаря на всички ви че бяхте до мен през този период на очакване и гонене на яйцето!
Имам въпросче към бременните - Как да си направя лентичка за бременни?
Желая успех на всички ви, мили дами!
Прегръщам ви и ви целувам!
happymery,честито мила.Леки  :cloud9:А относно кзването -не е хубаво да криеш че ще ставаш майка ,но все пак е въпрос на избор.
Аз в хороскопи не вярвам ,не   ги чета ,защо да се настройвам предварително за неща които едва ли биха се сбъднали.
ladybebi,виж какво съвпадение -ти си заченала на р.д на мъжо ,а happymery ще поднесе изненадата на мъжо на рождения му ден.Ей това са си чудеса .Нека има повече такива ,и за всички.