0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #800 -: Март 04, 2010, 16:21:26 pm »
3751 също чака обаждане за заповед и вече започва да се притеснява.
*
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #801 -: Март 04, 2010, 16:32:42 pm »
Таня, Ива, благодаря ви момичета!!! Това малко ме успокоява, но въпреки всичко ми се е свило сърцето!
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #802 -: Март 04, 2010, 16:57:29 pm »
petqst
от куриерската служба си взех номерчето,но от фонда не са ми се обадили и все пак си мисля че след като са приели документите би трябвало всичко да е наред
*
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #803 -: Март 04, 2010, 17:00:00 pm »
И аз така си мисля! Те все пак си имат и други ангажименти, а и може би предполагат,че щом си си платила за тази услуга на куриера, просто няма смисъл да  звънят!
Всичко е наред!
Успех!
*
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #804 -: Март 04, 2010, 17:13:16 pm »
Вики, ще проверя във вторник :)
*
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #805 -: Март 04, 2010, 17:36:38 pm »
Да се включа и аз-номер 4219 е одобрен,на 11.03 отивам за заповед :D
*
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #806 -: Март 04, 2010, 17:45:08 pm »
Вики, ще проверя във вторник :)
:bighug:
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #807 -: Март 04, 2010, 19:14:39 pm »
Да се включа и аз-номер 4219 е одобрен,на 11.03 отивам за заповед :D
                                                                                                                                                                     Супер... :DМного добре вървят!!!   

*
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #808 -: Март 04, 2010, 19:31:42 pm »
Стефи благодаря за отговора!
Момичета аз съм номер 3927 и се обадих на Д-р Лалев и се оказа,че най-важната ми епикриза с която кандидатствах е изчезнала така,че обадете се и попитайте.Нашите номера от 37... до 4000 са отдавна разгледани.
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #809 -: Март 04, 2010, 19:40:42 pm »
malko se pritesniavam as sam 4152 no niamam obagdane mnogo kasmet na vsi4ki polu4ili zapovedi i mnogo mnogo povodi za 6tastie :) :lol:s

Пиши на кирилица!
« Последна редакция: Март 04, 2010, 19:57:05 pm от lemon »
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #810 -: Март 04, 2010, 20:11:40 pm »
Здравейте, аз съм с чакащ номер 376* за заповед. Не се притеснявам да кажа, че съм звъняла във фонда, а отговора е че папката с номера около 37** е някъде в Министерството и вече я чакат седмици."Ще чакате" не ме устойва защото съм в процедура за инвитро и времето ми е много ценно. Мисля да предприема правни действия относно този въпрос.Всички момичета, които са около моя номер и "чакат"-могат да ми пишат на лични.Искренно се радвам за одобрените момичета с номера над моя, но ако вие бяхте в моето положение какво щяхте да направите???
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #811 -: Март 04, 2010, 21:14:33 pm »
Никол, не става дума да се притесняваш да кажеш или да не кажеш. Има поводи, при които е необходимо да се обади човек и поводи, при които няма смисъл (не просто няма смисъл, а вреди на работата на фонда). Твоят очевидно е от първите. Но не всеки може да направи разликата.

Мен лично много ме възмути изчезналата епикриза на инер. И такива забавяния, както при теб, са изключително неприятни. И това са неща, при които човек трябва непременно да се обади. Но да разбере кога са го одобрили, тази или другата седмица - няма полза.
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #812 -: Март 04, 2010, 22:38:34 pm »
Мисля, че относно звъненето за одобрение всеки е в правото си да направи това което е сметнал за правилно. Конкретно мен ме вълнува забавяне в изготвяне на заповеди с повече от 400 номера и неясни отговори на слувители от фонда "ще чакате, папката с номерата около вашия е в Министерството и от там юристите бавят изготвянето на заповедите”.
Не би ли следвало регистрационните номера на всеки подал документи за одобрение за финансиране да носят гаранция за спазване на някакъв ред и последователност в действията по издаване и връчване на заповеди от страна на фонда, осигурявайки равнопоставеност?
Обръщам се конкретно съм момичета със същия проблем, споделете или ми пишете на лични
*
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #813 -: Март 04, 2010, 23:08:58 pm »
здравейте с риск пак да ме нападнат искам да искажа възмущение от това че нещата в фонда явно не варвят по реда си, не разбирам как е възможно момичета с номера 37**
да нямат обаждане.ние сме номер 418* и нямаме обаждане а номера по напред имат,аз все още не се притеснявам,но напално разбирам момичетата които отдавна трябваше дори да са започнали опитите си.ето ние сега въпреки че знам че сме одобрени и цикълът ще ми доиде след 4-5дни не се наемам да започна регулон защото ако не ми дадат заповедта немога да започна процедура,знам че има много като мен и аз не съм единственната която следи тази тема и се изнервям.Времето минава в чакане на бюрократщини и нерви.Да благодарна съм че го има фонда,но мисля че е редно след като док.е преценил 4е сме за инвитро и си плащаме здравни осигуровки да се поемат разходите ни.извинявам се че пиша мнението си тук,но така мисля.
УСПЕХ НА ВСИЧКИ
*
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #814 -: Март 04, 2010, 23:38:53 pm »
nikol_5 правилно ли разбирам, че вече си започнала процедура?Ако е така, то няма как да се възползваш от парите от фонда.Те не покриват разходите по стартирала вече процедура.Та евентуално ако този ти самофинансиран опит приключи отрицателно, чак тогава ще можеш да се възползваш от заповедта.
Обръщам се конкретно съм момичета със същия проблем, споделете или ми пишете на лични
Лично аз не бързам да си получа заповедта.Искаше ми се по рано да стартирам опит, но смених клиниката и в новата пускам всичко наново, а това изисква време.
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #815 -: Март 05, 2010, 08:59:50 am »
здравейте момичета виждам че  фонда върви със пълна скорост аз съм номер 4370 и като гледам трябва скоро да ми се обадят късмен на всички и весел 8ми март да получите големи подаръци целувам ви
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #816 -: Март 05, 2010, 09:28:48 am »
Здравейте,и номер 4195 чака своята заповед.Тия дни ми е цикъла и мислехме да започваме с др.Тимева,но няма как...дано следващия месец започне и моето чудо,чакано почти 15 години.На всички чакащи с предни номера, пожелавам до края на идната седмица, да си вземете заповедите и нека няма нужда от следващи опити.Само имайте търпение и спокойствие момичета.Успех на всички ви и ще пиша ,когато ми се обадят,защото зная какво е да четеш всичко написано по форумите с огромната надежда,че следващото обаждане ще е на теб.Фонда работи прекрасно и смятам ,че каквото зависи от тях се прави,дано продължават все така и не им се спъва работата.
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #817 -: Март 05, 2010, 09:35:21 am »
Аз съм номер 3884 и все още чакам,изследванията ми са добри и ако следващата седмица получа заповед мога да почна от 15, но ........... ще чакаме.
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #818 -: Март 05, 2010, 13:55:36 pm »
Е,ето ме след няколко часа отново .Номер 4195 ще вземе своята заповед на 8 март и ако е късно за този ми цикъл ще започнем април.Много съм щастлива и се надявам, всички да споделяме взаимно радостите и очакванията си.Нека сме добри и търпеливи,защото седмица по рано или по късно ,очаква ни едно и също.
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #819 -: Март 05, 2010, 14:53:21 pm »
сутринта в 9 00 се обадиха и на 4152 на 12 03 за заповед успех на всички чакащи и много положителни тестове :Dя