0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #620 -: Февруари 20, 2010, 17:10:53 pm »
Благодаря ти,ceci75,но и съпруга ми няма да го има,той също много пътува :(,чудя се дали може 3-то лице да я вземе или аз,но примерно 1-2 мес по-късно.Успех на всички!!!
Ето една причина да се обадиш във фонда. Това е наистина важно.
Успех и на теб!
*
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #621 -: Февруари 20, 2010, 22:20:13 pm »
Може да я вземе трето лице ако му направиш пълномощно, иначе няма как. Също може и ти лично, но със закъснение.
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #622 -: Февруари 20, 2010, 23:01:22 pm »
Благодаря ви момичета!Наистина ще взема да звънна до фонда и ще ви пиша,още малко информация винаги е в плюс.Пожелавам сладки бебчета до края на годинт на всички!!!
*
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #623 -: Февруари 20, 2010, 23:11:40 pm »
не разбрах само за какво ще звъниш, това са двете възможности които имаш за получаване на заповед. това е все пак документ с който ти се дават 5000 лв., нали не мислиш, че д-р Лалев ще го даде на всеки който му поиска твоята заповед
?
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #624 -: Февруари 21, 2010, 07:35:32 am »
Добро утро, момичета в четвъртък си взех заповедта 3649. Доктор Лалев каза че са разгледани молбите до 5000. По повод звъненето, докато бях при него в рамките на 5мин.телефона звъня 4 пъти, смятам че това наистина много пречи на работата им. Все пак той сверява данни, имена и ако нещо обърка в последствие на никой няма да му е приятно. Аз лично не съм звъняла там, обадиха ни се че сме одобрени и след това за заповед. За мен форума беше ориентир докъде са стигнали.Пожелавам успех на всички и много збъднати мечти.
 
*

    ivaleta

  • ***
  • 200
  • Няма по-голямо щастие от децата!
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #625 -: Февруари 21, 2010, 10:36:31 am »
Здравейте момичета,

Може ли да ми кажете тел. на д-р Лалев или на фонда.  Ние сме номер 457* и втори опит по фонда, а нямам търпение да разбера дали сме одобрени.

Предварително благодаря!

Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #626 -: Февруари 21, 2010, 10:45:34 am »
Здравейте момичета,

Може ли да ми кажете тел. на д-р Лалев или на фонда.  Ние сме номер 457* и втори опит по фонда, а нямам търпение да разбера дали сме одобрени.

Предварително благодаря!
По повод звъненето, докато бях при него в рамките на 5мин.телефона звъня 4 пъти, смятам че това наистина много пречи на работата им. Все пак той сверява данни, имена и ако нещо обърка в последствие на никой няма да му е приятно. Аз лично не съм звъняла там, обадиха ни се че сме одобрени и след това за заповед. За мен форума беше ориентир докъде са стигнали.Пожелавам успех на всички и много збъднати мечти.
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #627 -: Февруари 21, 2010, 12:16:35 pm »
Не ме разбирайте погрешно-и аз съм против звъненето до фонда,но наистина не знам дали заповедта може да е в тях толкова време и дали няма да ми направят проблем,за това и се включих във форума-ако някой знае със сигурност,за да не се обаждам.Сега като се замисля,може би ще е по-добре да изчакм те да ми се обадят и тогава да ги попитам.Приятен ден на всички и късмет!!! :)
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #628 -: Февруари 21, 2010, 13:24:21 pm »
Не ме разбирайте погрешно-и аз съм против звъненето до фонда,но наистина не знам дали заповедта може да е в тях толкова време и дали няма да ми направят проблем,за това и се включих във форума-ако някой знае със сигурност,за да не се обаждам.Сега като се замисля,може би ще е по-добре да изчакм те да ми се обадят и тогава да ги попитам.Приятен ден на всички и късмет!!! :)
В случая Стефи ти отговори. Тя знае със сигурност - все пак е член на Обществения съвет към Фонда.
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #629 -: Февруари 21, 2010, 14:17:15 pm »
Страхотни сте момичета и наистина ви благодаря за бързите и изчерптелни отговори! :)
*
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #630 -: Февруари 21, 2010, 20:11:33 pm »
Добро утро, момичета в четвъртък си взех заповедта 3649. Доктор Лалев каза че са разгледани молбите до 5000. 
ти сериозно ли? до 5000! Дано не е истина, аз съм 5304, честно се надявах около май-юни да стигнат до мен -  за втори опит! Направо кошмар, май само аз се моля да стигнат по-късно до нас, но първото ИКСИ при Владимиров ме срина финансово. Сега не знам от къде да намеря пари за втория опит. Дали уважават финансова причина и ти отлагат опита за по-късно? Да не звъня във фонда и да им преча на работата, че другите чакат с трепет. Ако знаете кажете!
*
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #631 -: Февруари 21, 2010, 20:13:17 pm »
Добро утро, момичета в четвъртък си взех заповедта 3649. Доктор Лалев каза че са разгледани молбите до 5000. 
ти сериозно ли? до 5000! Дано не е истина, аз съм 5304, честно се надявах около май-юни да стигнат до мен -  за втори опит! Направо кошмар, май само аз се моля да стигнат по-късно до нас, но първото ИКСИ при Владимиров ме срина финансово. Сега не знам от къде да намеря пари за втория опит. Дали уважават финансова причина и ти отлагат опита за по-късно? Да не звъня във фонда и да им преча на работата, че другите чакат с трепет. Ако знаете кажете!

И аз съм в същото положение,номер 50** съм,може би вече съм одобрена и нямам представа как да отложа поня 3-4 мвсеца.
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #632 -: Февруари 21, 2010, 20:48:36 pm »
С медицинска причина можете,пък и все пак имате 6 мес. за да си използвате заоведтта,а й това че са разгледани до 5000 неозначава че са готови заповедите  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #633 -: Февруари 21, 2010, 21:14:27 pm »
С медицинска причина можете,пък и все пак имате 6 мес. за да си използвате заоведтта,а й това че са разгледани до 5000 неозначава че са готови заповедите  :D
Именно! Те може да са разгледани, но изготвянето на заповедите, придвижването им до Фонда и уведомяването на одобрените ще отнеме още време. Пък чак да е кошмар, че скоро пак ще си вземете заповедите, викам няма нужда. Някои чакат с трепет за първи път......
« Последна редакция: Февруари 21, 2010, 22:15:16 pm от sixsens »
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #634 -: Февруари 21, 2010, 21:22:30 pm »
Някои чакат с трепет за първи път......
ами като не знаят какво ги чака.... :lol:
ще пробвам с някаква медицинска причина!
хайде да не спапим!
Късмет на всички
*
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #635 -: Февруари 21, 2010, 22:44:33 pm »
Пък чак да е кошмар, че скоро пак ще си вземете заповедите, викам няма нужда. Някои чакат с трепет за първи път......
А-ха, аз съм от чакащите за първи път. И така като пресмятах към края на май може би ще имам отговор.
Stoeka71, нали процедурата се поема от Фонда? Ще ти трябват финанси само за престоя ти. И ако има нещо да се доплаща. Мисля, че все някак ще успееш да се накомбинираш.  :crossfingers:
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #636 -: Февруари 22, 2010, 08:07:00 am »
Мила, rtfrtf, фонда поема процедурата , но при Владимиров ( не знам за другите) винаги се доплаща-аз лично доплатих 2500лв. за инвитро( не икси ) - неуспешно за съжаление.
Ако си на много силна стимулация като мен може и повече!!!!!!!!!!
*
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #637 -: Февруари 22, 2010, 08:36:01 am »
да се отчета и аз ,моят номер е минал ,одобрение ,само разбира се :wink:
сега чакам заповед ,но по-рано от месец няма да е .
Стискам палци на всички з а последни и успешни процедури  :wink:
Dum spiro,Spero!
нашите две ангелчета с две мисии са вече с нас!
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #638 -: Февруари 22, 2010, 08:51:07 am »
Пък чак да е кошмар, че скоро пак ще си вземете заповедите, викам няма нужда. Някои чакат с трепет за първи път......
А-ха, аз съм от чакащите за първи път. И така като пресмятах към края на май може би ще имам отговор.
Stoeka71, нали процедурата се поема от Фонда? Ще ти трябват финанси само за престоя ти. И ако има нещо да се доплаща. Мисля, че все някак ще успееш да се накомбинираш.  :crossfingers:
Да кажа и аз ,че никога не се знае как да се накомбинираш. Всичко зависи от стимулацията ти и лично аз доплатих около 1500 лв.
Успех и дано не ти се налага да доплащаш!
*
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #639 -: Февруари 22, 2010, 09:27:48 am »
Stoeka71, извинявай ама какви са тези кошмари, с които плашиш хората?
Честно казано като прочетох какво си платила допълнително се почудих доста, да не кажа почти не повярвах. Аз самата за опита по фонда съм доплатила 230 лева и то за замразяване 200, че фонда отпуска само 200. И 30лв. доплащане за блокажа, тъй като сумата отпускана по фонда не достига.Ако искаш да отлагаш, имаш 6 месеца да направиш процедурата. Има и опция да смените клиниката. Хубав ден на всички и успешни процедури.
« Последна редакция: Февруари 22, 2010, 09:30:21 am от shanoar »