0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #500 -: Февруари 04, 2010, 21:17:40 pm »
Момичета, въздържайте се от квалификации, моля! Всички сме в очакване, знам колко е трудно, но нека не се дразним взаимно.

Срокът за одобрение зависи от това колко молби има подадени и колко чакат за разглеждане. Фондът, според Правилника си, няма право да гледа по повече от 400 молби на месец. Те правят максимума - дават всичко от себе си. Още малко се чака докато се изготви самата заповед. И ако знаете до къде са стигнали с одобряването, сами ще можете да си сметнете вашата заповед кога се очаква.
*
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #501 -: Февруари 05, 2010, 09:48:02 am »
здравейте,
Номерата с 4 хиляди дали са започнали вече да получават одобрение ?
Благодаря
Dum spiro,Spero!
нашите две ангелчета с две мисии са вече с нас!
*
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #502 -: Февруари 05, 2010, 09:49:26 am »
Дим, до колкото знам са стигнали до 4100.  :D
Успех!
*
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #503 -: Февруари 05, 2010, 09:50:53 am »
яяя,идва и моя ред :D .хиляди благодарности за бързия отговор :bighug:
Dum spiro,Spero!
нашите две ангелчета с две мисии са вече с нас!
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #504 -: Февруари 05, 2010, 09:59:57 am »
И моят ред наближава,щом са започнали вече и 4 пилядните номера .
Благодаря много ,момичета и успех на всички!
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #505 -: Февруари 05, 2010, 11:39:22 am »
незнам дали в тази тема е мястото но искам да ви попитам вярно ли е че зада кандидатстваш за инвитро трябва да имаш сключен брак
*
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #506 -: Февруари 05, 2010, 11:46:04 am »
незнам дали в тази тема е мястото но искам да ви попитам вярно ли е че зада кандидатстваш за инвитро трябва да имаш сключен брак
абсолютно  НЕ!
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #507 -: Февруари 05, 2010, 11:49:16 am »
незнам дали в тази тема е мястото но искам да ви попитам вярно ли е че зада кандидатстваш за инвитро трябва да имаш сключен брак
абсолютно  НЕ!

Вярно е!Само да допълня,че се попълва декларация,че нямате роднинска връзка!
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #508 -: Февруари 05, 2010, 12:39:01 pm »
мерси много
*
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #509 -: Февруари 05, 2010, 12:58:49 pm »
На нас ни искаха да приложим към документите копие на акта за граждански брак, но не зная дали е задължително да са семейни канидитстващите двойки.
Момичета друго искам да попитам. Една моя приятелка е одобрена. Обадили са й се от фонада и са й казали да си вземе заповедта другия петък. Проблема е там, че тя е в Гърция в момента /работи временно там/ и не знае дали ще успее да се освободи за да си дойде другия петък. Много е притеснена да не би ако се забави да й откажат,връчване на заповедтта, а по тел. така се е шашнала, че само казала "ДА ДА ДОБРЕ!" и до там.  Едва ли някоя от вас се е забавила с получаването на заповедта /като мен  :D/, но ако имате информация какви биха били последствията ако да речем закъснее седмица или две.. ще съм ви благодарна ако ми дадете някакъв отг.
*
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #510 -: Февруари 05, 2010, 13:12:54 pm »
На нас ни искаха да приложим към документите копие на акта за граждански брак, но не зная дали е задължително да са семейни канидитстващите двойки.
Момичета друго искам да попитам. Една моя приятелка е одобрена. Обадили са й се от фонада и са й казали да си вземе заповедта другия петък. Проблема е там, че тя е в Гърция в момента /работи временно там/ и не знае дали ще успее да се освободи за да си дойде другия петък. Много е притеснена да не би ако се забави да й откажат,връчване на заповедтта, а по тел. така се е шашнала, че само казала "ДА ДА ДОБРЕ!" и до там.  Едва ли някоя от вас се е забавила с получаването на заповедта /като мен  :D/, но ако имате информация какви биха били последствията ако да речем закъснее седмица или две.. ще съм ви благодарна ако ми дадете някакъв отг.

Може нейният партньор да я получи!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #511 -: Февруари 05, 2010, 13:32:51 pm »
На нас ни искаха да приложим към документите копие на акта за граждански брак, но не зная дали е задължително да са семейни канидитстващите двойки.
Ние не сме семейни и подадохме документи,бяхме одобрени и сега чакаме за втори опит.На несемейните двойки се иска единствено декларация,че не са роднини.
Освен това този въпрос е поставян стократно във форума и стократно е отговаряно.Има и Правилник на Фонда където са описани тези неща.Моля ви,стига вече с едно и също нещо!Направо е дразнещо вече!Започвам да ги съжалявам горките служители от Фонда.Какво ли им е ако трябва да отговарят всеки ден на тези въпроси?
Извинявам се за острия тон,ама не се сдържах!
*
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #512 -: Февруари 05, 2010, 13:39:31 pm »
Благодаря за бързия отг. Анмар. Кофтито в случая е, че и двамата са там. Покрай тия процедури и доплащания бяха принудени да заминат.  :( Най-добре е да се обади във Фонда и да се разберат.
*
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #513 -: Февруари 05, 2010, 14:13:38 pm »
Благодаря за бързия отг. Анмар. Кофтито в случая е, че и двамата са там. Покрай тия процедури и доплащания бяха принудени да заминат.  :( Най-добре е да се обади във Фонда и да се разберат.

Да, защото заповедта може да се вземе само от един от двамата или предполагам с пълномощно  osi_10
Като се обади и обясни, предполагам ще намерят решение!  :wink:
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Re: Прибилзитално за колко време фонда дава отговор?
« Отговор #514 -: Февруари 05, 2010, 15:03:25 pm »
zdraweite momi4eta !Do koi nomer sa stignali, znaeli nqkoi?az sym N438* i 4akam we4e 4 meseca


Пиши на кирилица!
« Последна редакция: Февруари 05, 2010, 15:15:05 pm от Елфи »
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #515 -: Февруари 05, 2010, 15:13:39 pm »
Към днешна дата са разгледани номерата до 4100, а готовите заповеди във фонда са до 3500 номер.
Успех на всички!
*
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #516 -: Февруари 05, 2010, 15:14:31 pm »
Благодаря за бързия отг. Анмар. Кофтито в случая е, че и двамата са там. Покрай тия процедури и доплащания бяха принудени да заминат.  :( Най-добре е да се обади във Фонда и да се разберат.

Да, защото заповедта може да се вземе само от един от двамата или предполагам с пълномощно  osi_10
Като се обади и обясни, предполагам ще намерят решение!  :wink:

На мен ми предложиха 2 дати,но не бях ж готожност да пътувам. Аз си поисках дата за следващата седмица и нямаше никакъв проблем. Според мен най-добре ще е твоята приятелка да звънне във фонда и да си уговори друг ден ,за да си вземе заповедта
*

    ellysot

  • ***
  • 202
  • Животът не е навредил никому,но и почивката също!
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #517 -: Февруари 05, 2010, 15:58:51 pm »
 :balk_64:
Здравейте !
Аз опитах да дам информация в една подобна тема,но като гледам и тук е голямо напрежение... :balk_68:
С риск,че се повтаря едно и също,ще ви драсна грубо как протече при мен.
Значи,ние сме 3260-ти номер(подадени документи в началото на юни)
Преди седмица ми се обадиха по телефона и ме попитаха кога ще ми е удобно да си взема заповедта.Имах право да избирам две дати 5 или 9.02.Аз съм в София и днес си стиснахме ръцете с д-р Лалев.С цялото чакане на асаньора до 11 етаж отне ми не повече от 30 мин. :balk_47:
Не е задължително да са двамата партьори!!!
Напротив аз лично смятам,че ако няма забележки и някакви допълнителни изисквания от страна на фонда(а те със сигурност ще ви предупредят,ако има нещо),по-добре е един от двамата!

Много са любезни и много внимателни във фонда!!Останах с впечатление,че наистина се стараят да не бавят и с нищо излишно да не товарят всички нас!Затова нека и ние сме също организирани,максимално и правилно информирани!
Успех!!!! :bighug:

P.S.Направи ми впечатление,че докато чаках презд 23кабинет почти всички бяха с извадени лични карти.Това няма да ви трябва.Достатъчно е да си знаете ЕГН-то.Доктора само ме попита дали са точни,на мен и съпруга!
*
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #518 -: Февруари 05, 2010, 17:53:57 pm »
Към днешна дата са разгледани номерата до 4100, а готовите заповеди във фонда са до 3500 номер.
Успех на всички!

Момичета с риск да се повторя, аз съм 3511 и вчера получих обаждане за получаване на заповедта! :goodluck:
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #519 -: Февруари 05, 2010, 20:13:21 pm »
незнам дали в тази тема е мястото но искам да ви попитам вярно ли е че зада кандидатстваш за инвитро трябва да имаш сключен брак
Ние не сме семейни и подадохме документи,бяхме одобрени и сега чакаме за втори опит.На несемейните двойки се иска единствено декларация,че не са роднини.
Освен това този въпрос е поставян стократно във форума и стократно е отговаряно.Има и Правилник на Фонда където са описани тези неща.Моля ви,стига вече с едно и също нещо!Направо е дразнещо вече!Започвам да ги съжалявам горките служители от Фонда.Какво ли им е ако трябва да отговарят всеки ден на тези въпроси?
Извинявам се за острия тон,ама не се сдържах!

мерилинче  :wink:,и ние ,и ние сме така.
Чакаме за второто одобрение без  да имаме брак.