0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #340 -: Януари 19, 2010, 16:32:07 pm »
Аз съм номер 3200, нямам обаждане, не мога да се свържа с фонда. Някой може ли да ми каже номера на д-р Лалов? :(
Телефонът на д-р Лалев е-02/895-31-37.
*
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #341 -: Януари 19, 2010, 16:33:43 pm »
Много ти благодаря, току що ми вдигнаха от фонда, но ми казаха да се чуем утре, така се притесних вечееееее
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #342 -: Януари 19, 2010, 17:07:17 pm »
Еми, момичето е объркало номера си!
Момичета, моля за извинение , номерът ми е 3481, много съжалявам ако съм подвела някого!!!

Радостта бе голяма, но кратка  :lol: :lol:
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #343 -: Януари 19, 2010, 17:15:20 pm »
Знаете ли какво четох преди малко, че клиниките у нас в един момент няма да могат да поемат толкова много одобрени. Като се замисля има логика, не са толкова много клиниките, а с фонда много повече жени имат шанс да се подложат на процедурата. Как ще се отрази това на качеството? Една приятелка ми каза, че в известна клиника вече са започнали да претупват малко нещата, не знам така ли е, няма да пиша и клиниката, за да не подейства това негативно на момичетата, които са там, а и не знам дали е вярно, разказа ми няколко случая, но винаги има две страни.

Имам един опит ин витро през декември, който финансирах сама, подадох си документите във Фонда в началото на годината. Мисълта ми беше насочена към лудницата, която беше в края на годината в клиниката и......... относно качеството и аз имах подозрения, но се надявам да греша!
*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #344 -: Януари 19, 2010, 18:39:59 pm »
Знаете ли какво четох преди малко, че клиниките у нас в един момент няма да могат да поемат толкова много одобрени. Като се замисля има логика, не са толкова много клиниките, а с фонда много повече жени имат шанс да се подложат на процедурата. Как ще се отрази това на качеството? Една приятелка ми каза, че в известна клиника вече са започнали да претупват малко нещата, не знам така ли е, няма да пиша и клиниката, за да не подейства това негативно на момичетата, които са там, а и не знам дали е вярно, разказа ми няколко случая, но винаги има две страни.

Имам един опит ин витро през декември, който финансирах сама, подадох си документите във Фонда в началото на годината. Мисълта ми беше насочена към лудницата, която беше в края на годината в клиниката и......... относно качеството и аз имах подозрения, но се надявам да греша!
Мисля,че сме в една и съща клиника.Аз имам един опит 2008г и един в края на 2009г. и знам каква лудница беше.Аз съм на същото мнение,че вече започват да претупват нещата,защото бяхме 140 жени за един месец на стимулация,което е много над възможностите им.Силно се надявам да измислят някакво решение на въпроса,защото в тази клиника нещата наистина стават много зле.
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #345 -: Януари 19, 2010, 19:12:10 pm »
Момичета аз сам номер 3143,одобрена сам но нямам обаждане за заповедта а има момичета с по голям номер от моя и им са се обадили да си вземат заповедта.Зашто така се получава,дали да звана до фонда да попитам?
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #346 -: Януари 19, 2010, 19:16:22 pm »
Знаете ли какво четох преди малко, че клиниките у нас в един момент няма да могат да поемат толкова много одобрени. Като се замисля има логика, не са толкова много клиниките, а с фонда много повече жени имат шанс да се подложат на процедурата. Как ще се отрази това на качеството? Една приятелка ми каза, че в известна клиника вече са започнали да претупват малко нещата, не знам така ли е, няма да пиша и клиниката, за да не подейства това негативно на момичетата, които са там, а и не знам дали е вярно, разказа ми няколко случая, но винаги има две страни.

Имам един опит ин витро през декември, който финансирах сама, подадох си документите във Фонда в началото на годината. Мисълта ми беше насочена към лудницата, която беше в края на годината в клиниката и......... относно качеството и аз имах подозрения, но се надявам да греша!
Мисля,че сме в една и съща клиника.Аз имам един опит 2008г и един в края на 2009г. и знам каква лудница беше.Аз съм на същото мнение,че вече започват да претупват нещата,защото бяхме 140 жени за един месец на стимулация,което е много над възможностите им.Силно се надявам да измислят някакво решение на въпроса,защото в тази клиника нещата наистина стават много зле.

Момичета, наистина ли смятате,че тези разговори са за тази тема. Моля, ви прочетете заглавието, това не е тема за клиниките, за инвитро процедурите или за нещо друго.
Тук пишат одобрените момичета и тези  които са си взели заповедта.Тези, които не са още в тази категоия, като мен самата, просто всеки път когато видят ,че има нов пост се надяват да прочетат ,че техния номер е близо

Моля,модератор да се намеси
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #347 -: Януари 19, 2010, 20:20:24 pm »
момичета някой може ли да ми каже до кой номер са стигнали комисията с разглеждането на молбите
*
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #348 -: Януари 19, 2010, 20:26:52 pm »
Моля, придържайте се към темата.
Освен това призовавам по-старите потребители за повече толерантност към новите.
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #349 -: Януари 19, 2010, 21:22:10 pm »
Моля, придържайте се към темата.
Освен това призовавам по-старите потребители за повече толерантност към новите.

Благодаря, приемам забележката
*
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #350 -: Януари 20, 2010, 10:20:49 am »
Здравейте, днес се свързахме с д-р Лалев. Номер 3200 сме, одобрени сме. Каза, да чакаме да ни се обадят за заповедта. Успей на всички!
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #351 -: Януари 20, 2010, 11:10:54 am »
Аз, съм номер 3734, и чакам още обаждане, но днес имах работа по-друг повод в сградата на фонда и преди 9.00 ч. сутринта чакаха за заповеди около 20 двойки.
*
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #352 -: Януари 20, 2010, 12:02:44 pm »
Момичета днес се обадих на д-р Лалев одобрена съм  :balk_46: :balk_46: :balk_46: (№ 3571) каза ми да чакам обаждане за заповедта.
Благодаря на всички които работят за нас  :youwoman:
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #353 -: Януари 21, 2010, 08:31:56 am »
Вчера получих и аз обаждане от фонда,номерът ми е 3313.
Успех на всички !
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #354 -: Януари 21, 2010, 09:59:07 am »
Номер 3734 е одобрееееееееен, току що говорих с д-р Лалев,
Многооо благодаря на всички работещи във фонда и успех на всички момичета.
Вървам, че ще успеем !!!!!!!!
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #355 -: Януари 21, 2010, 10:03:17 am »
Лелелеле мн напреднаха  :D,браво на хората от фонда,хиляди благодарности,то и до нашия не остана много има няма 1000 номера  :lol:
 Успех на всички  :wink:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #356 -: Януари 21, 2010, 10:08:42 am »
Момичетаа, страхотни новини! :D
Много се радвам! :D
Та то да нашето има няма 500 номерца, урааа! :D
Благодаря на всички, които се грижат за нас! :D
*
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #357 -: Януари 21, 2010, 10:48:55 am »
Номер-3721 също си чака заповедта!!! :party:
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #358 -: Януари 21, 2010, 11:03:47 am »
Здравейте, аз съм нова тук. Ние сме № 5190.
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #359 -: Януари 21, 2010, 11:18:40 am »
Здравейте,само малко търпение и ще стигнат и до нашия номер 3907. Късмет и успех на всички.