0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
СЪВРЕМЕННА ФОРМА НА МИКРОНИЗИРАН ПРОГЕСТЕРОН
« Отговор #20 -: Април 22, 2005, 16:13:00 pm »
Благодаря ти Мели,ще ти пиша и ще ти се обадя когато решим да дойдем
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
лейди 11
« Отговор #21 -: Април 22, 2005, 18:06:04 pm »
Добре де, ето още един аспект по темата:
По лекарско предписание пия Оргаметрил 1 на ден от 15 до последен ден на цикъла?
Какво става ако съм бременна и продължа да го пия докато ми закъснее, респ. се установи наличие на бременност?
*

    Anonymous

СЪВРЕМЕННА ФОРМА НА МИКРОНИЗИРАН ПРОГЕСТЕРОН
« Отговор #22 -: Април 23, 2005, 13:55:52 pm »
Виж какво сега Лейди най добре си купи Утрогестан, като само споменеш на твоя док че така си решила.Тогава той да прецени в каква доза
Утрогестана е най доброто за момента,отгоре на всичкото и без такива странични ефекти като Дуфастона.
Тъй като има различни видове прогестерон, явно всяка група влияе на точно определено място.Така че няма смисъл да умуваме над този вид прогестерон (Оргаметрил), щом всички специалисти предписват Дуфастон или Утрогестан.
Между другото и моят док ми е изписвал Оргаметрил,като ми е казвал, че в случай на бременност това ще е закрепи още по здваро плода.Да ама не се оказа,както разбрах преди няколко дни
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
СЪВРЕМЕННА ФОРМА НА МИКРОНИЗИРАН ПРОГЕСТЕРОН
« Отговор #23 -: Април 24, 2005, 14:32:47 pm »
Виж какво сега Лейди най добре си купи Утрогестан, като само споменеш на твоя док че така си решила.Тогава той да прецени в каква доза

Кво значи тва? За кво ходя на доктор, за да решавам какви лекарства да пия сама ли? То дозата е най-малкия проблем, нали си има листовка към всеки медикамент? Дайте да вземем и сами да си назначаваме лекарствата, що са ми доктори да им плащам?!?
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
СЪВРЕМЕННА ФОРМА НА МИКРОНИЗИРАН ПРОГЕСТЕРОН
« Отговор #24 -: Април 24, 2005, 14:33:46 pm »
Цитат на: lady_11
Виж какво сега Лейди най добре си купи Утрогестан, като само споменеш на твоя док че така си решила.Тогава той да прецени в каква доза

Кво значи тва? За кво ходя на доктор, за да решавам какви лекарства да пия сама ли? То дозата е най-малкия проблем, нали си има листовка към всеки медикамент? Дайте да вземем и сами да си назначаваме лекарствата, що са ми доктори да им плащам?!?