0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« -: Май 31, 2011, 16:46:20 pm »


Мили момичета, заповядайте в новата тема за процедури през юни, юли и август 2011.
От все сърце пожелавам тя да се изпълни с много хубави новини, положителни тестчета и сбъднати мечти!
На всички пожелавам успех!!!



Старата тема : http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45538.0
« Последна редакция: Юли 18, 2011, 14:10:52 pm от Мели »
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #1 -: Май 31, 2011, 17:06:55 pm »
Честита нова темичка, дано се изпълни само с хубави новини и много нови бременни коремчета
*
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #2 -: Май 31, 2011, 17:13:51 pm »
Ех, да ни е честита новата темичка :)
Аз най-после успях да се прибера в нас и честно да ви кажа, много съм разочарована от прегледа и от лекаря..Препоръчаха ми го познати( аз нямам много останали приятели в града) и смятам повече да не се връщам там!!!!
Първо, че ме гледа на коремен ехограф?? Видяхме едно сакче 12.4мм. Каза ми, че съм на 4 седмици и 2дена, аз съм на 5г.с, почти 6. Кисти видя от дясно, 2, фоликуярни, явно остатък от стимулацията.. Дрънка ги някакви, да съм се върнела след една седмица да видим "дали се развивало", не КАК се развива.. Изнамери 100 глупости да каже, преди да потвърди, че има бременност.. Това 12.4мм, не е ли повече от 4 седмици бе джанъм? Ох, не знам... Ще откача!

*
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #3 -: Май 31, 2011, 17:18:53 pm »
Гери, много, а ма много ме зарадва! Дай-боже утре повече радости! За всички!
И дано новата темичка да е на късмет поне колкото старата!
 :balk_103:





*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #4 -: Май 31, 2011, 17:22:21 pm »
Гале, защо не отидеш на друг? Сега само ще се притесняваш заради този.
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #5 -: Май 31, 2011, 17:31:09 pm »
Честита ви нова темичка,пожелавам ви да се изпълни с много положителни емоции и тестчета :D.Гале ,не се ядосвай,аз по същия начин се записах в моя град при лекар за да чуем сърчице,гледа ме с коремен ехограф,на който не можел да чуе сърчице,защото е малко развален :PТака ,че ще си чакам прегледа в София,приех го с насмешка не искам да се ядосвам точно сега.Така ,че и ти посети някой специалист,който има вагинален ехограф и се радвай на положителния си резултат.Успех на всички в процедура.
*
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #6 -: Май 31, 2011, 17:36:37 pm »
И аз се записвам - пък дай Боже скоро и да се похваля с положителен тест!
Гале - продължаваш да се тормозиш. Зарежи ги тези провинциални доктори или поне не им се връзвай. Най-важното е, че сака е на линия, а ЧХГ-то е толкова високо, че най-вероятно всичко е наред.
Отскочи до София, иди в клиника по стерилитет, за да се успокоиш. Мисля, че в Щерев например веднага биха те приели и прегледали.
Успокой се, че после бебо ще ти отмъщава като излезне! Ще видиш ти кой кой тормози! :lol:
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



*
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #7 -: Май 31, 2011, 17:41:54 pm »
Гери, душица, толкова съм се отнесла, че забравих да ти честитя, бе мило!!! Сега ще чакам  да донесеш радостни новини от кръвния!! Много прегръдки от мен, много се радвам :)
Мира, аз толкова нерви не съм хабила много отдавна :)Смятам да приключа с ядосването вече :)Ще взема да прескоча до София, но не знам кой ден ще бъде.. Сега ще се радвам вече :)

Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #8 -: Май 31, 2011, 17:43:17 pm »
Ех,писах писах и накрая нищо не се публикува. :(
Гальонди и аз съм от Монтана. И въпреки, че не живея там от 10 години,знам че има само един читав специалист. Казва се Захари Николов и е с много добра техника. Ако искаш мога да разбера къде се намира кабинета му и да отидеш при него (освен ако не се окаже,че точно при него си била).
Гери честити две чертички  :D

Сега да кажа и за мен
Сутринта пункцията мина много добре и нищо не ме боли. Извадиха 12 фоликула от които 3 кухи и си имаме 9 яйцеклетки. Утре ще разбера колко са се оплодили и кога ще е трансфера.Силно се надявам да са повече и качествени за да ги чакаме до 5 ден.
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #9 -: Май 31, 2011, 17:51:20 pm »
Гале, разбрах аз, че от притеснение ме забрави, но аз си знам, че се радваш за мен :D. Ще чакаме новини от следващия преглед.
vatanasova, страхотна бройка. Дано всичките се оплодят!
*
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #10 -: Май 31, 2011, 17:51:51 pm »
Здравейте, аз пак се намесвам в темичката ви, нека ви е честита и да се преизпълни само с хубави новини  :D
Гери първо огромно тихо честито  :D
Гале мен като ме гледаха на коремен се видя сакче, ама за по-сигурно док. каза да ме види на вагинален, за да може да измери. Точно бях в 5г.с и 0 дни - всичко си излезе така и като размер 0,73 см., което ми каза че е даже малко, мааалко повече от нормалното. така че споко тоя му кажи да си гледа работата.  :D
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #11 -: Май 31, 2011, 18:25:22 pm »
Гери, силно ти стискам палци всичко да се развива нормално!
Гале, не се връзвай на некопмпетентни изказвания! Всичко ще е наред!
vatanasova, от тези девет ще станат най-прекрасните бебчета, вярвай в това!

[/url]
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #12 -: Май 31, 2011, 18:42:21 pm »
Честита нова темичка дано да изпълнена с много хубави новини и разбира се  :bfp: :bfp: :bfp:
Гери, страшно се зарадвах от твоите новини. Утре на кръвния искаме високо ЧХГ :crossfingers: :crossfingers:
manga-zunga Съжалявам, че имаш отрицателен резултат.
 
*
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #13 -: Май 31, 2011, 18:48:45 pm »
manga-zunga - много ми е гадно! Ти го беше прежалила опита, но аз имах надежда!
Но ти знаеш - трябва да гледаме само напред! Ще стане!
Записа ли час за преглед?
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



*
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #14 -: Май 31, 2011, 19:26:59 pm »
Отдъхнах си, намерих една таблица в нета, ще я сложа тук набързо. Относно милиметрите на плодния сак в началните седмици..
Gestational Age (Weeks) /Sac Size(mm) /CRL(mm)
4                                         3
5                                         6
6                                        14
7                                        27                 8
8                                        29                 15
9                                        33                 21

Ние заминаваме за няколко дена, не знам ще има ли интернет , няма ли.. ще гледам да се включа отнякъде де, колкото ми е възможно. Гери, Пламко, стиснала съм палците и няма пускане! Успех на кръвните тестове..
Прегръдки на всички!

*
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #15 -: Май 31, 2011, 20:43:59 pm »
Здравейте на всички,
записвам се и аз в тази темичка.
Гери честити две чертички, а утре да има един идеален кръвен резултат  :crossfingers:
На всички, които ще правят скоро тест - много много положителни резултати.
*
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #16 -: Май 31, 2011, 20:56:25 pm »
Гериии, гледам пуснала си нова тема и веднага се сетих  :D :D :D :D
утре тлъсто ЧХГ :)

Галя, на теб ти пожелавам спокойствие, че всичко ще бъде наред и наистина както са те посъветвали отскочи до София, малко лекари имат опит с АРТ бременности и на този етап могат само да те объркат
« Последна редакция: Май 31, 2011, 21:01:14 pm от Тара »
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #17 -: Май 31, 2011, 21:27:02 pm »
Здравейте момичета, аз няма да се записвам в новата тема, ноще наминавам да ви видя как сте :) Стискам палци на всички ви и ви благодаря за подкрепата ви миналият месец, когато приключи моят опит. Аз съм на преглед на 14-и и ще говоря с д-р Стаменов как ще действаме от тук нататък. Имам си четири замразаени ембриончета, но не знам дали юли не е прекалено рано да пробвам със ЗЕТ. А и ще си почина малко, клиниката не работи август, така че сигурно ще остана за на есен с песен :)
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #18 -: Май 31, 2011, 21:42:38 pm »
Ехаааааа нова тема започваща с хубави новинки ,честито момичета Гале,Гери много леки бременности ви желая,стига притеснения вече ( макар че няма как,винаги ги има ) нооо .........всичко ще е наред :).

Успешна нова темичка момичета,нека се препълни само с положителни тестчета и усмивки :).
Успех !!!
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #19 -: Май 31, 2011, 21:59:56 pm »
Хайде и аз в новата темичка. :) Дано ни е на късмет!!
Записах си час за 8 ден от цикъла, ще ми се да пробвам да извадим Я след стимулирания опит. Дали ще стане?!?!? Има ли някой да е правил така!?! Др. Шефкетова ми отговори на спешния, че няма смисъл, но аз все пак...
Жените, които записват часовете казаха, че списъците са препълнени, но все пак ме записаха.
Другата ми идея е да направя някоя инсеминация, за да мога да кандидатствам по фонда...
« Последна редакция: Май 31, 2011, 22:02:11 pm от manga-zunga »

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."