0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #240 -: Юни 22, 2008, 11:28:05 am »
Бе, я си гледай стимулацията, остави тая суетност за след година да речем! :wink:
Ха, :cuddle: А дано...!
Аз и без това обмислям идеята да ходя на плажа с някакво рокле,защото тоя прословут обрив не минава и сигурно няма да е добре да го печа..
*

    Olimpia

  • ***
  • 220
  • Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне:)
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #241 -: Юни 22, 2008, 18:52:15 pm »
Аз докато бях на стимулация си спазвах диетата. Не ми се отрази зле на нищо, даже напротив - минах с много малки дози. И не само че не качих, ами дори и свалих килограми. Позадържах за около 5 дена около средата на стимулацията, но после пак тръгнаха надолу. Имаше и още една девойка, която вече е бременна след ин витро, и тя си спазваше диетата, като дори се беше консултирала с доктора и той подтвърди, че режима е удачен за период на стимулация и само може да и помогне.
Естествено всичко си е индивидуално :)
а за този обрив, най-добре отиди на лекар преди излагането на слънце... добре е да се знае от какво е и да се лекува!
*
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #242 -: Юни 22, 2008, 19:20:32 pm »
препоръчаха ми добър кожен доктор в правителствена болница.Обадих се за час,а доктора ми отговори,че искадокумент от специалиста по стерилитет,че обрива не е от декапептила или друг медикамент.Е гати, не очаквах такъв отговор.
*

    Olimpia

  • ***
  • 220
  • Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне:)
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #243 -: Юни 23, 2008, 00:36:33 am »
Мдаааа, тъпо!!!! Между другото и аз имах обрив от Пурегона (малки червени пъпчеци), но отмина около 10 дена след края на стимулацията.
Така че може наистина да е от това.... Дано опита да е успешен и всички сили на организма да се съсредоточат върху малкото човече, а не да се занимават с някакви си обриви :))))
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #244 -: Юни 23, 2008, 16:10:07 pm »
докторът е тъпанар. явно не е добър изобщо.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #245 -: Юни 23, 2008, 23:16:58 pm »
И аз се присъединявам към вас. Никога не съм спазвала някоя диета, хапвах си всичко и бях доста слябичка, но сега вече това не е така. При мен килограмите за сваляне, според Дюкан, са 6, а според мен 10. Ще се възползвам от рецептите, които сте дали.
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #246 -: Юни 27, 2008, 23:14:25 pm »
http://dukanskirecepti.wordpress.com/category/%d0%b4%d0%b8%d0%b5%d1%82%d0%b8%d1%87%d0%bd%d0%b8-%d0%bc%d0%b0%d0%b3%d0%b0%d0%b7%d0%b8%d0%bd%d0%b8-%d0%b7%d0%b0-%d1%82%d1%80%d0%b8%d1%86%d0%b8/ това са магазините за трици във всички градове.Успех момичета ,аз съм доволна от дядо Дюки
*
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #247 -: Юли 04, 2008, 19:22:52 pm »
Отново съм тук, първи ден на ударния режим :)
*

    Olimpia

  • ***
  • 220
  • Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне:)
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #248 -: Юли 06, 2008, 11:28:16 am »
Хай, момичета, май и аз ще направя един ударен режим за 5 дни, че бяхме на море 10 дена и ..... се поотпуснах малко. плодовееее, коктейлчета (ама си ги поръчвах поне без захар :)) А имаше и диетичен сладолед без захар, ама с глюкоза... та и него го отразих.... И пусти му 1 кг, не само че не го свалих, ами и качих един!!!! баш на финала се заяде работата, но сега продължавам с нови сили :)))
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #249 -: Юли 08, 2008, 12:11:53 pm »
Момичета и аз ще се захващам с тая диета.Дано успея,че хич не обичам месо,а и не съм диетувала до сега.Обаче такава вече не мога да се гледам.През бременността качих почти 30кг.(колко ли щяха да са ако бях стигнала термина).От болницата излязох с - 17кг.,обаче от 3м. не мърдам на никъде.То с чипс,бира и сладолед няма и как да стане де.
 Десет килца трябва да махна,за да стигна теглото от преди раждането и още 10кг.,за да съм како преди стимулациите,3-те бременности,Диането и т.н.Значи общо 20кг.
 Благода ви за положеният труд -разгледах цялата тема и рецептите.
<br />
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #250 -: Юли 08, 2008, 14:03:46 pm »
Зори, добре дошла. :D Имаш реални шансове да постигнеш желания резултат, но след като по принцип не си любител на месото, ще ти е нужна силна мобилизация. Е, тя ще дойде и от самосебе си след като видиш резултата от ударния режим. Успех :D

*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #251 -: Юли 08, 2008, 14:17:30 pm »
много благодаря!
 Аз снощи уж прегледах всички страници,но или не е писано или съм забравила - тези трици и в ударния режим ли се приемат.Най не или греша.
<br />
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #252 -: Юли 08, 2008, 14:27:54 pm »
триците са от ден първи на диетата и доживотно.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #253 -: Юли 10, 2008, 16:12:09 pm »
Бях зарязала малко триците и белтъчните четвъртъци, ама ще се поправя.
След почивката в Гърция и един куп поводи за разточителство след това съм върнала само 1 кило. Днес ще го сваля и продължавам напред :D
Имам подарък нов екип за фитнес, дано го разхождам повече от предишния :wink:
Ако някой си търси компания - ходя в Малееви.


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #254 -: Юли 13, 2008, 14:14:44 pm »
Може да ви връщам много назад, но я, моля ви, споделете, къде да го намеря този калкулатор на Дюкан? :balk_113:
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #255 -: Юли 14, 2008, 11:24:26 am »


Тук над коментарите е.
 Аз започвам днес на 78.6 кг.,снабдих се вече с трици и ентусиазъм. :D
<br />
*
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #256 -: Юли 14, 2008, 12:01:28 pm »


Тук над коментарите е.
 Аз започвам днес на 78.6 кг.,снабдих се вече с трици и ентусиазъм. :D


z22 нещо не се вижда :?
*
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #257 -: Юли 14, 2008, 17:20:32 pm »
А аз виждам някакви кашички.... :balk_112:
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #258 -: Юли 14, 2008, 20:12:48 pm »
уф,как ще се вижда като съм голяма патка и съм пуснала съвсем друго нещо.Ето:http://dukanskirecepti.wordpress.com/
<br />
*
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #259 -: Юли 14, 2008, 21:54:18 pm »
Злато си, ти, z22 , злато...

Ей, преди малко се калкулирах. Резултатът ми хареса - ще гледам да се дъържа в този максимум, иначе искам с още 3 килца надолу...
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!