0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

малко сме разтревожени :(
« -: Март 22, 2011, 01:08:05 am »
Здравейте, преди 5 дни сестричката ми роди една малка, сладка бебка :) , на 2 или 3-тия ден след раждането започна да вдига температура в порядъка на 38-39 градуса, според лекарите има общо с гърдите , но тя няма все още течение :( Ако може някой да сподели опит ако е минал през това ...съжалявам, че го формулирам толкова неясно , но нито съм се сблъсквала с това нито съм наясно , а и по телефона много инфо няма как да получа :(
*
Re: малко сме разтревожени :(
« Отговор #1 -: Март 22, 2011, 09:13:26 am »
Кой вдига температура - сестра ти или бебето?
ако е сестра ти да я прегледат, може да е останала плацента, може и от запушени канали на гърдите да прави мастит.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: малко сме разтревожени :(
« Отговор #2 -: Март 22, 2011, 10:02:23 am »
такива неща не се консултират по форумите. сестра ти си има лекар, при когото е раждала, трябва да я прегледат обстойно и лекарите ще кажат...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!