0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Билкар от Харманли
« -: Октомври 12, 2009, 19:11:22 pm »
Здравейте момичета, искам да попитам има ли някой от вас да е ходил при билкаря от Харманли Баев? И ако има такави кажете впечатления от него , помогнал ли е на някой?
Re: Билкар от Харманли
« Отговор #1 -: Октомври 12, 2009, 21:19:49 pm »
Какъв е проблема със забременяване при вас - мъжки фактор ли, женски фактор ли, нещо по-подробно, пък ние ще ти кажем за билкаря.

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
Re: Билкар от Харманли
« Отговор #2 -: Октомври 13, 2009, 08:55:53 am »
Проблема и аз незная какъв е  :(
След една камара изследвания се оказа че нито аз нито мъжа ми имаме проблем. След което последваха и две неуспешни инсеминации.Ами в общи линии е това. Чух за този билкар и реших да се допитам до вашето мнение.
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Билкар от Харманли
« Отговор #3 -: Октомври 13, 2009, 09:11:49 am »
Тази една камара изследвания къде е правена? Защото не един път сме го чели това, пък накрая се оказва, че или съвсем не са всички изследвания, или не са правени в клиника по стрилитет. Не всеки АГ лекар е и специалист. И не на всяка лаборатория може да се има доверие за съжаление. Какво ще ви лекува билкар, ако не знаете какво ви е?
Пиши какво и къде сте изследвали, ако искаш. По лесно ще можем да дадем съвет.
Re: Билкар от Харманли
« Отговор #4 -: Октомври 13, 2009, 09:54:37 am »
Да наясно съм с нещата и много добре зная че не всеки е специалист.Аз съм ходила при доктор Даскалов от гр. Пловдив изследванията съм ги правила при него,както и двете инсеминации.Правили сме спермограма,проходимост на траби,всички хормони и др.
И аз незная какво ще ми лекува билкаря просто чух от тук от там за него и реших да попитам някои от вас ходил ли е има ли мнение за него.
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Билкар от Харманли
« Отговор #5 -: Октомври 13, 2009, 10:06:56 am »
Зачи поне са правени както трябва изследванията.
За съжаление аз не мога да помогна за билкаря. Но се надявам все някоя да се включи с мнение.
Успех ти желая!
*
Re: Билкар от Харманли
« Отговор #6 -: Октомври 13, 2009, 13:02:33 pm »
Гери, д-р Даскалов не ви ли насочи към допълнителни изследвания и дори ин витро? За съжаление, има и неизяснен стерилитет.
За билкаря и аз не съм чувала, но ми е странно как ще ви помогне, ако нищо ви няма.  :(

Re: Билкар от Харманли
« Отговор #7 -: Октомври 13, 2009, 13:18:47 pm »
ще ги докара дотам да им има нещо  :D

Re: Билкар от Харманли
« Отговор #8 -: Октомври 13, 2009, 16:00:01 pm »
gerrrri, не си губете времето по билкари и знахари. Продължете с изследванията, пуснете имунологични, генетични, SDI тест.
Успех!
Ако се появят препятствия по пътя Ви - сменете посоката, а не крайната цел...





БЛАГОДАРЯ ВИ, Д-Р СТАМЕНОВ!
*
Re: Билкар от Харманли
« Отговор #9 -: Октомври 14, 2009, 10:41:42 am »
За този билкар струва ми се пишеше във Уикенд преди няколко седмици.
Той доколкото разбрах не е билкар ами някакъв ходжа ( ако не се лъжа ) и в статията пишеше, че благодаряние на него забренемяли Венета Рангелова и Мира Добрева. Аз лично не вярвам особено!
И аз като момичетата те съветвам да не се занимаваш с такива неща, по-добре заложи на медицината. Разбирам те, че си правила повечето от изследванията, което е добре, но ми се струва, че още едно мнение от някоя от реномираните софийски клиники няма да е излишно.
Успех!
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Билкар от Харманли
« Отговор #10 -: Октомври 14, 2009, 18:00:43 pm »
Преди години майка ми беше изнамерила телефона на билкар от Харманли. И като всеки човек, който не иска да нарани родителя си, му звъннах.

Проведох изключително " интелигентен разговор " на тема  женска менструация . На въпроса какво представляват билките, да м иизброи съдържанието той каза...
" Ти искаш ли да забременееш или не? Изпрати ми 50лв. " Казах му, че няма да стане тая работа, не съм чак толкова наивна, колкото и отчаяна.

Майка ми като стана свидетел на разговора, като, че ли прозря в желанието си да ми помогне какво е направила. Уплаши се, че би могло всичко да има в тези " билки ".

Моят съвет е не се занимавай с такива недоказани хора, т.е. " селски легенди "

Като не се получава, объни се към клиника по Репродуктивна медицина.

Успех ти желая и винаги премисляй следващата стъпка!

Поздрави!

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
Re: Билкар от Харманли
« Отговор #11 -: Октомври 16, 2009, 14:09:44 pm »
С билките шега не бива. Твърдо против съм максимата "Ако не помогне, поне няма да навреди!". Ако прибявгваш до алтернативно лечение, то поне трябва да се диагностицира проблема и тогава да се прибегне към конкретната билка/смес/. Но тук  въпроса опира до лекар фитотерапевт.
*
Re: Билкар от Харманли
« Отговор #12 -: Октомври 21, 2009, 09:52:48 am »
" селски легенди "
е точната дума. Точно в тия клюкарските вестници излезе тази статия. Повече като реклама, според мен, е написано за Венета Райкова и Мира Добрева, за да се "хванат" повече хора на тези лъжи. За уплаха може и да помогне, но за забременяване - едва ли.
Не се хващайте с билкари, баячи и т.н. По добре при специалисти :)
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
Re: Билкар от Харманли
« Отговор #13 -: Декември 12, 2010, 18:02:21 pm »
Хора,аз и моето семейство направихме огромна грешка,като се доверихме на един прехвален "билкар". Пиша това,за да предпазя и други хора от измамника и шарлатанин ГЕОРГИ ДОБРЕВ от с.Хаджиево. Никога не се доверявайте на този неук и неграмотен психопат! Ето и историята: Така-наречения "природо-лечител" ГЕОРГИ ДОБРЕВ, който "преглежда" в двора на едно старо порутено манастирче в село Хаджиево близо до Пазарджик,си позволи да си прави експерименти и да се гаври със здравето на мой близък роднина,който е болен от доброкачествено заболяване на кръвта,което медицината на този етап не може да излекува,а само да поддържа в стабилно състояние посредством медикаменти.  ГЕОРГИ ДОБРЕВ ни прие и най-въодушевено и "искрено" успя да ни убеди,че той ще излекува болния на 100% за 6 месеца,като същевременно "оплю" всички "некадърни лекари" и техните дипломи,като каза цитирам: "дъ си ги зъврът...",въпреки че сам твърдеше че бил завършил медицина и бил дипломиран лекар.  Този така-добър "артист",използвайки състоянието ни на безнадеждност и отчаяние,ни поиска да му се предплати "лечението" за всичките 6 месеца,защото бил в остра нужда и можело да не завърши "лечението".  Обезпокоени за живота на своя роднина,взехме пари на заем и събрахме поисканата сума от 1800 лева,срещу която ГЕОРГИ ДОБРЕВ не ни даде абсолютно-никакъв документ или касова бележка.  Прибрахме се,и след седмица получихме по куриер "илачите" му. Това беше туба с тъмно-зелена отвара и кутия от хр. добавки на "GNC" ,но с неясен произход,отстранен етикет и залепена на негово място от ДОБРЕВ бяла хартиика, на която пишеше неграмотно,грозно и с правописни грешки, как да се вземат хапчетата вътре.  Преди да започнем с "лечението" на  ДОБРЕВ, направихме контрола на кръвните показатели-всичко беше в норма. Още на втория ден от "лечението",сьстоянието на болния започна да се влошава видимо с всеки изминал ден,и при направените нови контролни изследвания се оказа,че изпускаме положението и живота на болния е изложен във всеки един момент на смъртен риск.  Аз позвъних на ГЕОРГИ ДОБРЕВ  и го информирах за ставащото,а той ми каза: "няма страшно,само ви плашат,не ги гледайте изследванията!". Слава Богу,че спряхме с "илачите" на ДОБРЕВ ,и че лекарите успяха отново да овладеят положението и живота на болния е вън от опасност,въпреки че няма начин да бъде излекувана болестта.  След станалото с ДОБРЕВ се разбрахме,да върне парите ни обратно. Той обеща това да стане до 10 дни.  Оттогава "лечителят" ГЕОРГИ ДОБРЕВ  започна да ни лъже и да се крие кто една жалка мишка. Започна да си изключва телефона,а в малкото случаи когато успявахме да се свържем,той се държеше изключително-нагло,арогантно и с подчертана ирония. Казваше,че сме го били тормозели и ни заплашваше,че щял да ни даде под съд,защото сме били нарушавали спокойствието му.  Вече измина една година,откакто сме му дали тези 1800 лева.  До сега е върнал само 900 лева, и то карайки ни да го молим и да се чувстваме виновни,че си искаме обратно собствените си пари.  Тъй като съм сигурен,че  ГЕОРГИ ДОБРЕВ  е "завлякьл" и много други хора,от които се крие-ще му направя малко безплатна реклама:  Мобилния му тел. е 0888065920.  ДОБРЕВ само "преглежда" в с.Хаджиево, а живее в с.Ивайлово на улица 30-та,в доволно-голяма кьща.         
Re: Билкар от Харманли
« Отговор #14 -: Декември 12, 2010, 21:49:29 pm »
 :hello2: :bighug:Здравейте!Врачки баячки-всички са един дол дренки-гледат как да те ошушкат!Как да ти свалят кожата от гърба ти ,злоупотребявайки с положението в което се намираш!Може да ти каже, че ще те прати на Марс!Само като ги види по телевизията човек накичени с бижута като коледни елхи.Като някоя египетска царица!Не вярвайте на такива шарлатани.Вече има и в затвора -не се сещам как се казваше-но случаят стана известен с помоща на Господари на ефира, ако се сещате.