0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    kiara

vapros
« -: Август 11, 2005, 14:35:58 pm »
Imate li mnenie za d-r Kolarov ot med. centar "Sveta Sofia". Namira se sre6tu Voenna bolnica. Pi6ete mi ako niakoi e hodil pri nego!!!!!!!!!!!!
vapros
« Отговор #1 -: Август 12, 2005, 09:53:00 am »
Ако е същият Коларов, за когото се сещам - работи и в Майчин дом - аз лично съм много доволна. Разгледа внимателно всичките ми стари изследвания, направи план какво още не е направено, и ми даде добри съвети как да продължим. Казват, че е специалист по хормоните - ако проблемът е в овулацията, бил много добър. Моят не беше там и се насочих към клиники за АРТ. Единствената ми забележка е, че не е много в час с мъжкия стерилитет, при нас се довери на една сп-ма, правена в Майчин дом, а после разбрахме, че там спермограмите не ги правят добре и е по-добре да се повтори изследването на друго място, какъвто се оказа и проблемът при нас - мъжки фактор.

Успех!
Благодаря ти, Бени!







*
Re: vapros
« Отговор #2 -: Август 12, 2005, 10:51:08 am »
Цитат на: kiara
Imate li mnenie za d-r Kolarov ot med. centar "Sveta Sofia". Namira se sre6tu Voenna bolnica. Pi6ete mi ako niakoi e hodil pri nego!!!!!!!!!!!!


д-р Коларов от Майчин дом - ендокринолога ли?
*
Re: vapros
« Отговор #3 -: Август 12, 2005, 10:58:49 am »
Цитат на: Alexa
Цитат на: kiara
Imate li mnenie za d-r Kolarov ot med. centar "Sveta Sofia". Namira se sre6tu Voenna bolnica. Pi6ete mi ako niakoi e hodil pri nego!!!!!!!!!!!!


д-р Коларов от Майчин дом - ендокринолога ли?


За този д-р Коларов ли става дума?
*
Re: vapros
« Отговор #4 -: Август 12, 2005, 11:29:01 am »
Цитат на: cygnus
Цитат на: Alexa
Цитат на: kiara
Imate li mnenie za d-r Kolarov ot med. centar "Sveta Sofia". Namira se sre6tu Voenna bolnica. Pi6ete mi ako niakoi e hodil pri nego!!!!!!!!!!!!


д-р Коларов от Майчин дом - ендокринолога ли?


За този д-р Коларов ли става дума?




И аз попитах Киара за кой става въпрос.
Аз лично съм ходила точно при този д-р Коларов, прие много сериозно проблема ми, направих 3 месечен курс на лечение, но при мен нещата се оказаха безнадеждни. Човека поне ми го каза в прав текст, без да ме бави и мотае.  Преди да отида разпитвах и всеобщото мнение беше, че е много добър в областта си и не ме излъгаха.
*

    kiara

otgovor
« Отговор #5 -: Август 12, 2005, 12:07:24 pm »
I az znam, 4e raboti v Mai4in dom, no e aku6er-ginekolog! Blagodaria vi za mneniata ako imate drugi gi o4akvam!!!!!!!!!!!!