0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
странен цикъл
« -: Септември 17, 2008, 19:11:52 pm »
Този месец ми дойде с 4 дни по-рано. Първият ден едва прокапа, на втория слабо, третия - още по-слаба работа, а днес до преди малко нямаше и капка. Тъй като нямам възможност до отида на преглед по-рано от другата седмица, моля, ако на някоя от вас се е случвало нещо подобно да сподели каква е била причината.
Предварително благодаря!
Re: странен цикъл
« Отговор #1 -: Септември 17, 2008, 20:55:50 pm »
И моят е по оскъден този месец,аз си го обеснявам заради смяна на сезона,защото винаги така ми се отразява на цикъла.А ти може да направиш тестче.Знае ли се :wink:
*
Re: странен цикъл
« Отговор #2 -: Септември 19, 2008, 13:16:40 pm »
Все си мисля, че трябва да изчакам поне да ми закъснее за тест... Върнах се да си прегледам графиките - последните два месеца ми тече така - по малко. Не знам какво да мисля, дали ще работят гинеколозите на 22-ри (официален почивен ден)?
Re: странен цикъл
« Отговор #3 -: Септември 19, 2008, 14:18:57 pm »
 Моят цикъл също е много оскъден през последните месеци.
 Най - вероятно едни хормонални изследвания ще са необходими в този случай.
*
Re: странен цикъл
« Отговор #4 -: Септември 19, 2008, 20:22:06 pm »
Моят пък си е редовен нормален точен като швейцарски часовник чак ме издразва яко като ми цъфне!
 :(
А на теб стискам палци дано да е добра новина :bfp1:
[/url]
*
Re: странен цикъл
« Отговор #5 -: Септември 19, 2008, 22:19:21 pm »
И моя цикъл от няколко месеца е по-оскъден,не отидох на лекар,защото си обещах да си почина малко от доктори и лекарства.Само да не излезе някоя киста :(
А ти си направи едно тестче и успех!

*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: странен цикъл
« Отговор #6 -: Септември 21, 2008, 11:22:54 am »
При мен последните два цикъла са доста оскъдни и дори не виждам ясна кръв, а само много тъмно кафяво... Обещала съм си, че ако и този е такъв, веднага след него отивам на преглед, че това не ми харесва. А относно подраняването с 4 дни... На мен поне веднъж годишно ми идва два пъти на месец. Последно някъде през март ми дойде със 7 дни по-рано, но според доки не било нищо страшно, случвало се на ановулаторен цикъл.

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!