0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #60 -: Октомври 07, 2010, 15:16:22 pm »
Хм, а на мен ми каза, че съм за дънки ХL при ханш 102 и коремче 92 :? Vickson , а на теб L - чето точно по мярка ли ти е, или имащ място и за още.
Ами точно са ми, но попринцип са еластични така, че вярвам ще имам място за още някой и друг сантиметър, аз в момента съм с джинсите и са по мен, но са ми удобни и не ме притесняват въобще, а и да си призная те май се отпускат малко като ги поносиш.
« Последна редакция: Октомври 07, 2010, 15:18:00 pm от Vickson »
Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #61 -: Октомври 07, 2010, 15:51:03 pm »
Ами точно са ми, но попринцип са еластични така, че вярвам ще имам място за още някой и друг сантиметър, аз в момента съм с джинсите и са по мен, но са ми удобни и не ме притесняват въобще, а и да си призная те май се отпускат малко като ги поносиш.
Аз взех, че звъннах :)Жената каза, че за всеки модел отговарят различни мерки.Този, който съм поръчала, бил за в ботуш и бил умален. :P Успокоих се, че не съм шишкарлана :lol:
Да ви се оплача: тръшна ме и мен гърлото и главата ме цепи сериозно.Изпих 5-6 чай от сутринта, но без резултат. :?
Иначе днес ми излезе изследването от урината и пише "без бактериален растеж"(нали това означава, че няма бактерии в урината).Та, май няма да има нужда от антибиотик.
Cherry*,не се ядосвай, хора всякакви.Някои са доста несъобразителни, но.. :? Аз вчера като отидох до лабораторията да дам материал за изследване и имаше около 30 чакащи.Учудващо, но всички в един глас решиха да ме пуснат.Бах приятно изненадана.
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #62 -: Октомври 07, 2010, 15:56:36 pm »
Направо нямам думи, хем вижда, че съм бременна... Но явно на другите жени не им хареса тази сценка и ме пуснаха преди тях, и те се чудеха как никой не се съобразява с бременните. 

Не се ядосвай, Роси, на невъзпитаните хора. Те предпочитат да се обърнат на другата страна, но не и да изчакат 10мин, за да минеш пред тях или да ти отстъпят мястото си в градския транспорт. :x Вчера и аз бях яхнала метлата заради такива, защото висях по поликлиниката ни. Но си бях навила на пръста, че ще нахалствам, защото не ми се висеше сред кихащи и кашлящи хора. И се бутах най-отпред със зъл поглед. :?

п.п Роси, ние записахме ли се за утре, че аз не помня? И ще дойдеш ли довечера?
Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #63 -: Октомври 07, 2010, 16:09:43 pm »

п.п Роси, ние записахме ли се за утре, че аз не помня? И ще дойдеш ли довечера?[/color]

Даа, записахме се за утре, а довечера ще дойда, но може да закъснея, че съм от 18.00 на преглед и не знам колко ще чакам. Дано не е много  :D
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #64 -: Октомври 07, 2010, 16:25:45 pm »

п.п Роси, ние записахме ли се за утре, че аз не помня? И ще дойдеш ли довечера?[/color]

Даа, записахме се за утре, а довечера ще дойда, но може да закъснея, че съм от 18.00 на преглед и не знам колко ще чакам. Дано не е много  :D

Ок. Ние сме там ще те чакаме.
*
Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #65 -: Октомври 07, 2010, 17:17:46 pm »
И аз днес попаднах на много неучтиви служителки на Български пощи като отидох да си получа бебешките дрешки. В пълния смисъл на думата ги мързеше да си отворят устата както за "Добър ден", така и за всичко останало. Абсолюни борсуци - много съм възмутена. Да добавя, че скоростта им на обслужване въпреки липсата на клиенти беше като на костенурки. Чудя се как ги държат такива на работа изобщо  8O
А после си оправих настроението като се порадвах на сладките дрешки :)
« Последна редакция: Октомври 07, 2010, 17:25:56 pm от Lucky »
*
Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #66 -: Октомври 07, 2010, 17:34:31 pm »
Лъки, за толкова пари - толкова работят.  :(
Аз пък съм доволна от обслужването в община "Младост". Последните пъти, когато ходя, винаги са много учтиви и бързи. Е, веднъж ми се накараха по телефона като на първокласничка, но на мен ми стана смешно. Напомни ми на едни други времена.  :lol:

*
Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #67 -: Октомври 07, 2010, 17:37:53 pm »
Лъки хайде пусни някоя снимчица де :wink:
*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #68 -: Октомври 07, 2010, 17:43:37 pm »
Привет и от мен!
Да се радвам ли, да се притеснявам ли... Гаденето, умората и главоболието ми... ги няма вече 3-ти ден. Дано всичко с бебо е наред, иначе нямам нищо против като ги няма :).
Тони, честити сини гащи!
*
Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #69 -: Октомври 07, 2010, 18:14:34 pm »
тони, честит ти МЪЖ, да ти е жив и здрав и много да те радва.
елле, а дано при всички да стане така - след третия месец - да изчезнат тези неща. аз тези два дни съм малко по-добре, според мен, защото успявам да ям, но пак съм си като парцал. ти ще се виждаш ли с лекар скоро?

казаха ми, че в e-bay имало опция да търсим pregnancy bundle това са дрехи от други бременни, подредени по размери и имали и снимки и за сравнително малко пари получаваш целият комплект дрехи. дано ви е от полза, аз смятам да го погледна.
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #70 -: Октомври 07, 2010, 18:29:58 pm »
Аз все забравям... :oops:

Тони, честити сини гащи  :D

Алимания, да ти е жива и здрава красивата принцеса ! Всичко е добре, когато свършва добре !  :)

И за всички хубави новини, които забравям - много се радвам ! А бебе нямаме ли си вече ? :D

За дънки и панталони - нали знаете, че като се носят и перат се отпускат...много ги мислите  :) Аз имам един памучен анцунг, долнище - цяла бременност го нося и той расте с мен  :lol: Принципно е S размер, но сега вероятно отговаря на XXL !

*
Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #71 -: Октомври 07, 2010, 18:34:05 pm »
Привет и от мен.
Тони честити сини гащи. Още един мъж към отбора. Е поне момите ще имат по-голям избор  :D
Еле, при мен гаденето и повръщането не са всеки ден. В седмицата два-три дни ми се случва да прегръщам някоя и друга мебел така да се каже в банята. Но има и добри дни, в които поне спокойно си хапвам. Е поне сега разбрах какво им е на хората с махмурлук :D


Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #72 -: Октомври 07, 2010, 19:12:12 pm »
привет от мен  :) Днес ми е малко спокоен и забавен ден, дано и другите са така. Едната причина е, че направих първа бременна покупка -панталон от магазина на Цар Самуил. Има много готини неща според мен и особено за тези които работят още. Панталона е качествен и мисля да го нося цяла зима, особено за работа. Исках да го премеря все пак, блуза мога да поръчам по нета, но панталон ми е по-сложно. Освен това вече се разкрих окончателно пред колегите и настана едно вълнение ..:D оказа се, че те почти наддавали от месец дали съм бременна..? Много се изненадах, уж не ми личеше и не ми прилошаваше.. обаче била съм бледа, ходела съм различно и т.н.- беше ми забавно.
Тови, честит ти мъж!
*
Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #73 -: Октомври 07, 2010, 19:44:03 pm »
Момичета  :) имаме си едно здраво бебче днес.Тайс е вече мама.Има тема в честито :)
Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #74 -: Октомври 07, 2010, 20:40:45 pm »
Здравейте,момичета!
Радвам се че съм полезна и успях да ви зарибя с дрехите на Conti! :balk_103: :balk_47: На мен са ми много удобни! Vickson гледам,че с теб сме почти в една и съща седмица,както и Rossy!На теб кога ти е термина?Май ще си имаме подаръци за Коледа! mc101

Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #75 -: Октомври 07, 2010, 20:43:55 pm »
Тони честити ти сини памперсчета :)))
 Честита кукла и на Тайсчето,да ги радва много,а мама бързо да се възстановява.
Аз днеска бях на ЖК за мерки,та положението е мнооогооо сериозно.За един месец съм качила 3 килограма  8O,направо лошо ми стана ,ама това  е положението.Кръвното е 115/80,коремчето е порастнало с 3 см.вече е 96 см.обиколката в легнало положение.Матката се е качила с цели 6 см. на горе което било добре и съм отговаряла на седмиците си ;).Чухме и сърчицето на бебоо :).Пуснахме ,ПКК,урина и цитонамазка ,пък дано няма нещо притеснително в резултатите ;).
 Иииии сега да се похваля ,поръчах първата дрешка на малкия ни бебо,толкова се вълнувам че нямаам търпение да пристигне вече (сложила съм си снимка в албума,на който му е интересно ;)).И такааа от мене толко,сега пак започвам да чакам наще мамаи да се хвалят една след другааа ;).
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #76 -: Октомври 07, 2010, 21:02:20 pm »
Blue angel  :D мдам, много сме близо. Термина ми - да ти кажа честно и за не знам, в началото беше 8 януари, но после стана 5-ти януари. А всъщност ще съм секцио, така, че вероятно ще е преди нова година. Така де, чакам си го тоя -коледно-новогодишен подарък толкова години :lol: Ха, явно и младежа е съгласен, подритва ме в знак на съгласие  :lol:
В тази връзка, искам да попитам - момичета, как да си изчисля деня от който започва 45 дена преди раждане, като не знам коя дата да приема за термин? Може би е малко глупав въпроса ми, но наистина се чудя тези дни, защото искам от другия месец вече да си остана вкъщи и правя едни тънки сметки...
Роси, какво стана получи ли си поръчката? Ей, да не забравите да се похвалите :wink:
« Последна редакция: Октомври 07, 2010, 21:12:23 pm от Vickson »
*
Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #77 -: Октомври 07, 2010, 23:49:13 pm »
монки, честита ти покупка, още много такива

аз да ви кажа си направих сокче от джинджър, тука се кълнат в него, но мисля, че работи по принципа на сиропа за кашлица, толкова е гадно, че тялото ти е съгласно на всичко, само и само да не го пиеш повече. всъщност не е много гадно, но има вкус на черен пипер. не зная дали някой го е пробвал, аз ще опитам още ден два.

и искам само да кажа на тези от вас, които имат нормална работа  :youwoman:, аз повечето време работя от вкъщи и сега си давам сметка какъв лукс е да можеш да поспиш следобед или просто да си полегнеш, когато се чувсваш като парцал.

хубава вечер, отивам в честитото на тайс
*
Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #78 -: Октомври 08, 2010, 00:02:03 am »
Ей как се радам за Таис :) 
Виксън, ми докторът, който ще издава болничния, да ти каже коя дата приема за термин и готово.


*
Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #79 -: Октомври 08, 2010, 08:29:44 am »
Добро утро и от мен! Записвам се и аз в темата.
Нямам много време да чета и пиша напоследък - гаденето и повръщането ми продължават... не знам до кога така :x Не съм качила нито 1 кг до сега, макар че вече ми се забелязва коремчето.
Бяхме на преглед при д-р Сигридов миналата седмица - бебчетата са ОК, не се видяха проблеми - всичко им е в норма. Най-вероятно е да са двама мъже. Таткото е много щастлив - ще си има компания за риболова.  :lol:
Следващата седмица съм на преглед при д-р Бойчев в Тутракан. Той ще ме гледа оттук нататък, т.к. след всяко пътуване до София ми зацапваше.
Лекарят, който ме следи тук в Русе все ме пита кога ще правим серклаж. Д-р Сигридов е на мнение, че серклажа въобще не е задължителен, освен ако няма индикации за него. Та аз съм по средата сега. Имам голяма доверие на д-р Бойчев и смятам, че каквото той прецени - това трябва да направим.
Пуснах си изследвания миналата седмица - хемоглобина е ОК - 131, урината - чиста. Кръвната ми захар обаче е под нормата - притеснително ли е това?

На преносващите мами пожелавам по-скорощна среща с бебчетата! На всички останали - пазете се много от вируси - аз още влача една кашлица, макар че оздравях преди 3 седмици.